
Anna Júlia Csiki Stats
2025/2026
2027
2024/2025
2024
2022/2023
2022
2021
2020
Iznad je statistika karijere za Anna Júlia Csiki. Anna Júlia Csiki odigrao je ukupno 135 utakmica, postigao 12 golova i skupio 0 asistencija. Anna Júlia Csiki je odigrao najveći broj utakmica na Damallsvenskan s 135 nastupima u Švedska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Serie A žene
FA Ženska Super liga Statistika za Anna Júlia Csiki
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 5 | N/A | 1 |
| min. | 150 | 30 minuta po utakmici | 0 |
| Godišnja plaća | €52,478 | N/A | 33 |
| Utakmice su počele | 1 | N/A | 0 |
| Podudara se s pretplatom | 4 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 1 | 0.6 | 96 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.6 | 91 |
| Golovi kod kuće | 1 | 2.05 | 99 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 63 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.75 | 0.49 | 94 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.75 | 0.49 | 95 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 150 Minute po golu | N/A | N/A |
Anna Júlia Csiki postigao je 1 golova u 5 broju utakmica do sada u FA Ženska Super liga 2025/2026 sezone. 1 od 1 golovi postignuti su kod kuće dok su 0 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Anna Júlia Csiki u 90 minuta je 0.6. Štoviše, Anna Júlia Csiki ukupni G/A (golovi + asistencije) je 1 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.6 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.49. To stavlja Anna Júlia Csiki npxG izlaz na 0.75 što ih stavlja u 95 postotak FA Ženska Super liga igrača.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 1 | 0.66 | 43 |
| Šutevi u okvir | 1/ 1 | 0.66 | 78 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 1 | 0.00 | 12 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 68 |
| Stopa pretvorbe udarca | 100.00% | N/A | 99 |
| Preciznost udarca | 100.00% | N/A | 99 |
| Udarci po postignutom golu | 1.00 | N/A | N/A |
Anna Júlia Csiki uzeo je 1 šuteva u 5 utakmicama do sada u FA Ženska Super liga 2025/2026 sezoni. Od 1 hitaca, 1 hitci su bili u metu, a ostali 0 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Anna Júlia Csiki 100.00%. Postižu gol za svaki 1.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.66 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 45 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.12 | 0.08 | 25 |
| Ukupno dodavanja | 51 | 33.50 | 38 |
| Uspješna dodavanja | 32/ 51 | 21.02 | 23 |
| Stopa dodavanja | 62.75% | N/A | 3 |
| Ključna dodavanja | 1 | 0.66 | 48 |
| Ubačaji | 2 | 1.31 | 60 |
| Uspješni Ubačaji | 1/ 2 | 0.66 | 83 |
| Izvršeni ubačaji | 50.00% | N/A | 96 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Anna Júlia Csiki nije postigao nijedan gol tijekom ove FA Ženska Super liga sezone.
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 5 | 3.28 | 93 |
| Uspješni driblinzi | 2 | 1.31 | 88 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 40.00% | N/A | 38 |
| Izgubljene lopte | 1 | 0.66 | 64 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 44 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 1 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 1 | 0.6 | 99 |
| Minuta po Kartonu | 150 min' / karton | N/A | 37 |
| Kartoni preko 0,5 | 1 | 20% | 90 |
| Počinjeni prekršaji | 5 | 3.28 | 99 |
| Fauliran protiv | 1 | 0.66 | 53 |
Anna Júlia Csiki je do sada dobio 1 žute kartone i 0 crvene kartone u 5 utakmicama FA Ženska Super liga 2025/2026 sezone. Počine 3.28 prekršaja u 90 minuta.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 4 | 2.4 | 5 |
| Minuta po primljenom golu | 38 Min' | N/A | 6 |
| Bez gola | 0 | 0% | 7 |
| Uklizavanja | 5 | 3.28 | 97 |
| Presječene lopte | 1 | 0.66 | 42 |
| Dvoboji na zemlji | 24 | 15.77 | 99 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 11 | 7.23 | 98 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 3 | 1.97 | 90 |
| Prolaznost driblinga | 2 | 1.31 | 10 |
| Prekid napada | 4 | 2.63 | 74 |
| Blokirani šutevi | 1 | 0.66 | 84 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Anna Júlia Csiki još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
Serie A žene Statistika za Anna Júlia Csiki
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 8 | N/A | 6 |
| min. | 533 | 67 minuta po utakmici | 8 |
| Godišnja plaća | €52,478 | N/A | 99 |
| Utakmice su počele | 7 | N/A | 21 |
| Podudara se s pretplatom | 1 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 46 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.17 | 57 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 62 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 65 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.11 | 0.02 | 22 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.11 | 0.02 | 22 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 2 | 0.34 | 23 |
| Šutevi u okvir | 0/ 2 | 0.00 | 18 |
| Šutevi izvan okvira | 2/ 2 | 0.34 | 33 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 76 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 46 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 18 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 1 | 0.17 | 80 |
| Očekivane asistencije (xA) | 1.15 | 0.19 | 81 |
| Ukupno dodavanja | 234 | 39.51 | 71 |
| Uspješna dodavanja | 194/ 234 | 32.76 | 78 |
| Stopa dodavanja | 82.91% | N/A | 82 |
| Ključna dodavanja | 5 | 0.84 | 57 |
| Ubačaji | 9 | 1.52 | 61 |
| Uspješni Ubačaji | 1/ 9 | 0.17 | 41 |
| Izvršeni ubačaji | 11.11% | N/A | 23 |
| Minuta po asistenciji | 533 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 6 | 1.01 | 44 |
| Uspješni driblinzi | 3 | 0.51 | 60 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 50.00% | N/A | 80 |
| Izgubljene lopte | 3 | 0.51 | 59 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 49 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 34 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 34 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 35 |
| Počinjeni prekršaji | 2 | 0.34 | 12 |
| Fauliran protiv | 3 | 0.51 | 36 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 7 | 1.18 | 43 |
| Minuta po primljenom golu | 76 Min' | N/A | 43 |
| Bez gola | 4 | 50% | 85 |
| Uklizavanja | 5 | 0.84 | 23 |
| Presječene lopte | 7 | 1.18 | 80 |
| Dvoboji na zemlji | 29 | 4.90 | 21 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 14 | 2.36 | 21 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 3 | 0.51 | 49 |
| Prolaznost driblinga | 3 | 0.51 | 38 |
| Prekid napada | 8 | 1.35 | 51 |
| Blokirani šutevi | 1 | 0.17 | 48 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
FA žene Nacionalna liga kup Statistika za Anna Júlia Csiki
