Loading

ONTGRENDEL
Superliga

Abonneer nu op FootyStats Premium

Head to Head Statistieken / Vorige Resultaten - FC Midtjylland vs Viborg FF

23
Wedstrijden

48%
39%
13%

11 Winsten

9 Gelijke Spelen(39%)

3 Winsten

Viborg FF Logo

Viborg
(13%)

FC Midtjylland vs Viborg FF's onderlinge ontmoetingen tonen aan dat van de 23 ontmoetingen die ze hebben gehad, FC Midtjylland 11 keer heeft gewonnen en Viborg FF 3 keer heeft gewonnen. 9 wedstrijden tussen FC Midtjylland en Viborg FF zijn geëindigd in een gelijkspel.

78%Meer dan 1.5
18 / 23 Wedstrijden
52%Meer dan 2.5
12 / 23 Wedstrijden
48%Meer dan 3.5
11 / 23 Wedstrijden
61%BTS
14 / 23 Wedstrijden
35%Clean Sheets
FC Midtjylland
17%Clean Sheets
Viborg FF

Alle voorspellingen- FC Midtjylland vs Viborg FF

0%Meer dan 2.5
Competitie gemiddelde : 0%
0%Meer dan 1.5
Competitie gemiddelde : 0%
0%BTS
Competitie gemiddelde : 0%
0Doelpunten / Wedstrijd
Competitie gemiddelde : 0
Meer dan 1.5, 1e helft/2e helft & meer
Over 8.5, 9.5 & meer

*Gemiddelde stats tussen FC Midtjylland en Viborg FF voor het huidige seizoen.

Wat betekenen deze statistiektermen? Lees het woordenlijst
Vorm - Thuis
 
Vorm - Uit
FC Midtjylland Logo
2.60
  • W
    FC Midtjylland

    FC Midtjylland

    Superliga

    2/8 5:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    AC Horsens

    AC Horsens

  • W
    FC Midtjylland

    FC Midtjylland

    Superliga

    23/8 5:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Randers FC

    Randers FC

  • G
    FC Midtjylland

    FC Midtjylland

    Superliga

    7/9 10:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    FC Nordsjælland

    FC Nordsjaelland

  • W
    FC Midtjylland

    FC Midtjylland

    Superliga

    14/9 10:00

    4 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Brøndby IF

    Brondby IF

  • W
    FC Midtjylland

    FC Midtjylland

    Superliga

    11/10 9:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    FC København

    FC Kobenhavn

  • Alle

  • Thuis

  • Uit

FC Midtjylland
FC Kobenhavn
FC Midtjylland
Brondby IF
FC Midtjylland
FC Nordsjaelland
FC Midtjylland
Randers FC
Midtjylland
Rijeka
  • Vorige

  • Volgende

FC Midtjylland logoFC Midtjylland is +63% beter wat betreft Punten Per Wedstrijd

1.60
  • V
    Brøndby IF

    Brondby IF

    Superliga

    2/8 7:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Viborg FF

    Viborg FF

  • G
    Sønderjysk Elitesport Fodbold

    Sonderjysk Elitesport Fodbold

    Superliga

    7/8 10:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Viborg FF

    Viborg FF

  • W
    AC Horsens

    AC Horsens

    Superliga

    28/8 10:00

    2 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    Viborg FF

    Viborg FF

  • G
    Silkeborg IF

    Silkeborg IF

    Superliga

    13/9 5:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Viborg FF

    Viborg FF

  • W
    Randers FC

    Randers FC

    Superliga

    11/10 5:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Viborg FF

    Viborg FF

Viborg FF Logo
  • Alle

  • Thuis

  • Uit

Randers FC
Viborg FF
Brabrand
Viborg
Silkeborg IF
Viborg FF
AC Horsens
Viborg FF
Sonderjysk Elitesport Fodbold
Viborg FF
  • Vorige

  • Volgende

Krijg Gratis Dagelijkse Voorspellingen

Abonneer op FootyStats Voorspellingen en krijg 3 ~ 10 Gratis Gebruikerstips. Winst wordt bijgehouden!

