Levente Doncsecz Stats
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Iznad je statistika karijere za Levente Doncsecz. Levente Doncsecz odigrao je ukupno 56 utakmica, postigao 6 golova i skupio 1 asistencija. Levente Doncsecz je odigrao najveći broj utakmica na Merkantil Bank Liga s 56 nastupima u Mađarska . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Merkantil Bank Liga
Merkantil Bank Liga Statistika za Levente Doncsecz
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 7 | N/A | 40 |
| min. | 474 | 68 minuta po utakmici | 31 |
| Utakmice su počele | 6 | N/A | 47 |
| Podudara se s pretplatom | 1 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 2 | 0.38 | 87 |
| Doprinos Golu | 2 | 0.38 | 86 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 69 |
| Golovi u gostima | 2 | 0.65 | 94 |
| Očekivani golovi (xG) | 1.57 | 0.26 | 83 |
| Bez penala xG (npxG) | 1.57 | 0.26 | 84 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 237 Minute po golu | N/A | N/A |
Levente Doncsecz postigao je 2 golova u 7 broju utakmica do sada u Merkantil Bank Liga 2026/2027 sezone. 0 od 2 golovi postignuti su kod kuće dok su 2 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Levente Doncsecz u 90 minuta je 0.38. Štoviše, Levente Doncsecz ukupni G/A (golovi + asistencije) je 2 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.38 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.26. To stavlja Levente Doncsecz npxG izlaz na 1.57 što ih stavlja u 84 postotak Merkantil Bank Liga igrača.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 4 | 0.65 | 65 |
| Šutevi u okvir | 3/ 4 | 0.49 | 85 |
| Šutevi izvan okvira | 1/ 4 | 0.16 | 37 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 90 |
| Stopa pretvorbe udarca | 50.00% | N/A | 90 |
| Preciznost udarca | 75.00% | N/A | 92 |
| Udarci po postignutom golu | 2.00 | N/A | N/A |
Levente Doncsecz uzeo je 4 šuteva u 7 utakmicama do sada u Merkantil Bank Liga 2026/2027 sezoni. Od 4 hitaca, 3 hitci su bili u metu, a ostali 1 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Levente Doncsecz 75.00%. Postižu gol za svaki 2.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.65 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 95 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.10 | 0.02 | 22 |
| Ukupno dodavanja | 51 | 8.29 | 16 |
| Uspješna dodavanja | 31/ 51 | 5.04 | 12 |
| Stopa dodavanja | 60.78% | N/A | 3 |
| Ključna dodavanja | 1 | 0.16 | 41 |
| Ubačaji | 7 | 1.14 | 77 |
| Uspješni Ubačaji | 4/ 7 | 0.65 | 88 |
| Izvršeni ubačaji | 57.14% | N/A | 89 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Levente Doncsecz nije postigao nijedan gol tijekom ove Merkantil Bank Liga sezone.
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 5 | 0.81 | 63 |
| Uspješni driblinzi | 2 | 0.32 | 56 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 40.00% | N/A | 41 |
| Izgubljene lopte | 4 | 0.65 | 17 |
| Ofsajdi | 1 | 0.16 | 76 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 32 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 32 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 35 |
| Počinjeni prekršaji | 1 | 0.16 | 17 |
| Fauliran protiv | 1 | 0.16 | 17 |
Levente Doncsecz nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove Merkantil Bank Liga sezone.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 10 | 1.9 | 16 |
| Minuta po primljenom golu | 47 Min' | N/A | 16 |
| Bez gola | 1 | 14% | 37 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 49 |
| Presječene lopte | 1 | 0.16 | 10 |
| Dvoboji na zemlji | 31 | 5.04 | 26 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 14 | 2.27 | 23 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 1 | 0.16 | 15 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 11 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 49 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Levente Doncsecz još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
Hungarian Cup Statistika za Levente Doncsecz
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 1 | N/A |
| min. | 27 | 27 minuta po utakmici |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Dribling | Nije snimljeno | N/A |
| Uspješni driblinzi | N/A | N/A |
| Stopa uspješnosti driblinga | N/A | N/A |
| Ofsajdi | N/A | N/A |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % |
|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A |
| Bez gola | 1 | 100% |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Levente Doncsecz je Napad koji se pojavio u 7 utakmicama ove sezone u Merkantil Bank Liga, igrajući ukupno 474 minuta. Levente Doncsecz zabija u prosjeku 0.38 gola svakih 90 minuta koliko je na terenu. Ovaj napadački učinak trenutačno ga stavlja na 33 od 241 igrača u Merkantil Bank Liga koji su odigrali najmanje 3 utakmice .
Postigao je ukupno 2 golova dosad u sezoni u ligi, što ga stavlja na 3 u Merkantil Bank Liga popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postigne gol svakih 237 minuta
Nema asistencija
Nema Kartona
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2025/2026 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.06 Golovi
0.06 Asistencije
0.19 Rezervacije
2024/2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.31 Golovi
0 Asistencije
0.21 Rezervacije
2023/2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2022/2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2021/2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije