Junior Luamba Portrait

Junior Luamba Stats

Positie : Spits - Rechtervleugel
Nationaliteit : England
Rugnummer : #11
Leeftijd (Geboortedatum) : 23 (27/4/2003)
Hoogte : 188cm

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2021/2022

2026/2027 en carrière statistieken- Junior Luamba

6.70
Gemiddelde waardering in de National LeagueTopschuttersrank : -1 / 433 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

6

1

0

0

0

0

192'

Totaal 2026/2027

6

1

0

0
0

0

192'

Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

26

5

0

3

1

0

1188'

7

0

2

1

0

0

315'

2

0

0

0

0

0

101'

Totaal 2026/2027

35

5

2

4
1

0

1604'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Junior Luamba. Junior Luamba heeft in totaal 35 wedstrijden gespeeld, 5 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Junior Luamba heeft de meeste wedstrijden gespeeld in National League met 35 in Engeland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de National League

0.47Doelpunten Per 90
1 Doelpunten Totaal
93 Percentiel
0.00Assist Per 90
0 Assists Totaal
48 Percentiel
0.47D+A Per 90
1 Doelbijdragen Totaal
84 Percentiel
0.63xG Per 90'
1.35 Verwachte Doelpunten
97 Percentiel
0.11xA per 90
0.23 Verwachte assists
54 Percentiel
0.00Kaarten per 90
0 Kaarten Totaal
25 Percentiel

Junior Luamba Statistieken - Gedetailleerd

National League statistieken voor Junior Luamba

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden6N/A
6
minuten19232 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden0N/A
0
Wedstrijden Gesubbed In6N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten10.47
93
Doelpunt Betrokkenheid10.47
84
Doelpunten thuis11.06
98
Doelpunten uit00
66
Verwachte doelpunten (xG)1.350.63
97
Niet-straf xG (npxG)1.350.63
98
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt192 Minuten per doelpuntN/AN/A

Junior Luamba heeft 1 doelpunten gemaakt in 6 wedstrijden tot nu toe in het National League 2026/2027 seizoen. 1 van de 1 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 0 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Junior Luamba per 90 minuten 0.47. Bovendien is Junior Luamba's totale D/A (doelpunten + assists) 1 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.47 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.63. Dit zet de npxG-output van Junior Luamba op 1.35, waarmee ze in het hoogste 98 percentiel van National League spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen104.69
99
Schoten op doel
4/ 10
1.88
99
Schoten naast doel
6/ 10
2.81
99
Raak het houtwerk0 keer0.00
86
Schot conversie verhouding10.00%N/A
57
Schoten Nauwkeurigheid40.00%N/A
65
Schoten per doelpunt10.00N/AN/A

Junior Luamba heeft 10 schoten genomen in 6 wedstrijden tot nu toe in het National League 2026/2027 seizoen. Van de 10 schoten waren 4 schoten op doel en de andere 6 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Junior Luamba 40.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 10.00 schoten die ze nemen en neemt 4.69 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
48
Verwachte assists (xA)0.230.11
54
Passes6731.41
56
Geslaagde passen
50/ 67
23.44
55
Pass-voltooiingspercentage74.63%N/A
43
Key passen41.88
98
Voorzetten73.28
92
Succesvolle voorzetten
4/ 7
1.88
99
Slagingspercentage57.14%N/A
93
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Junior Luamba heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van National League.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels62.81
94
Succesvolle dribbels62.81
97
Succespercentage dribbelen100.00%N/A
99
Ontnomen41.88
3
Buitenspel00.00
52

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
25
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
25
Kaarten Meer dan 0,500%
28
Gemaakte overtredingen41.88
89
Overtreding tegen31.41
77

Junior Luamba heeft geen boekingen (gele of rode kaarten) gekregen tijdens dit seizoen van National League.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen41.88
14
Minuten per doelpunt Toegestaan48 Min'N/A
15
Clean Sheets00%
9
Tackles00.00
47
Onderscheppingen10.47
22
Grondduels4018.75
92
Grondduels gewonnen167.50
76
Luchtduels gewonnen31.41
54
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances00.00
6
Geblockte schoten00.00
30
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Junior Luamba heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Junior Luamba Statistische analyse

Junior Luamba is een Spits die 6 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de National League, goed voor in totaal 192 minuten. Junior Luamba scoort gemiddeld 0.47 doelpunten per 90 minuten op het veld. Z'n aanvallende prestaties brengen hem zo op plaats -1 van de 433 spelers in de National League die op z'n minst 3 wedstrijden hebben gespeeld.

Hij scoorde tot dusver 1 doelpunten, wat hem op plaats 16 in de National League Topschutterslijst brengt.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 192 minuten

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

N/A / 433 Spelers

Ranking Assists

N/A / 433 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025/2026
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

19

4

0

3

1

0

972'

2

0

0

0

0

0

101'

Totaal 2025/2026

21

4

0

3
1

0

1073'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.37 Doelpunten

0  Assists

0.37  Kaarten

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

3

0

1

1

0

0

144'

Totaal 2024/2025

4

0

1

1
0

0

168'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2024
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

2

0

1

0

0

0

103'

Totaal 2024

2

0

1

0
0

0

103'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.87  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2022
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

2

0

0

0

0

0

68'

Totaal 2022

2

0

0

0
0

0

68'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!