Simone Canestrelli Portrait

Simone Canestrelli Stats

Pozicija : Obrana - Zadnji vezni
Nacionalnost : Italy
Noga : Desna noga
Broj dresa : #5
Godine (rođendan) : 26 (11 September 2000)
Visina : 192cm
Težina : 85kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2026/2027 i statistika karijere- Simone Canestrelli

4.97
Prosječna ocjena u Serie BRang primljenih golova : 69 / 117 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

8

1

6

2

0

0

427'

2

0

3

0

1

0

180'

Ukupno 2026/2027

10

1

9

2

1
0

607'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

122

11

124

25

31

1

9696'

66

2

51

25

10

0

5851'

37

1

58

5

4

0

3202'

8

1

10

2

1

0

720'

Ukupno 2026/2027

233

15

243

57

46
1

19469'

Iznad je statistika karijere za Simone Canestrelli. Simone Canestrelli odigrao je ukupno 233 utakmica, postigao 15 golova i skupio 5 asistencija. Simone Canestrelli je odigrao najveći broj utakmica na Serie B s 233 nastupima u Italija. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Serie B

1.26Primljeni / 90'
6 golovi u 8 ut.
40th Postotak
25%Bez gola
2 čistih u 8 ut.
63rd Postotak
0.00Kartoni na 90
0 Ukupno kartona
34th Postotak

Simone Canestrelli Statistika - Detaljno

Serie B Statistika za Simone Canestrelli

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice8N/A
41
min.42753 minuta po utakmici
27
Utakmice su počele5N/A
34
Podudara se s pretplatom3N/AN/A
Utakmice su prekinute1N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi61.26
40
Minuta po primljenom golu71 Min'N/A
40
Bez gola225%
63
Uklizavanja30.63
20
Presječene lopte40.84
65
Dvoboji na zemlji377.76
37
Osvojeni dvoboji na zemlji204.20
47
Osvojeni zračni dvoboji132.73
92
Prolaznost driblinga10.21
79
Prekid napada183.78
84
Blokirani šutevi30.63
82
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Simone Canestrelli je primio 6 golova i zadržao 2 golove u 8 utakmicama Serie B 2026/2027 sezone. To znači da kada je Simone Canestrelli na terenu, njihov tim prima gol svake 71 minuti. Štoviše, napravili su 0.63 tackles i 0.84 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Simone Canestrelli također skuplja oko 3.78 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
34
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
34
Kartoni preko 0,500%
35
Počinjeni prekršaji71.47
68
Fauliran protiv30.63
34

Simone Canestrelli nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove Serie B sezone.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi10.21
79
Doprinos Golu20.42
82
Golovi kod kuće10.4
88
Golovi u gostima00
72
Očekivani golovi (xG)0.910.19
68
Bez penala xG (npxG)0.910.19
70
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu427 Minute po goluN/AN/A

Simone Canestrelli postigao je 1 golova u 8 broju utakmica do sada u Serie B 2026/2027 sezone. 1 od 1 golovi postignuti su kod kuće dok su 0 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Simone Canestrelli u 90 minuta je 0.21. Štoviše, Simone Canestrelli ukupni G/A (golovi + asistencije) je 2 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.42 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.19. To stavlja Simone Canestrelli npxG izlaz na 0.91 što ih stavlja u 70 postotak Serie B igrača.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci30.63
33
Šutevi u okvir
2/ 3
0.42
63
Šutevi izvan okvira
1/ 3
0.21
17
Pogodio okvir gola0 puta0.00
80
Stopa pretvorbe udarca33.33%N/A
97
Preciznost udarca66.67%N/A
97
Udarci po postignutom golu3.00N/AN/A

Simone Canestrelli uzeo je 3 šuteva u 8 utakmicama do sada u Serie B 2026/2027 sezoni. Od 3 hitaca, 2 hitci su bili u metu, a ostali 1 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Simone Canestrelli 66.67%. Postižu gol za svaki 3.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.63 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije10.21
80
Očekivane asistencije (xA)1.040.22
76
Ukupno dodavanja23649.51
74
Uspješna dodavanja
201/ 236
42.17
74
Stopa dodavanja85.17%N/A
64
Ključna dodavanja10.21
18
Ubačaji00.00
19
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
35
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
35
Minuta po asistenciji427 Minuta po asistencijiN/AN/A

