Ibrahim Faik Stats

Pozicija : Midfielder
Nacionalnost : Morocco
Broj dresa : #8
Godine (rođendan) : 17 (22 May 2009)

2026/2027

2026/2027 i statistika karijere- Ibrahim Faik

9.69
Prosječna ocjena u UEFA Liga mladihRang asistencija : -1 / 1 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2027

3

2

1

0
0

0

245'

Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2027

3

2

1

0
0

0

245'

Iznad je statistika karijere za Ibrahim Faik. Ibrahim Faik odigrao je ukupno 3 utakmica, postigao 2 golova i skupio 1 asistencija. Ibrahim Faik je odigrao najveći broj utakmica na UEFA Liga mladih s 3 nastupima u Evropa . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u UEFA Liga mladih

0.73Golovi na 90
2 Ukupno golova
96 Postotak
0.37Asistencije na 90
1 Ukupno asistencija
88 Postotak
1.10G+A prema 90
3 Ukupno doprinosa za gol
95 Postotak
0.00xG na 90'
0.00 Očekivani golovi
37 Postotak
0.00xA Po 90
0.00 Očekivane asistencije
21 Postotak
0.00Kartoni na 90
0 Ukupno kartona
58 Postotak

Ibrahim Faik Statistika - Detaljno

UEFA Liga mladih Statistika za Ibrahim Faik

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice3N/A
99
min.24582 minuta po utakmici
31
Utakmice su počele3N/A
99
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute1N/AN/A

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi20.73
96
Doprinos Golu31.1
95
Golovi kod kuće00
81
Golovi u gostima21.16
98
Očekivani golovi (xG)0.000.00
37
Bez penala xG (npxG)0.000.00
43
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova1N/AN/A
Minute po golu123 Minute po goluN/AN/A

Ibrahim Faik postigao je 2 golova u 3 broju utakmica do sada u UEFA Liga mladih 2026/2027 sezone. 0 od 2 golovi postignuti su kod kuće dok su 2 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Ibrahim Faik u 90 minuta je 0.73. Štoviše, Ibrahim Faik ukupni G/A (golovi + asistencije) je 3 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 1.1 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.00. To stavlja Ibrahim Faik npxG izlaz na 0.00 što ih stavlja u 43 postotak UEFA Liga mladih igrača.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
49
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
81
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
56
Pogodio okvir gola0 puta0.00
97
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
81
Preciznost udarca0.00%N/A
81
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Ibrahim Faik još nije pucao u sezoni UEFA Liga mladih 2026/2027.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije10.37
88
Očekivane asistencije (xA)0.000.00
21
Ukupno dodavanja00.00
25
Uspješna dodavanja
0/ 0
0.00
25
Stopa dodavanja0.00%N/A
25
Ključna dodavanja00.00
78
Ubačaji00.00
79
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
90
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
92
Minuta po asistenciji245 Minuta po asistencijiN/AN/A

Ibrahim Faik je asistirao 1 asistencija u 3 utakmicama do sada u UEFA Liga mladih 2026/2027 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Ibrahim Faik dodaje loptu otprilike 0.00 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 0.00. također postigne 0.00 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Ibrahim Faik xA (očekivane asistencije) je 0.00 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 21 posto igrača u UEFA Liga mladih

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
73
Uspješni driblinzi00.00
54
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
78
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
84

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
58
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
58
Kartoni preko 0,500%
63
Počinjeni prekršaji00.00
49
Fauliran protiv00.00
43

Ibrahim Faik nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove UEFA Liga mladih sezone.

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi10.37
97
Minuta po primljenom golu245 Min'N/A
99
Bez gola133%
81
Uklizavanja00.00
40
Presječene lopte00.00
59
Dvoboji na zemlji00.00
33
Osvojeni dvoboji na zemlji00.00
33
Osvojeni zračni dvoboji00.00
67
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada00.00
54
Blokirani šutevi00.00
86
Dodjeljeni penali00.00
99

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Ibrahim Faik još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

Statistička analiza Ibrahim Faik

Ibrahim Faik je Veznjak koji se pojavio u 3 utakmicama ove sezone u UEFA Liga mladih, igrajući ukupno 245 minuta. Ibrahim Faik ima prosječno 0.37 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.

Ibrahim Faik je postigao ukupno 2 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 1 u Feyenoord Rotterdam Under 19 popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postigne gol svakih 123 minuta

Asistira svakih 245 minuta

Kartoniran svakih 0 minuta

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

N/A / 1 Igrača

Rang asistencija

N/A / 1 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.