Thibault Maréchal Stats

Pozicija : Veznjak - Centralni vezni red
Nacionalnost : France
Birthplace : France - France
Broj dresa : #19
Godine (rođendan) : 24 (28 February 2002)

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2021/2022

2026/2027 i statistika karijere- Thibault Maréchal

6.78
Prosječna ocjena u NacionalnaRang asistencija : 74 / 258 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

9

0

1

3

0

0

729'

Ukupno 2026/2027

9

0

1

3
0

0

729'

Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

19

0

4

3

0

0

1544'

Ukupno 2026/2027

52

1

4

7
0

0

3779'

Iznad je statistika karijere za Thibault Maréchal. Thibault Maréchal odigrao je ukupno 52 utakmica, postigao 1 golova i skupio 4 asistencija. Thibault Maréchal je odigrao najveći broj utakmica na Nacionalna s 52 nastupima u Francuska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Nacionalna

0.00Golovi na 90
0 Ukupno golova
63 Postotak
0.12Asistencije na 90
1 Ukupno asistencija
72 Postotak
0.12G+A prema 90
1 Ukupno doprinosa za gol
52 Postotak
0.13xG na 90'
1.03 Očekivani golovi
66 Postotak
0.19xA Po 90
1.54 Očekivane asistencije
79 Postotak
0.37Kartoni na 90
3 Ukupno kartona
80 Postotak

Thibault Maréchal Statistika - Detaljno

Nacionalna Statistika za Thibault Maréchal

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice9N/A
75
min.72981 minuta po utakmici
71
Utakmice su počele9N/A
85
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute3N/AN/A

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
63
Doprinos Golu10.12
52
Golovi kod kuće00
74
Golovi u gostima00
81
Očekivani golovi (xG)1.030.13
66
Bez penala xG (npxG)1.030.13
68
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Thibault Maréchal do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Nacionalna 2026/2027. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci101.24
72
Šutevi u okvir
5/ 10
0.62
79
Šutevi izvan okvira
5/ 10
0.62
63
Pogodio okvir gola0 puta0.00
89
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
64
Preciznost udarca50.00%N/A
82
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Thibault Maréchal uzeo je 10 šuteva u 9 utakmicama do sada u Nacionalna 2026/2027 sezoni. Od 10 hitaca, 5 hitci su bili u metu, a ostali 5 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Thibault Maréchal 50.00%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 1.24 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije10.12
72
Očekivane asistencije (xA)1.540.19
79
Ukupno dodavanja31739.30
59
Uspješna dodavanja
272/ 317
33.72
66
Stopa dodavanja85.80%N/A
76
Ključna dodavanja121.49
94
Ubačaji70.87
50
Uspješni Ubačaji
3/ 7
0.37
65
Izvršeni ubačaji42.86%N/A
81
Minuta po asistenciji729 Minuta po asistencijiN/AN/A

Thibault Maréchal je asistirao 1 asistencija u 9 utakmicama do sada u Nacionalna 2026/2027 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Thibault Maréchal dodaje loptu otprilike 39.30 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 85.80. također postigne 1.49 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Thibault Maréchal xA (očekivane asistencije) je 0.19 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 79 posto igrača u Nacionalna

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling20.25
24
Uspješni driblinzi20.25
35
Stopa uspješnosti driblinga100.00%N/A
99
Izgubljene lopte20.25
69
Ofsajdi00.00
55

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni3N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona30.37
80
Minuta po Kartonu243 min' / kartonN/A
49
Kartoni preko 0,5333%
87
Počinjeni prekršaji80.99
35
Fauliran protiv20.25
6

Thibault Maréchal je do sada dobio 3 žute kartone i 0 crvene kartone u 9 utakmicama Nacionalna 2026/2027 sezone. Počine 0.99 prekršaja u 90 minuta.

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi121.48
15
Minuta po primljenom golu61 Min'N/A
16
Bez gola222%
39
Uklizavanja00.00
40
Presječene lopte111.36
65
Dvoboji na zemlji789.67
23
Osvojeni dvoboji na zemlji415.08
30
Osvojeni zračni dvoboji50.62
32
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada121.49
47
Blokirani šutevi10.12
44
Dodjeljeni penali00.00
99

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Thibault Maréchal još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

Statistička analiza Thibault Maréchal

Thibault Maréchal je Veznjak koji se pojavio u 9 utakmicama ove sezone u Nacionalna, igrajući ukupno 729 minuta. Thibault Maréchal ima prosječno 0.12 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.

Thibault Maréchal je postigao ukupno 0 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 13 u Valenciennes FC popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)

Asistira svakih 729 minuta

Kartoniran svakih 243 minuta

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

157 / 258 Igrača

Rang asistencija

74 / 258 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2025/2026 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

10

0

3

0

0

0

815'

Ukupno 2025/2026

10

0

3

0
0

0

815'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.33  Asistencije

0  Rezervacije

2024/2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2024/2025

8

1

0

0
0

0

690'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.13 Golovi

0  Asistencije

0  Rezervacije

2023/2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2023/2024

14

0

0

2
0

0

1089'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0  Asistencije

0.17  Rezervacije

2021/2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2021/2022

11

0

0

2
0

0

456'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0  Asistencije

0.39  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.