Loading

OTKLJUČAJ
Segunda B

Pretplatite se na FootyStats Premium

Konačni rezultat

2 - 0

HT

(1 - 0)

Bez asistencije


41'

Bez asistencije


74'

StatsCD AlcoyanoSD Logroñés
Posjed58%42%
Udarci114
KartoniN/AN/A
Korneri70
Prekršaji814
Ofsajdi31
xGCalculatingCalculating

Međusobna statistika / Prethodni rezultati - CD Alcoyano vs SD Logrones

1
Utakmice

100%
0%
0%

1 Pobjede

Međusobni rezultati CD Alcoyano protiv SD Logrones pokazuju da je od 1 utakmica koje su imali CD Alcoyano pobijedio 1 puta, a SD Logrones 0 puta. 0 utakmice između CD Alcoyano i SD Logrones završile su neodlučeno.

0%Više od 1.5
0 / 1 Utakmice
0%Više od 2.5
0 / 1 Utakmice
0%Više od 3.5
0 / 1 Utakmice
0%ODG
0 / 1 Utakmice
100%Bez gola
CD Alcoyano
0%Bez gola
SD Logrones

CD Alcoyano vs SD Logrones Prethodni rezultati

Sva predviđanja- CD Alcoyano vs SD Logrones

0%Više od 2.5
Prosjek lige : 0%
0%Više od 1.5
Prosjek lige : 0%
0%ODG
Prosjek lige : 0%
0Golovi / Utakmica
Prosjek lige : 0
Preko 1,5, FH/2H i više
Preko 8,5, 9,5 i više

*Prosječna statistika između CD Alcoyano i SD Logrones tijekom tekuće sezone

Što znače ovi statistički pojmovi? Pročitajte Rječnik
Oblik - Doma
 
Oblik - U gostima
CD Alcoyano Logo
1.23
  • R
    CD Alcoyano

    CD Alcoyano

    Segunda B

    Dec 18 4:00pm

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Club Gimnàstic de Tarragona

    Club Gimnastic de Tarragona

  • G
    CD Alcoyano

    CD Alcoyano

    Segunda B

    Jan 14 6:00pm

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CA Osasuna Promesas

    CA Osasuna Promesas

  • R
    CD Alcoyano

    CD Alcoyano

    Segunda B

    Jan 29 11:00am

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Numancia de Soria

    CD Numancia de Soria

  • R
    CD Alcoyano

    CD Alcoyano

    Segunda B

    Feb 19 11:00am

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Real Sociedad de Fútbol II

    Real Sociedad de Futbol II

  • R
    CD Alcoyano

    CD Alcoyano

    Segunda B

    Mar 5 5:00pm

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CF Intercity Sant Joan d

    CF Intercity Sant Joan dAlacant

  • Sve

  • Doma

  • U gostima

CD Alcoyano
CF Intercity Sant Joan dAlacant
CD Alcoyano
Real Sociedad de Futbol II
CD Alcoyano
CD Numancia de Soria
CD Alcoyano
CA Osasuna Promesas
CD Alcoyano
Club Gimnastic de Tarragona
  • Prošlost

  • Sljedeće

CD Alcoyano logoCD Alcoyano is +14% better u pogledu Bodovi po igri

1.08
  • G
    Real Sociedad de Fútbol II

    Real Sociedad de Futbol II

    Segunda B

    Jan 8 11:00am

    3 - 0

    FT

    ( HT : 3 - 0 )

    SD Logroñés

    SD Logrones

  • R
    Club Gimnàstic de Tarragona

    Club Gimnastic de Tarragona

    Segunda B

    Jan 22 11:00am

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SD Logroñés

    SD Logrones

  • P
    CA Osasuna Promesas

    CA Osasuna Promesas

    Segunda B

    Feb 5 5:00pm

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SD Logroñés

    SD Logrones

  • R
    CF La Nucía

    CF La Nucia

    Segunda B

    Feb 19 3:00pm

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 2 )

    SD Logroñés

    SD Logrones

  • G
    UE Cornellà

    UE Cornella

    Segunda B

    Mar 4 6:00pm

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    SD Logroñés

    SD Logrones

SD Logroñés Logo
  • Sve

  • Doma

  • U gostima

UE Cornella
SD Logrones
CF La Nucia
SD Logrones
CA Osasuna Promesas
SD Logrones
Club Gimnastic de Tarragona
SD Logrones
Real Sociedad de Futbol II
SD Logrones
  • Prošlost

  • Sljedeće

Dobijte besplatna dnevna predviđanja

Pretplatite se na FootyStats Predviđanja i dobivajte 3 ~ 10 besplatnih korisničkih savjeta svaki dan. Zarada praćena!

