Edvard Carrick Stats
2026
2025
2023/2024
Iznad je statistika karijere za Edvard Carrick. Edvard Carrick odigrao je ukupno 18 utakmica, postigao 0 golova i skupio 0 asistencija. Edvard Carrick je odigrao najveći broj utakmica na Superettan s 18 nastupima u Švedska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Superettan
Superettan Statistika za Edvard Carrick
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 10 | N/A | 11 |
| min. | 456 | 46 minuta po utakmici | 4 |
| Utakmice su počele | 4 | N/A | 5 |
| Podudara se s pretplatom | 5 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 8 | 1.58 | 27 |
| Minuta po primljenom golu | 57 Min' | N/A | 28 |
| Bez gola | 2 | 20% | 49 |
| Uklizavanja | 1 | 0.21 | 93 |
| Presječene lopte | 5 | 1.03 | 69 |
| Dvoboji na zemlji | 48 | 9.89 | 74 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 22 | 4.53 | 71 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 5 | 1.03 | 72 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 6 | 1.24 | 56 |
| Blokirani šutevi | 2 | 0.41 | 82 |
| Dodjeljeni penali | 1 | 0.21 | 0 |
Kao branič, Edvard Carrick je primio 8 golova i zadržao 2 golove u 10 utakmicama Superettan 2026 sezone. To znači da kada je Edvard Carrick na terenu, njihov tim prima gol svake 57 minuti. Štoviše, napravili su 0.21 tackles i 1.03 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Edvard Carrick također skuplja oko 1.24 odobrenja u isto vrijeme.
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 1 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 1 | 0.2 | 69 |
| Minuta po Kartonu | 456 min' / karton | N/A | 50 |
| Kartoni preko 0,5 | 1 | 10% | 53 |
| Počinjeni prekršaji | 5 | 1.03 | 79 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 5 |
Edvard Carrick je do sada dobio 1 žute kartone i 0 crvene kartone u 10 utakmicama Superettan 2026 sezone. Počine 1.03 prekršaja u 90 minuta.
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 39 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 20 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 49 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 56 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.11 | 0.02 | 26 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.11 | 0.02 | 26 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Edvard Carrick do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Superettan 2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 2 | 0.41 | 42 |
| Šutevi u okvir | 0/ 2 | 0.00 | 28 |
| Šutevi izvan okvira | 2/ 2 | 0.41 | 54 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 84 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 41 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 28 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Edvard Carrick uzeo je 2 šuteva u 10 utakmicama do sada u Superettan 2026 sezoni. Od 2 hitaca, 0 hitci su bili u metu, a ostali 2 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Edvard Carrick 0.00%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.41 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 35 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.31 | 0.06 | 29 |
| Ukupno dodavanja | 126 | 25.95 | 57 |
| Uspješna dodavanja | 94/ 126 | 19.36 | 52 |
| Stopa dodavanja | 74.60% | N/A | 25 |
| Ključna dodavanja | 3 | 0.62 | 71 |
| Ubačaji | 15 | 3.09 | 96 |
| Uspješni Ubačaji | 7/ 15 | 1.44 | 99 |
| Izvršeni ubačaji | 46.67% | N/A | 81 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Edvard Carrick nije postigao nijedan gol tijekom ove Superettan sezone.
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 1 | 0.21 | 33 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 21 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 21 |
| Izgubljene lopte | 2 | 0.41 | 40 |
| Ofsajdi | 1 | 0.21 | 89 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Edvard Carrick još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
Edvard Carrick je Obrana koji se pojavio u 10 utakmicama ove sezone u Superettan, igrajući ukupno 456 minuta. Edvard Carrick prima u prosjeku 1.58 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 20%. To znači da je Edvard Carrick zadržao čistu mrežu u 2 utakmicama od 10 u kojima je igrao.
Edvard Carrick je postigao ukupno 0 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 26 u GIF Sundsvall popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Nema asistencija
Nema Kartona
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang primljenih golova
2025 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1.8
Primio
1.8 Rezervacije
2024 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
0
Primio
0 Rezervacije