Brunallergene Etou Portrait

Brunallergene Etou Stats

Pozicija : Obrana - Lijevi bek
Nacionalnost : France
Birthplace : Brazzaville - Congo DR
Broj dresa : #8
Godine (rođendan) : 32 (1 June 1994)
Visina : 178cm
Težina : 70kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2018/2019

Više

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2026 i statistika karijere- Brunallergene Etou

6.25
Prosječna ocjena u USL 1Rang primljenih golova : 102 / 206 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

20

0

8

7

1

0

612'

3

0

1

2

1

0

157'

2

0

4

0

0

0

180'

Ukupno 2026

25

0

13

9

2
0

949'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

155

4

97

60

24

0

9361'

117

1

117

35

30

2

9985'

17

0

17

6

6

1

1462'

9

0

13

3

0

0

534'

6

0

4

3

1

0

397'

3

0

6

0

1

0

270'

Ukupno 14161

308

5

254

108

62
3

22044'

Iznad je statistika karijere za Brunallergene Etou. Brunallergene Etou odigrao je ukupno 308 utakmica, postigao 5 golova i skupio 9 asistencija. Brunallergene Etou je odigrao najveći broj utakmica na USL 1 s 308 nastupima u SAD. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u USL 1

1.18Primljeni / 90'
8 golovi u 20 ut.
53rd Postotak
35%Bez gola
7 čistih u 20 ut.
74th Postotak
0.15Kartoni na 90
1 Ukupno kartona
41st Postotak

Brunallergene Etou Statistika - Detaljno

USL 1 Statistika za Brunallergene Etou

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice20N/A
71
min.61231 minuta po utakmici
15
Utakmice su počele4N/A
6
Podudara se s pretplatom16N/AN/A
Utakmice su prekinute4N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi81.18
53
Minuta po primljenom golu77 Min'N/A
54
Bez gola735%
74
Uklizavanja131.91
86
Presječene lopte81.17
82
Dvoboji na zemlji9714.24
96
Osvojeni dvoboji na zemlji618.96
99
Osvojeni zračni dvoboji182.64
88
Prolaznost driblinga30.44
48
Prekid napada162.35
68
Blokirani šutevi20.29
66
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Brunallergene Etou je primio 8 golova i zadržao 7 golove u 20 utakmicama USL 1 2026 sezone. To znači da kada je Brunallergene Etou na terenu, njihov tim prima gol svake 77 minuti. Štoviše, napravili su 1.91 tackles i 1.17 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Brunallergene Etou također skuplja oko 2.35 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni1N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona10.15
41
Minuta po Kartonu612 min' / kartonN/A
78
Kartoni preko 0,515%
24
Počinjeni prekršaji91.32
60
Fauliran protiv253.67
99

Brunallergene Etou je do sada dobio 1 žute kartone i 0 crvene kartone u 20 utakmicama USL 1 2026 sezone. Počine 1.32 prekršaja u 90 minuta.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
46
Doprinos Golu00
28
Golovi kod kuće00
59
Golovi u gostima00
62
Očekivani golovi (xG)0.150.02
22
Bez penala xG (npxG)0.150.02
22
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Brunallergene Etou do sada nije postigao nijedan gol u sezoni USL 1 2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci30.44
29
Šutevi u okvir
0/ 3
0.00
20
Šutevi izvan okvira
3/ 3
0.44
41
Pogodio okvir gola0 puta0.00
74
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
46
Preciznost udarca0.00%N/A
20
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Brunallergene Etou uzeo je 3 šuteva u 20 utakmicama do sada u USL 1 2026 sezoni. Od 3 hitaca, 0 hitci su bili u metu, a ostali 3 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Brunallergene Etou 0.00%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.44 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
47
Očekivane asistencije (xA)0.510.07
19
Ukupno dodavanja21631.71
44
Uspješna dodavanja
157/ 216
23.05
36
Stopa dodavanja72.69%N/A
20
Ključna dodavanja60.88
57
Ubačaji142.06
70
Uspješni Ubačaji
2/ 14
0.29
55
Izvršeni ubačaji14.29%N/A
34
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Brunallergene Etou nije postigao nijedan gol tijekom ove USL 1 sezone.

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling121.76
82
Uspješni driblinzi50.73
80
Stopa uspješnosti driblinga41.67%N/A
49
Izgubljene lopte40.59
41
Ofsajdi00.00
49

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penala100%
Izvedeni penali01
Zabijeni jedanaesterci01
Promašeni penali00

Brunallergene Etou je dosad u svojoj karijeri izvodio 1 jedanaesteraca. Od njih, Brunallergene Etou postigao je 1 penala dok je promašio 0. Ukupna stopa konverzije kazne za Brunallergene Etou je 100%.

USL Cup Statistika za Brunallergene Etou

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice3N/A
0
min.15752 minuta po utakmici
0
Utakmice su počele2N/A
3
Podudara se s pretplatom1N/AN/A
Utakmice su prekinute1N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi10.57
82
Minuta po primljenom golu157 Min'N/A
83
Bez gola267%
93
Uklizavanja21.15
62
Presječene lopte10.57
45
Dvoboji na zemlji158.60
77
Osvojeni dvoboji na zemlji95.16
88
Osvojeni zračni dvoboji31.72
76
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada10.57
24
Blokirani šutevi00.00
49
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Brunallergene Etou je primio 8 golova i zadržao 7 golove u 3 utakmicama USL 1 2026 sezone. To znači da kada je Brunallergene Etou na terenu, njihov tim prima gol svake 157 minuti. Štoviše, napravili su 1.15 tackles i 0.57 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Brunallergene Etou također skuplja oko 0.57 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni1N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona10.57
94
Minuta po Kartonu157 min' / kartonN/A
63
Kartoni preko 0,5133%
89
Počinjeni prekršaji21.15
62
Fauliran protiv31.72
84

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
71
Doprinos Golu00
54
Golovi kod kuće00
79
Golovi u gostima00
84
Očekivani golovi (xG)0.000.00
20
Bez penala xG (npxG)0.000.00
21
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
20
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
52
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
23
Pogodio okvir gola0 puta0.00
95
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
75
Preciznost udarca0.00%N/A
52
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
75
Očekivane asistencije (xA)0.090.05
20
Ukupno dodavanja3721.21
17
Uspješna dodavanja
31/ 37
17.77
22
Stopa dodavanja83.78%N/A
61
Ključna dodavanja10.57
61
Ubačaji52.87
90
Uspješni Ubačaji
2/ 5
1.15
92
Izvršeni ubačaji40.00%N/A
78
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling10.57
61
Uspješni driblinzi10.57
79
Stopa uspješnosti driblinga100.00%N/A
99
Izgubljene lopte10.57
31
Ofsajdi10.57
92

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penala100%
Izvedeni penali01
Zabijeni jedanaesterci01
Promašeni penali00

US Open kup Statistika za Brunallergene Etou

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice2N/A
4
min.18090 minuta po utakmici
0
Utakmice su počele2N/A
49
Podudara se s pretplatom0N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi42
14
Minuta po primljenom golu45 Min'N/A
25
Bez gola00%
16
Uklizavanja42.00
78
Presječene lopte21.00
64
Dvoboji na zemlji2010.00
80
Osvojeni dvoboji na zemlji157.50
96
Osvojeni zračni dvoboji42.00
86
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada42.00
70
Blokirani šutevi00.00
60
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Brunallergene Etou je primio 8 golova i zadržao 7 golove u 2 utakmicama USL 1 2026 sezone. To znači da kada je Brunallergene Etou na terenu, njihov tim prima gol svake 45 minuti. Štoviše, napravili su 2.00 tackles i 1.00 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Brunallergene Etou također skuplja oko 2.00 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
63
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
63
Kartoni preko 0,500%
64
Počinjeni prekršaji21.00
52
Fauliran protiv52.50
90

