Aep Nursofyan Stats
2026/2027
2025/2026
Iznad je statistika karijere za Aep Nursofyan. Aep Nursofyan odigrao je ukupno 10 utakmica, postigao 0 golova i skupio 1 asistencija. Aep Nursofyan je odigrao najveći broj utakmica na 1. liga s 10 nastupima u Indonezija. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u 1. liga
1. liga Statistika za Aep Nursofyan
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 7 | N/A | 65 |
| min. | 411 | 59 minuta po utakmici | 42 |
| Utakmice su počele | 5 | N/A | 55 |
| Podudara se s pretplatom | 2 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 5 | 1.09 | 54 |
| Minuta po primljenom golu | 82 Min' | N/A | 54 |
| Bez gola | 0 | 0% | 23 |
| Uklizavanja | 2 | 0.44 | 94 |
| Presječene lopte | 3 | 0.66 | 50 |
| Dvoboji na zemlji | 36 | 7.88 | 43 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 18 | 3.94 | 47 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 2 | 0.44 | 48 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 13 | 2.85 | 81 |
| Blokirani šutevi | 1 | 0.22 | 65 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Kao branič, Aep Nursofyan je primio 5 golova i zadržao 0 golove u 7 utakmicama 1. liga 2026/2027 sezone. To znači da kada je Aep Nursofyan na terenu, njihov tim prima gol svake 82 minuti. Štoviše, napravili su 0.44 tackles i 0.66 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Aep Nursofyan također skuplja oko 2.85 odobrenja u isto vrijeme.
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 42 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 42 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 46 |
| Počinjeni prekršaji | 2 | 0.44 | 33 |
| Fauliran protiv | 4 | 0.88 | 72 |
Aep Nursofyan nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove 1. liga sezone.
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 63 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.22 | 64 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 76 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 79 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.00 | 0.00 | 22 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 22 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Aep Nursofyan do sada nije postigao nijedan gol u sezoni 1. liga 2026/2027. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 22 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 44 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 28 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 92 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 64 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 44 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Aep Nursofyan još nije pucao u sezoni 1. liga 2026/2027.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 1 | 0.22 | 81 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.68 | 0.15 | 72 |
| Ukupno dodavanja | 46 | 10.07 | 8 |
| Uspješna dodavanja | 37/ 46 | 8.10 | 8 |
| Stopa dodavanja | 80.43% | N/A | 43 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 29 |
| Ubačaji | 2 | 0.44 | 41 |
| Uspješni Ubačaji | 2/ 2 | 0.44 | 70 |
| Izvršeni ubačaji | 100.00% | N/A | 99 |
| Minuta po asistenciji | 411 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Aep Nursofyan je asistirao 1 asistencija u 7 utakmicama do sada u 1. liga 2026/2027 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Aep Nursofyan dodaje loptu otprilike 10.07 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 80.43. također postigne 0.00 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Aep Nursofyan xA (očekivane asistencije) je 0.15 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 72 posto igrača u 1. liga
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 1 | 0.22 | 32 |
| Uspješni driblinzi | 1 | 0.22 | 41 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 100.00% | N/A | 99 |
| Izgubljene lopte | 2 | 0.44 | 45 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 75 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Aep Nursofyan još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
Aep Nursofyan je Obrana koji se pojavio u 7 utakmicama ove sezone u 1. liga, igrajući ukupno 411 minuta. Aep Nursofyan prima u prosjeku 1.09 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 0%. To znači da je Aep Nursofyan zadržao čistu mrežu u 0 utakmicama od 7 u kojima je igrao.
Aep Nursofyan je postigao ukupno 0 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 13 u Persatuan Sepak Bola Indonesia Tangerang popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Asistira svakih 411 minuta
Kartoniran svakih 0 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang primljenih golova
2025/2026 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
0
Primio
0 Rezervacije