Nichita Gorea Stats
2025/2026
2024/2025
2022/2023
Iznad je statistika karijere za Nichita Gorea. Nichita Gorea odigrao je ukupno 10 utakmica, postigao 1 golova i skupio 0 asistencija. Nichita Gorea je odigrao najveći broj utakmica na Moldavija Moldovan National Division s 10 nastupima u Moldavija . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Moldavija Moldovan National Division
Moldavija Moldovan National Division Statistika za Nichita Gorea
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 6 | N/A | 9 |
| min. | 252 | 42 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 4 | N/A | 2 |
| Podudara se s pretplatom | 2 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 40 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 32 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 59 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 55 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.18 | 0.08 | 55 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.18 | 0.08 | 57 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Nichita Gorea do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Moldavija Moldovan National Division 2025/2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 2 | 0.94 | 91 |
| Šutevi u okvir | 1/ 2 | 0.47 | 91 |
| Šutevi izvan okvira | 1/ 2 | 0.47 | 90 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 94 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 54 |
| Preciznost udarca | 50.00% | N/A | 78 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Nichita Gorea uzeo je 2 šuteva u 6 utakmicama do sada u Moldavija Moldovan National Division 2025/2026 sezoni. Od 2 hitaca, 1 hitci su bili u metu, a ostali 1 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Nichita Gorea 50.00%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.94 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 59 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.81 | 0.38 | 99 |
| Ukupno dodavanja | 57 | 26.72 | 93 |
| Uspješna dodavanja | 41/ 57 | 19.22 | 92 |
| Stopa dodavanja | 71.93% | N/A | 29 |
| Ključna dodavanja | 3 | 1.41 | 99 |
| Ubačaji | 5 | 2.34 | 96 |
| Uspješni Ubačaji | 1/ 5 | 0.47 | 92 |
| Izvršeni ubačaji | 20.00% | N/A | 60 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Nichita Gorea nije postigao nijedan gol tijekom ove Moldavija Moldovan National Division sezone.
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 8 | 3.75 | 99 |
| Uspješni driblinzi | 7 | 3.28 | 99 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 87.50% | N/A | 75 |
| Izgubljene lopte | 3 | 1.41 | 1 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 74 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 1 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 1 | 0.36 | 88 |
| Minuta po Kartonu | 252 min' / karton | N/A | 30 |
| Kartoni preko 0,5 | 1 | 17% | 66 |
| Počinjeni prekršaji | 1 | 0.47 | 70 |
| Fauliran protiv | 2 | 0.94 | 94 |
Nichita Gorea je do sada dobio 1 žute kartone i 0 crvene kartone u 6 utakmicama Moldavija Moldovan National Division 2025/2026 sezone. Počine 0.47 prekršaja u 90 minuta.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 6 | 2.14 | 17 |
| Minuta po primljenom golu | 42 Min' | N/A | 17 |
| Bez gola | 0 | 0% | 4 |
| Uklizavanja | 1 | 0.47 | 96 |
| Presječene lopte | 1 | 0.47 | 65 |
| Dvoboji na zemlji | 33 | 15.47 | 99 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 14 | 6.56 | 99 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 25 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 1 | 0.47 | 69 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 64 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Nichita Gorea još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
Liga II Statistika za Nichita Gorea
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 1 | N/A | 0 |
| min. | 12 | 12 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 0 | N/A | 0 |
| Podudara se s pretplatom | 1 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 52 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 38 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 61 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 70 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.05 | 0.08 | 47 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.05 | 0.08 | 47 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 1 | 1.67 | 72 |
| Šutevi u okvir | 0/ 1 | 0.00 | 23 |
| Šutevi izvan okvira | 1/ 1 | 1.67 | 91 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 81 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 50 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 23 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 61 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.05 | 0.08 | 39 |
| Ukupno dodavanja | 9 | 15.00 | 4 |
| Uspješna dodavanja | 7/ 9 | 11.67 | 7 |
| Stopa dodavanja | 77.78% | N/A | 55 |
| Ključna dodavanja | 1 | 1.67 | 92 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 12 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 26 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 26 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 3 | 5.00 | 96 |
| Uspješni driblinzi | 2 | 3.33 | 93 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 66.67% | N/A | 45 |
| Izgubljene lopte | 1 | 1.67 | 11 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 50 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 20 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 20 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 30 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 7 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 3 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 | 99 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A | 0 |
| Bez gola | 0 | 0% | 8 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 24 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 1 |
| Dvoboji na zemlji | 10 | 16.67 | 64 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 4 | 6.67 | 71 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 1 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 1 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 30 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Nichita Gorea je Veznjak koji se pojavio u 6 utakmicama ove sezone u Moldavija Moldovan National Division, igrajući ukupno 252 minuta. Nichita Gorea ima prosječno 0 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.
Nichita Gorea je postigao ukupno 0 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 16 u CSCA Buiucani popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Nema asistencija
Nema Kartona
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2024/2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.5 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije