
Max Schneider Stats
2026
2025
2024
2023
2022
2018/2019
2017/2018
Iznad je statistika karijere za Max Schneider. Max Schneider odigrao je ukupno 144 utakmica, postigao 8 golova i skupio 10 asistencija. Max Schneider je odigrao najveći broj utakmica na MLS Next Pro s 144 nastupima u SAD. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u USL 1
USL 1 Statistika za Max Schneider
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 8 | N/A | 77 |
| min. | 699 | 87 minuta po utakmici | 76 |
| Utakmice su počele | 8 | N/A | 89 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 2 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 59 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.13 | 50 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 72 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 75 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.63 | 0.08 | 52 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.63 | 0.08 | 53 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Max Schneider do sada nije postigao nijedan gol u sezoni USL 1 2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 10 | 1.29 | 65 |
| Šutevi u okvir | 1/ 10 | 0.13 | 38 |
| Šutevi izvan okvira | 9/ 10 | 1.16 | 77 |
| Pogodio okvir gola | 1 puta | 0.13 | 91 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 61 |
| Preciznost udarca | 10.00% | N/A | 32 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Max Schneider uzeo je 10 šuteva u 8 utakmicama do sada u USL 1 2026 sezoni. Od 10 hitaca, 1 hitci su bili u metu, a ostali 9 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Max Schneider 10.00%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 1.29 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 1 | 0.13 | 73 |
| Očekivane asistencije (xA) | 1.72 | 0.22 | 85 |
| Ukupno dodavanja | 431 | 55.49 | 91 |
| Uspješna dodavanja | 375/ 431 | 48.28 | 93 |
| Stopa dodavanja | 87.01% | N/A | 89 |
| Ključna dodavanja | 8 | 1.03 | 71 |
| Ubačaji | 6 | 0.77 | 50 |
| Uspješni Ubačaji | 2/ 6 | 0.26 | 56 |
| Izvršeni ubačaji | 33.33% | N/A | 78 |
| Minuta po asistenciji | 699 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Max Schneider je asistirao 1 asistencija u 8 utakmicama do sada u USL 1 2026 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Max Schneider dodaje loptu otprilike 55.49 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 87.01. također postigne 1.03 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Max Schneider xA (očekivane asistencije) je 0.22 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 85 posto igrača u USL 1
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 2 | 0.26 | 22 |
| Uspješni driblinzi | 2 | 0.26 | 41 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 100.00% | N/A | 99 |
| Izgubljene lopte | 1 | 0.13 | 76 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 64 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 2 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 2 | 0.26 | 66 |
| Minuta po Kartonu | 350 min' / karton | N/A | 70 |
| Kartoni preko 0,5 | 2 | 25% | 78 |
| Počinjeni prekršaji | 18 | 2.32 | 90 |
| Fauliran protiv | 11 | 1.42 | 65 |
Max Schneider je do sada dobio 2 žute kartone i 0 crvene kartone u 8 utakmicama USL 1 2026 sezone. Počine 2.32 prekršaja u 90 minuta.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 4 | 0.52 | 96 |
| Minuta po primljenom golu | 175 Min' | N/A | 97 |
| Bez gola | 4 | 50% | 96 |
| Uklizavanja | 14 | 1.80 | 80 |
| Presječene lopte | 11 | 1.42 | 88 |
| Dvoboji na zemlji | 86 | 11.07 | 76 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 44 | 5.67 | 77 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 17 | 2.19 | 78 |
| Prolaznost driblinga | 4 | 0.52 | 41 |
| Prekid napada | 9 | 1.16 | 42 |
| Blokirani šutevi | 3 | 0.39 | 74 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 50% |
| Izvedeni penali | 0 | 2 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 1 |
| Promašeni penali | 0 | 1 |
Max Schneider je dosad u svojoj karijeri izvodio 2 jedanaesteraca. Od njih, Max Schneider postigao je 1 penala dok je promašio 1. Ukupna stopa konverzije kazne za Max Schneider je 50%.
USL Cup Statistika za Max Schneider
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 1 | N/A | 94 |
| min. | 28 | 28 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 0 | N/A | 2 |
| Podudara se s pretplatom | 1 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 90 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 82 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 95 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 95 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.00 | 0.00 | 47 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 47 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 47 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 75 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 59 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 98 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 90 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 75 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 92 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.10 | 0.32 | 92 |
| Ukupno dodavanja | 25 | 80.36 | 99 |
| Uspješna dodavanja | 22/ 25 | 70.71 | 99 |
| Stopa dodavanja | 88.00% | N/A | 79 |
| Ključna dodavanja | 1 | 3.21 | 99 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 52 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 76 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 77 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 52 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 68 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 68 |
| Izgubljene lopte | 1 | 3.21 | 1 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 88 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 83 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 83 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 84 |
| Počinjeni prekršaji | 1 | 3.21 | 94 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 37 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 | 99 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A | 28 |
| Bez gola | 1 | 100% | 99 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 41 |
| Presječene lopte | 1 | 3.21 | 99 |
| Dvoboji na zemlji | 3 | 9.64 | 69 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 1 | 3.21 | 48 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 1 | 3.21 | 91 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 2 | 6.43 | 96 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 78 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 50% |
| Izvedeni penali | 0 | 2 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 1 |
| Promašeni penali | 0 | 1 |
Max Schneider je Veznjak koji se pojavio u 8 utakmicama ove sezone u USL 1, igrajući ukupno 699 minuta. Max Schneider ima prosječno 0.13 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.
Max Schneider je postigao ukupno 0 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 9 u Tampa Bay Rowdies popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Asistira svakih 699 minuta
Kartoniran svakih 350 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.11 Golovi
0.11 Asistencije
0.53 Rezervacije
2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0.57 Asistencije
0.28 Rezervacije
2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0.23 Asistencije
0.27 Rezervacije
2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.14 Golovi
0.19 Asistencije
0.43 Rezervacije
2018/2019 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.12 Golovi
0 Asistencije
0.12 Rezervacije
2017/2018 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0.36 Rezervacije