Udarci - Tercera Grupa 10

Udarci momčadi

# Tim Više od 10,5 Više od 11,5 Više od 12,5 Više od 13,5 Više od 14.5 Više od 15.5
1Xerez Deportivo FC LogoXerez Deportivo FC100%100%75%50%50%50%
2Dos Hermanas CF 1971 LogoDos Hermanas CF 197186%86%86%86%43%14%
3Racing Portuense LogoRacing Portuense75%75%50%50%50%0%
4Chiclana CF LogoChiclana CF71%56%43%43%14%14%
5AD Ceuta FC II LogoAD Ceuta FC II67%33%33%0%0%0%
6CD San Roque de Lepe LogoCD San Roque de Lepe50%50%50%50%50%0%
7CD Pozoblanco LogoCD Pozoblanco50%0%0%0%0%0%
8UD Tomares LogoUD Tomares50%50%50%50%50%50%
9Egabrense LogoEgabrense50%0%0%0%0%0%
10Cadiz CF II LogoCadiz CF II40%40%40%20%20%0%
11Bollullos CF LogoBollullos CF40%40%40%20%20%20%
12Sevilla FC III LogoSevilla FC III40%20%0%0%0%0%
13Betis III LogoBetis III33%33%33%33%33%33%
14Club Deportivo Utrera LogoClub Deportivo Utrera33%33%0%0%0%0%
15Conil CF LogoConil CF25%0%0%0%0%0%
16Cordoba CF II LogoCordoba CF II25%0%0%0%0%0%
17Real Balompedica Linense LogoReal Balompedica Linense20%20%20%20%20%20%
18Atletico Onubense Recreativo Huelva II LogoAtletico Onubense Recreativo Huelva II0%0%0%0%0%0%

Udarci na utakmici

# Tim Više od 23.5 Više od 24.5 Više od 25.5 Više od 26.5
1RC Portuense LogoRacing Portuense100%100%50%25%
2Conil LogoConil CF75%50%25%25%
3Betis III LogoBetis III67%67%33%0%
4Dos Hermanas 1971 LogoDos Hermanas CF 197156%56%28%28%
5Chiclana LogoChiclana CF56%56%56%14%
6Xerez Deportivo LogoXerez Deportivo FC50%50%25%25%
7Córdoba II LogoCordoba CF II50%50%25%25%
8Sevilla III LogoSevilla FC III40%40%40%20%
9Linense LogoReal Balompedica Linense40%40%20%20%
10Recreativo Huelva II LogoAtletico Onubense Recreativo Huelva II40%40%0%0%
11Ceuta II LogoAD Ceuta FC II33%33%33%33%
12Tomares LogoUD Tomares33%33%17%17%
13Cádiz II LogoCadiz CF II20%0%0%0%
14Bollullos LogoBollullos CF20%20%20%20%
15CD San Roque de Lepe LogoCD San Roque de Lepe0%0%0%0%
16Pozoblanco LogoCD Pozoblanco0%0%0%0%
17Egabrense LogoEgabrense0%0%0%0%
18Utrera LogoClub Deportivo Utrera0%0%0%0%

Igrači - Udarci

No data

Udarci - Španjolska

La Liga 2 Udarci
- Divizija 2
Segunda B Udarci
- Divizija 3
/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.