Bryan Flores Portrait

Bryan Flores Stats

Pozicija : Obrana - Zadnji vezni
Nacionalnost : Mexico
Birthplace : Mexico - Mexico
Broj dresa : #25
Godine (rođendan) : 25 (12 February 2001)
Visina : 186cm
Težina : 71kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2026/2027 i statistika karijere- Bryan Flores

6.15
Prosječna ocjena u Ascenso MXRang primljenih golova : 72 / 112 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

11

1

15

1

6

1

823'

Ukupno 2026/2027

11

1

15

1

6
1

823'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

103

4

88

27

36

4

6647'

Ukupno 2026/2027

103

4

88

27

36
4

6647'

Iznad je statistika karijere za Bryan Flores. Bryan Flores odigrao je ukupno 103 utakmica, postigao 4 golova i skupio 2 asistencija. Bryan Flores je odigrao najveći broj utakmica na Ascenso MX s 103 nastupima u Meksiko. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Ascenso MX

1.64Primljeni / 90'
15 golovi u 11 ut.
31st Postotak
9%Bez gola
1 čistih u 11 ut.
16th Postotak
0.77Kartoni na 90
7 Ukupno kartona
95th Postotak

Bryan Flores Statistika - Detaljno

Ascenso MX Statistika za Bryan Flores

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice11N/A
49
min.82375 minuta po utakmici
57
Utakmice su počele9N/A
58
Podudara se s pretplatom2N/AN/A
Utakmice su prekinute2N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi151.64
31
Minuta po primljenom golu55 Min'N/A
31
Bez gola19%
16
Uklizavanja111.20
40
Presječene lopte171.86
95
Dvoboji na zemlji919.94
72
Osvojeni dvoboji na zemlji384.15
52
Osvojeni zračni dvoboji192.08
85
Prolaznost driblinga90.98
10
Prekid napada343.71
80
Blokirani šutevi20.22
57
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Bryan Flores je primio 15 golova i zadržao 1 golove u 11 utakmicama Ascenso MX 2026/2027 sezone. To znači da kada je Bryan Flores na terenu, njihov tim prima gol svake 55 minuti. Štoviše, napravili su 1.20 tackles i 1.86 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Bryan Flores također skuplja oko 3.71 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni6N/AN/A
Crveni kartoni1N/AN/A
Ukupni broj kartona70.77
95
Minuta po Kartonu118 min' / kartonN/A
20
Kartoni preko 0,5545%
94
Počinjeni prekršaji242.62
98
Fauliran protiv70.76
40

Bryan Flores je do sada dobio 6 žute kartone i 1 crvene kartone u 11 utakmicama Ascenso MX 2026/2027 sezone. Počine 2.62 prekršaja u 90 minuta.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi10.11
58
Doprinos Golu20.22
63
Golovi kod kuće10.19
70
Golovi u gostima00
67
Očekivani golovi (xG)0.990.11
47
Bez penala xG (npxG)0.990.11
48
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu823 Minute po goluN/AN/A

Bryan Flores postigao je 1 golova u 11 broju utakmica do sada u Ascenso MX 2026/2027 sezone. 1 od 1 golovi postignuti su kod kuće dok su 0 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Bryan Flores u 90 minuta je 0.11. Štoviše, Bryan Flores ukupni G/A (golovi + asistencije) je 2 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.22 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.11. To stavlja Bryan Flores npxG izlaz na 0.99 što ih stavlja u 48 postotak Ascenso MX igrača.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci50.55
29
Šutevi u okvir
2/ 5
0.22
43
Šutevi izvan okvira
3/ 5
0.33
25
Pogodio okvir gola0 puta0.00
81
Stopa pretvorbe udarca20.00%N/A
89
Preciznost udarca40.00%N/A
73
Udarci po postignutom golu5.00N/AN/A

Bryan Flores uzeo je 5 šuteva u 11 utakmicama do sada u Ascenso MX 2026/2027 sezoni. Od 5 hitaca, 2 hitci su bili u metu, a ostali 3 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Bryan Flores 40.00%. Postižu gol za svaki 5.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.55 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije10.11
64
Očekivane asistencije (xA)1.310.14
57
Ukupno dodavanja32635.61
47
Uspješna dodavanja
273/ 326
29.82
49
Stopa dodavanja83.74%N/A
71
Ključna dodavanja50.55
33
Ubačaji00.00
17
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
35
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
35
Minuta po asistenciji823 Minuta po asistencijiN/AN/A

Bryan Flores je asistirao 1 asistencija u 11 utakmicama do sada u Ascenso MX 2026/2027 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Bryan Flores dodaje loptu otprilike 35.61 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 83.74. također postigne 0.55 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Bryan Flores xA (očekivane asistencije) je 0.14 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 57 posto igrača u Ascenso MX

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling30.33
28
Uspješni driblinzi20.22
35
Stopa uspješnosti driblinga66.67%N/A
83
Izgubljene lopte20.22
72
Ofsajdi00.00
45

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Bryan Flores još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

Statistička analiza Bryan Flores

Bryan Flores je Obrana koji se pojavio u 11 utakmicama ove sezone u Ascenso MX, igrajući ukupno 823 minuta. Bryan Flores prima u prosjeku 1.64 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 9%. To znači da je Bryan Flores zadržao čistu mrežu u 1 utakmicama od 11 u kojima je igrao.

Bryan Flores je postigao ukupno 1 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 7 u Tlaxcala FC popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postigne gol svakih 823 minuta

Asistira svakih 823 minuta

Kartoniran svakih 118 minuta

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

117 / 282 Igrača

Rang primljenih golova

72 / 112 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2025/2026 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

14

0

19

2

6

2

854'

Ukupno 2025/2026

14

0

19

2

6
2

854'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

2
 Primio

0.74  Rezervacije

2024/2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

38

1

33

11

14

0

2503'

Ukupno 2024/2025

38

1

33

11

14
0

2503'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.04 Golovi

1.19
 Primio

0.5  Rezervacije

2023/2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

29

1

12

13

7

0

1869'

Ukupno 2023/2024

29

1

12

13

7
0

1869'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.05 Golovi

0.58
 Primio

0.34  Rezervacije

2022/2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

2

0

1

0

0

0

68'

Ukupno 2022/2023

2

0

1

0

0
0

68'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.32
 Primio

0  Rezervacije

2021/2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

5

0

5

0

0

0

239'

Ukupno 2021/2022

5

0

5

0

0
0

239'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.88
 Primio

0  Rezervacije

2020/2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

4

1

3

0

3

1

291'

Ukupno 2020/2021

4

1

3

0

3
1

291'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.31 Golovi

0.93
 Primio

0.93  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.