Forma Táblázat - Regionalliga West

# CsapatMP
Játszott Meccsek
W
Győzelem
D
Döntetlen
L
Vereség
GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsUtolsó 6PPG
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
FTS
Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
BTTS
Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
2,5 Felett
2,5 Felett (2,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
Következő meccs
1SC ImstSC Imst
SC Imst

SC Imst

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 1 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Hazai
  • W
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • W
  • W
3.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 100% 100% 100%
Átl. 2.20 2.67 1.50
Gólt szerzett 2.00 2.33 1.50
Kapott Gól 0.20 0.33 0.00
BTTS 20% 33% 0%
CS 80% 67% 100%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5500101915
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
80%0%20%40%mérkőzés - SC Kitzbühel vs SC Imst
1.80
2FC Dornbirn 1913FC Dornbirn 1913
FC Dornbirn 1913

FC Dornbirn 1913

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 2 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • W
  • W
2.60
Hazai
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • D
  • W
  • W
2.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 80% 100% 67%
Átl. 3.80 5.50 2.67
Gólt szerzett 3.20 5.00 2.00
Kapott Gól 0.60 0.50 0.67
BTTS 60% 50% 67%
CS 40% 50% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

54101631313
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.60
40%0%60%60%mérkőzés - SV Fügen vs FC Dornbirn 1913
1.80
3VfB HohenemsVfB Hohenems
VfB Hohenems

VfB Hohenems

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 3 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.40
Hazai
  • W
  • L
1.50
Vendég
  • W
  • W
  • W
3.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 80% 50% 100%
Átl. 4.00 4.50 3.67
Gólt szerzett 3.00 3.50 2.67
Kapott Gól 1.00 1.00 1.00
BTTS 60% 50% 67%
CS 40% 50% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

54011551012
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
2.40
40%0%60%80%mérkőzés - SC Schwaz vs VfB Hohenems
2.00
4SC SchwazSC Schwaz
SC Schwaz

SC Schwaz

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 4 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • L
  • W
2.00
Hazai
  • W
  • L
  • W
2.00
Vendég
  • W
  • D
2.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 67% 50%
Átl. 4.00 3.00 5.50
Gólt szerzett 2.20 1.67 3.00
Kapott Gól 1.80 1.33 2.50
BTTS 80% 67% 100%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5311119210
  • W
  • L
  • D
  • W
  • W
2.00
0%20%80%80%mérkőzés - VfB Hohenems vs SC Schwaz
2.40
5SC KitzbuhelSC Kitzbuhel
SC Kitzbuhel

SC Kitzbuhel

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 5 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
1.80
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • W
2.25
Vendég
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 75% 0%
Átl. 3.60 3.50 4.00
Gólt szerzett 2.20 2.50 1.00
Kapott Gól 1.40 1.00 3.00
BTTS 40% 25% 100%
CS 40% 50% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

530211749
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
1.80
40%20%40%60%mérkőzés - SC Imst vs SC Kitzbühel
3.00
6SV FugenSV Fugen
SV Fugen

SV Fugen

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 6 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.80
Hazai
  • L
  • L
  • W
1.00
Vendég
  • W
  • W
3.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 33% 100%
Átl. 3.80 4.33 3.00
Gólt szerzett 2.20 2.00 2.50
Kapott Gól 1.60 2.33 0.50
BTTS 60% 67% 50%
CS 20% 0% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

530211839
  • W
  • W
  • L
  • W
  • L
1.80
20%20%60%60%mérkőzés - FC Dornbirn 1913 vs SV Fügen
2.60
7SVG ReichenauSVG Reichenau
SVG Reichenau

SVG Reichenau

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 8 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.40
Hazai
  • W
3.00
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • W
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 100% 25%
Átl. 3.20 1.00 3.75
Gólt szerzett 1.40 1.00 1.50
Kapott Gól 1.80 0.00 2.25
BTTS 60% 0% 75%
CS 20% 100% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

521279-27
  • W
  • D
  • L
  • W
  • L
1.40
20%20%60%80%mérkőzés - FC Lustenau vs SVG Reichenau
0.20
8SK St Johann in TirolSK St Johann in Tirol
SK St Johann in Tirol

SK St Johann in Tirol

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 7 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.40
Hazai
  • L
  • L
  • D
  • W
1.00
Vendég
  • W
3.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 25% 100%
Átl. 3.20 3.50 2.00
Gólt szerzett 1.60 1.50 2.00
Kapott Gól 1.60 2.00 0.00
BTTS 60% 75% 0%
CS 20% 0% 100%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