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
68
Doprinos Golu00
51
Golovi kod kuće00
85
Golovi u gostima00
81
Očekivani golovi (xG)0.000.00
23
Bez penala xG (npxG)0.000.00
23
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
23
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
48
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
32
Pogodio okvir gola0 puta0.00
93
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
71
Preciznost udarca0.00%N/A
48
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
74
Očekivane asistencije (xA)0.300.15
69
Ukupno dodavanja6231.00
35
Uspješna dodavanja
50/ 62
25.00
36
Stopa dodavanja80.65%N/A
41
Ključna dodavanja42.00
90
Ubačaji52.50
78
Uspješni Ubačaji
3/ 5
1.50
94
Izvršeni ubačaji60.00%N/A
94
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling42.00
86
Uspješni driblinzi21.00
85
Stopa uspješnosti driblinga50.00%N/A
77
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
76

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penala100%
Izvedeni penali01
Zabijeni jedanaesterci01
Promašeni penali00

Statistička analiza Brunallergene Etou

Brunallergene Etou je Obrana koji se pojavio u 20 utakmicama ove sezone u USL 1, igrajući ukupno 612 minuta. Brunallergene Etou prima u prosjeku 1.18 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 35%. To znači da je Brunallergene Etou zadržao čistu mrežu u 7 utakmicama od 20 u kojima je igrao.

Brunallergene Etou je postigao ukupno 0 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 21 u Pittsburgh Riverhounds FC popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)

Nema asistencija

Nema Kartona

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 1 / 1 jednaesteraca
Promašeno 0 / 1 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: 100%
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

355 / 489 Igrača

Rang primljenih golova

102 / 206 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

29

0

12

13

2

0

1542'

2

0

4

1

0

0

114'

3

0

3

1

0

0

240'

Ukupno 2025

35

0

19

16

2
0

1931'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.7
 Primio

0.12  Rezervacije

2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

32

2

20

14

5

0

2396'

1

0

1

0

0

0

44'

Ukupno 2024

33

2

21

14

5
0

2440'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.08 Golovi

0.75
 Primio

0.19  Rezervacije

2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

28

1

18

12

3

0

2035'

3

0

2

2

0

0

117'

Ukupno 2023

31

1

20

14

3
0

2152'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.04 Golovi

0.8
 Primio

0.13  Rezervacije

2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

23

0

11

6

6

0

768'

1

0

2

0

0

0

79'

Ukupno 2022

24

0

13

6

6
0

847'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.29
 Primio

0.7  Rezervacije

2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

6

1

7

3

1

0

496'

Ukupno 2021

6

1

7

3

1
0

496'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.18 Golovi

1.27
 Primio

0.18  Rezervacije

2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

17

0

21

5

6

0

1512'

Ukupno 2020

17

0

21

5

6
0

1512'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.25
 Primio

0.36  Rezervacije

2018/2019 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

17

0

17

6

6

1

1462'

Ukupno 2018/2019

18

0

19

6

6
1

1552'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.05
 Primio

0.37  Rezervacije

2017/2018 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

16

0

12

8

4

0

1440'

Ukupno 2017/2018

16

0

12

8

4
0

1440'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.75
 Primio

0.25  Rezervacije

2016/2017 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

20

0

13

8

7

1

1616'

2

0

4

0

1

0

180'

Ukupno 2016/2017

22

0

17

8

8
1

1796'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.72
 Primio

0.39  Rezervacije

2015/2016 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

28

0

25

8

4

0

2335'

Ukupno 2015/2016

28

0

25

8

4
0

2335'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.96
 Primio

0.15  Rezervacije

2014/2015 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

28

1

35

5

7

1

2402'

Ukupno 2014/2015

28

1

35

5

7
1

2402'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.04 Golovi

1.31
 Primio

0.26  Rezervacije

2013/2014 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

25

0

32

6

8

0

2192'

Ukupno 2013/2014

25

0

32

6

8
0

2192'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.31
 Primio

0.33  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
Uskoro
Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.