Loading

Konačni rezultat

4 - 1

HT

(1 - 0)

Sergio De Cos Rico

Bez asistencije


44'

Bruno Pascua López

Bez asistencije


64'

Bruno Pascua López

Bez asistencije


71'


79'

Santiago Vera Ortiz

Bez asistencije


83'

* Podaci nakon utakmice kao što su udarci, kartoni i korneri još nisu dostupni za ovu utakmicu. Bit će dodano uskoro.

CF Vimenor Logo

Vimenor
(100%)

1
Utakmice

100%
0%
0%

1 Pobjede

CD Monte Logo

Monte
(0%)

Međusobni rezultati CF Vimenor protiv CD Monte pokazuju da je od 1 utakmica koje su imali CF Vimenor pobijedio 1 puta, a CD Monte 0 puta. 0 utakmice između CF Vimenor i CD Monte završile su neodlučeno.

100%Više od 1.5
1 / 1 Utakmice
100%Više od 2.5
1 / 1 Utakmice
100%Više od 3.5
1 / 1 Utakmice
100%ODG
1 / 1 Utakmice
0%Bez gola
CF Vimenor
0%Bez gola
CD Monte

CF Vimenor vs CD Monte Prethodni rezultati

Sva predviđanja- CF Vimenor vs CD Monte

60%Više od 2.5
Prosjek lige : 51%
75%Više od 1.5
Prosjek lige : 76%
56%ODG
Prosjek lige : 51%
2.92Golovi / Utakmica
Prosjek lige : 2.7
Preko 1,5, FH/2H i više
Preko 8,5, 9,5 i više

ChatGPT LogoGPT5 AI Analiza

Dva tima sukobljavaju se u nadolazećem susretu na stadionu La Vidriera 5. svibnja. Vimenor i Monte imaju jake golgeterske rezultate, s prosjekom od 2,92 gola po utakmici. Vimenor drži prednost s 1,59 bodova po utakmici ove sezone, u uspored...

Registrirajte se da postanete korisnik (besplatno) za pregled analize GPT5 statistike

*Prosječna statistika između CF Vimenor i CD Monte tijekom tekuće sezone

Što znače ovi statistički pojmovi? Pročitajte Rječnik
Oblik - Doma
 
Oblik - U gostima
CF Vimenor Logo
1.69
  • G
    CF Vimenor

    CF Vimenor

    Tercera Grupa 3

    Mar 1 4:30pm

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Cayón

    CD Cayon

  • G
    CF Vimenor

    CF Vimenor

    Tercera Grupa 3

    Mar 16 4:00pm

    1 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 3 )

    CD Naval

    CD Naval

  • P
    CF Vimenor

    CF Vimenor

    Tercera Grupa 3

    Mar 29 4:30pm

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    UD Sámano

    UD Samano

  • P
    CF Vimenor

    CF Vimenor

    Tercera Grupa 3

    Apr 12 4:30pm

    5 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    SD Barreda Balompié

    SD Barreda Balompie

  • R
    CF Vimenor

    CF Vimenor

    Tercera Grupa 3

    Apr 27 5:00pm

    3 - 3

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    CD Barquereño

    CD Barquereno

  • Sve

  • Doma

  • U gostima

CF Vimenor
CD Barquereno
CF Vimenor
SD Barreda Balompie
CF Vimenor
UD Samano
CF Vimenor
CD Naval
CF Vimenor
CD Cayon
  • Prošlost

  • Sljedeće

CF Vimenor logoCF Vimenor is +125% better u pogledu Bodovi po igri

0.75
  • G
    Castro FC

    Castro FC

    Tercera Grupa 3

    Mar 2 4:00pm

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Monte

    CD Monte

  • P
    CD Colindres

    CD Colindres

    Tercera Grupa 3

    Mar 16 4:00pm

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    CD Monte

    CD Monte

  • R
    SD Revilla

    SD Revilla

    Tercera Grupa 3

    Mar 29 5:15pm

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Monte

    CD Monte

  • G
    CD Bezana

    CD Bezana

    Tercera Grupa 3

    Apr 12 5:30pm

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Monte

    CD Monte

  • G
    CD Cayón

    CD Cayon

    Tercera Grupa 3

    Apr 27 11:00am

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Monte

    CD Monte

CD Monte Logo
  • Sve

  • Doma

  • U gostima

CD Cayon
CD Monte
CD Bezana
CD Monte
SD Revilla
CD Monte
CD Colindres
CD Monte
Castro FC
CD Monte
  • Prošlost

  • Sljedeće

Dobijte besplatna dnevna predviđanja

Pretplatite se na FootyStats Predviđanja i dobivajte 3 ~ 10 besplatnih korisničkih savjeta svaki dan. Zarada praćena!

Unesite svoju adresu e-pošte da biste se pretplatili *

Postignuti golovi Tko će postići više?

CF Vimenor is +167% better u pogledu Postignuti golovi

Vimenor
2 Golovi / Utakmica

CF Vimenor (Doma)

Monte
0.75 Golovi / Utakmica

CD Monte (U gostima)

Golovi po utakmiciVimenorMonte
Više od 0.575%63%
Više od 1.569%13%
Više od 2.538%0%
Više od 3.513%0%
Neuspješno postizanje pogotka25%38%
Pogođeno u 1P/2PVimenorMonte
Zgoditak u 1P.50%44%
Zgoditak u 2P.69%29%
Postignut pogodak u oba poluvremena44%7%
Prosječno golova u 1P.0.560.31
Prosječno golova u 2P.1.440.29

* Statistika iz zapisa pogotka kod kuće CF Vimenor i podataka CD Monte na utakmicama u gostima.

Primljeni golovi Tko će primiti golove?

CF Vimenor is +9% better u pogledu Primljeni golovi

Vimenor
1.38 Primio / utakmica

CF Vimenor (Doma)

Monte
1.5 Primio / utakmica

CD Monte (U gostima)

Primio / utakmicaVimenorMonte
Više od 0.563%88%
Više od 1.538%50%
Više od 2.531%13%
Više od 3.56%0%
Bez gola38%13%
Primljeno 1./2. poluvrijemeVimenorMonte
1P prazna mreža56%38%
2P prazna mreža56%36%
1P primljeni prosjek0.750.5
2P primljeni prosjek0.630.93

* Statistika iz zapisa primljenih golova kod kuće CF Vimenor i podaci CD Monte na utakmicama u gostima.

Preko 2,5 & BTTS predviđanja Koliko golova u ovoj utakmici?

CF Vimenor i CD Monte Preko 0.5 ~ 4.5 i BTTS podaci.

Broj golova na utakmiciVimenorMonteProsjek
Više od 0.588%94%91%
Više od 1.581%75%78%
Više od 2.569%50%60%
Više od 3.544%6%25%
Više od 4.525%0%13%
ODG50%56%53%
ODG & Pobjeda25%13%19%
ODG & Remi6%13%10%
ODG i više od 2.50%0%0%
Ne ODG i više od 2.50%0%0%
1. poluvrijeme goloviVimenorMonteProsjek
ODG 1P
1P više od 0.5
1P više od 1.5
1P više od 2.5
2. poluvrijeme goloviVimenorMonteProsjek
ODG 2P
ODG Oba poluvremena
2P više od 0.5
2P više od 1.5
2P više od 2.5
Golovi (manje)VimenorMonteProsjek
Manje od 0.512%6%9%
Manje od 1.519%25%22%
Manje od 2.531%50%41%
Manje od 3.556%94%75%
Manje od 4.575%100%88%
1P./2P.VimenorMonteProsjek
1P manje od 0.537%37%37%
1P manje od 1.556%81%69%
1P manje od 2.581%100%91%
2P manje od 0.525%21%23%
2P manje od 1.531%57%44%
2P manje od 2.569%100%85%

Najnovija korisnička predviđanja

Još nema korisničkih predviđanja.
Dodajte vlastito predviđanje pomoću virtualnih footystats novčića!
Dodajte predviđanja

Statistika kornera Koliko će udaraca iz kuta biti?

UNLOCKKorneri / utakmica

* Prosječni broj udaraca iz kuta po utakmici između CF Vimenor i CD Monte

/ utakmica
Osvojeni korneri
/ utakmica
Osvojeni korneri
Korneri na utakmiciVimenorMonteProsjek
Iznad 6
Više od 7
Više od 8
Više od 9
Više od 10
Više od 11
Više od 12
Više od 13
1. poluvrijemeVimenorMonteProsjek
1P Prosjek
1P. više od 4
1P. više od 5
1P. više od 6
2. poluvrijemeVimenorMonteProsjek
2P Prosjek
2P. više od 4
2P. više od 5
2P. više od 6

Ukupan broj udaraca iz kuta na utakmici za CF Vimenor i CD Monte. Prosjek lige je Tercera Grupa 3 prosjek za 288 utakmice u sezoni 2024/2025.

Tercera Grupa 3 Statistika iz kornera

Korneri momčadi Zarađeni korneri/protivnik

CF Vimenor i CD Monte podaci o pojedinačnim kutovima momčadi.

Korneri momčadiVimenorMonteProsjek
Osvojeni korneri/utakmica
Izgubljeni korneri/utakmica
Više od 2.5 - Osvojeni korneri
Više od 3.5 - Osvojeni korneri
Više od 4.5 - Osvojeni korneri
Više od 2.5 - Korneri protiv
Više od 3.5 - Korneri protiv
Više od 4.5 - Korneri protiv

Hoće li CF Vimenor postići gol?

CF Vimenor
Zabio u
75%
od utakmica (Doma)

Srednja šansa

Postoji Srednja šansa da će CF Vimenor postići gol na temelju naših podataka
CD Monte
Bez primljenog gola u
13%
od utakmica (U gostima)

Hoće li CD Monte postići gol?

CF Vimenor
Bez primljenog gola u
38%
od utakmica (Doma)

Neizvjesno

Postoji neizvjesnost hoće li CD Monte postići gol na temelju naših podataka.
CD Monte
Zabio u
62%
od utakmica (U gostima)
Nadogradite na Premium! Dodatnih 500 profitabilnih liga.

Premium će vam donijeti više pobjeda. 500 ekstra liga za koje se zna da su profitabilne i manje ih prate kladionice. Osim toga, dobivate Corner statistike i Card statistike zajedno s CSV preuzimanjima. Pretplatite se danas!

UNLOCKUkupni broj kartona/utakmica

* Zbroj kartona po utakmici između CF Vimenor i CD Monte

Kartoni
/ utakmica
CF Vimenor
Kartoni
/ utakmica
CD Monte
Kartoni na utakmiciVimenorMonteProsjek
Više od 2.5
Više od 3.5
Više od 4.5
Više od 5.5
Više od 6,5
Primljeni kartoniVimenorMonteProsjek
Prosjek primljenih kartona
Više od 0.5
Više od 1.5
Više od 2.5
Više od 3.5
Kartoni ProtivnikVimenorMonteProsjek
Više od 0.5
Više od 1.5
Više od 2.5
Više od 3.5

Kartice ukupnog broja utakmica za CF Vimenor i CD Monte. Prosjek lige je prosjek Tercera Grupa 3. Bilo je 0 kartona u 288 utakmicama u sezoni 2024/2025.

Tercera Grupa 3 Statistika Žuti / Crveni karton

Prvo/drugo poluvrijeme Pobjeda-Neriješeno-Poraz

Forma za poluvrijeme
 
Forma za poluvrijeme
CF Vimenor Logo
1.06
Poluvrijeme

CF Vimenor logoCF Vimenor is +31% better u pogledu Forma za poluvrijeme

0.81
Poluvrijeme
CD Monte Logo
1P/2P FormaVimenorMonte
Pobjede 1P19%13%
Pobjede 2P50%14%
Neriješenih 1P50%44%
Neriješene 2P38%36%
Porazi 1P31%31%
Porazi 2P13%50%

Statistika kartona CF Vimenor i CD Monte u prvom i drugom poluvremenu za vaša predviđanja.

Kartoni (1P/2P)VimenorMonteProsjek
1P primljenih kartona u prosjeku
2P primljenih kartona u prosjeku
Prosječno kartona po utakmici (1P)
Prosječno kartona po utakmici (2P)
1P je imao više kartona %
2P je imao više kartona %
1P/2P KrajVimenorMonteProsjek
1P Preko 0,5 primljenih kartona
2P Preko 0,5 primljenih kartona
1P Preko 0,5 primljenih kartona
2P Preko 0,5 primljenih kartona
1P je 2~3 ukupno kartona
2P je 2~3 ukupno kartona
1P ukupno više od 3
2P ukupno više od 3

Tko će prvi zabiti?

CF VimenorCF Vimenor
 
CF Vimenor

47%

Postigao prvi pogodak u 15 / 32 utakmica

CD MonteCD Monte
 
CD Monte

44%

Postigao prvi pogodak u 14 / 32 utakmica

Golovi po minutama
Golovi CF Vimenor i CD Monte u 10. i 15. minuti.

Za 10 minVimenorMonte
0 - 10 Min'7%7%
11 - 20 Min'12%12%
21 - 30 Min'15%6%
31 - 40 Min'6%10%
41 - 50 Min'6%11%
51 - 60 Min'9%7%
61 - 70 Min'12%10%
71 - 80 Min'17%16%
81 - 90 Min'14%13%
Za 15 minVimenorMonte
0 - 15 Min'15%13%
16 - 30 Min'19%11%
31 - 45 Min'9%19%
46 - 60 Min'12%9%
61 - 75 Min'18%21%
76 - 90 Min'26%18%
Golovi postignuti na 10 min'VimenorMonte
0 - 10 Min'5%6%
11 - 20 Min'16%19%
21 - 30 Min'11%6%
31 - 40 Min'5%6%
41 - 50 Min'5%6%
51 - 60 Min'12%3%
61 - 70 Min'19%16%
71 - 80 Min'18%16%
81 - 90 Min'9%10%
Golovi postignuti na 15 min'VimenorMonte
0 - 15 Min'14%16%
16 - 30 Min'18%16%
31 - 45 Min'7%13%
46 - 60 Min'16%3%
61 - 75 Min'28%28%
76 - 90 Min'18%13%
Golovi primljeni na 10 min'VimenorMonte
0 - 10 Min'10%7%
11 - 20 Min'7%9%
21 - 30 Min'22%5%
31 - 40 Min'7%12%
41 - 50 Min'7%14%
51 - 60 Min'5%9%
61 - 70 Min'2%7%
71 - 80 Min'17%16%
81 - 90 Min'22%16%
Golovi primljeni na 15 min'VimenorMonte
0 - 15 Min'17%12%
16 - 30 Min'22%9%
31 - 45 Min'12%22%
46 - 60 Min'7%12%
61 - 75 Min'5%17%
76 - 90 Min'37%21%

45' i 90' uključuje golove u sudačkoj nadoknadi.

Udarci, zaleđa, prekršaji i više

Udarci momčadiVimenorMonteProsjek
Udarci po utakmici10.427.639.00
Stopa pretvorbe udarcaN/AN/AN/A
Udarci u okvir gola / utakmica5.584.005.00
Udarci izvan gola / utakmica4.833.634.00
Udarci po postignutom goluN/AN/AN/A
Momčadi s preko 10,5 šuteva0%0%0%
Momčadi s preko 11,5 šuteva0%0%0%
Momčadi s preko 12,5 šuteva0%0%0%
Momčadi s preko 13,5 šuteva0%0%0%
Momčadi s preko 14,5 šuteva0%0%0%
Momčadi s preko 15,5 šuteva0%0%0%
Timski udarci na gol 3,5+0%0%0%
Timski udarci na gol 4,5+0%0%0%
Timski udarci na gol 5,5+0%0%0%
Timski udarci na gol 5,5+0%0%0%
Udarci na utakmiciVimenorMonteProsjek
Udarci na utakmici više od 23.50%0%0%
Udarci na utakmici više od 24.50%0%0%
Udarci na utakmici više od 25.50%0%0%
Udarci na utakmici više od 26.50%0%0%
Udarci u okvir po utakmici više od 7.50%0%0%
Udarci u okvir po utakmici više od 8.50%0%0%
Udarci u okvir po utakmici više od 9.50%0%0%
Statistika ofsajdovaVimenorMonteProsjek
Ofsajdi / utakmica7.000.004.00
Više od 2.5 ofsajda100%0%50%
Više od 3.5 ofsajda100%0%50%
Razna statistikaVimenorMonteProsjek
Počinjeni prekršaji / utakmica1.580.001.00
Prekšaji proivnik / utakmica000.00
Prosječan posjed lopte54%45%50%
Nerješeno % FT19%19%19%

Neki podaci su zaokruženi naviše ili naniže na najbliži postotak, pa mogu biti jednaki 101% kada se zbroje.

Sudac

Carlos Ruiz Alonso

RezervacijeStats
Suđene utakmice
(u podacima FooyStats)
2 Utakmice
Kartoni / utakmica0.00 Kartoni
Kartoni / utakmica (Domaći tim)0.00 Kartoni
Kartoni / utakmica (Gostojući tim)0.00 Kartoni
Više od 0.5 Kartona0%
Više od 1.5 kartona0%
Više od 2.5 kartona0%
Više od 3.5 kartona0%
Više od 4.5 kartona0%
Više od 5.5 Kartona0%
Minute / Kartoni0 min.
Jedanaesterci i goloviStats
Jedanaesterci / utakmica0.00
Jedanaesterci domaće momčadi / utakmica0.00
Jedanaesterci gostujuće momčadi / utakmica0.00
Golovi / Utakmica1.50 Golovi
Domaći tim postigao pogodak1.00 Golovi
Gostujući tim postigao pogodak0.50 Golovi

Statistika sudaca (Carlos Ruiz Alonso) koristi najnovije podatke. Nema podataka prije utakmice.

   Tim OU Pobjeda % GZ
Golovi za (GZ).
Broj golova koje je postigao ova
momčad.
PG
Golovi protiv (PG).
Broj golova koje je ova
momčad primila.
GR
Gol razlika (GR).
Postignuti golovi - primljeni golovi
Bod.Pr.
Prosječni broj golova po utakmici (AVG).
Prosječan broj ukupnih golova po utakmici.

1

 UD Samano

16

69%

26

8

18

37

2.13

2

 Castro FC

16

63%

27

10

17

35

2.31

3

 CD Tropezon

16

56%

27

10

17

33

2.31

4

 CD Barquereno

16

56%

34

21

13

32

3.44

5

 SD Atletico Albericia

16

63%

25

15

10

32

2.50

6

 CD Bezana

16

56%

24

15

9

31

2.44

7

 CD Cayon

16

63%

33

22

11

30

3.44

8

 CF Vimenor

16

50%

32

22

10

27

3.38

9

 SD Torina

16

50%

27

21

6

27

3.00

10

 SD Revilla

16

44%

29

23

6

24

3.25

11

 CD Guarnizo

16

31%

21

16

5

23

2.31

12

 CD Colindres

16

38%

19

16

3

23

2.19

13

 CD Atletico Mineros Reocin

16

38%

14

19

-5

21

2.06

14

 SD Barreda Balompie

16

31%

22

27

-5

20

3.06

15

 CD Naval

16

25%

16

24

-8

14

2.50

16

 SD Gama

16

13%

11

24

-13

12

2.19

17

 CD Siete Villas

16

19%

15

29

-14

12

2.75

18

 CD Monte

16

13%

19

34

-15

8

3.31

   Tim OU Pobjeda % GZ
Golovi za (GZ).
Broj golova koje je postigao ova
momčad.
PG
Golovi protiv (PG).
Broj golova koje je ova
momčad primila.
GR
Gol razlika (GR).
Postignuti golovi - primljeni golovi
Bod.Pr.
Prosječni broj golova po utakmici (AVG).
Prosječan broj ukupnih golova po utakmici.

1

 CD Tropezon

16

63%

29

17

12

31

2.88

2

 SD Atletico Albericia

16

50%

35

21

14

29

3.50

3

 UD Samano

16

50%

23

12

11

29

2.19

4

 CD Cayon

16

50%

23

16

7

28

2.44

5

 CF Vimenor

16

44%

25

19

6

24

2.75

6

 CD Guarnizo

16

38%

19

15

4

24

2.13

7

 CD Bezana

16

38%

22

21

1

23

2.69

8

 Castro FC

16

38%

16

14

2

22

1.88

9

 SD Torina

16

31%

18

20

-2

19

2.38

10

 SD Gama

16

31%

16

30

-14

18

2.88

11

 SD Revilla

16

31%

14

25

-11

17

2.44

12

 CD Naval

16

25%

21

32

-11

16

3.31

13

 CD Barquereno

16

19%

19

31

-12

14

3.13

14

 CD Siete Villas

16

19%

11

22

-11

13

2.06

15

 CD Colindres

16

19%

13

31

-18

13

2.75

16

 SD Barreda Balompie

16

19%

25

35

-10

12

3.75

17

 CD Monte

16

19%

12

24

-12

12

2.25

18

 CD Atletico Mineros Reocin

16

13%

15

36

-21

10

3.19

* Tercera Group 3 Domaći stol i gostujući stolovi također su dostupni

FT Result
Stats
Pncl
bwin
CloudBet
Dafabet
Ladbrokes
Unibet
Interwetten
Betway
Betsson
Vimenor
50%
1.32
1.28
1.26
1.28
1.28
1.25
1.30
1.30
1.28
Draw
19%
4.79
5.25
5.13
5.40
5.25
4.75
5.50
5.00
5.40
Monte
19%
7.35
7.25
7.43
7.80
7.00
6.40
8.00
7.50
7.80
Over/Under
Stats
bwin
CloudBet
Ladbrokes
Unibet
Betway
Over 2.5
60%
-
-
-
-
1.55
Over 3.5
30%
2.25
2.22
2.25
2.32
-
-
-
-
Under 2.5
41%
-
-
-
-
2.3
Under 3.5
75%
1.57
1.54
1.57
1.54
-
-
-
-
×
Dodajte predviđanja
/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
Uskoro
Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.