Unesite svoju adresu e-pošte da biste se pretplatili *

Postignuti golovi Tko će postići više?

SD Logrones is +8% better u pogledu Postignuti golovi

CD Alcoyano
1 Golovi / Utakmica

CD Alcoyano (Doma)

SD Logroñés
1.08 Golovi / Utakmica

SD Logrones (U gostima)

Golovi po utakmiciCD AlcoyanoSD Logroñés
Više od 0.554%62%
Više od 1.531%38%
Više od 2.515%8%
Više od 3.50%0%
Neuspješno postizanje pogotka46%38%
Pogođeno u 1P/2PCD AlcoyanoSD Logroñés
Zgoditak u 1P.38%46%
Zgoditak u 2P.38%46%
Postignut pogodak u oba poluvremena23%31%
Prosječno golova u 1P.0.460.62
Prosječno golova u 2P.0.540.46

* Statistika iz zapisa pogotka kod kuće CD Alcoyano i podataka SD Logrones na utakmicama u gostima.

Primljeni golovi Tko će primiti golove?

CD Alcoyano is +72% better u pogledu Primljeni golovi

CD Alcoyano
0.85 Primio / utakmica

CD Alcoyano (Doma)

SD Logroñés
1.46 Primio / utakmica

SD Logrones (U gostima)

Primio / utakmicaCD AlcoyanoSD Logroñés
Više od 0.569%62%
Više od 1.58%38%
Više od 2.58%31%
Više od 3.50%15%
Bez gola31%38%
Primljeno 1./2. poluvrijemeCD AlcoyanoSD Logroñés
1P prazna mreža62%54%
2P prazna mreža62%54%
1P primljeni prosjek0.460.77
2P primljeni prosjek0.380.69

* Statistika iz zapisa primljenih golova kod kuće CD Alcoyano i podaci SD Logrones na utakmicama u gostima.

Preko 2,5 & BTTS predviđanja Koliko golova u ovoj utakmici?

CD Alcoyano i SD Logrones Preko 0.5 ~ 4.5 i BTTS podaci.

Broj golova na utakmiciCD AlcoyanoSD LogroñésProsjek
Više od 0.577%77%77%
Više od 1.554%62%58%
Više od 2.531%46%39%
Više od 3.58%38%23%
Više od 4.58%15%12%
ODG46%46%46%
ODG & Pobjeda15%8%12%
ODG & Remi31%15%23%
ODG i više od 2.50%0%0%
Ne ODG i više od 2.50%0%0%
1. poluvrijeme goloviCD AlcoyanoSD LogroñésProsjek
ODG 1P
1P više od 0.5
1P više od 1.5
1P više od 2.5
2. poluvrijeme goloviCD AlcoyanoSD LogroñésProsjek
ODG 2P
ODG Oba poluvremena
2P više od 0.5
2P više od 1.5
2P više od 2.5
Golovi (manje)CD AlcoyanoSD LogroñésProsjek
Manje od 0.523%23%23%
Manje od 1.546%38%42%
Manje od 2.569%54%62%
Manje od 3.592%62%77%
Manje od 4.592%85%89%
1P./2P.CD AlcoyanoSD LogroñésProsjek
1P manje od 0.531%38%35%
1P manje od 1.592%54%73%
1P manje od 2.592%77%85%
2P manje od 0.538%38%38%
2P manje od 1.569%62%66%
2P manje od 2.5100%92%96%

Najnovija korisnička predviđanja

Još nema korisničkih predviđanja.
Dodajte vlastito predviđanje pomoću virtualnih footystats novčića!
Dodajte predviđanja

Statistika kornera Koliko će udaraca iz kuta biti?

