Mauricio Lemos Portrait

Mauricio Lemos Stats

Klub : CA Penarol
Reprezentacija : Uruguay National Team
Pozicija : Obrana - Zadnji vezni
Nacionalnost : Uruguay
Noga : Desna noga
Broj dresa : #3
Godine (rođendan) : 30 (28 December 1995)
Visina : 187cm
Težina : 85kg

2026

2025

2024

2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Više

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2026 i statistika karijere- Mauricio Lemos

6.86
Prosječna ocjena u Primera DivisionRang primljenih golova : 73 / 161 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

15

0

12

5

4

1

1047'

Ukupno 2026

21

0

20

5

5
1

1553'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

49

5

83

9

17

0

3853'

39

1

24

16

15

1

2843'

26

1

30

7

12

2

2081'

24

0

22

5

7

1

1692'

15

0

15

2

1

0

1167'

15

1

22

1

2

0

998'

11

1

21

3

2

0

882'

10

0

10

2

3

1

769'

9

2

6

3

1

0

684'

6

0

7

1

1

0

397'

5

0

4

2

2

0

282'

2

0

1

1

1

1

135'

1

0

0

0

1

0

15'

1

0

0

0

1

0

55'

1

0

1

0

0

0

90'

Ukupno 2017/2018

226

11

259

55

67
6

16858'

Iznad je statistika karijere za Mauricio Lemos. Mauricio Lemos odigrao je ukupno 226 utakmica, postigao 11 golova i skupio 0 asistencija. Mauricio Lemos je odigrao najveći broj utakmica na Primera Division s 226 nastupima u Španjolska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Primera Division

1.03Primljeni / 90'
12 golovi u 15 ut.
56th Postotak
33%Bez gola
5 čistih u 15 ut.
67th Postotak
0.34Kartoni na 90
4 Ukupno kartona
69th Postotak

Mauricio Lemos Statistika - Detaljno

Primera Division Statistika za Mauricio Lemos

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice15N/A
39
min.104770 minuta po utakmici
51
Utakmice su počele12N/A
49
Podudara se s pretplatom3N/AN/A
Utakmice su prekinute2N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi121.03
56
Minuta po primljenom golu87 Min'N/A
55
Bez gola533%
67
Uklizavanja30.28
98
Presječene lopte111.04
97
Dvoboji na zemlji272.55
60
Osvojeni dvoboji na zemlji181.70
76
Osvojeni zračni dvoboji70.66
89
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada151.42
90
Blokirani šutevi10.09
80
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Mauricio Lemos je primio 12 golova i zadržao 5 golove u 15 utakmicama Primera Division 2026 sezone. To znači da kada je Mauricio Lemos na terenu, njihov tim prima gol svake 87 minuti. Štoviše, napravili su 0.28 tackles i 1.04 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Mauricio Lemos također skuplja oko 1.42 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni4N/AN/A
Crveni kartoni1N/AN/A
Ukupni broj kartona40.34
69
Minuta po Kartonu262 min' / kartonN/A
41
Kartoni preko 0,5320%
65
Počinjeni prekršaji30.28
76
Fauliran protiv00.00
39

Mauricio Lemos je do sada dobio 4 žute kartone i 1 crvene kartone u 15 utakmicama Primera Division 2026 sezone. Počine 0.28 prekršaja u 90 minuta.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
46
Doprinos Golu00
40
Golovi kod kuće00
60
Golovi u gostima00
65
Očekivani golovi (xG)0.050.00
33
Bez penala xG (npxG)0.050.00
34
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Mauricio Lemos do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Primera Division 2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci10.09
52
Šutevi u okvir
0/ 1
0.00
64
Šutevi izvan okvira
1/ 1
0.09
60
Pogodio okvir gola0 puta0.00
95
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
60
Preciznost udarca0.00%N/A
64
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Mauricio Lemos uzeo je 1 šuteva u 15 utakmicama do sada u Primera Division 2026 sezoni. Od 1 hitaca, 0 hitci su bili u metu, a ostali 1 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Mauricio Lemos 0.00%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.09 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
74
Očekivane asistencije (xA)0.300.03
67
Ukupno dodavanja17116.13
93
Uspješna dodavanja
151/ 171
14.25
94
Stopa dodavanja88.30%N/A
93
Ključna dodavanja00.00
56
Ubačaji10.09
54
Uspješni Ubačaji
0/ 1
0.00
65
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
65
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Mauricio Lemos nije postigao nijedan gol tijekom ove Primera Division sezone.