Geef uw email op om te abonneren *

Goals Voor Wie zal er meer scoren

FC Midtjylland is +83% beter wat betreft Gescoorde Doelpunten

Midtjylland
2.2 Doelpunten / Wedstrijd

FC Midtjylland (Thuis)

Viborg
1.2 Doelpunten / Wedstrijd

Viborg FF (Uit)

Gescoord per wedstrijdMidtjyllandViborg
Meer dan 0.5100%60%
Meer dan 1.580%40%
Meer dan 2.520%20%
Meer dan 3.520%0%
Niet Gescoord0%40%
Gescoord in 1e helft/2e helftMidtjyllandViborg
Gescoord in 1e helft80%40%
Gescoord in 2e helft60%60%
Gescoord in Beide Helften40%40%
Gescoord in 1e helft (GEM)1.20.6
Gescoord in 2e helft (GEM)1.000.60

* Statistieken van FC Midtjylland's thuis doelpunten record en Viborg FF's gegevens bij uitwedstrijden.

Goals tegen Wie zal doelpunten tegen krijgen?

Viborg FF is +20% beter wat betreft Doelpunten tegen

Midtjylland
1 Tegendoelpunten / Wedstrijd

FC Midtjylland (Thuis)

Viborg
0.8 Tegendoelpunten / Wedstrijd

Viborg FF (Uit)

DP Tegen/WMidtjyllandViborg
Meer dan 0.580%60%
Meer dan 1.520%20%
Meer dan 2.50%0%
Meer dan 3.50%0%
Clean Sheets20%40%
Tegendoelpunten 1e/2e helftMidtjyllandViborg
1e helft Clean Sheets100%80%
2e helft Clean Sheets20%60%
1e helft gemiddelde tegendoelpunten00.2
2e helft gemiddelde tegendoelpunten1.000.60

* Statistieken van FC Midtjylland's thuis verdediging record en Viborg FF's gegevens bij uitwedstrijden.

Over 2.5 & BTTS voorspellingen Hoeveel doelpunten in deze wedstrijd

FC Midtjylland en Viborg FF's Over 0.5 ~ 4.5 en BTTS gegevens.

Wedstrijd DoelpuntenMidtjyllandViborgGemiddeld
Meer dan 0.5100%80%90%
Meer dan 1.580%60%70%
Meer dan 2.580%20%50%
Meer dan 3.540%20%30%
Meer dan 4.520%20%20%
BTS80%40%60%
BTS & Winst60%20%40%
BTS & Gelijk20%20%20%
BTS & over 2.580%20%50%
BTS No & over 2.50%0%0%
1e Helft DoelpuntenMidtjyllandViborgGemiddeld
BTS 1e helft
1e helft over 0.5
1e helft over 1.5
1e helft over 2.5
2e Helft DoelpuntenMidtjyllandViborgGemiddeld
BTS 2e helft
BTS Beide Helften
2e helft over 0.5
2e helft over 1.5
2e helft over 2.5
Doelpunten (Onder)MidtjyllandViborgGemiddeld
Minder dan 0.50%20%10%
Minder dan 1.520%40%30%
Minder dan 2.520%80%50%
Minder dan 3.560%80%70%
Minder dan 4.580%80%80%
1e helft/2e helftMidtjyllandViborgGemiddeld
1e helft onder 0.520%40%30%
1e helft onder 1.560%80%70%
1e helft onder 2.5100%100%100%
2e helft onder 0.520%20%20%
2e helft onder 1.540%80%60%
2e helft onder 2.560%80%70%

Gebruikers laatste voorspellingen

Nog geen gebruikersvoorspellingen. Je kunt er een plaatsen nadat de kansen zijn gepost.

Cornerstats Hoeveel hoekschoppen zullen er zijn?

UNLOCKCorners / wedstrijd

* Gemiddeld aantal hoekschoppen per wedstrijd tussen FC Midtjylland en Viborg FF

/ Wedstrijd
Corners voor
/ Wedstrijd
Corners voor
Wedstrijd hoekschoppenMidtjyllandViborgGemiddeld
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1e HelftMidtjyllandViborgGemiddeld
1e helft GEM
Over 4 1e helft
Over 5 1e helft
Over 6 1e helft
2e HelftMidtjyllandViborgGemiddeld
2e helft GEM
Over 4 2e helft
Over 5 2e helft
Over 6 2e helft

Totaal aantal hoekschoppen voor FC Midtjylland en Viborg FF. Het competitiegemiddelde is het gemiddelde van Superliga over 66 wedstrijden in het seizoen 2026/2027

Superliga Corner Statistieken

Team Corners Corners Voor/Tegen

FC Midtjylland en Viborg FF's individuele team hoekschop gegevens .