UNLOCKKorneri / utakmica

* Prosječni broj udaraca iz kuta po utakmici između CD Alcoyano i SD Logrones

/ utakmica
Osvojeni korneri
/ utakmica
Osvojeni korneri
Korneri na utakmiciCD AlcoyanoSD LogroñésProsjek
Iznad 6
Više od 7
Više od 8
Više od 9
Više od 10
Više od 11
Više od 12
Više od 13
1. poluvrijemeCD AlcoyanoSD LogroñésProsjek
1P Prosjek
1P. više od 4
1P. više od 5
1P. više od 6
2. poluvrijemeCD AlcoyanoSD LogroñésProsjek
2P Prosjek
2P. više od 4
2P. više od 5
2P. više od 6

Ukupan broj udaraca iz kuta na utakmici za CD Alcoyano i SD Logrones. Prosjek lige je Segunda B prosjek za 545 utakmice u sezoni 2022/2023.

Segunda B Statistika iz kornera

Korneri momčadi Zarađeni korneri/protivnik

CD Alcoyano i SD Logrones podaci o pojedinačnim kutovima momčadi.

Korneri momčadiCD AlcoyanoSD LogroñésProsjek
Osvojeni korneri/utakmica
Izgubljeni korneri/utakmica
Više od 2.5 - Osvojeni korneri
Više od 3.5 - Osvojeni korneri
Više od 4.5 - Osvojeni korneri
Više od 2.5 - Korneri protiv
Više od 3.5 - Korneri protiv
Više od 4.5 - Korneri protiv

Hoće li CD Alcoyano postići gol?

CD Alcoyano
Zabio u
54%
od utakmica (Doma)

Neizvjesno

Postoji neizvjesnost hoće li CD Alcoyano postići gol na temelju naših podataka.
SD Logroñés
Bez primljenog gola u
38%
od utakmica (U gostima)

Hoće li SD Logrones postići gol?

CD Alcoyano
Bez primljenog gola u
31%
od utakmica (Doma)

Neizvjesno

Postoji neizvjesnost hoće li SD Logrones postići gol na temelju naših podataka.
SD Logroñés
Zabio u
62%
od utakmica (U gostima)
Nadogradite na Premium! Dodatnih 500 profitabilnih liga.

Premium će vam donijeti više pobjeda. 500 ekstra liga za koje se zna da su profitabilne i manje ih prate kladionice. Osim toga, dobivate Corner statistike i Card statistike zajedno s CSV preuzimanjima. Pretplatite se danas!

UNLOCKUkupni broj kartona/utakmica

* Zbroj kartona po utakmici između CD Alcoyano i SD Logrones

Kartoni
/ utakmica
CD Alcoyano
Kartoni
/ utakmica
SD Logrones
Kartoni na utakmiciCD AlcoyanoSD LogroñésProsjek
Više od 2.5
Više od 3.5
Više od 4.5
Više od 5.5
Više od 6,5
Primljeni kartoniCD AlcoyanoSD LogroñésProsjek
Prosjek primljenih kartona
Više od 0.5
Više od 1.5
Više od 2.5
Više od 3.5
Kartoni ProtivnikCD AlcoyanoSD LogroñésProsjek
Više od 0.5
Više od 1.5
Više od 2.5
Više od 3.5

Kartice ukupnog broja utakmica za CD Alcoyano i SD Logrones. Prosjek lige je prosjek Segunda B. Bilo je 0 kartona u 545 utakmicama u sezoni 2022/2023.

Segunda B Statistika Žuti / Crveni karton

Prvo/drugo poluvrijeme Pobjeda-Neriješeno-Poraz

Forma za poluvrijeme
 
Forma za poluvrijeme
CD Alcoyano Logo
1.31
Poluvrijeme

CD Alcoyano logoCD Alcoyano is +7% better u pogledu Forma za poluvrijeme

1.23
Poluvrijeme
SD Logroñés Logo
1P/2P FormaCD AlcoyanoSD Logroñés
Pobjede 1P31%23%
Pobjede 2P23%15%
Neriješenih 1P38%54%
Neriješene 2P54%62%
Porazi 1P31%23%
Porazi 2P23%23%

Statistika kartona CD Alcoyano i SD Logrones u prvom i drugom poluvremenu za vaša predviđanja.