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 5 | N/A | 99 |
| min. | 364 | 73 minuta po utakmici | 98 |
| Godišnja plaća | €52,478 | N/A | 99 |
| Utakmice su počele | 5 | N/A | 99 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 71 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 61 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 88 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 80 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.00 | 0.00 | 64 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 64 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 82 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 90 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 86 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 99 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 89 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 90 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 80 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.00 | 0.00 | 55 |
| Ukupno dodavanja | 0 | 0.00 | 60 |
| Uspješna dodavanja | 0/ 0 | 0.00 | 60 |
| Stopa dodavanja | 0.00% | N/A | 60 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 82 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 83 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 90 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 90 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 90 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 93 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 93 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 98 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 1 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 1 | 0.25 | 75 |
| Minuta po Kartonu | 364 min' / karton | N/A | 99 |
| Kartoni preko 0,5 | 1 | 20% | 74 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 84 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 82 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 6 | 1.48 | 41 |
| Minuta po primljenom golu | 61 Min' | N/A | 43 |
| Bez gola | 1 | 20% | 35 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 87 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 79 |
| Dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 63 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 65 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 80 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 78 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 94 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Coppa Italia žene Statistika za Anna Júlia Csiki
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 3 | N/A |
| min. | 225 | 75 minuta po utakmici |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Dribling | Nije snimljeno | N/A |
| Uspješni driblinzi | N/A | N/A |
| Stopa uspješnosti driblinga | N/A | N/A |
| Ofsajdi | N/A | N/A |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % |
|---|---|---|
| Primljeni golovi | 1 | 0.4 |
| Minuta po primljenom golu | 225 Min' | N/A |
| Bez gola | 1 | 33% |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
UEFA Womens Nations League Statistika za Anna Júlia Csiki
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 6 | N/A | 66 |
| min. | 477 | 80 minuta po utakmici | 33 |
| Godišnja plaća | €52,478 | N/A | 99 |
| Utakmice su počele | 6 | N/A | 0 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 56 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 41 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 67 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 74 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.00 | 0.00 | 20 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 20 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 25 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 60 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 30 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 95 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 85 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 60 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 63 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.11 | 0.19 | 60 |
| Ukupno dodavanja | 11 | 18.68 | 0 |
| Uspješna dodavanja | 8/ 11 | 13.58 | 0 |
| Stopa dodavanja | 72.73% | N/A | 20 |
| Ključna dodavanja | 2 | 3.40 | 99 |
| Ubačaji | 2 | 3.40 | 90 |
| Uspješni Ubačaji | 2/ 2 | 3.40 | 99 |
| Izvršeni ubačaji | 100.00% | N/A | 99 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 2 | 3.40 | 95 |
| Uspješni driblinzi | 1 | 1.70 | 99 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 50.00% | N/A | 80 |
| Izgubljene lopte | 1 | 1.70 | 30 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 65 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 1 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 1 | 0.19 | 77 |
| Minuta po Kartonu | 477 min' / karton | N/A | 76 |
| Kartoni preko 0,5 | 1 | 17% | 75 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 20 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 5 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 4 | 0.75 | 79 |
| Minuta po primljenom golu | 119 Min' | N/A | 79 |
| Bez gola | 2 | 33% | 56 |
| Uklizavanja | 1 | 1.70 | 45 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 15 |
| Dvoboji na zemlji | 6 | 10.19 | 90 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 2 | 3.40 | 50 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 20 |
| Prolaznost driblinga | 1 | 1.70 | 0 |
| Prekid napada | 2 | 3.40 | 90 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 65 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Anna Júlia Csiki je Veznjak koji se pojavio u 8 utakmicama ove sezone u Serie A žene, igrajući ukupno 533 minuta. Anna Júlia Csiki ima prosječno 0.17 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.
Anna Júlia Csiki je postigao ukupno 0 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 17 u AS Roma Women popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Asistira svakih 533 minuta
Kartoniran svakih 0 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2027 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.43 Golovi
0.43 Asistencije
0 Rezervacije
2024/2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0.35 Asistencije
0.35 Rezervacije
2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0.25 Rezervacije
2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.28 Golovi
0 Asistencije
0.11 Rezervacije
2021 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.32 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2020 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.25 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije