Evan Rottier Portrait

Evan Rottier Statiszt.

Poszt : Középpályás - Támadó Középpályás
Nemzetiség : Netherlands
Birthplace : Netherlands - Netherlands
Mez Szám : #11
Kor (Születésnap) : 24 (2002.02.11.)
Magasság : 182cm
Súly : 73kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2026/2027 és Pályafutás Statisztikák- Evan Rottier

6.91
Átlagos értékelés a(z) Eredivisie-benGólpassz Rang : 12 / 262 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

11

2

5

2

0

0

884'

1

0

0

0

0

0

-1'

Egész 2026/2027

12

2

5

2
0

0

883'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

147

36

22

6

2

0

9364'

11

2

5

2

0

0

884'

9

1

1

0

0

0

445'

Egész 2025/2026

171

39

29

8
2

0

10922'

A fentiekben találhatóak Evan Rottier karrier-statisztikái. Evan Rottier összesen 171 mérkőzésen játszott, 39 gólt szerzett, és 22 gólpasszt adott. Evan Rottier a legtöbb mérkőzést a(z) Eerste Divisie csapatában játszotta, összesen 171 mérkőzést játszott a(z) Hollandia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Eredivisie-ben

0.20Gólok 90-ből
2 Összes Gól
66 percentil
0.51Gólpassz 90-ből
5 Összes Gólpassz
96 percentil
0.71G+A Per 90
Összesen 7 Gólhozzájárulás
87 percentil
0.26xG Per 90
2.58 Várható Gólok
67 percentil
0.40xA Per 90
3.92 Várható Gólpasszok
94 percentil
0.20Lapok 90-ből
2 Összes Lap
71 percentil

Evan Rottier Részletes statisztika

Eredivisie Evan Rottier játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések11Nincs adat
99
perc88480 perc/mérkőzés
74
Elkezdett mérkőzések10Nincs adat
72
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések3Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok20.2
66
Gól hozzájárulás70.71
87
Hazai gólok00
60
Idegenbeli gólok20.36
80
Várható gólok2.580.26
67
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)2.580.26
67
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól442 Percek per GólNincs adatNincs adat

Evan Rottier eddig összesen 11 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Eredivisie-ben. Ebből 2 gólt szerzett. Otthon 0 gólt, míg idegenben 2 gólt szerzett. Összességében 0.2 gól született 90 percenként. Emellett Evan Rottier összesen 7 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.71 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.26. Ez azt jelenti, hogy Evan Rottier npxG kimenete 2.58, ami a Eredivisie játékosainak 67 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások171.73
64
Kapura lövések
7/ 17
0.71
73
Kapu mellé lövések
10/ 17
1.02
65
Kapufát Talált0 idők0.00
84
Lövések átváltási aránya11.76%Nincs adat
63
Lövés Pontosság41.18%Nincs adat
76
Lövések Szerzett Gólonként8.50Nincs adatNincs adat

Evan Rottier eddig összesen 11 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Eredivisie-ben. Összesen 17 lövést adott le. Ebből 7 lövés talált kaput, míg a többi, 10 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Evan Rottier lövési pontossága 41.18%. Minden 8.50 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 1.73 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz50.51
96
Várható gólpasszok (xA)3.920.40
94
Passzok19920.26
12
Sikeres Passzok
157/ 199
15.98
14
Passzok Teljesítési Aránya78.89%Nincs adat
32
Kulcsfontosságú Passzok151.53
74
Keresztlabdák121.22
55
Sikeres Keresztlabdák
3/ 12
0.31
61
Keresztlabdák Teljesítési Aránya25.00%Nincs adat
66
Percekenkénti Gólpassz177 Percekenkénti GólpasszNincs adatNincs adat

Evan Rottier eddig összesen 11 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Eredivisie-ben. Ebből 5 gólpasszt adott. A passzjátékát tekintve, Evan Rottier átlagosan körülbelül 20.26 alkalommal passzol egy mérkőzésen, a passzok teljesítési aránya 78.89. Emellett átlagosan 1.53 kulcsfontosságú passzt ad le minden mérkőzésen, amelyek komoly gólhelyzetekhez vezetnek. Összességében Evan Rottier várható gólpassz (xA) kimenetele 0.40 90 percenként. Ez a statisztika a Eredivisie játékosainak 94 százalékánál jobb helyezést biztosítja.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás80.81
44
Sikres Lefutások50.51
52
Lefutás Sikerességi Arány62.50%Nincs adat
75
Elvett labda111.12
25
Les70.71
98

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok2Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap20.2
71
Percekenkénti Figyelmeztetés442 Perc / LapNincs adat
70
Lapok 0,5 felett218%
80
Elkövetett szabálytalanságok101.02
57
Ellene elkövetett szabálytalanságok121.22
73

Evan Rottier eddig összesen 11 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Eredivisie-ben. Ebből 2 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 1.02 szabálytalanságot követ el.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok191.93
42
Percekenként kapott gólok47 PercNincs adat
44
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
37
Belemenés60.61
20
Elhárítások10.10
15
Párbajok666.72
26
Győztes Párbajok292.95
21
Megnyert Légbeli Párbajok80.81
48
Lefutották50.51
53
Elrúgások80.81
25
Blokkolt lövések00.00
32
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető0%
Elvégzett büntetőrúgások01
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások01

Evan Rottier eddig összesen 1 büntetőrúgást végzett pályafutása során. Ebből 0 büntetőrúgást értékesített, míg 1 rúgást elhibázott. Evan Rottier összesített büntető siiker aránya 0%.

KNVB Cup Evan Rottier játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések1Nincs adat
-1
percNincs adat0 perc/mérkőzés
-1
Elkezdett mérkőzések0Nincs adat
-1
Beállított mérkőzések1Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok00
-1
Gól hozzájárulás00
-1
Hazai gólok00
-1
Idegenbeli gólok00
-1
Várható gólok0.090.28
-1
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.090.28
-1
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól0 Percek per GólNincs adatNincs adat

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások26.21
-1
Kapura lövések
0/ 2
0.00
-1
Kapu mellé lövések
2/ 2
6.21
-1
Kapufát Talált1 idők3.10
-1
Lövések átváltási aránya0.00%Nincs adat
-1
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
-1
Lövések Szerzett Gólonként0.00Nincs adatNincs adat

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
-1
Várható gólpasszok (xA)0.080.25
-1
Passzok1649.66
-1
Sikeres Passzok
15/ 16
46.55
-1
Passzok Teljesítési Aránya93.75%Nincs adat
-1
Kulcsfontosságú Passzok13.10
-1
Keresztlabdák26.21
-1
Sikeres Keresztlabdák
1/ 2
3.10
-1
Keresztlabdák Teljesítési Aránya50.00%Nincs adat
-1
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás26.21
-1
Sikres Lefutások26.21
-1
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
-1
Elvett labda13.10
-1
Les00.00
-1

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
-1
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
-1
Lapok 0,5 felett00%
-1
Elkövetett szabálytalanságok00.00
-1
Ellene elkövetett szabálytalanságok00.00
-1

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok00
-1
Percekenként kapott gólok0 PercNincs adat
-1
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
-1
Belemenés00.00
-1
Elhárítások13.10
-1
Párbajok39.31
-1
Győztes Párbajok26.21
-1
Megnyert Légbeli Párbajok00.00
-1
Lefutották00.00
-1
Elrúgások00.00
-1
Blokkolt lövések00.00
-1
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
-1

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntető0%
Elvégzett büntetőrúgások01
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások01

Evan Rottier Statisztikai Elemzése

Evan Rottier egy Középpályás , aki ebben a szezonban 11 mérkőzésen jelent meg Eredivisie, és összesen 884 precet játszott. Evan Rottier átlagosan 0.51 gólpasszt kap minden 90 perc után, amikor pályán van.

Evan Rottier összesen 2 gólt szerzett eddig ebben a szezonban a bajnokságban, amivel a 3 helyen áll a HFC ADO Den Haag csapat Legjobb Góllövők listájában.

Percenként

Minden 442 percenként szerez gólt

Minden 177 percenként ad gólpasszt

Minden 442 percenként kap egy lapot

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 1 büntetőt
Elhibázott 1 / 1 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: 0%
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

93 / 262 Játékosok

Gólpassz Rang

12 / 262 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025/2026 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

36

8

7

1

0

0

2575'

1

0

0

0

0

0

33'

Egész 2025/2026

37

8

7

1
0

0

2608'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.28 Gólok

0.24  Gólpassz

0.03  Foglalások

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

28

11

2

1

1

0

1814'

2

0

1

0

0

0

91'

Egész 2024/2025

32

11

3

1
1

0

2085'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.55 Gólok

0.1  Gólpassz

0.1  Foglalások

2023/2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

37

9

8

2

0

0

2957'

2

0

0

0

0

0

180'

Egész 2023/2024

40

9

8

2
0

0

3227'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.27 Gólok

0.24  Gólpassz

0.06  Foglalások

2022/2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

35

8

5

1

1

0

1933'

1

0

0

0

0

0

90'

Egész 2022/2023

39

8

6

1
1

0

2162'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.37 Gólok

0.23  Gólpassz

0.09  Foglalások

2021/2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

10

0

0

1

0

0

70'

2

1

0

0

0

0

52'

Egész 2021/2022

13

1

0

1
0

0

209'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

1.29  Foglalások

2020/2021 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2020/2021

1

0

0

0
0

0

15'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.