
Samuel Williams Stats
2026
2025
Iznad je statistika karijere za Samuel Williams. Samuel Williams odigrao je ukupno 61 utakmica, postigao 2 golova i skupio 3 asistencija. Samuel Williams je odigrao najveći broj utakmica na USL 1 s 61 nastupima u SAD. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u USL 1
MLS Statistika za Samuel Williams
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 1 | N/A | 0 |
| min. | 65 | 65 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 1 | N/A | 1 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 37 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 24 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 52 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 56 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.06 | 0.08 | 41 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.06 | 0.08 | 42 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Samuel Williams do sada nije postigao nijedan gol u sezoni MLS 2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 1 | 1.38 | 66 |
| Šutevi u okvir | 0/ 1 | 0.00 | 15 |
| Šutevi izvan okvira | 1/ 1 | 1.38 | 83 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 71 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 40 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 15 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Samuel Williams uzeo je 1 šuteva u 1 utakmicama do sada u MLS 2026 sezoni. Od 1 hitaca, 0 hitci su bili u metu, a ostali 1 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Samuel Williams 0.00%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 1.38 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 41 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.05 | 0.07 | 13 |
| Ukupno dodavanja | 29 | 40.15 | 49 |
| Uspješna dodavanja | 23/ 29 | 31.85 | 45 |
| Stopa dodavanja | 79.31% | N/A | 24 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 7 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 15 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 31 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 31 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Samuel Williams nije postigao nijedan gol tijekom ove MLS sezone.
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 7 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 11 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 11 |
| Izgubljene lopte | 1 | 1.38 | 17 |
| Ofsajdi | 1 | 1.38 | 99 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 11 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 11 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 16 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 5 |
| Fauliran protiv | 1 | 1.38 | 71 |
Samuel Williams nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove MLS sezone.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 | 99 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A | 0 |
| Bez gola | 0 | 0% | 5 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 3 |
| Presječene lopte | 2 | 2.77 | 99 |
| Dvoboji na zemlji | 2 | 2.77 | 7 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 1 | 1.38 | 7 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 2 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 1 | 1.38 | 49 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 27 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Samuel Williams još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
USL 1 Statistika za Samuel Williams
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 27 | N/A | 73 |
| min. | 1849 | 68 minuta po utakmici | 67 |
| Utakmice su počele | 21 | N/A | 69 |
| Podudara se s pretplatom | 6 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 15 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 1 | 0.05 | 50 |
| Doprinos Golu | 4 | 0.19 | 58 |
| Golovi kod kuće | 1 | 0.1 | 62 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 59 |
| Očekivani golovi (xG) | 1.74 | 0.08 | 46 |
| Bez penala xG (npxG) | 1.74 | 0.08 | 46 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 1849 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 13 | 0.63 | 39 |
| Šutevi u okvir | 5/ 13 | 0.24 | 52 |
| Šutevi izvan okvira | 8/ 13 | 0.39 | 35 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 70 |
| Stopa pretvorbe udarca | 7.69% | N/A | 57 |
| Preciznost udarca | 38.46% | N/A | 75 |
| Udarci po postignutom golu | 13.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 3 | 0.15 | 78 |
| Očekivane asistencije (xA) | 4.61 | 0.22 | 85 |
| Ukupno dodavanja | 973 | 47.31 | 80 |
| Uspješna dodavanja | 845/ 973 | 41.09 | 84 |
| Stopa dodavanja | 86.84% | N/A | 90 |
| Ključna dodavanja | 35 | 1.70 | 90 |
| Ubačaji | 88 | 4.28 | 91 |
| Uspješni Ubačaji | 25/ 88 | 1.22 | 93 |
| Izvršeni ubačaji | 28.41% | N/A | 68 |
| Minuta po asistenciji | 616 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 12 | 0.58 | 39 |
| Uspješni driblinzi | 8 | 0.39 | 54 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 66.67% | N/A | 87 |
| Izgubljene lopte | 5 | 0.24 | 70 |
| Ofsajdi | 1 | 0.05 | 52 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 2 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 2 | 0.1 | 26 |
| Minuta po Kartonu | 925 min' / karton | N/A | 88 |
| Kartoni preko 0,5 | 2 | 7% | 29 |
| Počinjeni prekršaji | 21 | 1.02 | 35 |
| Fauliran protiv | 24 | 1.17 | 55 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 20 | 0.97 | 73 |
| Minuta po primljenom golu | 92 Min' | N/A | 71 |
| Bez gola | 7 | 26% | 48 |
| Uklizavanja | 21 | 1.02 | 43 |
| Presječene lopte | 21 | 1.02 | 74 |
