Barnabás Bíró Stats

Pozicija : Obrana - Desni bek
Nacionalnost : Hungary
Birthplace : Hungary - Hungary
Godine (rođendan) : 21 (6 January 2005)

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2026/2027 i statistika karijere- Barnabás Bíró

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

4

0

3

1

1

0

232'

Ukupno 2026/2027

9

0

8

1

1
0

473'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

20

1

9

9

1

0

1154'

5

0

9

1

2

1

433'

4

0

1

2

0

0

269'

Ukupno 2026/2027

33

1

22

12

3
1

2007'

Iznad je statistika karijere za Barnabás Bíró. Barnabás Bíró odigrao je ukupno 33 utakmica, postigao 1 golova i skupio 1 asistencija. Barnabás Bíró je odigrao najveći broj utakmica na NB I s 33 nastupima u Mađarska . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u NB 3 Northwest

2.00Primljeni / 90'
2 golovi u 1 ut.
0%Bez gola
0 čistih u 1 ut.
0.00Kartoni na 90
0 Ukupno kartona
-1 Postotak

Barnabás Bíró Statistika - Detaljno

NB I Statistika za Barnabás Bíró

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice4N/A
10
min.23258 minuta po utakmici
7
Utakmice su počele3N/A
22
Podudara se s pretplatom1N/AN/A
Utakmice su prekinute2N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi31.16
58
Minuta po primljenom golu77 Min'N/A
59
Bez gola125%
59
Uklizavanja41.55
53
Presječene lopte41.55
83
Dvoboji na zemlji2610.09
54
Osvojeni dvoboji na zemlji114.27
36
Osvojeni zračni dvoboji10.39
20
Prolaznost driblinga72.72
1
Prekid napada62.33
64
Blokirani šutevi00.00
36
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Barnabás Bíró je primio 3 golova i zadržao 1 golove u 4 utakmicama NB I 2026/2027 sezone. To znači da kada je Barnabás Bíró na terenu, njihov tim prima gol svake 77 minuti. Štoviše, napravili su 1.55 tackles i 1.55 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Barnabás Bíró također skuplja oko 2.33 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni1N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona10.39
82
Minuta po Kartonu232 min' / kartonN/A
52
Kartoni preko 0,5125%
80
Počinjeni prekršaji31.16
47
Fauliran protiv10.39
16

Barnabás Bíró je do sada dobio 1 žute kartone i 0 crvene kartone u 4 utakmicama NB I 2026/2027 sezone. Počine 1.16 prekršaja u 90 minuta.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
56
Doprinos Golu00
39
Golovi kod kuće00
70
Golovi u gostima00
70
Očekivani golovi (xG)0.050.02
22
Bez penala xG (npxG)0.050.02
23
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Barnabás Bíró do sada nije postigao nijedan gol u sezoni NB I 2026/2027. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci10.39
22
Šutevi u okvir
0/ 1
0.00
29
Šutevi izvan okvira
1/ 1
0.39
28
Pogodio okvir gola0 puta0.00
79
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
56
Preciznost udarca0.00%N/A
29
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Barnabás Bíró uzeo je 1 šuteva u 4 utakmicama do sada u NB I 2026/2027 sezoni. Od 1 hitaca, 0 hitci su bili u metu, a ostali 1 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Barnabás Bíró 0.00%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.39 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
64
Očekivane asistencije (xA)0.260.10
46
Ukupno dodavanja8934.53
55
Uspješna dodavanja
71/ 89
27.54
59
Stopa dodavanja79.78%N/A
62
Ključna dodavanja31.16
63
Ubačaji72.72
76
Uspješni Ubačaji
3/ 7
1.16
87
Izvršeni ubačaji42.86%N/A
89
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Barnabás Bíró nije postigao nijedan gol tijekom ove NB I sezone.

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling72.72
83
Uspješni driblinzi51.94
96
Stopa uspješnosti driblinga71.43%N/A
89
Izgubljene lopte31.16
19
Ofsajdi20.78
97

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Barnabás Bíró još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

NB 3 Northwest Statistika za Barnabás Bíró

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minuta
Odigrane utakmice1N/A
min.9090 minuta po utakmici

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %
Primljeni golovi22
Minuta po primljenom golu45 Min'N/A
Bez gola00%

Kao branič, Barnabás Bíró je primio 3 golova i zadržao 1 golove u 1 utakmicama NB I 2026/2027 sezone. To znači da kada je Barnabás Bíró na terenu, njihov tim prima gol svake 45 minuti.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minuta
Žuti kartoni0N/A
Crveni kartoni0N/A
Ukupni broj kartona00
Minuta po KartonuNema KartonaN/A

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minuta
Postignuti golovi00
Doprinos Golu00
Golovi kod kuće00
Golovi u gostima00
Minute po golu0 Minute po goluN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minuta
Asistencije00
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minuta
DriblingNije snimljenoN/A
Uspješni driblinziN/AN/A
Stopa uspješnosti driblingaN/AN/A
OfsajdiN/AN/A

