Jamar Ricketts Stats
2026
2025
2024
Iznad je statistika karijere za Jamar Ricketts. Jamar Ricketts odigrao je ukupno 48 utakmica, postigao 5 golova i skupio 4 asistencija. Jamar Ricketts je odigrao najveći broj utakmica na MLS s 48 nastupima u SAD. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u MLS
MLS Statistika za Jamar Ricketts
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 11 | N/A | 57 |
| min. | 710 | 65 minuta po utakmici | 40 |
| Utakmice su počele | 9 | N/A | 54 |
| Podudara se s pretplatom | 2 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 3 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 47 |
| Doprinos Golu | 2 | 0.25 | 64 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 61 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 67 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.35 | 0.04 | 32 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.35 | 0.04 | 32 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Jamar Ricketts do sada nije postigao nijedan gol u sezoni MLS 2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 5 | 0.63 | 40 |
| Šutevi u okvir | 1/ 5 | 0.13 | 32 |
| Šutevi izvan okvira | 4/ 5 | 0.51 | 48 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 78 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 49 |
| Preciznost udarca | 20.00% | N/A | 29 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Jamar Ricketts uzeo je 5 šuteva u 11 utakmicama do sada u MLS 2026 sezoni. Od 5 hitaca, 1 hitci su bili u metu, a ostali 4 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Jamar Ricketts 20.00%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.63 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 2 | 0.25 | 85 |
| Očekivane asistencije (xA) | 1.92 | 0.24 | 80 |
| Ukupno dodavanja | 238 | 30.17 | 26 |
| Uspješna dodavanja | 193/ 238 | 24.46 | 28 |
| Stopa dodavanja | 81.09% | N/A | 36 |
| Ključna dodavanja | 9 | 1.14 | 69 |
| Ubačaji | 26 | 3.30 | 86 |
| Uspješni Ubačaji | 5/ 26 | 0.63 | 79 |
| Izvršeni ubačaji | 19.23% | N/A | 50 |
| Minuta po asistenciji | 355 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Jamar Ricketts je asistirao 2 asistencija u 11 utakmicama do sada u MLS 2026 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Jamar Ricketts dodaje loptu otprilike 30.17 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 81.09. također postigne 1.14 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Jamar Ricketts xA (očekivane asistencije) je 0.24 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 80 posto igrača u MLS
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 20 | 2.54 | 87 |
| Uspješni driblinzi | 8 | 1.01 | 84 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 40.00% | N/A | 45 |
| Izgubljene lopte | 4 | 0.51 | 56 |
| Ofsajdi | 3 | 0.38 | 85 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 1 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 1 | 0.13 | 39 |
| Minuta po Kartonu | 710 min' / karton | N/A | 85 |
| Kartoni preko 0,5 | 1 | 9% | 40 |
| Počinjeni prekršaji | 13 | 1.65 | 79 |
| Fauliran protiv | 25 | 3.17 | 99 |
Jamar Ricketts je do sada dobio 1 žute kartone i 0 crvene kartone u 11 utakmicama MLS 2026 sezone. Počine 1.65 prekršaja u 90 minuta.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 4 | 0.51 | 98 |
| Minuta po primljenom golu | 178 Min' | N/A | 99 |
| Bez gola | 5 | 45% | 92 |
| Uklizavanja | 12 | 1.52 | 56 |
| Presječene lopte | 7 | 0.89 | 58 |
| Dvoboji na zemlji | 93 | 11.79 | 88 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 55 | 6.97 | 96 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 10 | 1.27 | 72 |
| Prolaznost driblinga | 3 | 0.38 | 61 |
| Prekid napada | 25 | 3.17 | 75 |
| Blokirani šutevi | 1 | 0.13 | 42 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Jamar Ricketts još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
US Open kup Statistika za Jamar Ricketts
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 1 | N/A | 0 |
| min. | 82 | 82 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 1 | N/A | 3 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 68 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 53 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 85 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 82 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.00 | 0.00 | 23 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 23 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 23 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 50 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 31 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 93 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 71 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 50 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 78 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.04 | 0.04 | 14 |
| Ukupno dodavanja | 29 | 31.83 | 42 |
| Uspješna dodavanja | 23/ 29 | 25.24 | 44 |
| Stopa dodavanja | 79.31% | N/A | 38 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 29 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 34 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 56 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 56 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 34 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 46 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 46 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 76 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 60 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 60 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 62 |
| Počinjeni prekršaji | 1 | 1.10 | 53 |
| Fauliran protiv | 2 | 2.20 | 85 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 2 | 2.2 | 8 |
| Minuta po primljenom golu | 41 Min' | N/A | 23 |
| Bez gola | 0 | 0% | 14 |
| Uklizavanja | 4 | 4.39 | 99 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 27 |
| Dvoboji na zemlji | 8 | 8.78 | 62 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 6 | 6.59 | 88 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 17 |
| Prolaznost driblinga | 1 | 1.10 | 5 |
| Prekid napada | 5 | 5.49 | 94 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 61 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Jamar Ricketts je Veznjak koji se pojavio u 11 utakmicama ove sezone u MLS, igrajući ukupno 710 minuta. Jamar Ricketts ima prosječno 0.25 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.
Jamar Ricketts je postigao ukupno 0 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 24 u San Jose Earthquakes popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Asistira svakih 355 minuta
Kartoniran svakih 710 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.2 Golovi
0.2 Asistencije
0 Rezervacije
2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.25 Golovi
0 Asistencije
0.25 Rezervacije