Ihor Potimkov Portrait

Ihor Potimkov Stats

Pozicija : Golman - Golman
Nacionalnost : Ukraine
Birthplace : Ukraine - Ukraine
Broj dresa : #12
Godine (rođendan) : 22 (17 October 2003)
Visina : 187cm
Težina : 83kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2025/2026 i statistika karijere- Ihor Potimkov

7.05
Prosječna ocjena u Prva LigaRang primljenih golova : -1 / 299 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

2

0

2

1

1

0

180'

2

0

4

1

0

0

180'

Ukupno 2025/2026

4

0

6

2

1
0

360'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

5

0

8

2

0

0

450'

2

0

2

1

1

0

180'

1

0

3

0

0

0

90'

Ukupno 4051

8

0

13

3

1
0

720'

Iznad je statistika karijere za Ihor Potimkov. Ihor Potimkov odigrao je ukupno 8 utakmica, postigao 0 golova i skupio 0 asistencija. Ihor Potimkov je odigrao najveći broj utakmica na Kup Ukrajine s 8 nastupima u Ukrajina . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Prva Liga

100%Postotak obrana
8 Obrane / 8 Udarci
99 Postotak
1.00Primljeni / 90'
2 golovi u 2 ut.
55th Postotak
50%Bez gola
1 čistih u 2 ut.
84th Postotak

Ihor Potimkov Statistika - Detaljno

Prva Liga Statistika za Ihor Potimkov

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice2N/A
0
min.18090 minuta po utakmici
0
Utakmice su počele2N/A
7
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Golmanska statistika

ObraneUkupnoZa 90 ili %Postotak
Suočeni udarci82.00
93
Obrane82.00
12
Postotak obrana8 Obrane / 8 Udarci100.00%
99
Udaranje00.00
0

Kao vratar, Ihor Potimkov je primio 2 golova i zadržao 1 čiste mreže u 2 utakmicama u Prva Liga 2025/2026 sezoni. To znači da kada je Ihor Potimkov na golu, njegova momčad je primila gol svakih 90 minuta. Statistika Ihor Potimkov's po 90 minuta primljenih golova je 1.

Što se tiče golmana, obranili su 8 od 8 udaraca - što znači da je Ihor Potimkov postotak obrana 100.00%.

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi21
55
Minuta po primljenom golu90 Min'N/A
55
Bez gola150%
84
Uklizavanja00.00
15
Presječene lopte10.25
5
Dvoboji na zemlji10.25
0
Osvojeni dvoboji na zemlji10.25
1
Osvojeni zračni dvoboji10.25
3
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada20.50
20
Blokirani šutevi00.00
25
Dodjeljeni penali00.00
99

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni1N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona10.5
96
Minuta po Kartonu180 min' / kartonN/A
22
Kartoni preko 0,5150%
99
Počinjeni prekršaji00.00
5
Fauliran protiv00.00
1

Ihor Potimkov je do sada dobio 1 žute kartone i 0 crvene kartone u 2 utakmicama Prva Liga 2025/2026 sezone. Počine 0.00 prekršaja u 90 minuta.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
51
Doprinos Golu00
38
Golovi kod kuće00
63
Golovi u gostima00
68
Očekivani golovi (xG)0.000.00
9
Bez penala xG (npxG)0.000.00
10
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Ihor Potimkov do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Prva Liga 2025/2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
8
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
19
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
9
Pogodio okvir gola0 puta0.00
75
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
46
Preciznost udarca0.00%N/A
19
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Ihor Potimkov još nije pucao u sezoni Prva Liga 2025/2026.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
60
Očekivane asistencije (xA)0.260.07
31
Ukupno dodavanja13533.75
55
Uspješna dodavanja
110/ 135
27.50
61
Stopa dodavanja81.48%N/A
71
Ključna dodavanja10.25
27
Ubačaji00.00
11
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
21
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
21
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Ihor Potimkov nije postigao nijedan gol tijekom ove Prva Liga sezone.

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
8
Uspješni driblinzi00.00
10
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
10
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
47

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Ihor Potimkov još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

Kup Ukrajine Statistika za Ihor Potimkov

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice2N/A
0
min.18090 minuta po utakmici
0
Utakmice su počele2N/A
27
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Golmanska statistika

ObraneUkupnoZa 90 ili %Postotak
Suočeni udarci52.51
99
Obrane10.50
40
Postotak obrana1 Obrane / 5 Udarci20.00%
0
Udaranje00.00
0

Kao vratar, Ihor Potimkov je primio 2 golova i zadržao 1 čiste mreže u 2 utakmicama u Prva Liga 2025/2026 sezoni. To znači da kada je Ihor Potimkov na golu, njegova momčad je primila gol svakih 45 minuta. Statistika Ihor Potimkov's po 90 minuta primljenih golova je 1.

Što se tiče golmana, obranili su 1 od 5 udaraca - što znači da je Ihor Potimkov postotak obrana 20.00%.

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi42
0
Minuta po primljenom golu45 Min'N/A
12
Bez gola150%
58
Uklizavanja00.00
84
Presječene lopte21.01
98
Dvoboji na zemlji00.00
24
Osvojeni dvoboji na zemlji00.00
30
Osvojeni zračni dvoboji00.00
53
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada10.50
78
Blokirani šutevi00.00
88
Dodjeljeni penali00.00
99

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
75
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
75
Kartoni preko 0,500%
77
Počinjeni prekršaji00.00
51
Fauliran protiv00.00
61

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
68
Doprinos Golu00
59
Golovi kod kuće00
81
Golovi u gostima00
82
Očekivani golovi (xG)0.000.00
48
Bez penala xG (npxG)0.000.00
50
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
58
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
77
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
70
Pogodio okvir gola0 puta0.00
98
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
81
Preciznost udarca0.00%N/A
77
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
81
Očekivane asistencije (xA)0.050.03
65
Ukupno dodavanja3015.08
76
Uspješna dodavanja
24/ 30
12.07
76
Stopa dodavanja80.00%N/A
48
Ključna dodavanja00.00
64
Ubačaji00.00
61
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
75
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
75
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
62
Uspješni driblinzi00.00
67
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
67
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
90

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Statistička analiza Ihor Potimkov

Ihor Potimkov je Golman koji se pojavio u 2 utakmicama ove sezone u Prva Liga, igrajući ukupno 180 minuta. Ihor Potimkov prima u prosjeku 1 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 50%. To znači da je Ihor Potimkov zadržao čistu mrežu u 1 utakmicama od 2 u kojima je igrao.

Ihor Potimkov je postigao ukupno 0 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 16 u FK Ahrobiznes Volochysk popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)

Nema asistencija

Nema Kartona

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

N/A / 299 Igrača

Rang primljenih golova

N/A / 122 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2027 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

1

0

0

1

0

0

90'

Ukupno 2027

1

0

0

1

0
0

90'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0
 Primio

0  Rezervacije

2024/2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

1

0

3

0

0

0

90'

Ukupno 2024/2025

1

0

3

0

0
0

90'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

3
 Primio

0  Rezervacije

2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

2

0

4

0

0

0

180'

Ukupno 2024

2

0

4

0

0
0

180'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

2
 Primio

0  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
Uskoro
Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.