Fatma Sakar Portrait

Fatma Sakar Stats

Pozicija : Defender
Nacionalnost : Njemačka
Birthplace : Karlsruhe - Germany
Broj dresa : #24
Godine (rođendan) : 27 (26 March 1999)
Visina : 164cm

2025/2026

2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Više

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2025/2026 i statistika karijere- Fatma Sakar

1.37
Prosječna ocjena u Frauen BundesligaRang primljenih golova : -1 / 283 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2025/2026

5

0

2

2

0
0

302'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

73

1

54

26

1

0

4750'

26

0

36

5

2

0

1261'

8

0

2

2

1

0

274'

Ukupno 2024/2025

114

1

97

36

5
0

6808'

Iznad je statistika karijere za Fatma Sakar. Fatma Sakar odigrao je ukupno 114 utakmica, postigao 1 golova i skupio 0 asistencija. Fatma Sakar je odigrao najveći broj utakmica na 2. Frauen Bundesliga s 114 nastupima u Njemačka. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Frauen Bundesliga

2.81Primljeni / 90'
1 golovi u 2 ut.
4th Postotak
0%Bez gola
0 čistih u 2 ut.
7th Postotak
0.00Kartoni na 90
0 Ukupno kartona
20th Postotak

Fatma Sakar Statistika - Detaljno

Frauen Bundesliga Statistika za Fatma Sakar

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice2N/A
0
min.3216 minuta po utakmici
0
Godišnja plaća€38,532N/A
57
Utakmice su počele0N/A
0
Podudara se s pretplatom2N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi12.81
4
Minuta po primljenom golu32 Min'N/A
4
Bez gola00%
7
Uklizavanja00.00
4
Presječene lopte00.00
9
Dvoboji na zemlji38.44
54
Osvojeni dvoboji na zemlji00.00
0
Osvojeni zračni dvoboji00.00
3
Prolaznost driblinga25.62
0
Prekid napada12.81
71
Blokirani šutevi00.00
26
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Fatma Sakar je primio 1 golova i zadržao 0 golove u 2 utakmicama Frauen Bundesliga 2025/2026 sezone. To znači da kada je Fatma Sakar na terenu, njihov tim prima gol svake 32 minuti. Štoviše, napravili su 0.00 tackles i 0.00 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Fatma Sakar također skuplja oko 2.81 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
20
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
20
Kartoni preko 0,500%
21
Počinjeni prekršaji12.81
99
Fauliran protiv00.00
2

Fatma Sakar nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove Frauen Bundesliga sezone.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
34
Doprinos Golu00
22
Golovi kod kuće00
49
Golovi u gostima00
53
Očekivani golovi (xG)0.000.00
10
Bez penala xG (npxG)0.000.00
10
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Fatma Sakar do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Frauen Bundesliga 2025/2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
9
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
17
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
9
Pogodio okvir gola0 puta0.00
69
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
35
Preciznost udarca0.00%N/A
17
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Fatma Sakar još nije pucao u sezoni Frauen Bundesliga 2025/2026.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
41
Očekivane asistencije (xA)0.010.03
2
Ukupno dodavanja411.25
1
Uspješna dodavanja
3/ 4
8.44
3
Stopa dodavanja75.00%N/A
60
Ključna dodavanja00.00
9
Ubačaji00.00
10
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
22
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
22
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Fatma Sakar nije postigao nijedan gol tijekom ove Frauen Bundesliga sezone.

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
9
Uspješni driblinzi00.00
12
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
12
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
41

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Fatma Sakar još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

UEFA Womens Nations League Statistika za Fatma Sakar

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice3N/A
0
min.27090 minuta po utakmici
0
Godišnja plaća€38,532N/A
99
Utakmice su počele3N/A
0
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi10.33
95
Minuta po primljenom golu270 Min'N/A
96
Bez gola267%
95
Uklizavanja00.00
10
Presječene lopte00.00
15
Dvoboji na zemlji00.00
0
Osvojeni dvoboji na zemlji00.00
0
Osvojeni zračni dvoboji00.00
20
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada00.00
0
Blokirani šutevi00.00
65
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Fatma Sakar je primio 1 golova i zadržao 0 golove u 3 utakmicama Frauen Bundesliga 2025/2026 sezone. To znači da kada je Fatma Sakar na terenu, njihov tim prima gol svake 270 minuti. Štoviše, napravili su 0.00 tackles i 0.00 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Fatma Sakar također skuplja oko 0.00 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
53
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
53
Kartoni preko 0,500%
45
Počinjeni prekršaji00.00
20
Fauliran protiv00.00
5

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
56
Doprinos Golu00
41
Golovi kod kuće00
67
Golovi u gostima00
74
Očekivani golovi (xG)0.000.00
20
Bez penala xG (npxG)0.000.00
20
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
25
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
60
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
30
Pogodio okvir gola0 puta0.00
95
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
85
Preciznost udarca0.00%N/A
60
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
64
Očekivane asistencije (xA)0.000.00
0
Ukupno dodavanja00.00
0
Uspješna dodavanja
0/ 0
0.00
0
Stopa dodavanja0.00%N/A
0
Ključna dodavanja00.00
10
Ubačaji00.00
30
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
50
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
50
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
10
Uspješni driblinzi00.00
20
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
20
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
65

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Statistička analiza Fatma Sakar

Fatma Sakar je Obrana koji se pojavio u 2 utakmicama ove sezone u Frauen Bundesliga, igrajući ukupno 32 minuta. Fatma Sakar prima u prosjeku 2.81 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 0%. To znači da je Fatma Sakar zadržao čistu mrežu u 0 utakmicama od 2 u kojima je igrao.

Fatma Sakar je postigao ukupno 0 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 15 u 1 FC Union Berlin Women popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)

Nema asistencija

Nema Kartona

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

N/A / 283 Igrača

Rang primljenih golova

N/A / 84 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2027 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2027

3

0

4

1

1
0

253'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.42
 Primio

0.36  Rezervacije

2024/2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2024/2025

16

0

6

9

1
0

1116'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.53
 Primio

0  Rezervacije

2023/2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2023/2024

7

0

2

2

0
0

118'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

2.07
 Primio

0  Rezervacije

2022/2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2022/2023

10

0

3

3

0
0

303'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.12
 Primio

0  Rezervacije

2021/2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2021/2022

8

0

10

1

1
0

416'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.95
 Primio

0.24  Rezervacije

2020/2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

12

0

25

3

1

0

772'

Ukupno 2020/2021

13

0

25

3

1
0

818'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

2.91
 Primio

0.12  Rezervacije

2019/2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2019/2020

9

1

16

1

1
0

695'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.13 Golovi

2.07
 Primio

0.13  Rezervacije

2018/2019 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2018/2019

9

0

11

2

0
0

745'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.33
 Primio

0  Rezervacije

2017/2018 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2017/2018

19

0

13

7

0
0

1509'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.78
 Primio

0  Rezervacije

2016/2017 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2016/2017

15

0

5

5

0
0

533'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.84
 Primio

0  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
Uskoro
Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.