52128807
  • W
  • D
  • L
  • W
  • L
1.40
20%20%60%60%mérkőzés - FC Wolfurt vs SK St. Johann in Tirol
0.80
9SC RothisSC Rothis
SC Rothis

SC Rothis

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 9 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.40
Hazai
  • W
  • D
2.00
Vendég
  • L
  • L
  • W
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 50% 33%
Átl. 3.00 2.50 3.33
Gólt szerzett 1.20 1.50 1.00
Kapott Gól 1.80 1.00 2.33
BTTS 60% 50% 67%
CS 20% 50% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

521269-37
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
1.40
20%40%60%80%mérkőzés - SC Rheindorf Altach II vs SC Röthis
0.80
10FC KufsteinFC Kufstein
FC Kufstein

FC Kufstein

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 10 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • L
  • D
1.20
Hazai
  • D
  • L
0.50
Vendég
  • W
  • D
  • D
1.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 0% 33%
Átl. 2.40 3.00 2.00
Gólt szerzett 1.20 1.00 1.33
Kapott Gól 1.20 2.00 0.67
BTTS 80% 100% 67%
CS 20% 0% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

51316606
  • D
  • L
  • D
  • D
  • W
1.20
20%20%80%40%mérkőzés - FC Lauterach vs FC Kufstein
0.20
11SC Rheindorf Altach IISC Rheindorf Altach II
SC Rheindorf Altach II

SC Rheindorf Altach II

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 12 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • W
  • L
0.80
Hazai
  • L
  • W
1.50
Vendég
  • D
  • L
  • L
0.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 50% 0%
Átl. 3.80 3.00 4.33
Gólt szerzett 1.60 1.50 1.67
Kapott Gól 2.20 1.50 2.67
BTTS 80% 50% 100%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5113811-34
  • L
  • W
  • L
  • L
  • D
0.80
0%20%80%80%mérkőzés - SC Röthis vs SC Rheindorf Altach II
1.40
12FC WolfurtFC Wolfurt
FC Wolfurt

FC Wolfurt

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 13 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • W
  • L
  • L
0.80
Hazai
  • D
  • W
2.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 50% 0%
Átl. 4.00 3.50 4.33
Gólt szerzett 1.40 2.00 1.00
Kapott Gól 2.60 1.50 3.33
BTTS 100% 100% 100%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5113713-64
  • L
  • L
  • W
  • L
  • D
0.80
0%0%100%100%mérkőzés - SK St. Johann in Tirol vs FC Wolfurt
1.40
13WSG Swarovski Wattens IIWSG Swarovski Wattens II
WSG Swarovski Wattens II

WSG Swarovski Wattens II

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 11 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • W
  • L
0.80
Hazai
  • D
  • W
2.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 50% 0%
Átl. 2.80 4.00 2.00
Gólt szerzett 1.40 3.00 0.33
Kapott Gól 1.40 1.00 1.67
BTTS 60% 100% 33%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

51137704
  • L
  • W
  • L
  • L
  • D
0.80
0%40%60%40%mérkőzés - SV Lochau vs WSG Swarovski Wattens II
0.80
14SV LochauSV Lochau
SV Lochau

SV Lochau

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 14 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • W
  • L
  • L
0.80
Hazai
  • L
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • D
  • L
0.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 33% 0%
Átl. 4.00 3.67 4.50
Gólt szerzett 1.20 1.67 0.50
Kapott Gól 2.80 2.00 4.00
BTTS 80% 100% 50%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5113614-84
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
0.80
0%20%80%80%mérkőzés - WSG Swarovski Wattens II vs SV Lochau
0.80
15FC LauterachFC Lauterach
FC Lauterach

FC Lauterach

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 15 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
Hazai
  • L
  • D
  • L
0.33
Vendég
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 4.40 3.67 5.50
Gólt szerzett 1.60 1.33 2.00
Kapott Gól 2.80 2.33 3.50
BTTS 80% 67% 100%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5014814-61
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
0%20%80%80%mérkőzés - FC Kufstein vs FC Lauterach
1.20
16FC LustenauFC Lustenau
FC Lustenau

FC Lustenau

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 16 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
Hazai
  • D
  • L
0.50
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 3.80 3.50 4.00
Gólt szerzett 0.60 1.00 0.33
Kapott Gól 3.20 2.50 3.67
BTTS 60% 100% 33%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5014316-131
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
0%40%60%60%mérkőzés - SVG Reichenau vs FC Lustenau
1.40

UTOLSÓ 5 FORMA TÁBLÁZAT (Regionalliga West)

# CsapatMP
Játszott Meccsek
W
Győzelem
D
Döntetlen
L
Vereség
GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsLast 5PPG
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
FTS
Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
BTTS
Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
2,5 Felett
2,5 Felett (2,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
1SC ImstSC Imst
SC Imst

SC Imst

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 1 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Hazai
  • W
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • W
  • W
3.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 100% 100% 100%
Átl. 2.20 2.67 1.50
Gólt szerzett 2.00 2.33 1.50
Kapott Gól 0.20 0.33 0.00
BTTS 20% 33% 0%
CS 80% 67% 100%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5500101915
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
80%0%20%40%
2FC Dornbirn 1913FC Dornbirn 1913
FC Dornbirn 1913

FC Dornbirn 1913

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 2 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • W
  • W
2.60
Hazai
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • D
  • W
  • W
2.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 80% 100% 67%
Átl. 3.80 5.50 2.67
Gólt szerzett 3.20 5.00 2.00
Kapott Gól 0.60 0.50 0.67
BTTS 60% 50% 67%
CS 40% 50% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

54101631313
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
2.60
40%0%60%60%
3VfB HohenemsVfB Hohenems
VfB Hohenems

VfB Hohenems

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 3 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.40
Hazai
  • W
  • L
1.50
Vendég
  • W
  • W
  • W
3.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 80% 50% 100%
Átl. 4.00 4.50 3.67
Gólt szerzett 3.00 3.50 2.67
Kapott Gól 1.00 1.00 1.00
BTTS 60% 50% 67%
CS 40% 50% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

54011551012
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
2.40
40%0%60%80%
4SC SchwazSC Schwaz
SC Schwaz

SC Schwaz

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 4 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • L
  • W
2.00
Hazai
  • W
  • L
  • W
2.00
Vendég
  • W
  • D
2.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 67% 50%
Átl. 4.00 3.00 5.50
Gólt szerzett 2.20 1.67 3.00
Kapott Gól 1.80 1.33 2.50
BTTS 80% 67% 100%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5311119210
  • W
  • L
  • D
  • W
  • W
2.00
0%20%80%80%
5SC KitzbuhelSC Kitzbuhel
SC Kitzbuhel

SC Kitzbuhel

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 5 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
1.80
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • W
2.25
Vendég
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 75% 0%
Átl. 3.60 3.50 4.00
Gólt szerzett 2.20 2.50 1.00
Kapott Gól 1.40 1.00 3.00
BTTS 40% 25% 100%
CS 40% 50% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

530211749
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
1.80
40%20%40%60%
6SV FugenSV Fugen
SV Fugen

SV Fugen

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 6 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.80
Hazai
  • L
  • L
  • W
1.00
Vendég
  • W
  • W
3.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 33% 100%
Átl. 3.80 4.33 3.00
Gólt szerzett 2.20 2.00 2.50
Kapott Gól 1.60 2.33 0.50
BTTS 60% 67% 50%
CS 20% 0% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

530211839
  • W
  • W
  • L
  • W
  • L
1.80
20%20%60%60%
7SVG ReichenauSVG Reichenau
SVG Reichenau

SVG Reichenau

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 8 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.40
Hazai
  • W
3.00
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • W
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 100% 25%
Átl. 3.20 1.00 3.75
Gólt szerzett 1.40 1.00 1.50
Kapott Gól 1.80 0.00 2.25
BTTS 60% 0% 75%
CS 20% 100% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

521279-27
  • W
  • D
  • L
  • W
  • L
1.40
20%20%60%80%
8SK St Johann in TirolSK St Johann in Tirol
SK St Johann in Tirol

SK St Johann in Tirol

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 7 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.40
Hazai
  • L
  • L
  • D
  • W
1.00
Vendég
  • W
3.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 25% 100%
Átl. 3.20 3.50 2.00
Gólt szerzett 1.60 1.50 2.00
Kapott Gól 1.60 2.00 0.00
BTTS 60% 75% 0%
CS 20% 0% 100%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

52128807
  • W
  • D
  • L
  • W
  • L
1.40
20%20%60%60%
9SC RothisSC Rothis
SC Rothis

SC Rothis

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 9 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.40
Hazai
  • W
  • D
2.00
Vendég
  • L
  • L
  • W
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 50% 33%
Átl. 3.00 2.50 3.33
Gólt szerzett 1.20 1.50 1.00
Kapott Gól 1.80 1.00 2.33
BTTS 60% 50% 67%
CS 20% 50% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

