Jaymillio Pinas Stats
2025/2026
2024/2025
2023/2024
Iznad je statistika karijere za Jaymillio Pinas. Jaymillio Pinas odigrao je ukupno 59 utakmica, postigao 12 golova i skupio 5 asistencija. Jaymillio Pinas je odigrao najveći broj utakmica na Tweede Divisie s 59 nastupima u Nizozemska . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Tweede Divisie
Tweede Divisie Statistika za Jaymillio Pinas
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 21 | N/A | 35 |
| min. | 1451 | 69 minuta po utakmici | 42 |
| Utakmice su počele | 17 | N/A | 43 |
| Podudara se s pretplatom | 4 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 5 | 0.31 | 83 |
| Doprinos Golu | 9 | 0.56 | 87 |
| Golovi kod kuće | 1 | 0.11 | 61 |
| Golovi u gostima | 4 | 0.56 | 95 |
| Očekivani golovi (xG) | 3.67 | 0.24 | 90 |
| Bez penala xG (npxG) | 2.97 | 0.19 | 85 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 290 Minute po golu | N/A | N/A |
Jaymillio Pinas postigao je 5 golova u 21 broju utakmica do sada u Tweede Divisie 2025/2026 sezone. 1 od 5 golovi postignuti su kod kuće dok su 4 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Jaymillio Pinas u 90 minuta je 0.31. Štoviše, Jaymillio Pinas ukupni G/A (golovi + asistencije) je 9 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.56 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.19. To stavlja Jaymillio Pinas npxG izlaz na 2.97 što ih stavlja u 85 postotak Tweede Divisie igrača.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 6 | 0.39 | 96 |
| Šutevi u okvir | 3/ 6 | 0.20 | 98 |
| Šutevi izvan okvira | 3/ 6 | 0.20 | 94 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 98 |
| Stopa pretvorbe udarca | 83.33% | N/A | 75 |
| Preciznost udarca | 50.00% | N/A | 93 |
| Udarci po postignutom golu | 1.20 | N/A | N/A |
Jaymillio Pinas uzeo je 6 šuteva u 21 utakmicama do sada u Tweede Divisie 2025/2026 sezoni. Od 6 hitaca, 3 hitci su bili u metu, a ostali 3 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Jaymillio Pinas 50.00%. Postižu gol za svaki 1.20 udarac koji uzmu i uzmu 0.39 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 4 | 0.25 | 89 |
| Očekivane asistencije (xA) | 2.50 | 0.16 | 93 |
| Ukupno dodavanja | 41 | 2.67 | 68 |
| Uspješna dodavanja | 25/ 41 | 1.63 | 63 |
| Stopa dodavanja | 60.98% | N/A | 38 |
| Ključna dodavanja | 6 | 0.39 | 98 |
| Ubačaji | 4 | 0.26 | 90 |
| Uspješni Ubačaji | 1/ 4 | 0.07 | 88 |
| Izvršeni ubačaji | 25.00% | N/A | 78 |
| Minuta po asistenciji | 363 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Jaymillio Pinas je asistirao 4 asistencija u 21 utakmicama do sada u Tweede Divisie 2025/2026 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Jaymillio Pinas dodaje loptu otprilike 2.67 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 60.98. također postigne 0.39 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Jaymillio Pinas xA (očekivane asistencije) je 0.16 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 93 posto igrača u Tweede Divisie
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 8 | 0.52 | 96 |
| Uspješni driblinzi | 6 | 0.39 | 95 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 75.00% | N/A | 74 |
| Izgubljene lopte | 7 | 0.46 | 2 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 94 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 1 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 1 | 0.06 | 29 |
| Minuta po Kartonu | 1451 min' / karton | N/A | 91 |
| Kartoni preko 0,5 | 1 | 5% | 29 |
| Počinjeni prekršaji | 2 | 0.13 | 84 |
| Fauliran protiv | 8 | 0.52 | 99 |
Jaymillio Pinas je do sada dobio 1 žute kartone i 0 crvene kartone u 21 utakmicama Tweede Divisie 2025/2026 sezone. Počine 0.13 prekršaja u 90 minuta.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 28 | 1.74 | 31 |
| Minuta po primljenom golu | 52 Min' | N/A | 33 |
| Bez gola | 2 | 10% | 13 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 82 |
| Presječene lopte | 1 | 0.07 | 63 |
| Dvoboji na zemlji | 47 | 3.06 | 95 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 16 | 1.04 | 94 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 2 | 0.13 | 75 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 57 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 84 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 0% |
| Izvedeni penali | 0 | 2 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 2 |
Jaymillio Pinas je dosad u svojoj karijeri izvodio 2 jedanaesteraca. Od njih, Jaymillio Pinas postigao je 0 penala dok je promašio 2. Ukupna stopa konverzije kazne za Jaymillio Pinas je 0%.
Jaymillio Pinas je Napad koji se pojavio u 21 utakmicama ove sezone u Tweede Divisie, igrajući ukupno 1451 minuta. Jaymillio Pinas zabija u prosjeku 0.31 gola svakih 90 minuta koliko je na terenu. Ovaj napadački učinak trenutačno ga stavlja na 65 od 368 igrača u Tweede Divisie koji su odigrali najmanje 3 utakmice .
Postigao je ukupno 5 golova dosad u sezoni u ligi, što ga stavlja na 4 u Tweede Divisie popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postigne gol svakih 290 minuta
Asistira svakih 363 minuta
Kartoniran svakih 1451 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2024/2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.94 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2023/2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.44 Golovi
0.15 Asistencije
0.3 Rezervacije