Forma Táblázat - Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály)

# CsapatMP
Játszott Meccsek
W
Győzelem
D
Döntetlen
L
Vereség
GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsUtolsó 6PPG
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
FTS
Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
BTTS
Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
2,5 Felett
2,5 Felett (2,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
Következő meccs
1FC Blau WeiSs LinzFC Blau WeiSs Linz
FC Blau WeiSs Linz

FC Blau WeiSs Linz

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 1 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.55
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • W
  • W
2.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 82% 100% 67%
Átl. 3.45 4.40 2.67
Gólt szerzett 2.91 3.80 2.17
Kapott Gól 0.55 0.60 0.50
BTTS 45% 60% 33%
CS 55% 40% 67%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

65101931616
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.67
50%0%50%67%mérkőzés - Floridsdorfer AC vs FC Blau-Weiß Linz
0.67
2First Vienna FC 1894First Vienna FC 1894
First Vienna FC 1894

First Vienna FC 1894

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 2 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.27
Hazai
  • D
  • W
  • W
  • W
  • L
2.17
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
2.40
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 73% 67% 80%
Átl. 3.27 3.50 3.00
Gólt szerzett 1.91 2.00 1.80
Kapott Gól 1.36 1.50 1.20
BTTS 45% 33% 60%
CS 45% 50% 40%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6501129315
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.50
33%17%50%67%mérkőzés - FK Austria Wien II vs First Vienna FC 1894
2.17
3FK Austria Wien IIFK Austria Wien II
FK Austria Wien II

FK Austria Wien II

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 3 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.00
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.17
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 64% 67% 60%
Átl. 3.00 3.17 2.80
Gólt szerzett 1.73 2.00 1.40
Kapott Gól 1.27 1.17 1.40
BTTS 55% 50% 60%
CS 36% 33% 40%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6411128413
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
  • L
2.17
33%0%67%67%mérkőzés - First Vienna FC 1894 vs FK Austria Wien II
2.50
4FC Admira Wacker ModlingFC Admira Wacker Modling
FC Admira Wacker Modling

FC Admira Wacker Modling

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 5 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • W
  • L
1.64
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • W
  • W
1.80
Vendég
  • W
  • W
  • L
  • W
  • L
1.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 55% 60% 50%
Átl. 2.18 1.80 2.50
Gólt szerzett 1.18 1.00 1.33
Kapott Gól 1.00 0.80 1.17
BTTS 27% 20% 33%
CS 36% 40% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

640276112
  • L
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.00
50%33%17%33%mérkőzés - SKN Sankt Pölten vs FC Admira Wacker Mödling
1.83
5SKN Sankt PoltenSKN Sankt Polten
SKN Sankt Polten

SKN Sankt Polten

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 10 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
1.27
Hazai
  • L
  • W
  • W
  • D
  • W
1.67
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • L
  • D
0.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 50% 20%
Átl. 1.91 1.50 2.40
Gólt szerzett 0.91 0.83 1.00
Kapott Gól 1.00 0.67 1.40
BTTS 45% 33% 60%
CS 18% 33% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

632197211
  • W
  • D
  • D
  • L
  • W
  • W
1.83
17%17%83%67%mérkőzés - FC Admira Wacker Mödling vs SKN Sankt Pölten
2.00
6SKU AmstettenSKU Amstetten
SKU Amstetten

SKU Amstetten

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 6 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • W
  • L
1.55
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
2.20
Vendég
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 60% 17%
Átl. 3.18 3.60 2.83
Gólt szerzett 1.64 2.20 1.17
Kapott Gól 1.55 1.40 1.67
BTTS 73% 100% 50%
CS 9% 0% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

63211211111
  • L
  • W
  • D
  • D
  • W
  • W
1.83
17%33%67%67%mérkőzés - FC Wacker Innsbruck vs SKU Amstetten
0.83
7SV Austria SalzburgSV Austria Salzburg
SV Austria Salzburg

SV Austria Salzburg

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 4 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
1.73
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • L
  • W
2.17
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
1.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 55% 67% 40%
Átl. 3.09 3.83 2.20
Gólt szerzett 1.82 2.50 1.00
Kapott Gól 1.27 1.33 1.20
BTTS 55% 67% 40%
CS 27% 17% 40%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6312107310
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
  • D
1.67
33%17%50%67%mérkőzés - FC Liefering vs SV Austria Salzburg
1.17
8Schwarz WeiSs BregenzSchwarz WeiSs Bregenz
Schwarz WeiSs Bregenz

Schwarz WeiSs Bregenz

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 8 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • D
  • W
1.36
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.60
Vendég
  • D
  • L
  • L
  • L
  • D
0.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 80% 0%
Átl. 2.64 2.80 2.50
Gólt szerzett 1.27 2.20 0.50
Kapott Gól 1.36 0.60 2.00
BTTS 36% 40% 33%
CS 36% 60% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

62228538
  • W
  • D
  • D
  • L
  • L
  • W
1.33
50%33%33%50%mérkőzés - SK Rapid Wien II vs Schwarz-Weiß Bregenz
0.17
9FC LieferingFC Liefering
FC Liefering

FC Liefering

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 7 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.55
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.40
Vendég
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
1.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 40% 50%
Átl. 4.09 4.00 4.17
Gólt szerzett 2.00 2.00 2.00
Kapott Gól 2.09 2.00 2.17
BTTS 82% 100% 67%
CS 9% 0% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6213915-67
  • W
  • D
  • L
  • W
  • L
  • L
1.17
0%17%83%100%mérkőzés - SV Austria Salzburg vs FC Liefering
1.67
10ASK VoitsbergASK Voitsberg
ASK Voitsberg

ASK Voitsberg

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 12 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
1.09
Hazai
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • L
  • D
  • L
  • W
  • L
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 20% 33%
Átl. 3.64 2.60 4.50
Gólt szerzett 1.73 1.20 2.17
Kapott Gól 1.91 1.40 2.33
BTTS 82% 80% 83%
CS 9% 20% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6213121117
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
1.17
0%17%83%67%mérkőzés - Kapfenberger SV vs ASK Voitsberg
0.83
11FC Wacker InnsbruckFC Wacker Innsbruck
FC Wacker Innsbruck

FC Wacker Innsbruck

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 9 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
1.27
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • L
  • L
1.40
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • W
  • L
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 40% 33%
Átl. 2.36 2.40 2.33
Gólt szerzett 1.18 1.60 0.83
Kapott Gól 1.18 0.80 1.50
BTTS 36% 40% 33%
CS 27% 40% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

612368-25
  • L
  • L
  • L
  • W
  • D
  • D
0.83
0%33%67%50%mérkőzés - SKU Amstetten vs FC Wacker Innsbruck
1.83
12Kapfenberger SVKapfenberger SV
Kapfenberger SV

Kapfenberger SV

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 14 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • D
  • D
0.73
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • L
  • D
0.67
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • W
  • D
0.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 17% 20%
Átl. 3.18 3.00 3.40
Gólt szerzett 1.27 1.00 1.60
Kapott Gól 1.91 2.00 1.80
BTTS 55% 50% 60%
CS 9% 0% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

612389-15
  • D
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
0.83
17%33%50%33%mérkőzés - ASK Voitsberg vs Kapfenberger SV
1.17
13SK Sturm Graz IISK Sturm Graz II
SK Sturm Graz II

SK Sturm Graz II

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 13 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
1.00
Hazai
  • L
  • W
  • D
  • L
  • W
1.67
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 50% 0%
Átl. 3.82 3.83 3.80
Gólt szerzett 1.64 2.17 1.00
Kapott Gól 2.18 1.67 2.80
BTTS 55% 50% 60%
CS 9% 17% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6123811-35
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
  • D
0.83
17%33%50%50%mérkőzés - WSPG HOGO Wels vs SK Sturm Graz II
0.67
14Floridsdorfer ACFloridsdorfer AC
Floridsdorfer AC

Floridsdorfer AC

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 11 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
1.27
Hazai
  • D
  • W
  • W
  • L
  • D
1.83
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.60
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 50% 20%
Átl. 3.09 2.83 3.40
Gólt szerzett 1.45 1.83 1.00
Kapott Gól 1.64 1.00 2.40
BTTS 36% 33% 40%
CS 36% 50% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6114712-54
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.67
17%50%33%67%mérkőzés - FC Blau-Weiß Linz vs Floridsdorfer AC
2.67
15WSPG HOGO WelsWSPG HOGO Wels
WSPG HOGO Wels

WSPG HOGO Wels

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 15 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • D
  • L
  • L
0.73
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.50
Vendég
  • W
  • D
  • L
  • D
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 17% 20%
Átl. 3.73 3.67 3.80
Gólt szerzett 1.27 1.00 1.60
Kapott Gól 2.45 2.67 2.20
BTTS 82% 67% 100%
CS 9% 17% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6114817-94
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
  • L
0.67
17%0%83%83%mérkőzés - SK Sturm Graz II vs WSPG HOGO Wels
0.83
16SK Rapid Wien IISK Rapid Wien II
SK Rapid Wien II

SK Rapid Wien II

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 16 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.64
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • D
  • L
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 0% 33%
Átl. 3.18 2.80 3.50
Gólt szerzett 1.00 0.60 1.33
Kapott Gól 2.18 2.20 2.17
BTTS 64% 60% 67%
CS 18% 0% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6015513-81
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
  • L
0.17
17%33%67%67%mérkőzés - Schwarz-Weiß Bregenz vs SK Rapid Wien II
1.33

UTOLSÓ 5 FORMA TÁBLÁZAT (Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály))

# CsapatMP
Játszott Meccsek
W
Győzelem
D
Döntetlen
L
Vereség
GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsLast 5PPG
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
FTS
Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
BTTS
Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
2,5 Felett
2,5 Felett (2,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
1FC Blau WeiSs LinzFC Blau WeiSs Linz
FC Blau WeiSs Linz

FC Blau WeiSs Linz

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 1 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.55
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • W
  • W
2.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 82% 100% 67%
Átl. 3.45 4.40 2.67
Gólt szerzett 2.91 3.80 2.17
Kapott Gól 0.55 0.60 0.50
BTTS 45% 60% 33%
CS 55% 40% 67%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

54101521313
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.60
60%0%40%60%
2FK Austria Wien IIFK Austria Wien II
FK Austria Wien II

FK Austria Wien II

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 3 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.00
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.17
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 64% 67% 60%
Átl. 3.00 3.17 2.80
Gólt szerzett 1.73 2.00 1.40
Kapott Gól 1.27 1.17 1.40
BTTS 55% 50% 60%
CS 36% 33% 40%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5410104613
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.60
40%0%60%60%
3First Vienna FC 1894First Vienna FC 1894
First Vienna FC 1894

First Vienna FC 1894

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 2 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.27
Hazai
  • D
  • W
  • W
  • W
  • L
2.17
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
2.40
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 73% 67% 80%
Átl. 3.27 3.50 3.00
Gólt szerzett 1.91 2.00 1.80
Kapott Gól 1.36 1.50 1.20
BTTS 45% 33% 60%
CS 45% 50% 40%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5401109112
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
2.40
20%20%60%80%
4FC Admira Wacker ModlingFC Admira Wacker Modling
FC Admira Wacker Modling

FC Admira Wacker Modling

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 5 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • W
  • L
1.64
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • W
  • W
1.80
Vendég
  • W
  • W
  • L
  • W
  • L
1.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 55% 60% 50%
Átl. 2.18 1.80 2.50
Gólt szerzett 1.18 1.00 1.33
Kapott Gól 1.00 0.80 1.17
BTTS 27% 20% 33%
CS 36% 40% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

53026609
  • L
  • W
  • W
  • W
  • L
1.80
40%40%20%40%
5SV Austria SalzburgSV Austria Salzburg
SV Austria Salzburg

SV Austria Salzburg

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 4 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
1.73
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • L
  • W
2.17
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
1.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 55% 67% 40%
Átl. 3.09 3.83 2.20
Gólt szerzett 1.82 2.50 1.00
Kapott Gól 1.27 1.33 1.20
BTTS 55% 67% 40%
CS 27% 17% 40%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

53027439
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
1.80
40%20%40%60%
6SKN Sankt PoltenSKN Sankt Polten
SKN Sankt Polten

SKN Sankt Polten

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 10 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
1.27
Hazai
  • L
  • W
  • W
  • D
  • W
1.67
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • L
  • D
0.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 50% 20%
Átl. 1.91 1.50 2.40
Gólt szerzett 0.91 0.83 1.00
Kapott Gól 1.00 0.67 1.40
BTTS 45% 33% 60%
CS 18% 33% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

52216608
  • W
  • D
  • D
  • L
  • W
1.60
20%20%80%60%
7SKU AmstettenSKU Amstetten
SKU Amstetten

SKU Amstetten

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 6 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • W
  • L
1.55
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
2.20
Vendég
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 60% 17%
Átl. 3.18 3.60 2.83
Gólt szerzett 1.64 2.20 1.17
Kapott Gól 1.55 1.40 1.67
BTTS 73% 100% 50%
CS 9% 0% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

522189-18
  • L
  • W
  • D
  • D
  • W
1.60
20%40%60%60%
8FC LieferingFC Liefering
FC Liefering

FC Liefering

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 7 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.55
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.40
Vendég
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
1.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 40% 50%
Átl. 4.09 4.00 4.17
Gólt szerzett 2.00 2.00 2.00
Kapott Gól 2.09 2.00 2.17
BTTS 82% 100% 67%
CS 9% 0% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5212812-47
  • W
  • D
  • L
  • W
  • L
1.40
0%20%80%100%
9ASK VoitsbergASK Voitsberg
ASK Voitsberg

ASK Voitsberg

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 12 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
1.09
Hazai
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • L
  • D
  • L
  • W
  • L
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 20% 33%
Átl. 3.64 2.60 4.50
Gólt szerzett 1.73 1.20 2.17
Kapott Gól 1.91 1.40 2.33
BTTS 82% 80% 83%
CS 9% 20% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5203111016
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
1.20
0%20%80%80%
10Schwarz WeiSs BregenzSchwarz WeiSs Bregenz
Schwarz WeiSs Bregenz

Schwarz WeiSs Bregenz

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 8 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • D
  • W
1.36
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.60
Vendég
  • D
  • L
  • L
  • L
  • D
0.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 80% 0%
Átl. 2.64 2.80 2.50
Gólt szerzett 1.27 2.20 0.50
Kapott Gól 1.36 0.60 2.00
BTTS 36% 40% 33%
CS 36% 60% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

512245-15
  • W
  • D
  • D
  • L
  • L
1.00
40%40%40%40%
11Kapfenberger SVKapfenberger SV
Kapfenberger SV

Kapfenberger SV

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 14 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • D
  • D
0.73
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • L
  • D
0.67
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • W
  • D
0.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 17% 20%
Átl. 3.18 3.00 3.40
Gólt szerzett 1.27 1.00 1.60
Kapott Gól 1.91 2.00 1.80
BTTS 55% 50% 60%
CS 9% 0% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

51228805
  • D
  • D
  • W
  • L
  • L
1.00
20%20%60%40%
12FC Wacker InnsbruckFC Wacker Innsbruck
FC Wacker Innsbruck

FC Wacker Innsbruck

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 9 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
1.27
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • L
  • L
1.40
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • W
  • L
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 40% 33%
Átl. 2.36 2.40 2.33
Gólt szerzett 1.18 1.60 0.83
Kapott Gól 1.18 0.80 1.50
BTTS 36% 40% 33%
CS 27% 40% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

511357-24
  • L
  • L
  • L
  • W
  • D
0.80
0%40%60%60%
13SK Sturm Graz IISK Sturm Graz II
SK Sturm Graz II

SK Sturm Graz II

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 13 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
1.00
Hazai
  • L
  • W
  • D
  • L
  • W
1.67
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 50% 0%
Átl. 3.82 3.83 3.80
Gólt szerzett 1.64 2.17 1.00
Kapott Gól 2.18 1.67 2.80
BTTS 55% 50% 60%
CS 9% 17% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

511358-34
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
0.80
20%40%40%40%
14Floridsdorfer ACFloridsdorfer AC
Floridsdorfer AC

Floridsdorfer AC

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 11 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
1.27
Hazai
  • D
  • W
  • W
  • L
  • D
1.83
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.60
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 50% 20%
Átl. 3.09 2.83 3.40
Gólt szerzett 1.45 1.83 1.00
Kapott Gól 1.64 1.00 2.40
BTTS 36% 33% 40%
CS 36% 50% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

511378-14
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
0.80
20%40%40%60%
15WSPG HOGO WelsWSPG HOGO Wels
WSPG HOGO Wels

WSPG HOGO Wels

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 15 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • D
  • L
  • L
0.73
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.50
Vendég
  • W
  • D
  • L
  • D
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 17% 20%
Átl. 3.73 3.67 3.80
Gólt szerzett 1.27 1.00 1.60
Kapott Gól 2.45 2.67 2.20
BTTS 82% 67% 100%
CS 9% 17% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5113713-64
  • L
  • L
  • D
  • W
  • L
0.80
20%0%80%80%
16SK Rapid Wien IISK Rapid Wien II
SK Rapid Wien II

SK Rapid Wien II

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 16 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.64
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • D
  • L
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 0% 33%
Átl. 3.18 2.80 3.50
Gólt szerzett 1.00 0.60 1.33
Kapott Gól 2.18 2.20 2.17
BTTS 64% 60% 67%
CS 18% 0% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5014511-61
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
20%20%80%80%

MElyik csapatok teljesítenek jól az utóbbi 5 űrlap alapján? - Űrlap útmutató

• Kiváló : FC Blau WeiSs Linz kivételesen jól teljesít az utolsó 5 meccsen szerzett meccsenkénti 2.6 pontjaival.

• Nagyon jó : FK Austria Wien II ugyanazon a pályán van, mint FC Blau WeiSs Linz meccsenként átlagosan 2.6 ponttal az utóbbi 5 meccsen.

• Meglehetősen jó : First Vienna FC 1894 a három legjobban teljesítő csapat 4 győzelemmel és 1 vereséggel az elmúlt 5 meccsen, és meccsenként átlagosan 2.4 ponttal.

• Átlagos teljesítmény : Van néhány csapat, amelyik az utóbbi időben átlagosnak mondható. Ez magában foglalja a ASK Voitsberg-t, amelynek 2 győzelme, 0 döntetlene és 3 veresége miatt ebben a szezonban eddig meccsenként 1.2 pontot szerzett.

HAZAI FORMA TÁBLÁZAT (Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály))

# CsapatMP
Játszott Meccsek
W
Győzelem
D
Döntetlen
L
Vereség
GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsUtolsó 6PPG
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
FTS
Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
BTTS
Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
2,5 Felett
2,5 Felett (2,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
1FC Blau WeiSs LinzFC Blau WeiSs Linz
FC Blau WeiSs Linz

FC Blau WeiSs Linz

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 1 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.55
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • W
  • W
2.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 82% 100% 67%
Átl. 3.45 4.40 2.67
Gólt szerzett 2.91 3.80 2.17
Kapott Gól 0.55 0.60 0.50
BTTS 45% 60% 33%
CS 55% 40% 67%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

55001931615
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
40%0%60%100%
2FK Austria Wien IIFK Austria Wien II
FK Austria Wien II

FK Austria Wien II

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 3 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.00
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.17
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 64% 67% 60%
Átl. 3.00 3.17 2.80
Gólt szerzett 1.73 2.00 1.40
Kapott Gól 1.27 1.17 1.40
BTTS 55% 50% 60%
CS 36% 33% 40%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6411127513
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
  • L
2.17
33%17%50%67%
3First Vienna FC 1894First Vienna FC 1894
First Vienna FC 1894

First Vienna FC 1894

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 2 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.27
Hazai
  • D
  • W
  • W
  • W
  • L
2.17
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
2.40
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 73% 67% 80%
Átl. 3.27 3.50 3.00
Gólt szerzett 1.91 2.00 1.80
Kapott Gól 1.36 1.50 1.20
BTTS 45% 33% 60%
CS 45% 50% 40%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6411129313
  • L
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.17
50%17%33%67%
4SV Austria SalzburgSV Austria Salzburg
SV Austria Salzburg

SV Austria Salzburg

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 4 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
1.73
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • L
  • W
2.17
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
1.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 55% 67% 40%
Átl. 3.09 3.83 2.20
Gólt szerzett 1.82 2.50 1.00
Kapott Gól 1.27 1.33 1.20
BTTS 55% 67% 40%
CS 27% 17% 40%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6411158713
  • W
  • L
  • W
  • D
  • W
  • W
2.17
17%17%67%83%
5Schwarz WeiSs BregenzSchwarz WeiSs Bregenz
Schwarz WeiSs Bregenz

Schwarz WeiSs Bregenz

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 8 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • D
  • W
1.36
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.60
Vendég
  • D
  • L
  • L
  • L
  • D
0.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 80% 0%
Átl. 2.64 2.80 2.50
Gólt szerzett 1.27 2.20 0.50
Kapott Gól 1.36 0.60 2.00
BTTS 36% 40% 33%
CS 36% 60% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5410113813
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.60
60%20%40%60%
6SKU AmstettenSKU Amstetten
SKU Amstetten

SKU Amstetten

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 6 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • W
  • L
1.55
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
2.20
Vendég
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 60% 17%
Átl. 3.18 3.60 2.83
Gólt szerzett 1.64 2.20 1.17
Kapott Gól 1.55 1.40 1.67
BTTS 73% 100% 50%
CS 9% 0% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5320117411
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
2.20
0%0%100%60%
7Floridsdorfer ACFloridsdorfer AC
Floridsdorfer AC

Floridsdorfer AC

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 11 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
1.27
Hazai
  • D
  • W
  • W
  • L
  • D
1.83
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.60
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 50% 20%
Átl. 3.09 2.83 3.40
Gólt szerzett 1.45 1.83 1.00
Kapott Gól 1.64 1.00 2.40
BTTS 36% 33% 40%
CS 36% 50% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6321116511
  • D
  • L
  • W
  • W
  • D
  • W
1.83
50%17%33%50%
8SKN Sankt PoltenSKN Sankt Polten
SKN Sankt Polten

SKN Sankt Polten

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 10 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
1.27
Hazai
  • L
  • W
  • W
  • D
  • W
1.67
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • L
  • D
0.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 50% 20%
Átl. 1.91 1.50 2.40
Gólt szerzett 0.91 0.83 1.00
Kapott Gól 1.00 0.67 1.40
BTTS 45% 33% 60%
CS 18% 33% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

631254110
  • W
  • D
  • W
  • W
  • L
  • L
1.67
33%50%33%33%
9SK Sturm Graz IISK Sturm Graz II
SK Sturm Graz II

SK Sturm Graz II

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 13 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
1.00
Hazai
  • L
  • W
  • D
  • L
  • W
1.67
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 50% 0%
Átl. 3.82 3.83 3.80
Gólt szerzett 1.64 2.17 1.00
Kapott Gól 2.18 1.67 2.80
BTTS 55% 50% 60%
CS 9% 17% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

63121310310
  • W
  • L
  • D
  • W
  • L
  • W
1.67
17%33%50%50%
10FC Admira Wacker ModlingFC Admira Wacker Modling
FC Admira Wacker Modling

FC Admira Wacker Modling

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 5 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • W
  • L
1.64
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • W
  • W
1.80
Vendég
  • W
  • W
  • L
  • W
  • L
1.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 55% 60% 50%
Átl. 2.18 1.80 2.50
Gólt szerzett 1.18 1.00 1.33
Kapott Gól 1.00 0.80 1.17
BTTS 27% 20% 33%
CS 36% 40% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

53025419
  • W
  • W
  • W
  • L
  • L
1.80
40%40%20%20%
11FC LieferingFC Liefering
FC Liefering

FC Liefering

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 7 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.55
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.40
Vendég
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
1.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 40% 50%
Átl. 4.09 4.00 4.17
Gólt szerzett 2.00 2.00 2.00
Kapott Gól 2.09 2.00 2.17
BTTS 82% 100% 67%
CS 9% 0% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5212101007
  • D
  • W
  • L
  • W
  • L
1.40
0%0%100%100%
12FC Wacker InnsbruckFC Wacker Innsbruck
FC Wacker Innsbruck

FC Wacker Innsbruck

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 9 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
1.27
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • L
  • L
1.40
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • W
  • L
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 40% 33%
Átl. 2.36 2.40 2.33
Gólt szerzett 1.18 1.60 0.83
Kapott Gól 1.18 0.80 1.50
BTTS 36% 40% 33%
CS 27% 40% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

52128447
  • L
  • L
  • D
  • W
  • W
1.40
40%20%40%40%
13ASK VoitsbergASK Voitsberg
ASK Voitsberg

ASK Voitsberg

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 12 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
1.09
Hazai
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • L
  • D
  • L
  • W
  • L
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 20% 33%
Átl. 3.64 2.60 4.50
Gólt szerzett 1.73 1.20 2.17
Kapott Gól 1.91 1.40 2.33
BTTS 82% 80% 83%
CS 9% 20% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

512267-15
  • L
  • W
  • L
  • D
  • D
1.00
20%20%80%60%
14Kapfenberger SVKapfenberger SV
Kapfenberger SV

Kapfenberger SV

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 14 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • D
  • D
0.73
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • L
  • D
0.67
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • W
  • D
0.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 17% 20%
Átl. 3.18 3.00 3.40
Gólt szerzett 1.27 1.00 1.60
Kapott Gól 1.91 2.00 1.80
BTTS 55% 50% 60%
CS 9% 0% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6114612-64
  • D
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.67
0%50%50%50%
15WSPG HOGO WelsWSPG HOGO Wels
WSPG HOGO Wels

WSPG HOGO Wels

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 15 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • D
  • L
  • L
0.73
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.50
Vendég
  • W
  • D
  • L
  • D
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 17% 20%
Átl. 3.73 3.67 3.80
Gólt szerzett 1.27 1.00 1.60
Kapott Gól 2.45 2.67 2.20
BTTS 82% 67% 100%
CS 9% 17% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6105616-103
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
0.50
17%17%67%67%
16SK Rapid Wien IISK Rapid Wien II
SK Rapid Wien II

SK Rapid Wien II

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 16 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.64
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • D
  • L
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 0% 33%
Átl. 3.18 2.80 3.50
Gólt szerzett 1.00 0.60 1.33
Kapott Gól 2.18 2.20 2.17
BTTS 64% 60% 67%
CS 18% 0% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5005311-80
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
0%40%60%60%

Melyik csapatnak vannak a Legjobb és a Legrosszabb Formái?

• A FC Blau WeiSs Linz a legjobb teljesítményt nyújtotta hazai stadionjában (Donauparkstadion) with 0 vesztességgel és 5 az elmúlt 6 hazai mérkőzésen. A meccsenkénti átlagpontjaik a legmagasabbak az összes többi klub között a 3-vel.

• Schwarz WeiSs Bregenz kiváló teljesítményt nyújtott hazai stadionjában (Casino-Stadion). 4 győzelemmel, 1 döntetlennel, és 0 vereséggel. Formájuk alapján a 2. helyre kerültek a Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) hazai formatáblázatban. A meccsenkénti átlagos pontok száma 2.6, ami majdnem olyan jó, mint a FC Blau WeiSs Linz.

• A WSPG HOGO Wels teljesítménye színvonaltalan volt a hazai stadionjában (). WSPG HOGO Wels mindössze 1 győzelmet tudott aratni a legutóbbi 6 mérkőzésen, amelyet a saját stadionban () játszottak. A meccsenkénti átlagpontjaik 0.5, amivel a 2. legrosszabbul teljesítő csapat a Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) hazai pályán.

• Elszomorító, egyszerűen csak elszomorító. SK Rapid Wien II hazai teljesítménye borzasztó. 0 győzelemmel, 0 döntetlennel, 5 vereséggel, és csak az utolsó 6 hazai meccsükön szerzett meccsenkénti 0 pontok, a SK Rapid Wien II egyszerűen nem jelenik meg a hazai meccseken.

IDEGEN FORMA TÁBLÁZAT (Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály))

# CsapatMP
Játszott Meccsek
W
Győzelem
D
Döntetlen
L
Vereség
GF
Gól Számára (GF).
A csapat által szerzett
gólok száma.
GA
Gól Ellen (GA).
A csapat kapott
góljainak száma.
GD
Gól különbség (GD).
Szerzett Gólok - Kapott Gólok
PtsUtolsó 6PPG
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
FTS
Nem sikerült pontot szerezni (FTS).
Azok a mérkőzések, ahol ennek a csapatnak nem sikerült gólt szereznie.
BTTS
Mindkét Csapat Szerzett Gólt (BTTS).
A legtöbb mérkőzést szerző csapatok listája, ahol mindkét csapat gólt szerzett. Csak a csapat hazai bajnokságának statisztikái futnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést kell ahhoz játszania, mielőtt minősül erre a BTTS táblázatra.
2,5 Felett
2,5 Felett (2,5+).
Azon mérkőzések száma vagy százalékos aránya, ahol az összes gól 2,5 (azaz 3, 4 vagy 5 gól) felett végződött.
1FC Blau WeiSs LinzFC Blau WeiSs Linz
FC Blau WeiSs Linz

FC Blau WeiSs Linz

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 1 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • W
  • W
  • W
2.55
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • W
  • W
2.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 82% 100% 67%
Átl. 3.45 4.40 2.67
Gólt szerzett 2.91 3.80 2.17
Kapott Gól 0.55 0.60 0.50
BTTS 45% 60% 33%
CS 55% 40% 67%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

64111331013
  • W
  • W
  • D
  • L
  • W
  • W
2.17
67%0%33%50%
2First Vienna FC 1894First Vienna FC 1894
First Vienna FC 1894

First Vienna FC 1894

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 2 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.27
Hazai
  • D
  • W
  • W
  • W
  • L
2.17
Vendég
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
2.40
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 73% 67% 80%
Átl. 3.27 3.50 3.00
Gólt szerzett 1.91 2.00 1.80
Kapott Gól 1.36 1.50 1.20
BTTS 45% 33% 60%
CS 45% 50% 40%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

540196312
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.40
40%0%60%60%
3FC LieferingFC Liefering
FC Liefering

FC Liefering

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 7 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.55
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.40
Vendég
  • D
  • W
  • L
  • L
  • W
1.67
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 45% 40% 50%
Átl. 4.09 4.00 4.17
Gólt szerzett 2.00 2.00 2.00
Kapott Gól 2.09 2.00 2.17
BTTS 82% 100% 67%
CS 9% 0% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

63121213-110
  • W
  • L
  • L
  • W
  • D
  • W
1.67
17%17%67%100%
4FK Austria Wien IIFK Austria Wien II
FK Austria Wien II

FK Austria Wien II

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 3 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • W
  • D
  • W
  • W
2.00
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.17
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 64% 67% 60%
Átl. 3.00 3.17 2.80
Gólt szerzett 1.73 2.00 1.40
Kapott Gól 1.27 1.17 1.40
BTTS 55% 50% 60%
CS 36% 33% 40%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

53027709
  • W
  • W
  • L
  • L
  • W
1.80
40%0%60%60%
5FC Admira Wacker ModlingFC Admira Wacker Modling
FC Admira Wacker Modling

FC Admira Wacker Modling

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 5 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • W
  • L
1.64
Hazai
  • L
  • L
  • W
  • W
  • W
1.80
Vendég
  • W
  • W
  • L
  • W
  • L
1.50
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 55% 60% 50%
Átl. 2.18 1.80 2.50
Gólt szerzett 1.18 1.00 1.33
Kapott Gól 1.00 0.80 1.17
BTTS 27% 20% 33%
CS 36% 40% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

63038719
  • L
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
1.50
33%33%33%50%
6FC Wacker InnsbruckFC Wacker Innsbruck
FC Wacker Innsbruck

FC Wacker Innsbruck

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 9 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
1.27
Hazai
  • W
  • W
  • D
  • L
  • L
1.40
Vendég
  • W
  • L
  • D
  • W
  • L
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 40% 33%
Átl. 2.36 2.40 2.33
Gólt szerzett 1.18 1.60 0.83
Kapott Gól 1.18 0.80 1.50
BTTS 36% 40% 33%
CS 27% 40% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

621359-47
  • L
  • W
  • D
  • L
  • W
  • L
1.17
17%50%33%50%
7ASK VoitsbergASK Voitsberg
ASK Voitsberg

ASK Voitsberg

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 12 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
1.09
Hazai
  • D
  • D
  • L
  • W
  • L
1.00
Vendég
  • L
  • D
  • L
  • W
  • L
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 20% 33%
Átl. 3.64 2.60 4.50
Gólt szerzett 1.73 1.20 2.17
Kapott Gól 1.91 1.40 2.33
BTTS 82% 80% 83%
CS 9% 20% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

62131314-17
  • L
  • W
  • L
  • D
  • L
  • W
1.17
0%17%83%67%
8SK Rapid Wien IISK Rapid Wien II
SK Rapid Wien II

SK Rapid Wien II

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 16 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.64
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • D
  • L
1.17
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 0% 33%
Átl. 3.18 2.80 3.50
Gólt szerzett 1.00 0.60 1.33
Kapott Gól 2.18 2.20 2.17
BTTS 64% 60% 67%
CS 18% 0% 33%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6213813-57
  • L
  • D
  • L
  • L
  • W
  • W
1.17
33%17%67%67%
9SV Austria SalzburgSV Austria Salzburg
SV Austria Salzburg

SV Austria Salzburg

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 4 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
1.73
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • L
  • W
2.17
Vendég
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
1.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 55% 67% 40%
Átl. 3.09 3.83 2.20
Gólt szerzett 1.82 2.50 1.00
Kapott Gól 1.27 1.33 1.20
BTTS 55% 67% 40%
CS 27% 17% 40%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

520356-16
  • W
  • L
  • L
  • L
  • W
1.20
40%20%40%40%
10SKU AmstettenSKU Amstetten
SKU Amstetten

SKU Amstetten

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 6 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • D
  • D
  • W
  • L
1.55
Hazai
  • W
  • D
  • W
  • D
  • W
2.20
Vendég
  • D
  • L
  • W
  • D
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 60% 17%
Átl. 3.18 3.60 2.83
Gólt szerzett 1.64 2.20 1.17
Kapott Gól 1.55 1.40 1.67
BTTS 73% 100% 50%
CS 9% 0% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6132710-36
  • L
  • D
  • W
  • L
  • D
  • D
1.00
17%50%50%50%
11WSPG HOGO WelsWSPG HOGO Wels
WSPG HOGO Wels

WSPG HOGO Wels

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 15 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • W
  • D
  • L
  • L
0.73
Hazai
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.50
Vendég
  • W
  • D
  • L
  • D
  • L
1.00
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 17% 20%
Átl. 3.73 3.67 3.80
Gólt szerzett 1.27 1.00 1.60
Kapott Gól 2.45 2.67 2.20
BTTS 82% 67% 100%
CS 9% 17% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5122811-35
  • L
  • D
  • L
  • D
  • W
1.00
0%0%100%80%
12SKN Sankt PoltenSKN Sankt Polten
SKN Sankt Polten

SKN Sankt Polten

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 10 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
1.27
Hazai
  • L
  • W
  • W
  • D
  • W
1.67
Vendég
  • L
  • L
  • W
  • L
  • D
0.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 50% 20%
Átl. 1.91 1.50 2.40
Gólt szerzett 0.91 0.83 1.00
Kapott Gól 1.00 0.67 1.40
BTTS 45% 33% 60%
CS 18% 33% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

511357-24
  • D
  • L
  • W
  • L
  • L
0.80
0%40%60%40%
13Kapfenberger SVKapfenberger SV
Kapfenberger SV

Kapfenberger SV

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 14 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • W
  • D
  • D
0.73
Hazai
  • L
  • W
  • L
  • L
  • D
0.67
Vendég
  • L
  • L
  • L
  • W
  • D
0.80
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 18% 17% 20%
Átl. 3.18 3.00 3.40
Gólt szerzett 1.27 1.00 1.60
Kapott Gól 1.91 2.00 1.80
BTTS 55% 50% 60%
CS 9% 0% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

511389-14
  • D
  • W
  • L
  • L
  • L
0.80
20%20%60%60%
14Floridsdorfer ACFloridsdorfer AC
Floridsdorfer AC

Floridsdorfer AC

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 11 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
1.27
Hazai
  • D
  • W
  • W
  • L
  • D
1.83
Vendég
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.60
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 50% 20%
Átl. 3.09 2.83 3.40
Gólt szerzett 1.45 1.83 1.00
Kapott Gól 1.64 1.00 2.40
BTTS 36% 33% 40%
CS 36% 50% 20%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5104512-73
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.60
20%40%40%60%
15Schwarz WeiSs BregenzSchwarz WeiSs Bregenz
Schwarz WeiSs Bregenz

Schwarz WeiSs Bregenz

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 8 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • L
  • L
  • D
  • D
  • W
1.36
Hazai
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.60
Vendég
  • D
  • L
  • L
  • L
  • D
0.33
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 36% 80% 0%
Átl. 2.64 2.80 2.50
Gólt szerzett 1.27 2.20 0.50
Kapott Gól 1.36 0.60 2.00
BTTS 36% 40% 33%
CS 36% 60% 17%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

6024312-92
  • D
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.33
17%67%33%50%
16SK Sturm Graz IISK Sturm Graz II
SK Sturm Graz II

SK Sturm Graz II

Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) (Oszt. 2)

Liga Pozíció 13 / 16

Ausztria

Forma Utolsó 5 PPG
Összes
  • D
  • L
  • L
  • L
  • W
1.00
Hazai
  • L
  • W
  • D
  • L
  • W
1.67
Vendég
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
Statisztikák Összes Hazai Vendég
Győzelem % 27% 50% 0%
Átl. 3.82 3.83 3.80
Gólt szerzett 1.64 2.17 1.00
Kapott Gól 2.18 1.67 2.80
BTTS 55% 50% 60%
CS 9% 17% 0%

Szeretnél Szöglet Statisztikákat, Lap Statisztikákat, FTS, 2,5-3,5 Feletti Statisztikákat látni?
Válts FootyStats Prémiumra!

5014514-91
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.20
0%40%60%80%

Melyik csapatnak van a Legjobb és Lagrosszabb Formái Idegenben?

• FC Blau WeiSs Linz hihetetlenül jól fut az idegenbeli meccseken. A legutóbbi 6 idegenben lejátszott mérkőzésükön sikerült 4 győzelmet szerezniük. A FC Blau WeiSs Linz rendelkezik a legmagasabb pontszámmal, 13 ponttal, amivel a legjobb teljesítményt nyújtják indegenben a Ausztrál labdarúgó-bajnokság (másodosztály) ligában.

• SK Sturm Graz II kiábrándítóan fut az idegenbeli meccseken. Továbbra is ők nyújtják a legrosszabb teljesítményt 0 győzelemmel az elmúlt 6 idegenbeli mérkőzésen, ami meglehetősen kedvezőtlen a klub és szurkolói számára.

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.