521269-37
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
1.40
20%40%60%80%
10FC KufsteinFC Kufstein
FC Kufstein

FC Kufstein

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 10 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • L
  • D
1.20
Hazai
  • D
  • L
0.50
Vendég
  • W
  • D
  • D
1.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 0% 33%
Átl. 2.40 3.00 2.00
Gólt szerzett 1.20 1.00 1.33
Kapott Gól 1.20 2.00 0.67
BTTS 80% 100% 67%
CS 20% 0% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

51316606
  • D
  • L
  • D
  • D
  • W
1.20
20%20%80%40%
11SC Rheindorf Altach IISC Rheindorf Altach II
SC Rheindorf Altach II

SC Rheindorf Altach II

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 12 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • W
  • L
0.80
Hazai
  • L
  • W
1.50
Vendég
  • D
  • L
  • L
0.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 50% 0%
Átl. 3.80 3.00 4.33
Gólt szerzett 1.60 1.50 1.67
Kapott Gól 2.20 1.50 2.67
BTTS 80% 50% 100%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5113811-34
  • L
  • W
  • L
  • L
  • D
0.80
0%20%80%80%
12FC WolfurtFC Wolfurt
FC Wolfurt

FC Wolfurt

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 13 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • W
  • L
  • L
0.80
Hazai
  • D
  • W
2.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 50% 0%
Átl. 4.00 3.50 4.33
Gólt szerzett 1.40 2.00 1.00
Kapott Gól 2.60 1.50 3.33
BTTS 100% 100% 100%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5113713-64
  • L
  • L
  • W
  • L
  • D
0.80
0%0%100%100%
13WSG Swarovski Wattens IIWSG Swarovski Wattens II
WSG Swarovski Wattens II

WSG Swarovski Wattens II

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 11 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • W
  • L
0.80
Hazai
  • D
  • W
2.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 50% 0%
Átl. 2.80 4.00 2.00
Gólt szerzett 1.40 3.00 0.33
Kapott Gól 1.40 1.00 1.67
BTTS 60% 100% 33%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

51137704
  • L
  • W
  • L
  • L
  • D
0.80
0%40%60%40%
14SV LochauSV Lochau
SV Lochau

SV Lochau

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 14 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • W
  • L
  • L
0.80
Hazai
  • L
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • D
  • L
0.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 33% 0%
Átl. 4.00 3.67 4.50
Gólt szerzett 1.20 1.67 0.50
Kapott Gól 2.80 2.00 4.00
BTTS 80% 100% 50%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5113614-84
  • L
  • L
  • W
  • D
  • L
0.80
0%20%80%80%
15FC LauterachFC Lauterach
FC Lauterach

FC Lauterach

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 15 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
Hazai
  • L
  • D
  • L
0.33
Vendég
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 4.40 3.67 5.50
Gólt szerzett 1.60 1.33 2.00
Kapott Gól 2.80 2.33 3.50
BTTS 80% 67% 100%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5014814-61
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
0%20%80%80%
16FC LustenauFC Lustenau
FC Lustenau

FC Lustenau

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 16 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
Hazai
  • D
  • L
0.50
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 3.80 3.50 4.00
Gólt szerzett 0.60 1.00 0.33
Kapott Gól 3.20 2.50 3.67
BTTS 60% 100% 33%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5014316-131
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
0%40%60%60%

MElyik csapatok teljesítenek jól az utóbbi 5 űrlap alapján? - Űrlap útmutató

Kiváló : SC Imst kivételesen jól teljesít az utolsó 5 meccsen szerzett meccsenkénti 3 pontjaival.

Nagyon jó : FC Dornbirn 1913 ugyanazon a pályán van, mint SC Imst meccsenként átlagosan 2.6 ponttal az utóbbi 5 meccsen.

Meglehetősen jó : VfB Hohenems a három legjobban teljesítő csapat 4 győzelemmel és 1 vereséggel az elmúlt 5 meccsen, és meccsenként átlagosan 2.4 ponttal.

Átlagos teljesítmény : Van néhány csapat, amelyik az utóbbi időben átlagosnak mondható. Ez magában foglalja a SC Rothis-t, amelynek 2 győzelme, 1 döntetlene és 2 veresége miatt ebben a szezonban eddig meccsenként 1.4 pontot szerzett.

HAZAI FORMA TÁBLÁZAT (Regionalliga West)

# CsapatMP
Játszott Meccsek
W
Győzelem
D
Döntetlen
L
Vereség
GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsUtolsó 6PPG
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
FTS
Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
BTTS
Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
2,5 Felett
2,5 Felett (2,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
1SC ImstSC Imst
SC Imst

SC Imst

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 1 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Hazai
  • W
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • W
  • W
3.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 100% 100% 100%
Átl. 2.20 2.67 1.50
Gólt szerzett 2.00 2.33 1.50
Kapott Gól 0.20 0.33 0.00
BTTS 20% 33% 0%
CS 80% 67% 100%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

33007169
  • W
  • W
  • W
3.00
67%0%33%67%
2SC KitzbuhelSC Kitzbuhel
SC Kitzbuhel

SC Kitzbuhel

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 5 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
1.80
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • W
2.25
Vendég
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 75% 0%
Átl. 3.60 3.50 4.00
Gólt szerzett 2.20 2.50 1.00
Kapott Gól 1.40 1.00 3.00
BTTS 40% 25% 100%
CS 40% 50% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

430110469
  • W
  • W
  • L
  • W
2.25
50%25%25%50%
3FC Dornbirn 1913FC Dornbirn 1913
FC Dornbirn 1913

FC Dornbirn 1913

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 2 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • W
  • W
2.60
Hazai
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • D
  • W
  • W
2.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 80% 100% 67%
Átl. 3.80 5.50 2.67
Gólt szerzett 3.20 5.00 2.00
Kapott Gól 0.60 0.50 0.67
BTTS 60% 50% 67%
CS 40% 50% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

220010196
  • W
  • W
3.00
50%0%50%100%
4SC SchwazSC Schwaz
SC Schwaz

SC Schwaz

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 4 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • L
  • W
2.00
Hazai
  • W
  • L
  • W
2.00
Vendég
  • W
  • D
2.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 67% 50%
Átl. 4.00 3.00 5.50
Gólt szerzett 2.20 1.67 3.00
Kapott Gól 1.80 1.33 2.50
BTTS 80% 67% 100%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

32015416
  • W
  • L
  • W
2.00
0%33%67%67%
5SK St Johann in TirolSK St Johann in Tirol
SK St Johann in Tirol

SK St Johann in Tirol

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 7 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.40
Hazai
  • L
  • L
  • D
  • W
1.00
Vendég
  • W
3.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 25% 100%
Átl. 3.20 3.50 2.00
Gólt szerzett 1.60 1.50 2.00
Kapott Gól 1.60 2.00 0.00
BTTS 60% 75% 0%
CS 20% 0% 100%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

411268-24
  • W
  • D
  • L
  • L
1.00
0%25%75%75%
6SC RothisSC Rothis
SC Rothis

SC Rothis

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 9 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.40
Hazai
  • W
  • D
2.00
Vendég
  • L
  • L
  • W
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 50% 33%
Átl. 3.00 2.50 3.33
Gólt szerzett 1.20 1.50 1.00
Kapott Gól 1.80 1.00 2.33
BTTS 60% 50% 67%
CS 20% 50% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

21103214
  • D
  • W
2.00
50%50%50%50%
7WSG Swarovski Wattens IIWSG Swarovski Wattens II
WSG Swarovski Wattens II

WSG Swarovski Wattens II

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 11 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • W
  • L
0.80
Hazai
  • D
  • W
2.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 50% 0%
Átl. 2.80 4.00 2.00
Gólt szerzett 1.40 3.00 0.33
Kapott Gól 1.40 1.00 1.67
BTTS 60% 100% 33%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

21106244
  • W
  • D
2.00
0%0%100%50%
8FC WolfurtFC Wolfurt
FC Wolfurt

FC Wolfurt

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 13 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • W
  • L
  • L
0.80
Hazai
  • D
  • W
2.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 50% 0%
Átl. 4.00 3.50 4.33
Gólt szerzett 1.40 2.00 1.00
Kapott Gól 2.60 1.50 3.33
BTTS 100% 100% 100%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

21104314
  • W
  • D
2.00
0%0%100%100%
9VfB HohenemsVfB Hohenems
VfB Hohenems

VfB Hohenems

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 3 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.40
Hazai
  • W
  • L
1.50
Vendég
  • W
  • W
  • W
3.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 80% 50% 100%
Átl. 4.00 4.50 3.67
Gólt szerzett 3.00 3.50 2.67
Kapott Gól 1.00 1.00 1.00
BTTS 60% 50% 67%
CS 40% 50% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

21017253
  • L
  • W
1.50
50%0%50%100%
10SV FugenSV Fugen
SV Fugen

SV Fugen

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 6 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.80
Hazai
  • L
  • L
  • W
1.00
Vendég
  • W
  • W
3.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 33% 100%
Átl. 3.80 4.33 3.00
Gólt szerzett 2.20 2.00 2.50
Kapott Gól 1.60 2.33 0.50
BTTS 60% 67% 50%
CS 20% 0% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

310267-13
  • W
  • L
  • L
1.00
0%33%67%67%
11SVG ReichenauSVG Reichenau
SVG Reichenau

SVG Reichenau

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 8 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.40
Hazai
  • W
3.00
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • W
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 100% 25%
Átl. 3.20 1.00 3.75
Gólt szerzett 1.40 1.00 1.50
Kapott Gól 1.80 0.00 2.25
BTTS 60% 0% 75%
CS 20% 100% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

11001013
  • W
3.00
100%0%0%0%
12SC Rheindorf Altach IISC Rheindorf Altach II
SC Rheindorf Altach II

SC Rheindorf Altach II

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 12 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • W
  • L
0.80
Hazai
  • L
  • W
1.50
Vendég
  • D
  • L
  • L
0.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 50% 0%
Átl. 3.80 3.00 4.33
Gólt szerzett 1.60 1.50 1.67
Kapott Gól 2.20 1.50 2.67
BTTS 80% 50% 100%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

21013303
  • W
  • L
1.50
0%50%50%50%
13SV LochauSV Lochau
SV Lochau

SV Lochau

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 14 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • W
  • L
  • L
0.80
Hazai
  • L
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • D
  • L
0.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 33% 0%
Átl. 4.00 3.67 4.50
Gólt szerzett 1.20 1.67 0.50
Kapott Gól 2.80 2.00 4.00
BTTS 80% 100% 50%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

310256-13
  • L
  • W
  • L
1.00
0%0%100%100%
14FC KufsteinFC Kufstein
FC Kufstein

FC Kufstein

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 10 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • L
  • D
1.20
Hazai
  • D
  • L
0.50
Vendég
  • W
  • D
  • D
1.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 0% 33%
Átl. 2.40 3.00 2.00
Gólt szerzett 1.20 1.00 1.33
Kapott Gól 1.20 2.00 0.67
BTTS 80% 100% 67%
CS 20% 0% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

201124-21
  • L
  • D
0.50
0%0%100%50%
15FC LauterachFC Lauterach
FC Lauterach

FC Lauterach

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 15 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
Hazai
  • L
  • D
  • L
0.33
Vendég
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 4.40 3.67 5.50
Gólt szerzett 1.60 1.33 2.00
Kapott Gól 2.80 2.33 3.50
BTTS 80% 67% 100%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

301247-31
  • L
  • D
  • L
0.33
0%33%67%67%
16FC LustenauFC Lustenau
FC Lustenau

FC Lustenau

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 16 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
Hazai
  • D
  • L
0.50
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 3.80 3.50 4.00
Gólt szerzett 0.60 1.00 0.33
Kapott Gól 3.20 2.50 3.67
BTTS 60% 100% 33%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

201125-31
  • L
  • D
0.50
0%0%100%50%

Melyik csapatnak vannak a Legjobb és a Legrosszabb Formái?

• A SC Imst a legjobb teljesítményt nyújtotta hazai stadionjában with 0 vesztességgel és 3 az elmúlt 6 hazai mérkőzésen. A meccsenkénti átlagpontjaik a legmagasabbak az összes többi klub között a 3-vel.

SC Kitzbuhel kiváló teljesítményt nyújtott hazai stadionjában (Sportplatz Langau). 3 győzelemmel, 0 döntetlennel, és 1 vereséggel. Formájuk alapján a 2. helyre kerültek a Regionalliga West hazai formatáblázatban. A meccsenkénti átlagos pontok száma 2.25, ami majdnem olyan jó, mint a SC Imst.

• A FC Lustenau teljesítménye színvonaltalan volt a hazai stadionjában (Reichshofstadion). FC Lustenau mindössze 0 győzelmet tudott aratni a legutóbbi 6 mérkőzésen, amelyet a saját stadionban (Reichshofstadion) játszottak. A meccsenkénti átlagpontjaik 0.5, amivel a 2. legrosszabbul teljesítő csapat a Regionalliga West hazai pályán.

• Elszomorító, egyszerűen csak elszomorító. FC Lauterach hazai teljesítménye borzasztó. 0 győzelemmel, 1 döntetlennel, 2 vereséggel, és csak az utolsó 6 hazai meccsükön szerzett meccsenkénti 0.33 pontok, a FC Lauterach egyszerűen nem jelenik meg a hazai meccseken.

