
Maxime Gonalons Stats
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
Više
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
Iznad je statistika karijere za Maxime Gonalons. Maxime Gonalons odigrao je ukupno 499 utakmica, postigao 16 golova i skupio 8 asistencija. Maxime Gonalons je odigrao najveći broj utakmica na Ligue 1 s 499 nastupima u Francuska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Ligue 1
Ligue 1 Statistika za Maxime Gonalons
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 21 | N/A | 31 |
| min. | 1308 | 62 minuta po utakmici | 34 |
| Godišnja plaća | €780,000 | N/A | 54 |
| Utakmice su počele | 17 | N/A | 46 |
| Podudara se s pretplatom | 4 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 4 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 1 | 0.07 | 54 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.07 | 33 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 51 |
| Golovi u gostima | 1 | 0.11 | 64 |
| Očekivani golovi (xG) | 1.39 | 0.10 | 51 |
| Bez penala xG (npxG) | 1.39 | 0.10 | 53 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 1308 Minute po golu | N/A | N/A |
Maxime Gonalons postigao je 1 golova u 21 broju utakmica do sada u Ligue 1 2023/2024 sezone. 0 od 1 golovi postignuti su kod kuće dok su 1 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Maxime Gonalons u 90 minuta je 0.07. Štoviše, Maxime Gonalons ukupni G/A (golovi + asistencije) je 1 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.07 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.10. To stavlja Maxime Gonalons npxG izlaz na 1.39 što ih stavlja u 53 postotak Ligue 1 igrača.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 11 | 0.76 | 55 |
| Šutevi u okvir | 3/ 11 | 0.21 | 39 |
| Šutevi izvan okvira | 8/ 11 | 0.55 | 66 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 65 |
| Stopa pretvorbe udarca | 9.09% | N/A | 50 |
| Preciznost udarca | 27.27% | N/A | 24 |
| Udarci po postignutom golu | 11.00 | N/A | N/A |
Maxime Gonalons uzeo je 11 šuteva u 21 utakmicama do sada u Ligue 1 2023/2024 sezoni. Od 11 hitaca, 3 hitci su bili u metu, a ostali 8 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Maxime Gonalons 27.27%. Postižu gol za svaki 11.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.76 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 38 |
| Očekivane asistencije (xA) | 1.69 | 0.12 | 40 |
| Ukupno dodavanja | 764 | 52.61 | 78 |
| Uspješna dodavanja | 663/ 764 | 45.65 | 77 |
| Stopa dodavanja | 86.78% | N/A | 79 |
| Ključna dodavanja | 8 | 0.55 | 33 |
| Ubačaji | 2 | 0.14 | 19 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 2 | 0.00 | 23 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 23 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Maxime Gonalons nije postigao nijedan gol tijekom ove Ligue 1 sezone.
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 16 | 1.10 | 42 |
| Uspješni driblinzi | 8 | 0.55 | 42 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 50.00% | N/A | 49 |
| Izgubljene lopte | 13 | 0.90 | 46 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 36 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 4 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 4 | 0.28 | 79 |
| Minuta po Kartonu | 327 min' / karton | N/A | 32 |
| Kartoni preko 0,5 | 4 | 19% | 78 |
| Počinjeni prekršaji | 30 | 2.07 | 92 |
| Fauliran protiv | 15 | 1.03 | 49 |
Maxime Gonalons je do sada dobio 4 žute kartone i 0 crvene kartone u 21 utakmicama Ligue 1 2023/2024 sezone. Počine 2.07 prekršaja u 90 minuta.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 25 | 1.72 | 10 |
| Minuta po primljenom golu | 52 Min' | N/A | 10 |
| Bez gola | 3 | 14% | 15 |
| Uklizavanja | 47 | 3.24 | 96 |
| Presječene lopte | 18 | 1.24 | 78 |
| Dvoboji na zemlji | 174 | 11.98 | 79 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 85 | 5.85 | 76 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 15 | 1.03 | 55 |
| Prolaznost driblinga | 29 | 2.00 | 3 |
| Prekid napada | 11 | 0.76 | 34 |
| Blokirani šutevi | 3 | 0.21 | 52 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 50% |
| Izvedeni penali | 0 | 2 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 1 |
| Promašeni penali | 0 | 1 |
Maxime Gonalons je dosad u svojoj karijeri izvodio 2 jedanaesteraca. Od njih, Maxime Gonalons postigao je 1 penala dok je promašio 1. Ukupna stopa konverzije kazne za Maxime Gonalons je 50%.
Coupe de France Statistika za Maxime Gonalons
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 2 | N/A |
| min. | 141 | 71 minuta po utakmici |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.64 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Asistencije | 1 | 0.64 |
| Minuta po asistenciji | 141 Minuta po asistenciji | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Dribling | Nije snimljeno | N/A |
| Uspješni driblinzi | N/A | N/A |
| Stopa uspješnosti driblinga | N/A | N/A |
| Ofsajdi | N/A | N/A |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % |
|---|---|---|
| Primljeni golovi | 4 | 2.55 |
| Minuta po primljenom golu | 35 Min' | N/A |
| Bez gola | 0 | 0% |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 50% |
| Izvedeni penali | 0 | 2 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 1 |
| Promašeni penali | 0 | 1 |
Maxime Gonalons je Veznjak koji se pojavio u 21 utakmicama ove sezone u Ligue 1, igrajući ukupno 1308 minuta. Maxime Gonalons ima prosječno 0 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.
Maxime Gonalons je postigao ukupno 1 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 11 u Clermont Foot 63 popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postigne gol svakih 1308 minuta
Nema asistencija
Nema Kartona
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2022/2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.06 Golovi
0 Asistencije
0.19 Rezervacije
2021/2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0.12 Asistencije
0.35 Rezervacije
2020/2021 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0.06 Asistencije
0.55 Rezervacije
2019/2020 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0.42 Rezervacije
2018/2019 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2017/2018 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0.08 Asistencije
0.16 Rezervacije
2016/2017 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.04 Golovi
0.04 Asistencije
0.32 Rezervacije
2015/2016 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0.22 Rezervacije
2014/2015 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.03 Golovi
0.06 Asistencije
0.2 Rezervacije
2013/2014 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0.06 Asistencije
0.14 Rezervacije
2012/2013 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.09 Golovi
0 Asistencije
0.32 Rezervacije
2011/2012 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.03 Golovi
0.06 Asistencije
0.21 Rezervacije
2010/2011 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0.06 Asistencije
0.18 Rezervacije
2009/2010 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.08 Golovi
0 Asistencije
0.59 Rezervacije