GEM Totaaldoelpunten - Brazilië Gaucho 3

Competitie
Goals
Meer/Minder Dan
- Stats in deze Categorie :
- GEM Totaaldoelpunten -
- Gescoorde Doelpunten -
- Tegendoelpunten -
- Clean Sheets -
- Beide Ploegen Gescoord -
- Niet Gescoord -
- xG (verwachtte Doelpunten)
GEM Totaaldoelpunten - Gaucho 3
| # | Ploeg | WG | Totaal Doelpunten | Gem. | Thuis | Uit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Real SC | 7 | 27 | 3.86 / Wedstrijd | 4.33 | 3.50 |
| 2 | ![]() | EC Novo Horizonte | 7 | 24 | 3.43 / Wedstrijd | 4.50 | 2.00 |
| 3 | ![]() | Panambi | 6 | 20 | 3.33 / Wedstrijd | 2.50 | 3.75 |
| 4 | ![]() | Clube 1992 | 7 | 20 | 2.86 / Wedstrijd | 3.25 | 2.33 |
| 5 | ![]() | Sao Paulo RS | 6 | 17 | 2.83 / Wedstrijd | 2.75 | 3.00 |
| 6 | ![]() | SC Rio Grande | 7 | 19 | 2.71 / Wedstrijd | 1.67 | 3.50 |
| 7 | ![]() | SER Cruz Alta | 7 | 19 | 2.71 / Wedstrijd | 2.50 | 3.00 |
| 8 | ![]() | Gremio Atletico Farroupilha | 7 | 18 | 2.57 / Wedstrijd | 2.00 | 3.33 |
| 9 | ![]() | Football Club Rio Grandense | 7 | 16 | 2.29 / Wedstrijd | 2.67 | 2.00 |
| 10 | ![]() | Futebol Com Vida SAF | 7 | 10 | 1.43 / Wedstrijd | 1.33 | 1.50 |
Thuis / GEM aantal Doelpunten (Gaucho 3)
| # | Ploeg | WG | Thuis Totaal Doelpunten | Thuis Gem. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | EC Novo Horizonte | 4 | 18 | 4.50 / Wedstrijd |
| 2 | ![]() | Real SC | 3 | 13 | 4.33 / Wedstrijd |
| 3 | ![]() | Clube 1992 | 4 | 13 | 3.25 / Wedstrijd |
| 4 | ![]() | Sao Paulo RS | 4 | 11 | 2.75 / Wedstrijd |
| 5 | ![]() | Football Club Rio Grandense | 3 | 8 | 2.67 / Wedstrijd |
| 6 | ![]() | Panambi | 2 | 5 | 2.50 / Wedstrijd |
| 7 | ![]() | SER Cruz Alta | 4 | 10 | 2.50 / Wedstrijd |
| 8 | ![]() | Gremio Atletico Farroupilha | 4 | 8 | 2.00 / Wedstrijd |
| 9 | ![]() | SC Rio Grande | 3 | 5 | 1.67 / Wedstrijd |
| 10 | ![]() | Futebol Com Vida SAF | 3 | 4 | 1.33 / Wedstrijd |
Uit / GEM aantal Doelpunten (Gaucho 3)
| # | Ploeg | WG | Uit Totaal Doelpunten | Uit Gem. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Panambi | 4 | 15 | 3.75 / Wedstrijd |
| 2 | ![]() | Real SC | 4 | 14 | 3.50 / Wedstrijd |
| 3 | ![]() | SC Rio Grande | 4 | 14 | 3.50 / Wedstrijd |
| 4 | ![]() | Gremio Atletico Farroupilha | 3 | 10 | 3.33 / Wedstrijd |
| 5 | ![]() | Sao Paulo RS | 2 | 6 | 3.00 / Wedstrijd |
| 6 | ![]() | SER Cruz Alta | 3 | 9 | 3.00 / Wedstrijd |
| 7 | ![]() | Clube 1992 | 3 | 7 | 2.33 / Wedstrijd |
| 8 | ![]() | EC Novo Horizonte | 3 | 6 | 2.00 / Wedstrijd |
| 9 | ![]() | Football Club Rio Grandense | 4 | 8 | 2.00 / Wedstrijd |
| 10 | ![]() | Futebol Com Vida SAF | 4 | 6 | 1.50 / Wedstrijd |
Which ploeg kent het meeste aantal tegendoelpunten in de Gaucho 3?
In het seizoen 2026, waren in wedstrijden van Real SC de meeste doelpunten te vinden met 27 goals uit 7 wedstrijden. Hierbij tellen we zowel gescoorde doelpunten als tegendoelpunten. Real SC kende in hun wedstrijden een gemiddelde van 3.86 doelpunten per wedstrijd. In uitwedstrijden kenden ze een gemiddelde van 4.33 gemaakte doelpunten voor en tegen - een leuk extraatje voor de toeschouwers van de wedstrijden van Real SC.
Ook bij wedstrijden waarin EC Novo Horizonte en Panambi deelnamen werd er vaak feest gevierd in de Gaucho 3. Bij EC Novo Horizonte en Panambi vielen respectievelijk in totaal 27 en 24 doelpunten. Beide ploegen kenden een gemiddelde van ongeveer 3.43 totaaldoelpunten per wedstrijd. De wedstrijden van Futebol Com Vida SAF kenden echter minder doelpunten in de Gaucho 3. Amper 10 doelpunten vielen tijdens hun wedstrijden in de Gaucho 3 een gemiddelde van 1.43 doelpunten per wedstrijd.
GEM Totaaldoelpunten - Brazilië
- Divisie 1
- Divisie 2
- Divisie 3
- Divisie 4
- Beker
- Divisie 1
- Divisie 1