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling10.09
58
Uspješni driblinzi10.09
65
Stopa uspješnosti driblinga100.00%N/A
99
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
85

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Mauricio Lemos još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

Copa Libertadores Statistika za Mauricio Lemos

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice6N/A
49
min.50684 minuta po utakmici
43
Utakmice su počele6N/A
64
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute2N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi81.42
13
Minuta po primljenom golu63 Min'N/A
14
Bez gola00%
8
Uklizavanja40.71
30
Presječene lopte111.96
94
Dvoboji na zemlji427.47
45
Osvojeni dvoboji na zemlji203.56
39
Osvojeni zračni dvoboji111.96
79
Prolaznost driblinga40.71
35
Prekid napada315.51
88
Blokirani šutevi71.25
98
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Mauricio Lemos je primio 12 golova i zadržao 5 golove u 6 utakmicama Primera Division 2026 sezone. To znači da kada je Mauricio Lemos na terenu, njihov tim prima gol svake 63 minuti. Štoviše, napravili su 0.71 tackles i 1.96 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Mauricio Lemos također skuplja oko 5.51 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni1N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona10.18
57
Minuta po Kartonu506 min' / kartonN/A
79
Kartoni preko 0,5117%
65
Počinjeni prekršaji40.71
42
Fauliran protiv40.71
50

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
63
Doprinos Golu00
48
Golovi kod kuće00
73
Golovi u gostima00
81
Očekivani golovi (xG)0.520.09
56
Bez penala xG (npxG)0.520.09
57
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci81.42
70
Šutevi u okvir
2/ 8
0.36
61
Šutevi izvan okvira
6/ 8
1.07
76
Pogodio okvir gola0 puta0.00
87
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
64
Preciznost udarca25.00%N/A
51
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
68
Očekivane asistencije (xA)0.310.06
29
Ukupno dodavanja19434.51
60
Uspješna dodavanja
137/ 194
24.37
52
Stopa dodavanja70.62%N/A
22
Ključna dodavanja00.00
16
Ubačaji00.00
28
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
44
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
44
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling10.18
23
Uspješni driblinzi10.18
33
Stopa uspješnosti driblinga100.00%N/A
99
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
66

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Statistička analiza Mauricio Lemos

Mauricio Lemos je Obrana koji se pojavio u 15 utakmicama ove sezone u Primera Division, igrajući ukupno 1047 minuta. Mauricio Lemos prima u prosjeku 1.03 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 33%. To znači da je Mauricio Lemos zadržao čistu mrežu u 5 utakmicama od 15 u kojima je igrao.

Mauricio Lemos je postigao ukupno 0 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 23 u CA Penarol popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)

Nema asistencija

Nema Kartona

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

237 / 366 Igrača

Rang primljenih golova

73 / 161 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

4

0

3

1

0

0

243'

1

0

0

0

1

0

15'

Ukupno 2025

9

0

8

3

3
0

528'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.11
 Primio

0  Rezervacije

2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

8

0

4

3

3

0

383'

5

2

3

1

1

0

333'

Ukupno 2024

16

2

9

5

4
0

862'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.94
 Primio

0.7  Rezervacije

2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

27

1

17

12

12

1

2217'

2

0

2

0

0

0

121'

4

0

3

2

0

0

351'

2

0

3

0

1

0

180'

Ukupno 2023

47

1

33

18

13
1

3719'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.04 Golovi

0.69
 Primio

0.49  Rezervacije

2021/2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

15

1

22

1

2

0

998'

1

0

0

0

1

0

55'

Ukupno 2021/2022

17

1

22

2

3
0

1061'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.09 Golovi

1.98
 Primio

0.18  Rezervacije

2020/2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

8

0

8

2

3

1

648'

2

0

1

1

1

1

135'

Ukupno 2020/2021

10

0

9

3

4
2

783'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.11
 Primio

0.42  Rezervacije

2019/2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

26

1

30

7

12

2

2081'

1

0

0

1

0

0

90'

Ukupno 2019/2020

27

1

30

8

12
2

2171'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.04 Golovi

1.3
 Primio

0.56  Rezervacije

2018/2019 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

3

0

7

0

0

0

182'

1

0

1

0

0

0

90'

Ukupno 2018/2019

4

0

8

0

0
0

272'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

3.46
 Primio

0  Rezervacije

2017/2018 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

8

1

14

3

2

0

700'

16

0

32

2

6

0

1263'

2

0

5

0

0

0

180'

Ukupno 2017/2018

27

1

51

5

8
0

2152'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.13 Golovi

1.8
 Primio

0.26  Rezervacije

2016/2017 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

23

5

42

3

6

0

1854'

3

0

2

0

1

0

127'

Ukupno 2016/2017

27

5

44

4

7
0

2071'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.24 Golovi

2.04
 Primio

0.29  Rezervacije

2015/2016 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

10

0

9

4

5

0

736'

Ukupno 2015/2016

16

0

15

5

5
0

1188'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.65
 Primio

0  Rezervacije

2014/2015 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2014/2015

7

0

5

0

1
0

465'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.97
 Primio

0.19  Rezervacije

2013/2014 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2013/2014

2

0

5

0

2
0

180'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

2.5
 Primio

1  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
Uskoro
Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.