Kartoni (1P/2P)CD AlcoyanoSD LogroñésProsjek
1P primljenih kartona u prosjeku
2P primljenih kartona u prosjeku
Prosječno kartona po utakmici (1P)
Prosječno kartona po utakmici (2P)
1P je imao više kartona %
2P je imao više kartona %
1P/2P KrajCD AlcoyanoSD LogroñésProsjek
1P Preko 0,5 primljenih kartona
2P Preko 0,5 primljenih kartona
1P Preko 0,5 primljenih kartona
2P Preko 0,5 primljenih kartona
1P je 2~3 ukupno kartona
2P je 2~3 ukupno kartona
1P ukupno više od 3
2P ukupno više od 3

Tko će prvi zabiti?

CD AlcoyanoCD Alcoyano
 
CD Alcoyano

44%

Postigao prvi pogodak u 12 / 27 utakmica

SD LogronesSD Logrones
 
SD Logrones

48%

Postigao prvi pogodak u 13 / 27 utakmica

Golovi po minutama
Golovi CD Alcoyano i SD Logrones u 10. i 15. minuti.

Za 10 minCD AlcoyanoSD Logroñés
0 - 10 Min'14%8%
11 - 20 Min'18%12%
21 - 30 Min'8%8%
31 - 40 Min'2%12%
41 - 50 Min'12%10%
51 - 60 Min'8%10%
61 - 70 Min'8%7%
71 - 80 Min'4%12%
81 - 90 Min'18%8%
Za 15 minCD AlcoyanoSD Logroñés
0 - 15 Min'24%17%
16 - 30 Min'16%12%
31 - 45 Min'10%17%
46 - 60 Min'12%15%
61 - 75 Min'8%10%
76 - 90 Min'22%17%
Golovi postignuti na 10 min'CD AlcoyanoSD Logroñés
0 - 10 Min'23%6%
11 - 20 Min'9%16%
21 - 30 Min'0%6%
31 - 40 Min'5%13%
41 - 50 Min'9%6%
51 - 60 Min'9%10%
61 - 70 Min'14%3%
71 - 80 Min'5%13%
81 - 90 Min'23%16%
Golovi postignuti na 15 min'CD AlcoyanoSD Logroñés
0 - 15 Min'32%19%
16 - 30 Min'0%10%
31 - 45 Min'14%16%
46 - 60 Min'9%13%
61 - 75 Min'14%10%
76 - 90 Min'27%23%
Golovi primljeni na 10 min'CD AlcoyanoSD Logroñés
0 - 10 Min'7%11%
11 - 20 Min'26%7%
21 - 30 Min'15%11%
31 - 40 Min'0%11%
41 - 50 Min'15%14%
51 - 60 Min'7%11%
61 - 70 Min'4%11%
71 - 80 Min'4%11%
81 - 90 Min'15%0%
Golovi primljeni na 15 min'CD AlcoyanoSD Logroñés
0 - 15 Min'19%14%
16 - 30 Min'30%14%
31 - 45 Min'7%18%
46 - 60 Min'15%18%
61 - 75 Min'4%11%
76 - 90 Min'19%11%

45' i 90' uključuje golove u sudačkoj nadoknadi.

Udarci, zaleđa, prekršaji i više

Udarci momčadiCD AlcoyanoSD LogroñésProsjek
Udarci po utakmici7.856.777.00
Stopa pretvorbe udarcaN/AN/AN/A
Udarci u okvir gola / utakmica2.923.003.00
Udarci izvan gola / utakmica4.923.774.00
Udarci po postignutom goluN/AN/AN/A
Momčadi s preko 10,5 šuteva0%0%0%
Momčadi s preko 11,5 šuteva0%0%0%
Momčadi s preko 12,5 šuteva0%0%0%
Momčadi s preko 13,5 šuteva0%0%0%
Momčadi s preko 14,5 šuteva0%0%0%
Momčadi s preko 15,5 šuteva0%0%0%
Timski udarci na gol 3,5+0%0%0%
Timski udarci na gol 4,5+0%0%0%
Timski udarci na gol 5,5+0%0%0%
Timski udarci na gol 5,5+0%0%0%
Udarci na utakmiciCD AlcoyanoSD LogroñésProsjek
Udarci na utakmici više od 23.50%0%0%
Udarci na utakmici više od 24.50%0%0%
Udarci na utakmici više od 25.50%0%0%
Udarci na utakmici više od 26.50%0%0%
Udarci u okvir po utakmici više od 7.50%0%0%
Udarci u okvir po utakmici više od 8.50%0%0%
Udarci u okvir po utakmici više od 9.50%0%0%
Statistika ofsajdovaCD AlcoyanoSD LogroñésProsjek
Ofsajdi / utakmica3.774.004.00
Više od 2.5 ofsajda77%85%81%
Više od 3.5 ofsajda54%62%58%
Razna statistikaCD AlcoyanoSD LogroñésProsjek
Počinjeni prekršaji / utakmica13.3113.7714.00
Prekšaji proivnik / utakmica000.00
Prosječan posjed lopte50%50%50%
Nerješeno % FT54%38%46%

Neki podaci su zaokruženi naviše ili naniže na najbliži postotak, pa mogu biti jednaki 101% kada se zbroje.

   Tim OU Pobjeda % GZ
Golovi za (GZ).
Broj golova koje je postigao ova
momčad.
PG
Golovi protiv (PG).
Broj golova koje je ova
momčad primila.
GR
Gol razlika (GR).
Postignuti golovi - primljeni golovi
Bod.Pr.
Prosječni broj golova po utakmici (AVG).
Prosječan broj ukupnih golova po utakmici.

1

 CD Castellon

14

79%

21

5

16

35

1.86

2

 CD Eldense

14

71%

23

6

17

34

2.07

3

 Real Club Deportivo de La Coruna

14

64%

24

9

15

31

2.36

4

 AD Alcorcon

13

69%

22

6

16

30

2.15

5

 Racing Club de Ferrol

14

64%

26

11

15

30

2.64

6

 SD Amorebieta

14

64%

22

10

12

30

2.29

7

 FC Barcelona Atletic

14

64%

22

12

10

30

2.43

8

 SD Logrones

14

57%

17

9

8

28

1.86

9

 Real Sociedad de Futbol II

13

62%

22

7

15

27

2.23

10

 Real Madrid Castilla CF

14

50%

18

9

9

27

1.93

11

 Cordoba CF

14

57%

23

12

11

25

2.50

12

 Real Murcia CF

14

43%

17

10

7

25

1.93

13

 CA Osasuna Promesas

14

57%

21

15

6

25

2.57

14

 UE Cornella

14

43%

14

11

3

24

1.79

15

 CD Unionistas de Salamanca CF

15

40%

12

11

1

24

1.53

16

 CF Fuenlabrada

13

54%

16

12

4

23

2.15

17

 Linares Deportivo

13

54%

18

15

3

23

2.54

18

 Cultural y Deportiva Leonesa

13

54%

17

11

6

22

2.15

19

 CF Intercity Sant Joan dAlacant

14

43%

25

19

6

22

3.14

20

 Real Club Celta de Vigo II

13

46%

21

17

4

21

2.92

21

 Pontevedra CF

14

36%

16

13

3

21

2.07

22

 Club Gimnastic de Tarragona

13

46%

14

16

-2

21

2.31

23

 CF Rayo Majadahonda

14

36%

18

15

3

19

2.36

24

 Real Balompedica Linense

14

36%

16

14

2

19

2.14

25

 CD Numancia de Soria

13

38%

16

13

3

18

2.23

26

 San Fernando CD

14

36%

18

19

-1

18

2.64

27

 CD Badajoz

14

29%

12

15

-3

18

1.93

28

 CD Alcoyano

13

23%

13

11

2

16

1.85

29

 CF La Nucia

13

15%

10

9

1

16

1.46

30

 Agrupacion Deportiva Ceuta FC

13

38%

21

21

0

16

3.23

31

 CE Sabadell FC

12

33%

8

9

-1

16

1.42

32

 Talavera CF

14

29%

12

13

-1

16

1.79

33

 Algeciras CF

13

31%

15

17

-2

16

2.46

34

 Merida Asociacion Deportiva

14

29%

14

18

-4

16

2.29

35

 Real Union Club de Irun

14

29%

15

19

-4

15

2.43

36

 UD San Sebastian de los Reyes

14

29%

9

17

-8

15

1.86

37

 CD Atletico Baleares

13

23%

16

17

-1

14

2.54

38

 UD Logrones

13

15%

10

11

-1

12

1.62

39

 CD Calahorra

14

7%

13

15

-2

12

2.00

40

 Bilbao Athletic

14

14%

13

19

-6

11

2.29

   Tim OU Pobjeda % GZ
Golovi za (GZ).
Broj golova koje je postigao ova
momčad.
PG
Golovi protiv (PG).
