Samy Mmaee Portrait

Samy Mmaee Stats

Pozicija : Obrana - Zadnji vezni
Nacionalnost : Morocco
Noga : Desna noga
Broj dresa : #3
Godine (rođendan) : 29 (8 September 1996)
Visina : 185cm
Težina : 82kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Više

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2025/2026 i statistika karijere- Samy Mmaee

6.38
Prosječna ocjena u Premijer LiqasıRang primljenih golova : 4 / 118 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

11

1

6

6

1

0

946'

Ukupno 2025/2026

14

1

10

7

1
0

1083'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

54

3

54

18

11

0

4344'

43

0

56

9

5

1

3166'

27

3

39

6

0

0

2136'

18

0

23

6

1

0

1410'

15

1

19

4

3

0

1240'

13

1

22

2

4

0

1170'

11

1

6

6

1

0

946'

3

0

1

2

0

0

270'

2

0

3

1

0

0

180'

1

0

0

1

0

0

90'

1

2

3

0

0

0

90'

Ukupno 2023/2024

213

12

248

64

30
1

17126'

Iznad je statistika karijere za Samy Mmaee. Samy Mmaee odigrao je ukupno 213 utakmica, postigao 12 golova i skupio 0 asistencija. Samy Mmaee je odigrao najveći broj utakmica na NB I s 213 nastupima u Mađarska . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Premijer Liqası

0.57Primljeni / 90'
6 golovi u 11 ut.
96th Postotak
55%Bez gola
6 čistih u 11 ut.
96th Postotak
0.10Kartoni na 90
1 Ukupno kartona
33rd Postotak

Samy Mmaee Statistika - Detaljno

Premijer Liqası Statistika za Samy Mmaee

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice11N/A
12
min.94686 minuta po utakmici
24
Utakmice su počele11N/A
27
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute2N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi60.57
96
Minuta po primljenom golu158 Min'N/A
96
Bez gola655%
96
Uklizavanja00.00
81
Presječene lopte20.21
91
Dvoboji na zemlji40.42
44
Osvojeni dvoboji na zemlji10.11
41
Osvojeni zračni dvoboji00.00
60
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada10.11
80
Blokirani šutevi00.00
86
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Samy Mmaee je primio 6 golova i zadržao 6 golove u 11 utakmicama Premijer Liqası 2025/2026 sezone. To znači da kada je Samy Mmaee na terenu, njihov tim prima gol svake 158 minuti. Štoviše, napravili su 0.00 tackles i 0.21 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Samy Mmaee također skuplja oko 0.11 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni1N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona10.1
33
Minuta po Kartonu946 min' / kartonN/A
83
Kartoni preko 0,519%
44
Počinjeni prekršaji00.00
51
Fauliran protiv00.00
52

Samy Mmaee je do sada dobio 1 žute kartone i 0 crvene kartone u 11 utakmicama Premijer Liqası 2025/2026 sezone. Počine 0.00 prekršaja u 90 minuta.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi10.1
60
Doprinos Golu10.1
49
Golovi kod kuće10.13
69
Golovi u gostima00
57
Očekivani golovi (xG)0.560.06
59
Bez penala xG (npxG)0.560.06
62
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu946 Minute po goluN/AN/A

Samy Mmaee postigao je 1 golova u 11 broju utakmica do sada u Premijer Liqası 2025/2026 sezone. 1 od 1 golovi postignuti su kod kuće dok su 0 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Samy Mmaee u 90 minuta je 0.1. Štoviše, Samy Mmaee ukupni G/A (golovi + asistencije) je 1 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.1 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.06. To stavlja Samy Mmaee npxG izlaz na 0.56 što ih stavlja u 62 postotak Premijer Liqası igrača.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
57
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
74
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
65
Pogodio okvir gola0 puta0.00
98
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
68
Preciznost udarca0.00%N/A
74
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Samy Mmaee još nije pucao u sezoni Premijer Liqası 2025/2026.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
58
Očekivane asistencije (xA)0.250.03
92
Ukupno dodavanja10511.04
99
Uspješna dodavanja
100/ 105
10.51
99
Stopa dodavanja95.24%N/A
97
Ključna dodavanja00.00
68
Ubačaji00.00
60
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
80
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
80
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Samy Mmaee nije postigao nijedan gol tijekom ove Premijer Liqası sezone.

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
60
Uspješni driblinzi00.00
64
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
64
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
89

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Samy Mmaee još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

UEFA Liga prvaka Statistika za Samy Mmaee

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice2N/A
0
min.4724 minuta po utakmici
0
Utakmice su počele0N/A
0
Podudara se s pretplatom2N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi23.83
0
Minuta po primljenom golu24 Min'N/A
0
Bez gola150%
93
Uklizavanja00.00
9
Presječene lopte11.91
96
Dvoboji na zemlji11.91
12
Osvojeni dvoboji na zemlji11.91
17
Osvojeni zračni dvoboji11.91
87
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada35.74
97
Blokirani šutevi11.91
99
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Samy Mmaee je primio 6 golova i zadržao 6 golove u 2 utakmicama Premijer Liqası 2025/2026 sezone. To znači da kada je Samy Mmaee na terenu, njihov tim prima gol svake 24 minuti. Štoviše, napravili su 0.00 tackles i 1.91 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Samy Mmaee također skuplja oko 5.74 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
35
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
35
Kartoni preko 0,500%
36
Počinjeni prekršaji00.00
10
Fauliran protiv00.00
8

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
51
Doprinos Golu00
34
Golovi kod kuće00
64
Golovi u gostima00
70
Očekivani golovi (xG)0.040.08
47
Bez penala xG (npxG)0.040.08
48
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci11.91
78
Šutevi u okvir
0/ 1
0.00
30
Šutevi izvan okvira
1/ 1
1.91
94
Pogodio okvir gola0 puta0.00
82
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
52
Preciznost udarca0.00%N/A
30
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
50
Očekivane asistencije (xA)0.040.08
27
Ukupno dodavanja1834.47
45
Uspješna dodavanja
18/ 18
34.47
58
Stopa dodavanja100.00%N/A
99
Ključna dodavanja00.00
13
Ubačaji00.00
23
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
43
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
43
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
15
Uspješni driblinzi00.00
20
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
20
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
60

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Azerbajdžan Kup Statistika za Samy Mmaee

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minuta
Odigrane utakmice1N/A
min.9090 minuta po utakmici

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %
Primljeni golovi22
Minuta po primljenom golu45 Min'N/A
Bez gola00%

Kao branič, Samy Mmaee je primio 6 golova i zadržao 6 golove u 1 utakmicama Premijer Liqası 2025/2026 sezone. To znači da kada je Samy Mmaee na terenu, njihov tim prima gol svake 45 minuti.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minuta
Žuti kartoni0N/A
Crveni kartoni0N/A
Ukupni broj kartona00
Minuta po KartonuNema KartonaN/A

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minuta
Postignuti golovi00
Doprinos Golu00
Golovi kod kuće00
Golovi u gostima00
Minute po golu0 Minute po goluN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minuta
Asistencije00
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minuta
DriblingNije snimljenoN/A
Uspješni driblinziN/AN/A
Stopa uspješnosti driblingaN/AN/A
OfsajdiN/AN/A

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Statistička analiza Samy Mmaee

Samy Mmaee je Obrana koji se pojavio u 11 utakmicama ove sezone u Premijer Liqası, igrajući ukupno 946 minuta. Samy Mmaee prima u prosjeku 0.57 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 55%. To znači da je Samy Mmaee zadržao čistu mrežu u 6 utakmicama od 11 u kojima je igrao.

Samy Mmaee je postigao ukupno 1 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 16 u Qarabag Agdam FK popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postigne gol svakih 946 minuta

Nema asistencija

Nema Kartona

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

104 / 257 Igrača

Rang primljenih golova

4 / 118 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2026/2027 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

1

0

0

1

0

0

90'

Ukupno 2026/2027

4

0

4

1

1
0

229'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0
 Primio

0  Rezervacije

2024/2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

15

1

19

4

3

0

1240'

4

0

11

1

0

0

360'

Ukupno 2024/2025

20

1

32

5

3
0

1690'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.07 Golovi

1.38
 Primio

0.22  Rezervacije

2023/2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

10

2

14

1

1

0

789'

Ukupno 2023/2024

23

3

23

7

4
0

1932'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.23 Golovi

1.6
 Primio

0.11  Rezervacije

2022/2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

12

1

11

5

4

0

977'

Ukupno 2022/2023

24

2

25

8

6
0

2024'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.09 Golovi

1.01
 Primio

0.37  Rezervacije

2021/2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

23

0

20

9

5

0

1870'

3

0

1

2

0

0

270'

Ukupno 2021/2022

40

0

39

14

8
0

3328'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.96
 Primio

0.24  Rezervacije

2020/2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

11

0

17

3

1

0

810'

9

0

9

3

1

0

708'

Ukupno 2020/2021

22

0

26

8

2
0

1631'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.89
 Primio

0.11  Rezervacije

2019/2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

22

0

31

5

3

0

1851'

2

0

3

1

0

0

180'

Ukupno 2019/2020

26

0

35

6

3
0

2190'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.51
 Primio

0.15  Rezervacije

2018/2019 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

5

0

8

0

0

0

363'

Ukupno 2018/2019

9

0

10

2

1
0

723'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.98
 Primio

0  Rezervacije

2017/2018 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

27

3

39

6

0

0

2136'

1

2

3

0

0

0

90'

Ukupno 2017/2018

30

5

48

6

0
0

2406'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.13 Golovi

1.64
 Primio

0  Rezervacije

2016/2017 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

1

0

0

0

0

0

2'

Ukupno 2016/2017

1

0

0

0

0
0

2'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0
 Primio

0  Rezervacije

2015/2016 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

4

0

0

1

1

1

140'

Ukupno 2015/2016

4

0

0

1

1
1

140'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0
 Primio

1.29  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
Uskoro
Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.