Team CornersMidtjyllandViborgGemiddeld
Hoekschoppen verdiend per wedstrijd
Hoekschoppen tegen per wedstrijd
Meer dan 2.5 - Corners voor
Meer dan 3.5 - Corners voor
Meer dan 4.5 - Corners voor
Meer dan 2.5 - Corners Tegen
Meer dan 3.5 - Corners Tegen
Meer dan 4.5 - Corners Tegen

Gaat FC Midtjylland scoren?

FC Midtjylland
Gescoord in
100%
van hun westrijden (Thuis)

Gemiddelde Kans

Er is een Gemiddelde Kans dat FC Midtjylland zal scoren gebaseerd op onze data.
Viborg FF
Clean Sheets in
40%
van hun westrijden (Uit)

Gaat Viborg FF scoren?

FC Midtjylland
Clean Sheets in
20%
van hun westrijden (Thuis)

Gemiddelde Kans

Er is een Gemiddelde Kans dat Viborg FF zal scoren gebaseerd op onze data.
Viborg FF
Gescoord in
60%
van hun westrijden (Uit)
Upgrade naar Premium! Extra 500 winstgevende competities.

Premium zal je meer overwinningen opleveren. 500 Extra competities die bekend staan als winstgevend en minder gevolgd worden door de bookmakers. Bovendien krijg je hoekstatistieken en kaartstatistieken, samen met CSV-downloads. Abonneer vandaag nog!

UNLOCKTotaal aantal Kaarten / Wedstrijd

* Som van boekingen per wedstrijd tussen FC Midtjylland en Viborg FF

Kaarten
/ Wedstrijd
FC Midtjylland
Kaarten
/ Wedstrijd
Viborg FF
Wedstrijd kaartenMidtjyllandViborgGemiddeld
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5
Meer dan 4.5
Meer dan 5.5
Over 6.5
Kaarten gekregenMidtjyllandViborgGemiddeld
Gemiddelde ontvangen kaarten
Meer dan 0.5
Meer dan 1.5
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5
Kaarten TegenstanderMidtjyllandViborgGemiddeld
Meer dan 0.5
Meer dan 1.5
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5

Totaal aantal kaarten voor FC Midtjylland en Viborg FF. Het competitiegemiddelde is het gemiddelde van Superliga. Er waren 0 kaarten in 66 wedstrijden in het seizoen 2026/2027

Superliga Gele / Rode Kaarten Stats

Eerste / Tweede Helft Win-Gelijkspel-Verlies

Half Time Vorm
 
Half Time Vorm
FC Midtjylland Logo
2.60
Half-Time

FC Midtjylland logoFC Midtjylland is +63% beter wat betreft Half Time Vorm

1.60
Half-Time
Viborg FF Logo
1e/2e helft VormMidtjyllandViborg
1e helft zeges80%40%
2e helft zeges20%40%
1e helft gelijkspel20%40%
2e helft gelijkspel60%20%
1e helft verloren0%20%
2e helft verloren20%40%

Kaartstatistieken van de eerste helft en tweede helft van FC Midtjylland en Viborg FF voor jouw voorspellingen

Kaarten (1e/2e helft)MidtjyllandViborgGemiddeld
Gemiddelden kaarten ontvangen in de 1e helft
Gemiddelden kaarten ontvangen in de 2e helft
Gemiddeld aantal kaarten per wedstrijd (1e helft)
Gemiddeld aantal kaarten per wedstrijd (2e helft)
1e helft had meer kaarten %
2e helft had meer kaarten %
1e/2e helft overMidtjyllandViborgGemiddeld
1e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
2e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
1e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
2e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
1e helft zijn 2~3 totale kaarten
2e helft zijn 2~3 totale kaarten
1e helft Totaal Over 3
2e helft Totaal Over 3

Wie zal eerst scoren?

FC MidtjyllandFC Midtjylland
 
FC Midtjylland

82%

Eerst gescoord in 9 / 11 wedstrijden

Viborg FFViborg FF
 
Viborg FF

55%

Eerst gescoord in 6 / 11 wedstrijden

Doelpunten per Minuut
Doelpunten van FC Midtjylland en Viborg FF per 10 minuten en 15 minuten

Na 10 Min'MidtjyllandViborg
0-10 Min'6%7%
11-20 Min'9%14%
21-30 Min'13%7%
31-40 Min'6%14%
41-50 Min'13%11%
51-60 Min'13%21%
61-70 Min'19%11%
71-80 Min'16%7%
81-90 Min'6%7%
Na 15 Min'MidtjyllandViborg
0-15 Min'16%14%
16-30 Min'13%14%
31-45 Min'13%21%
46-60 Min'19%25%
61-75 Min'31%14%
76-90 Min'9%11%
Doelpunten gescoord na 10 Min'MidtjyllandViborg
0-10 Min'10%11%
11-20 Min'10%17%
21-30 Min'14%6%
31-40 Min'10%11%
41-50 Min'10%11%
51-60 Min'10%28%
61-70 Min'19%6%
71-80 Min'10%0%
81-90 Min'10%11%
DP Voor na 15 min'MidtjyllandViborg
0-15 Min'19%17%
16-30 Min'14%17%
31-45 Min'14%22%
46-60 Min'14%28%
61-75 Min'28%6%
76-90 Min'10%11%
Doelpunten geleden na 10 Min'MidtjyllandViborg
0-10 Min'0%0%
11-20 Min'9%10%
21-30 Min'9%10%
31-40 Min'0%20%
41-50 Min'18%10%
51-60 Min'18%10%
61-70 Min'18%20%
71-80 Min'27%20%
81-90 Min'0%0%
DP Tegen na 15 min'MidtjyllandViborg
0-15 Min'9%10%
16-30 Min'9%10%
31-45 Min'9%20%
46-60 Min'27%20%
61-75 Min'36%30%
76-90 Min'9%10%

45' en 90' bevatten er doelpunten in blessuretijd

Schoten, buitenspel, overtredingen en meer

Team schotenMidtjyllandViborgGemiddeld
Schoten Per Wedstrijd16.0014.6015.00
Schot conversie verhouding14%8%11%
Schoten op Doel / Wedstrijd5.404.205.00
Schoten naast Doel / Wedstrijd10.6010.4011.00
Schoten per doelpunt7.2712.1710
Team schoten over 10.580%80%80%
Team schoten over 11.580%80%80%
Team schoten over 12.580%60%70%
Team schoten over 13.580%40%60%
Team schoten over 14.580%40%60%
Team schoten over 15.580%40%60%
Team Schoten op doel 3.5+80%80%80%
Team schoten op doel 4.5+80%20%50%
Team Schoten op doel 5.5+60%20%40%
Team Schoten op doel 6.5+20%0%10%
Wedstrijd schotenMidtjyllandViborgGemiddeld
Wedstrijd schoten over 23.560%60%60%
Wedstrijd schoten over 24.560%60%60%
Wedstrijd schoten over 25.560%60%60%
Wedstrijd schoten over 26.560%60%60%
Wedstrijd schoten op doel over 7.580%80%80%
Wedstrijd schoten op doel over 8.560%60%60%
Wedstrijd schoten op doel over 9.520%20%27%
Buitenspel StatsMidtjyllandViborgGemiddeld
Buitenspel / Wedstrijd2.204.003.00
Meer dan 2.5 Offsides40%100%70%
Meer dan 3.5 Offsides40%50%45%
Overige statistiekenMidtjyllandViborgGemiddeld
Overtredingen begaan/wedstrijd11.6012.4012.00
Overtredingen tegen/wedstrijd18.21215.00
Balbezit GEM49%50%50%
Gelijkspel % (volledige tijd)20%40%30%

Sommige gegevens worden afgerond naar het dichtstbijzijnde percentage, en kunnen daarom bij elkaar opgeteld uitkomen op 101%.

Vrije trappen, Doeltrappen & Inworpen

Vrije trappenMidtjyllandViborgGemiddeld
Wedstrijd vrije trappen GEM2824.426
Vrije trappen Totaal 20.5+100%80%90%
Vrije trappen Totaal 21.5+100%60%80%
Vrije trappen Totaal 22.5+80%60%70%
Vrije trappen Totaal 23.5+80%60%70%
Vrije trappen Totaal 24.5+80%60%70%
Vrije trappen Totaal 25.5+80%40%60%
DoeltrappenMidtjyllandViborgGemiddeld
Wedstrijd doeltrappen GEM16.618.618
Totale schoten 8.5+100%100%100%
Totale schoten 9.5+100%100%100%
Totale schoten 10.5+100%100%100%
Totale schoten 11.5+100%100%100%
Totale schoten 12.5+100%100%100%
Totale schoten 13.5+100%100%100%
InworpMidtjyllandViborgGemiddeld
Wedstrijd inworpen GEM42.833.438
Inworpen Totaal 37.5+80%20%50%
Inworpen Totaal 38.5+80%0%40%
Inworpen Totaal 39.5+80%0%40%
Inworpen Totaal 40.5+80%0%40%
Inworpen Totaal 41.5+80%0%40%
Inworpen Totaal 42.5+60%0%30%
Inworpen Totaal 43.5+60%0%30%
Inworpen Totaal 44.5+60%0%30%
   Ploeg WG Winst % DV
Doelpunten Voor (DV).
Het aantal doelpunten dat deze
ploeg heeft gescoord.
DT
Doelpunten Tegen (DT).
Het aantal tegendoelpunten voor deze
ploeg.
DS
Doelsaldo (DS).
Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
PtnGem.
Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
Berekend over het gehele seizoen.

1

 FC Kobenhavn

5

80%

11

4

7

13

3.00

2

 FC Nordsjaelland

5

80%

7

1

6

13

1.60

3

 FC Midtjylland

5

80%

11

5

6

13

3.20

4

 Viborg FF

6

67%

12

6

6

12

3.00

5

 Brondby IF

6

67%

12

9

3

12

3.50

6

 Sonderjysk Elitesport Fodbold

6

33%

12

13

-1

7

4.17

7

 Odense BK

5

40%

5

9

-4

7

2.80

8

 Randers FC

6

33%

6

10

-4

7

2.67

9

 Aarhus Gymnastikforening

5

20%

8

7

1

6

3.00

10

 Silkeborg IF

5

20%

7

8

-1

6

3.00

11

 AC Horsens

6

17%

7

9

-2

6

2.67

12

 Lyngby Boldklub

6

0%

8

12

-4

5

3.33

   Ploeg WG Winst % DV
Doelpunten Voor (DV).
Het aantal doelpunten dat deze
ploeg heeft gescoord.
DT
Doelpunten Tegen (DT).
Het aantal tegendoelpunten voor deze
ploeg.
DS
Doelsaldo (DS).
Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
PtnGem.
Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
Berekend over het gehele seizoen.

1

 FC Kobenhavn

6

67%

14

7

7

12

3.50

2

 FC Midtjylland

6

50%

10

6

4

12

2.67

3

 Viborg FF

5

40%

6

4

2

8

2.00

4

 AC Horsens

5

40%

11

10

1

7

4.20

5

 Odense BK

6

17%

5

6

-1

6

1.83

6

 FC Nordsjaelland

6

17%

10

12

-2

6

3.67

7

 Silkeborg IF

6

17%

8

11

-3

5

3.17

8

 Randers FC

5

20%

5

6

-1

4

2.20

9

 Brondby IF

5

20%

6

10

-4

4

3.20

10

 Aarhus Gymnastikforening

6

0%

7

11

-4

3

3.00

11

 Lyngby Boldklub

5

20%

7

12

-5

3

3.80

12

 Sonderjysk Elitesport Fodbold

5

0%

4

11

-7

1

3.00

* Superliga Thuis Tabel en Uit tabel zijn ook beschikbaar

Welke spelers zullen scoren?

Wie zal gele en rode kaarten krijgen?

Kaarten / 90 min

×
Voeg Voorspellingen Toe
/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!