Simone Canestrelli je asistirao 1 asistencija u 8 utakmicama do sada u Serie B 2026/2027 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Simone Canestrelli dodaje loptu otprilike 49.51 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 85.17. također postigne 0.21 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Simone Canestrelli xA (očekivane asistencije) je 0.22 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 76 posto igrača u Serie B

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling20.42
27
Uspješni driblinzi10.21
30
Stopa uspješnosti driblinga50.00%N/A
63
Izgubljene lopte10.21
77
Ofsajdi00.00
60

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Simone Canestrelli još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

Coppa Italia Statistika za Simone Canestrelli

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice2N/A
99
min.18090 minuta po utakmici
99
Utakmice su počele2N/A
99
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi31.5
40
Minuta po primljenom golu60 Min'N/A
61
Bez gola00%
64
Uklizavanja31.29
61
Presječene lopte31.29
80
Dvoboji na zemlji187.71
59
Osvojeni dvoboji na zemlji93.86
60
Osvojeni zračni dvoboji41.71
86
Prolaznost driblinga20.86
25
Prekid napada52.14
75
Blokirani šutevi10.43
80
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Simone Canestrelli je primio 6 golova i zadržao 2 golove u 2 utakmicama Serie B 2026/2027 sezone. To znači da kada je Simone Canestrelli na terenu, njihov tim prima gol svake 60 minuti. Štoviše, napravili su 1.29 tackles i 1.29 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Simone Canestrelli također skuplja oko 2.14 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni1N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona10.5
89
Minuta po Kartonu180 min' / kartonN/A
99
Kartoni preko 0,5150%
93
Počinjeni prekršaji62.57
90
Fauliran protiv20.86
54

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
86
Doprinos Golu00
79
Golovi kod kuće00
91
Golovi u gostima00
95
Očekivani golovi (xG)0.000.00
42
Bez penala xG (npxG)0.000.00
42
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
43
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
69
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
53
Pogodio okvir gola0 puta0.00
97
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
87
Preciznost udarca0.00%N/A
69
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
90
Očekivane asistencije (xA)0.290.12
70
Ukupno dodavanja14461.71
89
Uspješna dodavanja
128/ 144
54.86
89
Stopa dodavanja88.89%N/A
66
Ključna dodavanja00.00
52
Ubačaji00.00
53
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
77
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
77
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
50
Uspješni driblinzi00.00
68
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
68
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
89

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Statistička analiza Simone Canestrelli

Simone Canestrelli je Obrana koji se pojavio u 8 utakmicama ove sezone u Serie B, igrajući ukupno 427 minuta. Simone Canestrelli prima u prosjeku 1.26 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 25%. To znači da je Simone Canestrelli zadržao čistu mrežu u 2 utakmicama od 8 u kojima je igrao.

Simone Canestrelli je postigao ukupno 1 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 6 u AC Pisa 1909 popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postigne gol svakih 427 minuta

Asistira svakih 427 minuta

Kartoniran svakih 0 minuta

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

65 / 300 Igrača

Rang primljenih golova

69 / 117 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2025/2026 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

37

1

58

5

4

0

3202'

2

0

1

1

0

0

180'

Ukupno 2025/2026

40

2

60

6

4
0

3472'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.03 Golovi

1.63
 Primio

0.11  Rezervacije

2024/2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

35

3

32

9

6

0

3000'

1

0

0

1

0

0

90'

Ukupno 2024/2025

37

3

35

10

6
0

3180'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.09 Golovi

0.96
 Primio

0.18  Rezervacije

2023/2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

36

3

41

9

12

0

3142'

1

1

1

0

0

0

90'

Ukupno 2023/2024

37

4

42

9

12
0

3232'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.09 Golovi

1.17
 Primio

0.34  Rezervacije

2022/2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

17

2

13

4

3

0

983'

1

0

3

0

0

0

90'

Ukupno 2022/2023

18

2

16

4

3
0

1073'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.18 Golovi

1.19
 Primio

0.27  Rezervacije

2021/2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

26

2

32

1

10

1

2144'

Ukupno 2021/2022

26

2

32

1

10
1

2144'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.08 Golovi

1.34
 Primio

0.46  Rezervacije

2020/2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

43

1

32

18

6

0

3870'

1

0

2

0

0

0

90'

Ukupno 2020/2021

44

1

34

18

6
0

3960'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.02 Golovi

0.74
 Primio

0.14  Rezervacije

2019/2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

23

1

19

7

4

0

1981'

Ukupno 2019/2020

23

1

19

7

4
0

1981'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.05 Golovi

0.86
 Primio

0.18  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.