| Dvoboji na zemlji | 127 | 6.18 | 21 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 73 | 3.55 | 34 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 20 | 0.97 | 49 |
| Prolaznost driblinga | 10 | 0.49 | 42 |
| Prekid napada | 23 | 1.12 | 44 |
| Blokirani šutevi | 11 | 0.53 | 82 |
| Dodjeljeni penali | 1 | 0.05 | 11 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
USL Cup Statistika za Samuel Williams
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 5 | N/A | 89 |
| min. | 425 | 85 minuta po utakmici | 86 |
| Utakmice su počele | 5 | N/A | 96 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 70 |
| Doprinos Golu | 2 | 0.42 | 83 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 79 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 83 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.29 | 0.06 | 52 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.29 | 0.06 | 53 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 5 | 0.99 | 62 |
| Šutevi u okvir | 0/ 5 | 0.00 | 50 |
| Šutevi izvan okvira | 5/ 5 | 0.99 | 74 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 95 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 72 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 50 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 2 | 0.42 | 94 |
| Očekivane asistencije (xA) | 1.92 | 0.38 | 97 |
| Ukupno dodavanja | 242 | 47.87 | 80 |
| Uspješna dodavanja | 217/ 242 | 42.92 | 84 |
| Stopa dodavanja | 89.67% | N/A | 93 |
| Ključna dodavanja | 8 | 1.58 | 94 |
| Ubačaji | 10 | 1.98 | 78 |
| Uspješni Ubačaji | 9/ 10 | 1.78 | 97 |
| Izvršeni ubačaji | 90.00% | N/A | 91 |
| Minuta po asistenciji | 213 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 2 | 0.40 | 53 |
| Uspješni driblinzi | 1 | 0.20 | 50 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 50.00% | N/A | 73 |
| Izgubljene lopte | 1 | 0.20 | 65 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 73 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 54 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 54 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 56 |
| Počinjeni prekršaji | 5 | 0.99 | 56 |
| Fauliran protiv | 3 | 0.59 | 37 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 2 | 0.42 | 85 |
| Minuta po primljenom golu | 213 Min' | N/A | 86 |
| Bez gola | 3 | 60% | 90 |
| Uklizavanja | 3 | 0.59 | 34 |
| Presječene lopte | 8 | 1.58 | 89 |
| Dvoboji na zemlji | 24 | 4.75 | 22 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 8 | 1.58 | 13 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 1 | 0.20 | 15 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 8 | 1.58 | 54 |
| Blokirani šutevi | 1 | 0.20 | 51 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
US Open kup Statistika za Samuel Williams
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 3 | N/A | 76 |
| min. | 99 | 33 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 0 | N/A | 0 |
| Podudara se s pretplatom | 3 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 68 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 51 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 85 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 81 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.19 | 0.11 | 61 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.19 | 0.11 | 61 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 4 | 2.26 | 85 |
| Šutevi u okvir | 0/ 4 | 0.00 | 48 |
| Šutevi izvan okvira | 4/ 4 | 2.26 | 95 |
| Pogodio okvir gola | 1 puta | 0.57 | 99 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 70 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 48 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 75 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.35 | 0.20 | 78 |
| Ukupno dodavanja | 112 | 63.40 | 92 |
| Uspješna dodavanja | 98/ 112 | 55.47 | 92 |
| Stopa dodavanja | 87.50% | N/A | 75 |
| Ključna dodavanja | 4 | 2.26 | 94 |
| Ubačaji | 3 | 1.70 | 68 |
| Uspješni Ubačaji | 1/ 3 | 0.57 | 78 |
| Izvršeni ubačaji | 33.33% | N/A | 80 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 1 | 0.57 | 47 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 46 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 46 |
| Izgubljene lopte | 1 | 0.57 | 41 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 76 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 62 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 62 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 63 |
| Počinjeni prekršaji | 2 | 1.13 | 52 |
| Fauliran protiv | 1 | 0.57 | 34 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 1 | 0.91 | 49 |
| Minuta po primljenom golu | 99 Min' | N/A | 59 |
| Bez gola | 1 | 33% | 49 |
| Uklizavanja | 5 | 2.83 | 93 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 27 |
| Dvoboji na zemlji | 18 | 10.19 | 80 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 11 | 6.23 | 88 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 5 | 2.83 | 92 |
| Prolaznost driblinga | 2 | 1.13 | 5 |
| Prekid napada | 3 | 1.70 | 63 |
| Blokirani šutevi | 1 | 0.57 | 81 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Samuel Williams je Veznjak koji se pojavio u 27 utakmicama ove sezone u USL 1, igrajući ukupno 1849 minuta. Samuel Williams ima prosječno 0.15 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.
Samuel Williams je postigao ukupno 1 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 6 u Colorado Springs Switchbacks FC popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postigne gol svakih 1849 minuta
Asistira svakih 616 minuta
Kartoniran svakih 925 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije