Timotej Jambor Portrait

Timotej Jambor Stats

Reprezentacija : Slovakia U21
Pozicija : Napad - centarfor
Nacionalnost : Slovakia
Birthplace : Slovakia - Slovakia
Broj dresa : #90
Godine (rođendan) : 23 (4 April 2003)
Visina : 187cm

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2026/2027 i statistika karijere- Timotej Jambor

4.96
Prosječna ocjena u Liga IRang golova : -1 / 266 Igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

4

0

1

0

0

0

123'

1

0

0

0

0

0

46'

Ukupno 2026/2027

5

0

1

0
0

0

169'

Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

87

20

8

3

0

4

5048'

27

1

2

2

0

0

750'

27

9

0

1

0

0

1909'

11

2

1

1

0

0

423'

4

1

0

0

0

0

97'

2

0

0

0

0

0

103'

Ukupno 2024/2025

180

40

11

10
0

4

9614'

Iznad je statistika karijere za Timotej Jambor. Timotej Jambor odigrao je ukupno 180 utakmica, postigao 40 golova i skupio 8 asistencija. Timotej Jambor je odigrao najveći broj utakmica na Fortuna Liga s 180 nastupima u Slovačka . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Liga I

0.00Golovi na 90
0 Ukupno golova
55 Postotak
0.73Asistencije na 90
1 Ukupno asistencija
99 Postotak
0.73G+A prema 90
1 Ukupno doprinosa za gol
95 Postotak
0.09xG na 90'
0.12 Očekivani golovi
46 Postotak
0.46xA Po 90
0.63 Očekivane asistencije
97 Postotak
0.00Kartoni na 90
0 Ukupno kartona
23 Postotak

Timotej Jambor Statistika - Detaljno

Liga I Statistika za Timotej Jambor

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice4N/A
2
min.12331 minuta po utakmici
0
Utakmice su počele1N/A
1
Podudara se s pretplatom3N/AN/A
Utakmice su prekinute1N/AN/A

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
55
Doprinos Golu10.73
95
Golovi kod kuće00
65
Golovi u gostima00
75
Očekivani golovi (xG)0.120.09
46
Bez penala xG (npxG)0.120.09
46
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Timotej Jambor do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Liga I 2026/2027. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci10.73
39
Šutevi u okvir
1/ 1
0.73
75
Šutevi izvan okvira
0/ 1
0.00
10
Pogodio okvir gola0 puta0.00
76
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
55
Preciznost udarca100.00%N/A
99
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Timotej Jambor uzeo je 1 šuteva u 4 utakmicama do sada u Liga I 2026/2027 sezoni. Od 1 hitaca, 1 hitci su bili u metu, a ostali 0 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Timotej Jambor 100.00%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.73 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije10.73
99
Očekivane asistencije (xA)0.630.46
97
Ukupno dodavanja4029.27
34
Uspješna dodavanja
32/ 40
23.41
37
Stopa dodavanja80.00%N/A
50
Ključna dodavanja10.73
41
Ubačaji00.00
19
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
39
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
39
Minuta po asistenciji123 Minuta po asistencijiN/AN/A

Timotej Jambor je asistirao 1 asistencija u 4 utakmicama do sada u Liga I 2026/2027 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Timotej Jambor dodaje loptu otprilike 29.27 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 80.00. također postigne 0.73 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Timotej Jambor xA (očekivane asistencije) je 0.46 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 97 posto igrača u Liga I

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling32.20
75
Uspješni driblinzi10.73
65
Stopa uspješnosti driblinga33.33%N/A
29
Izgubljene lopte10.73
42
Ofsajdi00.00
63

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
23
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
23
Kartoni preko 0,500%
25
Počinjeni prekršaji21.46
76
Fauliran protiv42.93
99

Timotej Jambor nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove Liga I sezone.

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi10.73
85
Minuta po primljenom golu123 Min'N/A
85
Bez gola250%
93
Uklizavanja00.00
7
Presječene lopte10.73
51
Dvoboji na zemlji1813.17
93
Osvojeni dvoboji na zemlji85.85
87
Osvojeni zračni dvoboji42.93
93
Prolaznost driblinga21.46
4
Prekid napada32.20
62
Blokirani šutevi00.00
36
Dodjeljeni penali00.00
99

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penala80%
Izvedeni penali05
Zabijeni jedanaesterci04
Promašeni penali01

Timotej Jambor je dosad u svojoj karijeri izvodio 5 jedanaesteraca. Od njih, Timotej Jambor postigao je 4 penala dok je promašio 1. Ukupna stopa konverzije kazne za Timotej Jambor je 80%.

Rumunjski kup Statistika za Timotej Jambor

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minuta
Odigrane utakmice1N/A
min.4646 minuta po utakmici

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minuta
Postignuti golovi00
Doprinos Golu00
Golovi kod kuće00
Golovi u gostima00
Minute po golu0 Minute po goluN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minuta
Asistencije00
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minuta
DriblingNije snimljenoN/A
Uspješni driblinziN/AN/A
Stopa uspješnosti driblingaN/AN/A
OfsajdiN/AN/A

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minuta
Žuti kartoni0N/A
Crveni kartoni0N/A
Ukupni broj kartona00
Minuta po KartonuNema KartonaN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %
Primljeni golovi00
Minuta po primljenom golu0 Min'N/A
Bez gola1100%

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penala80%
Izvedeni penali05
Zabijeni jedanaesterci04
Promašeni penali01

Statistička analiza Timotej Jambor

Timotej Jambor je Napad koji se pojavio u 4 utakmicama ove sezone u Liga I, igrajući ukupno 123 minuta. Timotej Jambor zabija u prosjeku 0 gola svakih 90 minuta koliko je na terenu. Ovaj napadački učinak trenutačno ga stavlja na -1 od 266 igrača u Liga I koji su odigrali najmanje 3 utakmice .

Postigao je ukupno 0 golova dosad u sezoni u ligi, što ga stavlja na 20 u Liga I popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)

Asistira svakih 123 minuta

Kartoniran svakih 0 minuta

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 4 / 5 jednaesteraca
Promašeno 1 / 5 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: 80%
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

N/A / 266 Igrača

Rang asistencija

N/A / 266 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2025/2026 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

13

1

0

1

0

0

273'

11

2

1

1

0

0

423'

1

0

0

0

0

0

57'

Ukupno 2025/2026

25

3

1

2
0

0

753'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.33 Golovi

0  Asistencije

0.33  Rezervacije

2024/2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

11

1

1

0

0

1

453'

10

0

1

1

0

0

354'

4

3

0

0

0

0

360'

1

0

0

0

0

0

27'

Ukupno 2024/2025

27

4

2

1
0

1

1197'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.2 Golovi

0.2  Asistencije

0  Rezervacije

2023/2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

25

6

3

1

0

3

1944'

2

1

0

0

0

0

56'

Ukupno 2023/2024

31

7

3

1
0

3

2281'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.28 Golovi

0.14  Asistencije

0.05  Rezervacije

2022/2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

26

8

4

1

0

0

1798'

1

0

0

0

0

0

14'

Ukupno 2022/2023

31

10

4

2
0

0

2126'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.4 Golovi

0.2  Asistencije

0.05  Rezervacije

2021/2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

21

4

0

1

0

0

797'

5

4

0

0

0

0

366'

Ukupno 2021/2022

39

13

0

3
0

0

1849'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.45 Golovi

0  Asistencije

0.11  Rezervacije

2020/2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

4

1

0

0

0

0

56'

16

2

0

1

0

0

1003'

Ukupno 2020/2021

20

3

0

1
0

0

1059'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

1.61 Golovi

0  Asistencije

0  Rezervacije

2019/2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

2

0

0

0

0

0

180'

Ukupno 2019/2020

2

0

0

0
0

0

180'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0  Asistencije

0  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.