Junya Kato Portrait

Junya Kato Stats

Klub : FC Imabari
Pozicija : Veznjak - Lijevi vezni
Nacionalnost : Japan
Noga : Lijeva noga
Broj dresa : #77
Godine (rođendan) : 31 (30 December 1994)
Visina : 166cm
Težina : 62kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

Više

2018

2026 i statistika karijere- Junya Kato

6.53
Prosječna ocjena u J2 J3 100 Year Vision LeagueRang asistencija : 670 / 783 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2026

14

0

0

0
0

0

696'

Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

154

18

7

12

0

0

11308'

46

8

2

4

0

0

3554'

1

0

0

0

0

0

95'

Ukupno 12135

218

26

9

17
0

0

15831'

Iznad je statistika karijere za Junya Kato. Junya Kato odigrao je ukupno 218 utakmica, postigao 26 golova i skupio 7 asistencija. Junya Kato je odigrao najveći broj utakmica na J2 liga s 218 nastupima u Japan. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u J2 J3 100 Year Vision League

0.00Golovi na 90
0 Ukupno golova
44 Postotak
0.00Asistencije na 90
0 Ukupno asistencija
50 Postotak
0.00G+A prema 90
0 Ukupno doprinosa za gol
29 Postotak
0.03xG na 90'
0.25 Očekivani golovi
25 Postotak
0.11xA Po 90
0.87 Očekivane asistencije
54 Postotak
0.00Kartoni na 90
0 Ukupno kartona
40 Postotak

Junya Kato Statistika - Detaljno

J2 J3 100 Year Vision League Statistika za Junya Kato

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice14N/A
47
min.69650 minuta po utakmici
30
Utakmice su počele8N/A
40
Podudara se s pretplatom6N/AN/A
Utakmice su prekinute1N/AN/A

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
44
Doprinos Golu00
29
Golovi kod kuće00
64
Golovi u gostima00
60
Očekivani golovi (xG)0.250.03
25
Bez penala xG (npxG)0.250.03
26
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Junya Kato do sada nije postigao nijedan gol u sezoni J2 J3 100 Year Vision League 2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci40.49
30
Šutevi u okvir
1/ 4
0.12
34
Šutevi izvan okvira
3/ 4
0.37
34
Pogodio okvir gola0 puta0.00
78
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
44
Preciznost udarca25.00%N/A
47
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Junya Kato uzeo je 4 šuteva u 14 utakmicama do sada u J2 J3 100 Year Vision League 2026 sezoni. Od 4 hitaca, 1 hitci su bili u metu, a ostali 3 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Junya Kato 25.00%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.49 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
50
Očekivane asistencije (xA)0.870.11
54
Ukupno dodavanja31538.68
66
Uspješna dodavanja
232/ 315
28.49
61
Stopa dodavanja73.65%N/A
34
Ključna dodavanja101.23
86
Ubačaji172.09
79
Uspješni Ubačaji
7/ 17
0.86
85
Izvršeni ubačaji41.18%N/A
74
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Junya Kato nije postigao nijedan gol tijekom ove J2 J3 100 Year Vision League sezone.

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling50.61
39
Uspješni driblinzi30.37
36
Stopa uspješnosti driblinga60.00%N/A
32
Izgubljene lopte70.86
26
Ofsajdi00.00
49

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
40
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
40
Kartoni preko 0,500%
42
Počinjeni prekršaji91.11
69
Fauliran protiv131.60
90

Junya Kato nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove J2 J3 100 Year Vision League sezone.

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi91.16
50
Minuta po primljenom golu77 Min'N/A
49
Bez gola321%
36
Uklizavanja40.49
87
Presječene lopte121.47
68
Dvoboji na zemlji12815.72
70
Osvojeni dvoboji na zemlji394.79
43
Osvojeni zračni dvoboji91.11
43
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada60.74
22
Blokirani šutevi10.12
36
Dodjeljeni penali00.00
99

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Junya Kato još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

Statistička analiza Junya Kato

Junya Kato je Veznjak koji se pojavio u 14 utakmicama ove sezone u J2 J3 100 Year Vision League, igrajući ukupno 696 minuta. Junya Kato ima prosječno 0 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.

Junya Kato je postigao ukupno 0 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 18 u FC Imabari popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)

Nema asistencija

Nema Kartona

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

647 / 783 Igrača

Rang asistencija

670 / 783 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

12

0

1

1

0

0

794'

Ukupno 2025

12

0

1

1
0

0

794'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.11  Asistencije

0.11  Rezervacije

2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

8

0

0

1

0

0

172'

10

2

2

2

0

0

730'

1

0

0

0

0

0

95'

Ukupno 2024

20

2

2

4
0

0

1026'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0  Asistencije

0.52  Rezervacije

2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

39

9

2

3

0

0

2899'

Ukupno 2023

40

9

2

3
0

0

2980'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.28 Golovi

0.06  Asistencije

0.09  Rezervacije

2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

36

2

4

1

0

0

2655'

Ukupno 2022

36

2

4

1
0

0

2655'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.07 Golovi

0.14  Asistencije

0.03  Rezervacije

2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

28

3

0

2

0

0

2301'

Ukupno 2021

29

3

0

2
0

0

2369'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.12 Golovi

0  Asistencije

0.08  Rezervacije

2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

31

4

0

4

0

0

2487'

Ukupno 2020

31

4

0

4
0

0

2487'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.14 Golovi

0  Asistencije

0.14  Rezervacije

2019 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

18

4

0

1

0

0

1384'

Ukupno 2019

18

4

0

1
0

0

1384'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.26 Golovi

0  Asistencije

0.07  Rezervacije

2018 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

18

2

0

1

0

0

1440'

Ukupno 2018

18

2

0

1
0

0

1440'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.13 Golovi

0  Asistencije

0.06  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
Uskoro
Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.