IDEGEN FORMA TÁBLÁZAT (Regionalliga West)

# CsapatMP
Játszott Meccsek
W
Győzelem
D
Döntetlen
L
Vereség
GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsUtolsó 6PPG
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
FTS
Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
BTTS
Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
2,5 Felett
2,5 Felett (2,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
1VfB HohenemsVfB Hohenems
VfB Hohenems

VfB Hohenems

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 3 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.40
Hazai
  • W
  • L
1.50
Vendég
  • W
  • W
  • W
3.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 80% 50% 100%
Átl. 4.00 4.50 3.67
Gólt szerzett 3.00 3.50 2.67
Kapott Gól 1.00 1.00 1.00
BTTS 60% 50% 67%
CS 40% 50% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

33008359
  • W
  • W
  • W
3.00
33%0%67%67%
2FC Dornbirn 1913FC Dornbirn 1913
FC Dornbirn 1913

FC Dornbirn 1913

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 2 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • W
  • W
  • W
2.60
Hazai
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • D
  • W
  • W
2.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 80% 100% 67%
Átl. 3.80 5.50 2.67
Gólt szerzett 3.20 5.00 2.00
Kapott Gól 0.60 0.50 0.67
BTTS 60% 50% 67%
CS 40% 50% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

32106247
  • W
  • W
  • D
2.33
33%0%67%33%
3SC ImstSC Imst
SC Imst

SC Imst

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 1 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Hazai
  • W
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • W
  • W
3.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 100% 100% 100%
Átl. 2.20 2.67 1.50
Gólt szerzett 2.00 2.33 1.50
Kapott Gól 0.20 0.33 0.00
BTTS 20% 33% 0%
CS 80% 67% 100%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

22003036
  • W
  • W
3.00
100%0%0%0%
4SV FugenSV Fugen
SV Fugen

SV Fugen

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 6 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
1.80
Hazai
  • L
  • L
  • W
1.00
Vendég
  • W
  • W
3.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 33% 100%
Átl. 3.80 4.33 3.00
Gólt szerzett 2.20 2.00 2.50
Kapott Gól 1.60 2.33 0.50
BTTS 60% 67% 50%
CS 20% 0% 50%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

22005146
  • W
  • W
3.00
50%0%50%50%
5FC KufsteinFC Kufstein
FC Kufstein

FC Kufstein

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 10 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • L
  • D
1.20
Hazai
  • D
  • L
0.50
Vendég
  • W
  • D
  • D
1.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 0% 33%
Átl. 2.40 3.00 2.00
Gólt szerzett 1.20 1.00 1.33
Kapott Gól 1.20 2.00 0.67
BTTS 80% 100% 67%
CS 20% 0% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

31204225
  • D
  • D
  • W
1.67
33%33%67%33%
6SC SchwazSC Schwaz
SC Schwaz

SC Schwaz

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 4 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • L
  • W
2.00
Hazai
  • W
  • L
  • W
2.00
Vendég
  • W
  • D
2.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 67% 50%
Átl. 4.00 3.00 5.50
Gólt szerzett 2.20 1.67 3.00
Kapott Gól 1.80 1.33 2.50
BTTS 80% 67% 100%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

21106514
  • D
  • W
2.00
0%0%100%100%
7SVG ReichenauSVG Reichenau
SVG Reichenau

SVG Reichenau

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 8 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.40
Hazai
  • W
3.00
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • W
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 100% 25%
Átl. 3.20 1.00 3.75
Gólt szerzett 1.40 1.00 1.50
Kapott Gól 1.80 0.00 2.25
BTTS 60% 0% 75%
CS 20% 100% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

411269-34
  • W
  • D
  • L
  • L
1.00
0%25%75%100%
8SC RothisSC Rothis
SC Rothis

SC Rothis

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 9 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.40
Hazai
  • W
  • D
2.00
Vendég
  • L
  • L
  • W
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 50% 33%
Átl. 3.00 2.50 3.33
Gólt szerzett 1.20 1.50 1.00
Kapott Gól 1.80 1.00 2.33
BTTS 60% 50% 67%
CS 20% 50% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

310237-43
  • W
  • L
  • L
1.00
0%33%67%100%
9SK St Johann in TirolSK St Johann in Tirol
SK St Johann in Tirol

SK St Johann in Tirol

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 7 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.40
Hazai
  • L
  • L
  • D
  • W
1.00
Vendég
  • W
3.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 40% 25% 100%
Átl. 3.20 3.50 2.00
Gólt szerzett 1.60 1.50 2.00
Kapott Gól 1.60 2.00 0.00
BTTS 60% 75% 0%
CS 20% 0% 100%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

11002023
  • W
3.00
100%0%0%0%
10SC Rheindorf Altach IISC Rheindorf Altach II
SC Rheindorf Altach II

SC Rheindorf Altach II

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 12 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • W
  • L
0.80
Hazai
  • L
  • W
1.50
Vendég
  • D
  • L
  • L
0.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 50% 0%
Átl. 3.80 3.00 4.33
Gólt szerzett 1.60 1.50 1.67
Kapott Gól 2.20 1.50 2.67
BTTS 80% 50% 100%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

301258-31
  • L
  • L
  • D
0.33
0%0%100%100%
11SV LochauSV Lochau
SV Lochau

SV Lochau

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 14 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • D
  • W
  • L
  • L
0.80
Hazai
  • L
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • D
  • L
0.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 33% 0%
Átl. 4.00 3.67 4.50
Gólt szerzett 1.20 1.67 0.50
Kapott Gól 2.80 2.00 4.00
BTTS 80% 100% 50%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

201118-71
  • L
  • D
0.50
0%50%50%50%
12SC KitzbuhelSC Kitzbuhel
SC Kitzbuhel

SC Kitzbuhel

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 5 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
1.80
Hazai
  • W
  • L
  • W
  • W
2.25
Vendég
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 60% 75% 0%
Átl. 3.60 3.50 4.00
Gólt szerzett 2.20 2.50 1.00
Kapott Gól 1.40 1.00 3.00
BTTS 40% 25% 100%
CS 40% 50% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

100113-20
  • L
0.00
0%0%100%100%
13WSG Swarovski Wattens IIWSG Swarovski Wattens II
WSG Swarovski Wattens II

WSG Swarovski Wattens II

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 11 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • W
  • L
0.80
Hazai
  • D
  • W
2.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 50% 0%
Átl. 2.80 4.00 2.00
Gólt szerzett 1.40 3.00 0.33
Kapott Gól 1.40 1.00 1.67
BTTS 60% 100% 33%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

300315-40
  • L
  • L
  • L
0.00
0%67%33%33%
14FC WolfurtFC Wolfurt
FC Wolfurt

FC Wolfurt

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 13 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • W
  • L
  • L
0.80
Hazai
  • D
  • W
2.00
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 20% 50% 0%
Átl. 4.00 3.50 4.33
Gólt szerzett 1.40 2.00 1.00
Kapott Gól 2.60 1.50 3.33
BTTS 100% 100% 100%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

3003310-70
  • L
  • L
  • L
0.00
0%0%100%100%
15FC LustenauFC Lustenau
FC Lustenau

FC Lustenau

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 16 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
Hazai
  • D
  • L
0.50
Vendég
  • L
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 3.80 3.50 4.00
Gólt szerzett 0.60 1.00 0.33
Kapott Gól 3.20 2.50 3.67
BTTS 60% 100% 33%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

3003111-100
  • L
  • L
  • L
0.00
0%67%33%67%
16FC LauterachFC Lauterach
FC Lauterach

FC Lauterach

Regionalliga West (Oszt. 3)

Liga Pozíció 15 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
Hazai
  • L
  • D
  • L
0.33
Vendég
  • L
  • L
0.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 0% 0% 0%
Átl. 4.40 3.67 5.50
Gólt szerzett 1.60 1.33 2.00
Kapott Gól 2.80 2.33 3.50
BTTS 80% 67% 100%
CS 0% 0% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

200247-30
  • L
  • L
0.00
0%0%100%100%

Melyik csapatnak van a Legjobb és Lagrosszabb Formái Idegenben?

VfB Hohenems hihetetlenül jól fut az idegenbeli meccseken. A legutóbbi 6 idegenben lejátszott mérkőzésükön sikerült 3 győzelmet szerezniük. A VfB Hohenems rendelkezik a legmagasabb pontszámmal, 9 ponttal, amivel a legjobb teljesítményt nyújtják indegenben a Regionalliga West ligában.

FC Lauterach kiábrándítóan fut az idegenbeli meccseken. Továbbra is ők nyújtják a legrosszabb teljesítményt 0 győzelemmel az elmúlt 6 idegenbeli mérkőzésen, ami meglehetősen kedvezőtlen a klub és szurkolói számára.

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
Hamarosan
Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.