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

UEFA U21 Championship Qualification Statistika za Barnabás Bíró

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice1N/A
0
min.2727 minuta po utakmici
0
Utakmice su počele0N/A
0
Podudara se s pretplatom1N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi13.33
7
Minuta po primljenom golu27 Min'N/A
11
Bez gola00%
16
Uklizavanja00.00
45
Presječene lopte13.33
99
Dvoboji na zemlji413.33
99
Osvojeni dvoboji na zemlji13.33
91
Osvojeni zračni dvoboji00.00
57
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada00.00
43
Blokirani šutevi00.00
72
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Barnabás Bíró je primio 3 golova i zadržao 1 golove u 1 utakmicama NB I 2026/2027 sezone. To znači da kada je Barnabás Bíró na terenu, njihov tim prima gol svake 27 minuti. Štoviše, napravili su 0.00 tackles i 3.33 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Barnabás Bíró također skuplja oko 0.00 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
35
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
35
Kartoni preko 0,500%
35
Počinjeni prekršaji00.00
51
Fauliran protiv00.00
49

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
59
Doprinos Golu00
43
Golovi kod kuće00
75
Golovi u gostima00
72
Očekivani golovi (xG)0.000.00
41
Bez penala xG (npxG)0.000.00
42
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
58
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
74
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
66
Pogodio okvir gola0 puta0.00
96
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
77
Preciznost udarca0.00%N/A
74
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
62
Očekivane asistencije (xA)0.020.07
58
Ukupno dodavanja1136.67
90
Uspješna dodavanja
10/ 11
33.33
91
Stopa dodavanja90.91%N/A
92
Ključna dodavanja00.00
62
Ubačaji00.00
67
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
82
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
82
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling26.67
99
Uspješni driblinzi13.33
99
Stopa uspješnosti driblinga50.00%N/A
86
Izgubljene lopte13.33
0
Ofsajdi00.00
89

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

UEFA Liga prvaka Statistika za Barnabás Bíró

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minuta
Odigrane utakmice1N/A
min.00 minuta po utakmici

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %
Primljeni golovi00
Minuta po primljenom golu0 Min'N/A
Bez gola00%

Kao branič, Barnabás Bíró je primio 3 golova i zadržao 1 golove u 1 utakmicama NB I 2026/2027 sezone. To znači da kada je Barnabás Bíró na terenu, njihov tim prima gol svake 0 minuti.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minuta
Žuti kartoni0N/A
Crveni kartoni0N/A
Ukupni broj kartona00
Minuta po KartonuNema KartonaN/A

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minuta
Postignuti golovi00
Doprinos Golu00
Golovi kod kuće00
Golovi u gostima00
Minute po golu0 Minute po goluN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minuta
Asistencije00
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minuta
DriblingNije snimljenoN/A
Uspješni driblinziN/AN/A
Stopa uspješnosti driblingaN/AN/A
OfsajdiN/AN/A

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

UEFA Europa Conference League Statistika za Barnabás Bíró

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice2N/A
0
min.12462 minuta po utakmici
0
Utakmice su počele1N/A
0
Podudara se s pretplatom1N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi21.45
11
Minuta po primljenom golu62 Min'N/A
11
Bez gola00%
14
Uklizavanja21.45
88
Presječene lopte64.35
99
Dvoboji na zemlji128.71
93
Osvojeni dvoboji na zemlji64.35
91
Osvojeni zračni dvoboji00.00
39
Prolaznost driblinga32.18
0
Prekid napada10.73
58
Blokirani šutevi00.00
64
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Barnabás Bíró je primio 3 golova i zadržao 1 golove u 2 utakmicama NB I 2026/2027 sezone. To znači da kada je Barnabás Bíró na terenu, njihov tim prima gol svake 62 minuti. Štoviše, napravili su 1.45 tackles i 4.35 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Barnabás Bíró također skuplja oko 0.73 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
41
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
41
Kartoni preko 0,500%
43
Počinjeni prekršaji10.73
76
Fauliran protiv10.73
80

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
57
Doprinos Golu00
40
Golovi kod kuće00
68
Golovi u gostima00
76
Očekivani golovi (xG)0.050.04
53
Bez penala xG (npxG)0.050.04
55
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci10.73
79
Šutevi u okvir
0/ 1
0.00
63
Šutevi izvan okvira
1/ 1
0.73
88
Pogodio okvir gola0 puta0.00
95
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
70
Preciznost udarca0.00%N/A
63
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
60
Očekivane asistencije (xA)0.160.12
62
Ukupno dodavanja8058.06
92
Uspješna dodavanja
72/ 80
52.26
93
Stopa dodavanja90.00%N/A
84
Ključna dodavanja00.00
48
Ubačaji42.90
95
Uspješni Ubačaji
1/ 4
0.73
94
Izvršeni ubačaji25.00%N/A
80
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling42.90
96
Uspješni driblinzi32.18
99
Stopa uspješnosti driblinga75.00%N/A
87
Izgubljene lopte10.73
13
Ofsajdi00.00
83

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Statistička analiza Barnabás Bíró

Barnabás Bíró je Obrana koji se pojavio u 1 utakmicama ove sezone u NB 3 Northwest, igrajući ukupno 90 minuta. Barnabás Bíró prima u prosjeku 2 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 0%. To znači da je Barnabás Bíró zadržao čistu mrežu u 0 utakmicama od 1 u kojima je igrao.

Barnabás Bíró je postigao ukupno 0 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 17 u Gyori ETO FC II popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)

Nema asistencija

Nema Kartona

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

N/A / 31 Igrača

Rang primljenih golova

N/A / 10 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2025/2026 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

16

1

6

8

0

0

922'

3

0

7

0

2

1

253'

4

0

1

2

0

0

269'

Ukupno 2025/2026

23

1

14

10

2
1

1444'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.1 Golovi

0.59
 Primio

0  Rezervacije

2024/2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2024/2025

1

0

0

1

0
0

90'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0
 Primio

0  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.