Junior Luamba Portrait

Junior Luamba Statiszt.

Poszt : Csatár - Jobb Szélső
Nemzetiség : England
Mez Szám : #11
Kor (Születésnap) : 23 (2003.04.27.)
Magasság : 188cm

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2021/2022

2026/2027 és Pályafutás Statisztikák- Junior Luamba

6.70
Átlagos értékelés a(z) Angol National League (angol labdarúgó-szervezet)-benGól Rang : -1 / 433 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2026/2027

6

1

0

0
0

0

192'

Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

7

0

2

1

0

0

315'

Egész 2026/2027

35

5

2

4
1

0

1604'

A fentiekben találhatóak Junior Luamba karrier-statisztikái. Junior Luamba összesen 35 mérkőzésen játszott, 5 gólt szerzett, és 0 gólpasszt adott. Junior Luamba a legtöbb mérkőzést a(z) Angol National League (angol labdarúgó-szervezet) csapatában játszotta, összesen 35 mérkőzést játszott a(z) Anglia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a Angol National League (angol labdarúgó-szervezet)-ben

0.47Gólok 90-ből
1 Összes Gól
93 percentil
0.00Gólpassz 90-ből
0 Összes Gólpassz
48 percentil
0.47G+A Per 90
Összesen 1 Gólhozzájárulás
84 percentil
0.67xG Per 90
1.42 Várható Gólok
97 percentil
0.13xA Per 90
0.27 Várható Gólpasszok
63 percentil
0.00Lapok 90-ből
0 Összes Lap
25 percentil

Junior Luamba Részletes statisztika

Angol National League (angol labdarúgó-szervezet) Junior Luamba játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések6Nincs adat
6
perc19232 perc/mérkőzés
0
Elkezdett mérkőzések0Nincs adat
0
Beállított mérkőzések6Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések0Nincs adatNincs adat

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok10.47
93
Gól hozzájárulás10.47
84
Hazai gólok11.06
98
Idegenbeli gólok00
66
Várható gólok1.420.67
97
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)1.420.67
98
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól192 Percek per GólNincs adatNincs adat

Junior Luamba eddig összesen 6 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol National League (angol labdarúgó-szervezet)-ben. Ebből 1 gólt szerzett. Otthon 1 gólt, míg idegenben 0 gólt szerzett. Összességében 0.47 gól született 90 percenként. Emellett Junior Luamba összesen 1 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.47 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.67. Ez azt jelenti, hogy Junior Luamba npxG kimenete 1.42, ami a Angol National League (angol labdarúgó-szervezet) játékosainak 98 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások104.69
99
Kapura lövések
4/ 10
1.88
99
Kapu mellé lövések
6/ 10
2.81
99
Kapufát Talált0 idők0.00
86
Lövések átváltási aránya10.00%Nincs adat
57
Lövés Pontosság40.00%Nincs adat
65
Lövések Szerzett Gólonként10.00Nincs adatNincs adat

Junior Luamba eddig összesen 6 mérkőzésen játszott a(z) 2026/2027 szezonban a(z) Angol National League (angol labdarúgó-szervezet)-ben. Összesen 10 lövést adott le. Ebből 4 lövés talált kaput, míg a többi, 6 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Junior Luamba lövési pontossága 40.00%. Minden 10.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 4.69 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
48
Várható gólpasszok (xA)0.270.13
63
Passzok6731.41
56
Sikeres Passzok
50/ 67
23.44
55
Passzok Teljesítési Aránya74.63%Nincs adat
43
Kulcsfontosságú Passzok41.88
98
Keresztlabdák73.28
92
Sikeres Keresztlabdák
4/ 7
1.88
99
Keresztlabdák Teljesítési Aránya57.14%Nincs adat
93
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Junior Luamba egyetlen gólpasszt sem adott a(z) Angol National League (angol labdarúgó-szervezet) szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás62.81
94
Sikres Lefutások62.81
97
Lefutás Sikerességi Arány100.00%Nincs adat
99
Elvett labda41.88
3
Les00.00
52

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok0Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap00
25
Percekenkénti FigyelmeztetésNincs FigyelmeztetésNincs adat
25
Lapok 0,5 felett00%
28
Elkövetett szabálytalanságok41.88
89
Ellene elkövetett szabálytalanságok31.41
77

Junior Luamba nem kapott figyelmeztetést (sárga vagy piros lapot) a jelenlegi Angol National League (angol labdarúgó-szervezet) szezonban.

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok41.88
14
Percekenként kapott gólok48 PercNincs adat
15
Kapott Gól Nélküli Meccsek00%
9
Belemenés00.00
47
Elhárítások10.47
22
Párbajok4018.75
92
Győztes Párbajok167.50
76
Megnyert Légbeli Párbajok31.41
54
Lefutották00.00
99
Elrúgások00.00
6
Blokkolt lövések00.00
30
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők00.00
99

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Junior Luamba még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Junior Luamba Statisztikai Elemzése

Junior Luamba egy Csatár , aki ebben a szezonban 6 mérkőzésen jelent meg Angol National League (angol labdarúgó-szervezet), és összesen 192 precet játszott. Junior Luamba átlagosan 0.47 gólt szerez minden 90 percben, amikor a pályán van. Ezzel a támadóteljesítményével jelenleg -1 a 433 játékos közül a Angol National League (angol labdarúgó-szervezet), szezonban akik legalább 3 meccset játszottak.

A bajnokságban eddig összesen 1 gólt szerzett a szezonban, amivel a 16 helyen áll a Angol National League (angol labdarúgó-szervezet) csapat Legjobb Góllövők listáján.

Percenként

Minden 192 percenként szerez gólt

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

Nincs adat / 433 Játékosok

Gólpassz Rang

Nincs adat / 433 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025/2026 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2025/2026

21

4

0

3
1

0

1073'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.37 Gólok

0  Gólpassz

0.37  Foglalások

2024/2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

3

0

1

1

0

0

144'

Egész 2024/2025

4

0

1

1
0

0

168'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

2

0

1

0

0

0

103'

Egész 2024

2

0

1

0
0

0

103'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0.87  Gólpassz

0  Foglalások

2022 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Gólpassz
Sárga Lap
Piros Lap
PEN
Büntetők
Perc
Lejátszott Percek

2

0

0

0

0

0

68'

Egész 2022

2

0

0

0
0

0

68'

Gólok / 90 perc

Gólpassz / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

0  Gólpassz

0  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.