
Max Svensson Stats
2026
2025
2024
2022/2023
2021/2022
2021
2020
2019
Više
2018
2017
2016
Iznad je statistika karijere za Max Svensson. Max Svensson odigrao je ukupno 289 utakmica, postigao 45 golova i skupio 12 asistencija. Max Svensson je odigrao najveći broj utakmica na Superettan s 289 nastupima u Švedska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Superettan
Superettan Statistika za Max Svensson
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 16 | N/A | 43 |
| min. | 1259 | 79 minuta po utakmici | 54 |
| Utakmice su počele | 15 | N/A | 57 |
| Podudara se s pretplatom | 1 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 4 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 3 | 0.21 | 76 |
| Doprinos Golu | 11 | 0.79 | 96 |
| Golovi kod kuće | 2 | 0.25 | 75 |
| Golovi u gostima | 1 | 0.17 | 75 |
| Očekivani golovi (xG) | 2.48 | 0.19 | 78 |
| Bez penala xG (npxG) | 1.78 | 0.14 | 68 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 420 Minute po golu | N/A | N/A |
Max Svensson postigao je 3 golova u 16 broju utakmica do sada u Superettan 2026 sezone. 2 od 3 golovi postignuti su kod kuće dok su 1 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Max Svensson u 90 minuta je 0.21. Štoviše, Max Svensson ukupni G/A (golovi + asistencije) je 11 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.79 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.14. To stavlja Max Svensson npxG izlaz na 1.78 što ih stavlja u 68 postotak Superettan igrača.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 9 | 0.69 | 65 |
| Šutevi u okvir | 3/ 9 | 0.23 | 71 |
| Šutevi izvan okvira | 6/ 9 | 0.46 | 67 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 90 |
| Stopa pretvorbe udarca | 33.33% | N/A | 79 |
| Preciznost udarca | 33.33% | N/A | 67 |
| Udarci po postignutom golu | 3.00 | N/A | N/A |
Max Svensson uzeo je 9 šuteva u 16 utakmicama do sada u Superettan 2026 sezoni. Od 9 hitaca, 3 hitci su bili u metu, a ostali 6 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Max Svensson 33.33%. Postižu gol za svaki 3.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.69 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 8 | 0.57 | 99 |
| Očekivane asistencije (xA) | 4.71 | 0.36 | 99 |
| Ukupno dodavanja | 153 | 11.78 | 32 |
| Uspješna dodavanja | 98/ 153 | 7.54 | 25 |
| Stopa dodavanja | 64.05% | N/A | 6 |
| Ključna dodavanja | 10 | 0.77 | 89 |
| Ubačaji | 21 | 1.62 | 88 |
| Uspješni Ubačaji | 4/ 21 | 0.31 | 75 |
| Izvršeni ubačaji | 19.05% | N/A | 39 |
| Minuta po asistenciji | 157 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Max Svensson je asistirao 8 asistencija u 16 utakmicama do sada u Superettan 2026 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Max Svensson dodaje loptu otprilike 11.78 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 64.05. također postigne 0.77 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Max Svensson xA (očekivane asistencije) je 0.36 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 99 posto igrača u Superettan
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 9 | 0.69 | 75 |
| Uspješni driblinzi | 7 | 0.54 | 78 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 77.78% | N/A | 66 |
| Izgubljene lopte | 1 | 0.08 | 71 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 69 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 1 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 1 | 0.07 | 31 |
| Minuta po Kartonu | 1259 min' / karton | N/A | 89 |
| Kartoni preko 0,5 | 1 | 6% | 36 |
| Počinjeni prekršaji | 6 | 0.46 | 51 |
| Fauliran protiv | 4 | 0.31 | 39 |
Max Svensson je do sada dobio 1 žute kartone i 0 crvene kartone u 16 utakmicama Superettan 2026 sezone. Počine 0.46 prekršaja u 90 minuta.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 22 | 1.57 | 28 |
| Minuta po primljenom golu | 57 Min' | N/A | 28 |
| Bez gola | 2 | 13% | 20 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 67 |
| Presječene lopte | 4 | 0.31 | 36 |
| Dvoboji na zemlji | 36 | 2.77 | 21 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 16 | 1.23 | 20 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 1 | 0.08 | 15 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 5 | 0.38 | 31 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 34 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 0% |
| Izvedeni penali | 0 | 1 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 1 |
Max Svensson je dosad u svojoj karijeri izvodio 1 jedanaesteraca. Od njih, Max Svensson postigao je 0 penala dok je promašio 1. Ukupna stopa konverzije kazne za Max Svensson je 0%.
Max Svensson je Napad koji se pojavio u 16 utakmicama ove sezone u Superettan, igrajući ukupno 1259 minuta. Max Svensson zabija u prosjeku 0.21 gola svakih 90 minuta koliko je na terenu. Ovaj napadački učinak trenutačno ga stavlja na 82 od 298 igrača u Superettan koji su odigrali najmanje 3 utakmice .
Postigao je ukupno 3 golova dosad u sezoni u ligi, što ga stavlja na 3 u Superettan popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postigne gol svakih 420 minuta
Asistira svakih 157 minuta
Kartoniran svakih 1259 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.1 Golovi
0.2 Asistencije
0.1 Rezervacije
2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0.17 Rezervacije
2022/2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.27 Golovi
0.08 Asistencije
0.16 Rezervacije
2021/2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.05 Golovi
0.19 Asistencije
0.05 Rezervacije
2021 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.19 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2020 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.25 Golovi
0.04 Asistencije
0.08 Rezervacije
2019 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.27 Golovi
0.12 Asistencije
0.04 Rezervacije
2018 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.35 Golovi
0 Asistencije
0.04 Rezervacije
2017 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.25 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2016 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije