
Raphael Odogwu Stats
2025/2026
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Više
2014/2015
Iznad je statistika karijere za Raphael Odogwu. Raphael Odogwu odigrao je ukupno 234 utakmica, postigao 37 golova i skupio 14 asistencija. Raphael Odogwu je odigrao najveći broj utakmica na Serie B s 234 nastupima u Italija. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Serie B
Serie B Statistika za Raphael Odogwu
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 31 | N/A | 69 |
| min. | 1189 | 38 minuta po utakmici | 37 |
| Godišnja plaća | €456,455 | N/A | 79 |
| Utakmice su počele | 9 | N/A | 24 |
| Podudara se s pretplatom | 22 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 5 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 3 | 0.23 | 84 |
| Doprinos Golu | 5 | 0.38 | 85 |
| Golovi kod kuće | 1 | 0.17 | 70 |
| Golovi u gostima | 2 | 0.28 | 89 |
| Očekivani golovi (xG) | 4.75 | 0.36 | 89 |
| Bez penala xG (npxG) | 4.75 | 0.36 | 91 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 396 Minute po golu | N/A | N/A |
Raphael Odogwu postigao je 3 golova u 31 broju utakmica do sada u Serie B 2025/2026 sezone. 1 od 3 golovi postignuti su kod kuće dok su 2 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Raphael Odogwu u 90 minuta je 0.23. Štoviše, Raphael Odogwu ukupni G/A (golovi + asistencije) je 5 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.38 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.36. To stavlja Raphael Odogwu npxG izlaz na 4.75 što ih stavlja u 91 postotak Serie B igrača.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 36 | 2.72 | 91 |
| Šutevi u okvir | 15/ 36 | 1.14 | 93 |
| Šutevi izvan okvira | 21/ 36 | 1.59 | 87 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 61 |
| Stopa pretvorbe udarca | 8.33% | N/A | 58 |
| Preciznost udarca | 41.67% | N/A | 79 |
| Udarci po postignutom golu | 12.00 | N/A | N/A |
Raphael Odogwu uzeo je 36 šuteva u 31 utakmicama do sada u Serie B 2025/2026 sezoni. Od 36 hitaca, 15 hitci su bili u metu, a ostali 21 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Raphael Odogwu 41.67%. Postižu gol za svaki 12.00 udarac koji uzmu i uzmu 2.72 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 2 | 0.15 | 80 |
| Očekivane asistencije (xA) | 2.09 | 0.16 | 70 |
| Ukupno dodavanja | 252 | 19.07 | 12 |
| Uspješna dodavanja | 151/ 252 | 11.43 | 8 |
| Stopa dodavanja | 59.92% | N/A | 4 |
| Ključna dodavanja | 16 | 1.21 | 72 |
| Ubačaji | 4 | 0.30 | 24 |
| Uspješni Ubačaji | 1/ 4 | 0.08 | 28 |
| Izvršeni ubačaji | 25.00% | N/A | 60 |
| Minuta po asistenciji | 595 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Raphael Odogwu je asistirao 2 asistencija u 31 utakmicama do sada u Serie B 2025/2026 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Raphael Odogwu dodaje loptu otprilike 19.07 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 59.92. također postigne 1.21 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Raphael Odogwu xA (očekivane asistencije) je 0.16 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 70 posto igrača u Serie B
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 14 | 1.06 | 52 |
| Uspješni driblinzi | 4 | 0.30 | 35 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 28.57% | N/A | 18 |
| Izgubljene lopte | 23 | 1.74 | 9 |
| Ofsajdi | 10 | 0.76 | 97 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 1 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 1 | 0.08 | 18 |
| Minuta po Kartonu | 1189 min' / karton | N/A | 95 |
| Kartoni preko 0,5 | 1 | 3% | 12 |
| Počinjeni prekršaji | 33 | 2.50 | 90 |
| Fauliran protiv | 26 | 1.97 | 77 |
Raphael Odogwu je do sada dobio 1 žute kartone i 0 crvene kartone u 31 utakmicama Serie B 2025/2026 sezone. Počine 2.50 prekršaja u 90 minuta.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 12 | 0.91 | 77 |
| Minuta po primljenom golu | 99 Min' | N/A | 77 |
| Bez gola | 7 | 23% | 42 |
| Uklizavanja | 9 | 0.68 | 21 |
| Presječene lopte | 3 | 0.23 | 24 |
| Dvoboji na zemlji | 238 | 18.02 | 97 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 108 | 8.17 | 96 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 71 | 5.37 | 99 |
| Prolaznost driblinga | 5 | 0.38 | 67 |
| Prekid napada | 18 | 1.36 | 43 |
| Blokirani šutevi | 3 | 0.23 | 50 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 100% |
| Izvedeni penali | 0 | 3 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 3 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Raphael Odogwu je dosad u svojoj karijeri izvodio 3 jedanaesteraca. Od njih, Raphael Odogwu postigao je 3 penala dok je promašio 0. Ukupna stopa konverzije kazne za Raphael Odogwu je 100%.
Coppa Italia Statistika za Raphael Odogwu
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 1 | N/A | 0 |
| min. | 31 | 31 minuta po utakmici | 0 |
| Godišnja plaća | €456,455 | N/A | 99 |
| Utakmice su počele | 0 | N/A | 0 |
| Podudara se s pretplatom | 1 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 70 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 54 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 77 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 90 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.00 | 0.00 | 32 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 32 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 33 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 50 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 42 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 91 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 74 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 51 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 72 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Ukupno dodavanja | 5 | 14.52 | 4 |
| Uspješna dodavanja | 2/ 5 | 5.81 | 0 |
| Stopa dodavanja | 40.00% | N/A | 0 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 29 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 35 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 69 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 69 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 29 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 43 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 43 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 83 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 74 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 74 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 75 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 17 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 19 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 | 99 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A | 1 |
| Bez gola | 0 | 0% | 7 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 15 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 23 |
| Dvoboji na zemlji | 2 | 5.81 | 40 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 2 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 20 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 5 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 59 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 100% |
| Izvedeni penali | 0 | 3 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 3 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Raphael Odogwu je Napad koji se pojavio u 31 utakmicama ove sezone u Serie B, igrajući ukupno 1189 minuta. Raphael Odogwu zabija u prosjeku 0.23 gola svakih 90 minuta koliko je na terenu. Ovaj napadački učinak trenutačno ga stavlja na 80 od 474 igrača u Serie B koji su odigrali najmanje 3 utakmice .
Postigao je ukupno 3 golova dosad u sezoni u ligi, što ga stavlja na 4 u Serie B popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postigne gol svakih 396 minuta
Asistira svakih 595 minuta
Kartoniran svakih 1189 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2026/2027 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.5 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2024/2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.16 Golovi
0.26 Asistencije
0.1 Rezervacije
2023/2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.37 Golovi
0.05 Asistencije
0.18 Rezervacije
2022/2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.26 Golovi
0.09 Asistencije
0.06 Rezervacije
2021/2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.15 Golovi
0 Asistencije
0.07 Rezervacije
2020/2021 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.2 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2019/2020 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.33 Golovi
0 Asistencije
0.05 Rezervacije
2014/2015 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije