Loading

Konačni rezultat

1 - 1

HT

(0 - 0)

Bez asistencije


70'


80'

StatsCovadongaLenense
Posjed63%37%
Udarci108
KartoniN/AN/A
Korneri71
Prekršaji1217
Ofsajdi24
xG1.200.85

Međusobna statistika / Prethodni rezultati - CD Covadonga vs SD Lenense

7
Utakmice

71%
29%
0%

5 Pobjede

2 Neriješene(29%)

Međusobni rezultati CD Covadonga protiv SD Lenense pokazuju da je od 7 utakmica koje su imali CD Covadonga pobijedio 5 puta, a SD Lenense 0 puta. 2 utakmice između CD Covadonga i SD Lenense završile su neodlučeno.

100%Više od 1.5
7 / 7 Utakmice
86%Više od 2.5
6 / 7 Utakmice
43%Više od 3.5
3 / 7 Utakmice
57%ODG
4 / 7 Utakmice
43%Bez gola
CD Covadonga
0%Bez gola
SD Lenense

Sva predviđanja- CD Covadonga vs SD Lenense

53%Više od 2.5
Prosjek lige : 46%
84%Više od 1.5
Prosjek lige : 72%
50%ODG
Prosjek lige : 49%
2.72Golovi / Utakmica
Prosjek lige : 2.55
Preko 1,5, FH/2H i više
Preko 8,5, 9,5 i više

ChatGPT LogoGPT5 AI Analiza

Predmet: Covadonga vs Lenense – analiza i predviđanja (Sezona 2025/2026, 22. kolo) Sažetak - Covadonga domaćin je s visokim udjelom pobjeda na domaćem terenu (80%), uz xG za na domaćem terenu od 1.25 i xG protiv 0.94. - Lenense je kao gost vr...
Registrirajte se da postanete korisnik (besplatno) za pregled analize GPT5 statistike

*Prosječna statistika između CD Covadonga i SD Lenense tijekom tekuće sezone

Što znače ovi statistički pojmovi? Pročitajte Rječnik
Oblik - Doma
 
Oblik - U gostima
CD Covadonga Logo
2.60
  • P
    CD Covadonga

    CD Covadonga

    Španjolska Tercera Grupa 2

    Nov 23 4:00pm

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Mosconia

    CD Mosconia

  • P
    CD Covadonga

    CD Covadonga

    Španjolska Tercera Grupa 2

    Dec 14 11:00am

    3 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    L

    LEntregu Club de Futbol

  • R
    CD Covadonga

    CD Covadonga

    Španjolska Tercera Grupa 2

    Jan 4 11:00am

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Llanes

    CD Llanes

  • P
    CD Covadonga

    CD Covadonga

    Španjolska Tercera Grupa 2

    Jan 25 11:00am

    3 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Avilés Stadium CF

    Aviles Stadium CF

  • P
    CD Covadonga

    CD Covadonga

    Španjolska Tercera Grupa 2

    Feb 1 3:30pm

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Tuilla

    CD Tuilla

  • Sve

  • Doma

  • U gostima

CD Covadonga
CD Tuilla
CD Covadonga
Aviles Stadium CF
CD Covadonga
CD Llanes
CD Covadonga
LEntregu Club de Futbol
CD Covadonga
CD Mosconia
  • Prošlost

  • Sljedeće

CD Covadonga logoCD Covadonga is +863% better u pogledu Bodovi po igri

0.27
  • G
    Unión Club Ceares

    Union Club Ceares

    Španjolska Tercera Grupa 2

    Dec 7 11:00am

    2 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    SD Lenense

    SD Lenense

  • G
    CD Colunga

    CD Colunga

    Španjolska Tercera Grupa 2

    Dec 21 11:00am

    4 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    SD Lenense

    SD Lenense

  • G
    Real Sporting de Gijón II

    Real Sporting de Gijon II

    Španjolska Tercera Grupa 2

    Jan 11 10:30am

    3 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    SD Lenense

    SD Lenense

  • G
    CD Llanes

    CD Llanes

    Španjolska Tercera Grupa 2

    Jan 18 11:00am

    3 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    SD Lenense

    SD Lenense

  • G
    UD Llanera

    UD Llanera

    Španjolska Tercera Grupa 2

    Feb 1 11:00am

    3 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    SD Lenense

    SD Lenense

SD Lenense Logo
  • Sve

  • Doma

  • U gostima

UD Llanera
SD Lenense
CD Llanes
SD Lenense
Real Sporting de Gijon II
SD Lenense
CD Colunga
SD Lenense
Union Club Ceares
SD Lenense
  • Prošlost

  • Sljedeće

Dobijte besplatna dnevna predviđanja

Pretplatite se na FootyStats Predviđanja i dobivajte 3 ~ 10 besplatnih korisničkih savjeta svaki dan. Zarada praćena!

Unesite svoju adresu e-pošte da biste se pretplatili *

Postignuti golovi Tko će postići više?

CD Covadonga is +300% better u pogledu Postignuti golovi

Covadonga
1.8 Golovi / Utakmica

CD Covadonga (Doma)

Lenense
0.45 / utakmica

SD Lenense (U gostima)

Golovi po utakmiciCovadongaLenense
Više od 0.590%45%
Više od 1.560%0%
Više od 2.530%0%
Više od 3.50%0%
Neuspješno postizanje pogotka10%55%
Pogođeno u 1P/2PCovadongaLenense
Zgoditak u 1P.50%18%
Zgoditak u 2P.80%27%
Postignut pogodak u oba poluvremena40%0%
Prosječno golova u 1P.0.60.18
Prosječno golova u 2P.1.20.27

* Statistika iz zapisa pogotka kod kuće CD Covadonga i podataka SD Lenense na utakmicama u gostima.

Primljeni golovi Tko će primiti golove?

CD Covadonga is +445% better u pogledu Primljeni golovi

Covadonga
0.4 Golovi / Utakmica

CD Covadonga (Doma)

Lenense
2.18 Primio / utakmica

SD Lenense (U gostima)

Primio / utakmicaCovadongaLenense
Više od 0.540%100%
Više od 1.50%64%
Više od 2.50%45%
Više od 3.50%9%
Bez gola60%0%
Primljeno 1./2. poluvrijemeCovadongaLenense
1P prazna mreža90%9%
2P prazna mreža70%36%
1P primljeni prosjek0.11.27
2P primljeni prosjek0.30.91

* Statistika iz zapisa primljenih golova kod kuće CD Covadonga i podaci SD Lenense na utakmicama u gostima.

Preko 2,5 & BTTS predviđanja Koliko golova u ovoj utakmici?

CD Covadonga i SD Lenense Preko 0.5 ~ 4.5 i BTTS podaci.

Broj golova na utakmiciCovadongaLenenseProsjek
Više od 0.590%100%95%
Više od 1.570%91%81%
Više od 2.550%55%53%
Više od 3.510%9%10%
Više od 4.50%9%5%
ODG40%45%43%
ODG & Pobjeda30%0%15%
ODG & Remi10%27%19%
ODG i više od 2.50%0%0%
Ne ODG i više od 2.50%0%0%
1. poluvrijeme goloviCovadongaLenenseProsjek
ODG 1P
1P više od 0.5
1P više od 1.5
1P više od 2.5
2. poluvrijeme goloviCovadongaLenenseProsjek
ODG 2P
ODG Oba poluvremena
2P više od 0.5
2P više od 1.5
2P više od 2.5
Golovi (manje)CovadongaLenenseProsjek
Manje od 0.510%0%5%
Manje od 1.530%9%20%
Manje od 2.550%45%48%
Manje od 3.590%91%91%
Manje od 4.5100%91%96%
1P./2P.CovadongaLenenseProsjek
1P manje od 0.550%9%30%
1P manje od 1.580%45%63%
1P manje od 2.5100%100%100%
2P manje od 0.520%36%28%
2P manje od 1.550%55%53%
2P manje od 2.580%91%86%

Najnovija korisnička predviđanja

Još nema korisničkih predviđanja.
Dodajte vlastito predviđanje pomoću virtualnih footystats novčića!
Dodajte predviđanja

Statistika kornera Koliko će udaraca iz kuta biti?

UNLOCKKorneri / utakmica

* Prosječni broj udaraca iz kuta po utakmici između CD Covadonga i SD Lenense

/ utakmica
Osvojeni korneri
/ utakmica
Osvojeni korneri
Korneri na utakmiciCovadongaLenenseProsjek
Iznad 6
Više od 7
Više od 8
Više od 9
Više od 10
Više od 11
Više od 12
Više od 13
1. poluvrijemeCovadongaLenenseProsjek
1P Prosjek
1P. više od 4
1P. više od 5
1P. više od 6
2. poluvrijemeCovadongaLenenseProsjek
2P Prosjek
2P. više od 4
2P. više od 5
2P. više od 6

Ukupan broj udaraca iz kuta na utakmici za CD Covadonga i SD Lenense. Prosjek lige je Španjolska Tercera Grupa 2 prosjek za 189 utakmice u sezoni 2025/2026.

Španjolska Tercera Grupa 2 Statistika iz kornera

Korneri momčadi Zarađeni korneri/protivnik

CD Covadonga i SD Lenense podaci o pojedinačnim kutovima momčadi.

Korneri momčadiCovadongaLenenseProsjek
Osvojeni korneri/utakmica
Izgubljeni korneri/utakmica
Više od 2.5 - Osvojeni korneri
Više od 3.5 - Osvojeni korneri
Više od 4.5 - Osvojeni korneri
Više od 2.5 - Korneri protiv
Više od 3.5 - Korneri protiv
Više od 4.5 - Korneri protiv

Hoće li CD Covadonga postići gol?

CD Covadonga
Zabio u
90%
od utakmica (Doma)

Vrlo velika šansa

Postoji Vrlo velika šansa da će CD Covadonga postići gol na temelju naših podataka
SD Lenense
Bez primljenog gola u
0%
od utakmica (U gostima)

Hoće li SD Lenense postići gol?

CD Covadonga
Bez primljenog gola u
60%
od utakmica (Doma)

Neizvjesno

Postoji neizvjesnost hoće li SD Lenense postići gol na temelju naših podataka.
SD Lenense
Zabio u
45%
od utakmica (U gostima)
Nadogradite na Premium! Dodatnih 500 profitabilnih liga.

Premium će vam donijeti više pobjeda. 500 ekstra liga za koje se zna da su profitabilne i manje ih prate kladionice. Osim toga, dobivate Corner statistike i Card statistike zajedno s CSV preuzimanjima. Pretplatite se danas!

UNLOCKUkupni broj kartona/utakmica

* Zbroj kartona po utakmici između CD Covadonga i SD Lenense

Kartoni
/ utakmica
CD Covadonga
Kartoni
/ utakmica
SD Lenense
Kartoni na utakmiciCovadongaLenenseProsjek
Više od 2.5
Više od 3.5
Više od 4.5
Više od 5.5
Više od 6,5
Primljeni kartoniCovadongaLenenseProsjek
Prosjek primljenih kartona
Više od 0.5
Više od 1.5
Više od 2.5
Više od 3.5
Kartoni ProtivnikCovadongaLenenseProsjek
Više od 0.5
Više od 1.5
Više od 2.5
Više od 3.5

Kartice ukupnog broja utakmica za CD Covadonga i SD Lenense. Prosjek lige je prosjek Španjolska Tercera Grupa 2. Bilo je 0 kartona u 189 utakmicama u sezoni 2025/2026.

Španjolska Tercera Grupa 2 Statistika Žuti / Crveni karton

Prvo/drugo poluvrijeme Pobjeda-Neriješeno-Poraz

Forma za poluvrijeme
 
Forma za poluvrijeme
CD Covadonga Logo
1.80
Poluvrijeme

CD Covadonga logoCD Covadonga is +567% better u pogledu Forma za poluvrijeme

0.27
Poluvrijeme
SD Lenense Logo
1P/2P FormaCovadongaLenense
Pobjede 1P40%0%
Pobjede 2P60%0%
Neriješenih 1P60%27%
Neriješene 2P40%55%
Porazi 1P0%73%
Porazi 2P0%45%

Statistika kartona CD Covadonga i SD Lenense u prvom i drugom poluvremenu za vaša predviđanja.

Kartoni (1P/2P)CovadongaLenenseProsjek
1P primljenih kartona u prosjeku
2P primljenih kartona u prosjeku
Prosječno kartona po utakmici (1P)
Prosječno kartona po utakmici (2P)
1P je imao više kartona %
2P je imao više kartona %
1P/2P KrajCovadongaLenenseProsjek
1P Preko 0,5 primljenih kartona
2P Preko 0,5 primljenih kartona
1P Preko 0,5 primljenih kartona
2P Preko 0,5 primljenih kartona
1P je 2~3 ukupno kartona
2P je 2~3 ukupno kartona
1P ukupno više od 3
2P ukupno više od 3

Tko će prvi zabiti?

CD CovadongaCD Covadonga
 
CD Covadonga

71%

Postigao prvi pogodak u 15 / 21 utakmica

SD LenenseSD Lenense
 
SD Lenense

24%

Postigao prvi pogodak u 5 / 21 utakmica

Golovi po minutama
Golovi CD Covadonga i SD Lenense u 10. i 15. minuti.

Za 10 minCovadongaLenense
0 - 10 Min'7%13%
11 - 20 Min'12%6%
21 - 30 Min'7%11%
31 - 40 Min'10%15%
41 - 50 Min'17%13%
51 - 60 Min'8%6%
61 - 70 Min'12%7%
71 - 80 Min'13%7%
81 - 90 Min'15%22%
Za 15 minCovadongaLenense
0 - 15 Min'10%17%
16 - 30 Min'15%13%
31 - 45 Min'20%22%
46 - 60 Min'15%11%
61 - 75 Min'22%11%
76 - 90 Min'18%26%
Golovi postignuti na 10 min'CovadongaLenense
0 - 10 Min'4%13%
11 - 20 Min'10%0%
21 - 30 Min'6%19%
31 - 40 Min'13%0%
41 - 50 Min'21%13%
51 - 60 Min'6%13%
61 - 70 Min'10%13%
71 - 80 Min'15%6%
81 - 90 Min'15%25%
Golovi postignuti na 15 min'CovadongaLenense
0 - 15 Min'6%13%
16 - 30 Min'15%19%
31 - 45 Min'25%6%
46 - 60 Min'15%19%
61 - 75 Min'23%19%
76 - 90 Min'17%25%
Golovi primljeni na 10 min'CovadongaLenense
0 - 10 Min'17%13%
11 - 20 Min'17%8%
21 - 30 Min'8%8%
31 - 40 Min'0%21%
41 - 50 Min'0%13%
51 - 60 Min'17%3%
61 - 70 Min'17%5%
71 - 80 Min'8%8%
81 - 90 Min'17%21%
Golovi primljeni na 15 min'CovadongaLenense
0 - 15 Min'25%18%
16 - 30 Min'17%11%
31 - 45 Min'0%28%
46 - 60 Min'17%8%
61 - 75 Min'17%8%
76 - 90 Min'25%26%

45' i 90' uključuje golove u sudačkoj nadoknadi.

Udarci, zaleđa, prekršaji i više

Udarci momčadiCovadongaLenenseProsjek
Udarci po utakmici10.117.679.00
Stopa pretvorbe udarcaN/AN/AN/A
Udarci u okvir gola / utakmica5.783.004.00
Udarci izvan gola / utakmica4.334.675.00
Udarci po postignutom goluN/AN/AN/A
Momčadi s preko 10,5 šuteva0%0%0%
Momčadi s preko 11,5 šuteva0%0%0%
Momčadi s preko 12,5 šuteva0%0%0%
Momčadi s preko 13,5 šuteva0%0%0%
Momčadi s preko 14,5 šuteva0%0%0%
Momčadi s preko 15,5 šuteva0%0%0%
Timski udarci na gol 3,5+0%0%0%
Timski udarci na gol 4,5+0%0%0%
Timski udarci na gol 5,5+0%0%0%
Timski udarci na gol 5,5+0%0%0%
Udarci na utakmiciCovadongaLenenseProsjek
Udarci na utakmici više od 23.50%0%0%
Udarci na utakmici više od 24.50%0%0%
Udarci na utakmici više od 25.50%0%0%
Udarci na utakmici više od 26.50%0%0%
Udarci u okvir po utakmici više od 7.50%0%0%
Udarci u okvir po utakmici više od 8.50%0%0%
Udarci u okvir po utakmici više od 9.50%0%0%
Statistika ofsajdovaCovadongaLenenseProsjek
Ofsajdi / utakmica5.636.506.00
Više od 2.5 ofsajda100%83%92%
Više od 3.5 ofsajda100%67%84%
Razna statistikaCovadongaLenenseProsjek
Počinjeni prekršaji / utakmica10.446.839.00
Prekšaji proivnik / utakmica000.00
Prosječan posjed lopte54%46%50%
Nerješeno % FT20%27%24%

Neki podaci su zaokruženi naviše ili naniže na najbliži postotak, pa mogu biti jednaki 101% kada se zbroje.

Sudac

Sara Fernández Ceferino

RezervacijeStats
Suđene utakmice
(u podacima FooyStats)
4 Utakmice
Kartoni / utakmica0.00 Kartoni
Kartoni / utakmica (Domaći tim)0.00 Kartoni
Kartoni / utakmica (Gostojući tim)0.00 Kartoni
Više od 0.5 Kartona0%
Više od 1.5 kartona0%
Više od 2.5 kartona0%
Više od 3.5 kartona0%
Više od 4.5 kartona0%
Više od 5.5 Kartona0%
Minute / Kartoni0 min.
Jedanaesterci i goloviStats
Jedanaesterci / utakmica0.00
Jedanaesterci domaće momčadi / utakmica0.00
Jedanaesterci gostujuće momčadi / utakmica0.00
Golovi / Utakmica1.50 Golovi
Domaći tim postigao pogodak0.25 Golovi
Gostujući tim postigao pogodak1.25 Golovi

Statistika sudaca (Sara Fernández Ceferino) koristi najnovije podatke. Nema podataka prije utakmice.

   Tim OU Pobjeda % GZ
Golovi za (GZ).
Broj golova koje je postigao ova
momčad.
PG
Golovi protiv (PG).
Broj golova koje je ova
momčad primila.
GR
Gol razlika (GR).
Postignuti golovi - primljeni golovi
Bod.Pr.
Prosječni broj golova po utakmici (AVG).
Prosječan broj ukupnih golova po utakmici.

1

 UD Llanera

10

90%

21

6

15

27

2.70

2

 CD Covadonga

10

80%

18

4

14

26

2.20

3

 CD Mosconia

11

64%

21

6

15

24

2.45

4

 Caudal Deportivo de Mieres

11

64%

28

16

12

24

4.00

5

 Real Sporting de Gijon II

11

55%

29

7

22

22

3.27

6

 LEntregu Club de Futbol

11

55%

13

10

3

21

2.09

7

 CD Llanes

11

36%

15

10

5

18

2.27

8

 Union Club Ceares

11

45%

12

10

2

18

2.00

9

 CD Colunga

11

45%

17

19

-2

17

3.27

10

 CD Praviano

10

30%

13

9

4

14

2.20

11

 EI San Martin

10

40%

12

11

1

14

2.30

12

 Club Siero

10

40%

17

16

1

14

3.30

13

 SD Lenense

10

20%

11

14

-3

11

2.50

14

 SD Navarro CF

10

10%

13

14

-1

10

2.70

15

 Aviles Stadium CF

10

10%

2

7

-5

9

0.90

16

 CD Tuilla

11

18%

8

16

-8

8

2.18

17

 Real Titanico de Laviana

11

9%

7

21

-14

8

2.55

18

 UD Gijon Industrial

10

10%

10

19

-9

6

2.90

   Tim OU Pobjeda % GZ
Golovi za (GZ).
Broj golova koje je postigao ova
momčad.
PG
Golovi protiv (PG).
Broj golova koje je ova
momčad primila.
GR
Gol razlika (GR).
Postignuti golovi - primljeni golovi
Bod.Pr.
Prosječni broj golova po utakmici (AVG).
Prosječan broj ukupnih golova po utakmici.

1

 UD Llanera

11

73%

23

9

14

27

2.91

2

 CD Covadonga

11

73%

30

8

22

26

3.45

3

 Real Sporting de Gijon II

10

50%

20

10

10

19

3.00

4

 CD Mosconia

10

50%

15

8

7

17

2.30

5

 Caudal Deportivo de Mieres

10

40%

9

9

0

15

1.80

6

 Club Siero

11

27%

11

13

-2

13

2.18

7

 EI San Martin

11

18%

11

15

-4

12

2.36

8

 Union Club Ceares

10

20%

11

8

3

11

1.90

9

 CD Llanes

10

20%

14

15

-1

11

2.90

10

 CD Praviano

11

27%

8

16

-8

11

2.18

11

 LEntregu Club de Futbol

10

20%

12

15

-3

10

2.70

12

 UD Gijon Industrial

11

18%

8

13

-5

10

1.91

13

 CD Colunga

10

20%

9

15

-6

10

2.40

14

 Aviles Stadium CF

11

9%

7

21

-14

7

2.55

15

 SD Navarro CF

11

9%

8

21

-13

5

2.64

16

 Real Titanico de Laviana

10

0%

6

21

-15

3

2.70

17

 CD Tuilla

10

0%

8

26

-18

3

3.40

18

 SD Lenense

11

0%

5

24

-19

3

2.64

* Tercera Group 2 Domaći stol i gostujući stolovi također su dostupni

Half Time Result
Stats
bet365
WilliamHill
Unibet
10Bet
1xbet
Home
40%
1.40
1.50
1.45
1.55
1.45
Draw
44%
3.00
2.75
2.95
2.62
2.76
Away
0%
15.00
15.00
10.50
11.00
17.10
Double Chance
Stats
WilliamHill
10Bet
Unibet
1xbet
Draw/Away
-
5.00
3.35
4.30
4.89
Home/Draw
-
1.02
1.01
1.01
1.01
Home/Away
-
1.10
1.10
1.06
1.09
Second Half Result
Stats
1xbet
WilliamHill
Home
60%
1.36
1.44
Draw
48%
3.58
3.10
Away
0%
10.20
13.00
Both Teams To Score
Stats
WilliamHill
Unibet
1xbet
Yes
50%
2.80
2.33
3.10
No
50%
1.36
1.47
1.30
×
Dodajte predviđanja
/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
Uskoro
Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.