
Anıl Koç Stats
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Više
2018
2015/2016
Iznad je statistika karijere za Anıl Koç. Anıl Koç odigrao je ukupno 205 utakmica, postigao 32 golova i skupio 2 asistencija. Anıl Koç je odigrao najveći broj utakmica na 1. Lig s 205 nastupima u Turska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u 1. Lig
1. Lig Statistika za Anıl Koç
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 15 | N/A | 25 |
| min. | 392 | 26 minuta po utakmici | 2 |
| Utakmice su počele | 3 | N/A | 2 |
| Podudara se s pretplatom | 12 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 1 | 0.23 | 79 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.23 | 64 |
| Golovi kod kuće | 1 | 0.62 | 95 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 56 |
| Očekivani golovi (xG) | 1.12 | 0.26 | 77 |
| Bez penala xG (npxG) | 1.12 | 0.26 | 78 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 392 Minute po golu | N/A | N/A |
Anıl Koç postigao je 1 golova u 15 broju utakmica do sada u 1. Lig 2025/2026 sezone. 1 od 1 golovi postignuti su kod kuće dok su 0 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Anıl Koç u 90 minuta je 0.23. Štoviše, Anıl Koç ukupni G/A (golovi + asistencije) je 1 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.23 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.26. To stavlja Anıl Koç npxG izlaz na 1.12 što ih stavlja u 78 postotak 1. Lig igrača.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 6 | 1.38 | 67 |
| Šutevi u okvir | 3/ 6 | 0.69 | 77 |
| Šutevi izvan okvira | 3/ 6 | 0.69 | 60 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 71 |
| Stopa pretvorbe udarca | 16.67% | N/A | 79 |
| Preciznost udarca | 50.00% | N/A | 88 |
| Udarci po postignutom golu | 6.00 | N/A | N/A |
Anıl Koç uzeo je 6 šuteva u 15 utakmicama do sada u 1. Lig 2025/2026 sezoni. Od 6 hitaca, 3 hitci su bili u metu, a ostali 3 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Anıl Koç 50.00%. Postižu gol za svaki 6.00 udarac koji uzmu i uzmu 1.38 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 38 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.27 | 0.06 | 16 |
| Ukupno dodavanja | 104 | 23.88 | 18 |
| Uspješna dodavanja | 86/ 104 | 19.74 | 26 |
| Stopa dodavanja | 82.69% | N/A | 65 |
| Ključna dodavanja | 2 | 0.46 | 37 |
| Ubačaji | 19 | 4.36 | 93 |
| Uspješni Ubačaji | 3/ 19 | 0.69 | 79 |
| Izvršeni ubačaji | 15.79% | N/A | 36 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Anıl Koç nije postigao nijedan gol tijekom ove 1. Lig sezone.
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 3 | 0.69 | 35 |
| Uspješni driblinzi | 2 | 0.46 | 44 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 66.67% | N/A | 85 |
| Izgubljene lopte | 3 | 0.69 | 42 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 33 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 2 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 2 | 0.46 | 93 |
| Minuta po Kartonu | 196 min' / karton | N/A | 15 |
| Kartoni preko 0,5 | 2 | 13% | 54 |
| Počinjeni prekršaji | 4 | 0.92 | 37 |
| Fauliran protiv | 3 | 0.69 | 31 |
Anıl Koç je do sada dobio 2 žute kartone i 0 crvene kartone u 15 utakmicama 1. Lig 2025/2026 sezone. Počine 0.92 prekršaja u 90 minuta.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 6 | 1.38 | 33 |
| Minuta po primljenom golu | 65 Min' | N/A | 33 |
| Bez gola | 1 | 7% | 14 |
| Uklizavanja | 3 | 0.69 | 20 |
| Presječene lopte | 3 | 0.69 | 42 |
| Dvoboji na zemlji | 25 | 5.74 | 18 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 9 | 2.07 | 10 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 1 | 0.23 | 10 |
| Prolaznost driblinga | 3 | 0.69 | 37 |
| Prekid napada | 3 | 0.69 | 28 |
| Blokirani šutevi | 1 | 0.23 | 62 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 0% |
| Izvedeni penali | 0 | 1 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 1 |
Anıl Koç je dosad u svojoj karijeri izvodio 1 jedanaesteraca. Od njih, Anıl Koç postigao je 0 penala dok je promašio 1. Ukupna stopa konverzije kazne za Anıl Koç je 0%.
Turska Kup Statistika za Anıl Koç
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 2 | N/A | 0 |
| min. | 104 | 52 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 1 | N/A | 0 |
| Podudara se s pretplatom | 1 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 1 | 0.87 | 96 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.87 | 93 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 73 |
| Golovi u gostima | 1 | 0.87 | 96 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.00 | 0.00 | 50 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 52 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 104 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 73 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 86 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 77 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 95 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 83 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 86 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 65 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.00 | 0.00 | 47 |
| Ukupno dodavanja | 0 | 0.00 | 58 |
| Uspješna dodavanja | 0/ 0 | 0.00 | 58 |
| Stopa dodavanja | 0.00% | N/A | 58 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 80 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 75 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 80 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 80 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 77 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 81 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 81 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 98 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 45 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 45 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 44 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 70 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 72 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 | 99 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A | 1 |
| Bez gola | 1 | 50% | 86 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 73 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 75 |
| Dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 59 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 61 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 80 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 75 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 92 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 0% |
| Izvedeni penali | 0 | 1 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 1 |
Anıl Koç je Napad koji se pojavio u 15 utakmicama ove sezone u 1. Lig, igrajući ukupno 392 minuta. Anıl Koç zabija u prosjeku 0.23 gola svakih 90 minuta koliko je na terenu. Ovaj napadački učinak trenutačno ga stavlja na 113 od 493 igrača u 1. Lig koji su odigrali najmanje 3 utakmice .
Postigao je ukupno 1 golova dosad u sezoni u ligi, što ga stavlja na 9 u 1. Lig popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postigne gol svakih 392 minuta
Nema asistencija
Nema Kartona
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2024/2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.6 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2023/2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0.14 Rezervacije
2022/2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.61 Golovi
0 Asistencije
0.61 Rezervacije
2021/2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.08 Golovi
0.08 Asistencije
0.15 Rezervacije
2020/2021 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.12 Golovi
0.25 Asistencije
0.25 Rezervacije
2019/2020 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.98 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2018/2019 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.44 Golovi
0.05 Asistencije
0.1 Rezervacije
2018 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.1 Golovi
0 Asistencije
0.1 Rezervacije
2015/2016 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.4 Golovi
0 Asistencije
0.27 Rezervacije