Broj golova koje je ova
momčad primila.
GR
Gol razlika (GR).
Postignuti golovi - primljeni golovi
Bod.Pr.
Prosječni broj golova po utakmici (AVG).
Prosječan broj ukupnih golova po utakmici.

1

 Real Club Celta de Vigo II

14

50%

20

10

10

25

2.14

2

 AD Alcorcon

14

50%

17

13

4

23

2.14

3

 Racing Club de Ferrol

14

43%

13

8

5

22

1.50

4

 Real Madrid Castilla CF

13

46%

24

19

5

22

3.31

5

 Cordoba CF

13

38%

16

12

4

21

2.15

6

 Real Club Deportivo de La Coruna

13

38%

13

10

3

20

1.77

7

 CD Numancia de Soria

14

36%

9

12

-3

20

1.50

8

 UD San Sebastian de los Reyes

14

43%

14

17

-3

20

2.21

9

 Real Murcia CF

14

36%

15

11

4

19

1.86

10

 Merida Asociacion Deportiva

13

38%

11

12

-1

19

1.77

11

 CD Eldense

13

38%

14

12

2

18

2.00

12

 Real Sociedad de Futbol II

14

21%

16

19

-3

17

2.50

13

 CF Rayo Majadahonda

14

36%

17

24

-7

17

2.93

14

 CF La Nucia

14

29%

16

22

-6

16

2.71

15

 CE Sabadell FC

15

27%

18

24

-6

16

2.80

16

 CD Alcoyano

14

29%

9

16

-7

16

1.79

17

 Linares Deportivo

15

27%

21

29

-8

16

3.33

18

 UE Cornella

13

31%

12

16

-4

15

2.15

19

 FC Barcelona Atletic

14

21%

11

17

-6

15

2.00

20

 Algeciras CF

14

29%

15

21

-6

15

2.57

21

 Real Union Club de Irun

14

29%

12

19

-7

15

2.21

22

 SD Amorebieta

12

25%

14

14

0

14

2.33

23

 Real Balompedica Linense

14

21%

9

10

-1

14

1.36

24

 UD Logrones

13

23%

11

13

-2

14

1.85

25

 SD Logrones

13

23%

14

19

-5

14

2.54

26

 CD Atletico Baleares

14

14%

11

14

-3

13

1.79

27

 CA Osasuna Promesas

13

23%

11

16

-5

13

2.08

28

 San Fernando CD

13

23%

11

16

-5

13

2.08

29

 Cultural y Deportiva Leonesa

14

21%

14

19

-5

13

2.36

30

 CD Badajoz

13

23%

12

20

-8

13

2.46

31

 CD Castellon

13

15%

15

18

-3

12

2.54

32

 Agrupacion Deportiva Ceuta FC

14

21%

14

21

-7

12

2.50

33

 CD Unionistas de Salamanca CF

13

23%

11

21

-10

12

2.46

34

 CF Intercity Sant Joan dAlacant

13

15%

9

12

-3

11

1.62

35

 Bilbao Athletic

14

14%

10

20

-10

11

2.14

36

 CD Calahorra

13

23%

7

18

-11

11

1.92

37

 Club Gimnastic de Tarragona

14

14%

9

20

-11

10

2.07

38

 Talavera CF

14

14%

10

23

-13

9

2.36

39

 CF Fuenlabrada

14

14%

7

23

-16

9

2.14

40

 Pontevedra CF

14

14%

6

20

-14

7

1.86

* Segunda División B Domaći stol i gostujući stolovi također su dostupni

Koji će igrači postići pogodak?

Tko će dobiti žuti i crveni karton?

Kartoni / 90 min

Izgled utakmice

×
Dodajte predviđanja
/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
Uskoro
Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.