
Andy Delort Stats
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
Više
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
Iznad je statistika karijere za Andy Delort. Andy Delort odigrao je ukupno 408 utakmica, postigao 137 golova i skupio 31 asistencija. Andy Delort je odigrao najveći broj utakmica na Ligue 1 s 408 nastupima u Francuska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Nacional 3 Grupa J
Ligue 1 Statistika za Andy Delort
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 9 | N/A | 4 |
| min. | 611 | 68 minuta po utakmici | 11 |
| Utakmice su počele | 8 | N/A | 18 |
| Podudara se s pretplatom | 1 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 6 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 38 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 25 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 47 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 56 |
| Očekivani golovi (xG) | 1.45 | 0.22 | 72 |
| Bez penala xG (npxG) | 1.45 | 0.22 | 73 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Andy Delort do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Ligue 1 2024/2025. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 16 | 2.46 | 96 |
| Šutevi u okvir | 6/ 16 | 0.92 | 86 |
| Šutevi izvan okvira | 10/ 16 | 1.54 | 99 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 61 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 37 |
| Preciznost udarca | 37.50% | N/A | 36 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Andy Delort uzeo je 16 šuteva u 9 utakmicama do sada u Ligue 1 2024/2025 sezoni. Od 16 hitaca, 6 hitci su bili u metu, a ostali 10 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Andy Delort 37.50%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 2.46 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 40 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.39 | 0.06 | 10 |
| Ukupno dodavanja | 113 | 17.38 | 4 |
| Uspješna dodavanja | 60/ 113 | 9.23 | 1 |
| Stopa dodavanja | 53.10% | N/A | 1 |
| Ključna dodavanja | 8 | 1.23 | 71 |
| Ubačaji | 11 | 1.69 | 63 |
| Uspješni Ubačaji | 3/ 11 | 0.46 | 68 |
| Izvršeni ubačaji | 27.27% | N/A | 70 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Andy Delort nije postigao nijedan gol tijekom ove Ligue 1 sezone.
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 5 | 0.77 | 32 |
| Uspješni driblinzi | 3 | 0.46 | 40 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 60.00% | N/A | 80 |
| Izgubljene lopte | 10 | 1.54 | 17 |
| Ofsajdi | 9 | 1.38 | 99 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 1 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 1 | 0.15 | 44 |
| Minuta po Kartonu | 611 min' / karton | N/A | 70 |
| Kartoni preko 0,5 | 1 | 11% | 49 |
| Počinjeni prekršaji | 10 | 1.54 | 77 |
| Fauliran protiv | 12 | 1.85 | 85 |
Andy Delort je do sada dobio 1 žute kartone i 0 crvene kartone u 9 utakmicama Ligue 1 2024/2025 sezone. Počine 1.54 prekršaja u 90 minuta.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 17 | 2.5 | 1 |
| Minuta po primljenom golu | 36 Min' | N/A | 1 |
| Bez gola | 0 | 0% | 3 |
| Uklizavanja | 5 | 0.77 | 18 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 7 |
| Dvoboji na zemlji | 108 | 16.62 | 98 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 45 | 6.92 | 94 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 27 | 4.15 | 99 |
| Prolaznost driblinga | 1 | 0.15 | 90 |
| Prekid napada | 3 | 0.46 | 17 |
| Blokirani šutevi | 1 | 0.15 | 44 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 81.25% |
| Izvedeni penali | 0 | 32 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 26 |
| Promašeni penali | 0 | 6 |
Andy Delort je dosad u svojoj karijeri izvodio 32 jedanaesteraca. Od njih, Andy Delort postigao je 26 penala dok je promašio 6. Ukupna stopa konverzije kazne za Andy Delort je 81.25%.
Nacional 3 Grupa J Statistika za Andy Delort
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 2 | N/A |
| min. | 180 | 90 minuta po utakmici |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Postignuti golovi | 1 | 0.5 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.5 |
| Golovi kod kuće | 1 | 0.5 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 |
| Minute po golu | 180 Minute po golu | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Dribling | Nije snimljeno | N/A |
| Uspješni driblinzi | N/A | N/A |
| Stopa uspješnosti driblinga | N/A | N/A |
| Ofsajdi | N/A | N/A |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % |
|---|---|---|
| Primljeni golovi | 5 | 2.5 |
| Minuta po primljenom golu | 36 Min' | N/A |
| Bez gola | 0 | 0% |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 81.25% |
| Izvedeni penali | 0 | 32 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 26 |
| Promašeni penali | 0 | 6 |
CAF Liga prvaka Statistika za Andy Delort
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 5 | N/A |
| min. | 332 | 66 minuta po utakmici |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Dribling | Nije snimljeno | N/A |
| Uspješni driblinzi | N/A | N/A |
| Stopa uspješnosti driblinga | N/A | N/A |
| Ofsajdi | N/A | N/A |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % |
|---|---|---|
| Primljeni golovi | 1 | 0.27 |
| Minuta po primljenom golu | 332 Min' | N/A |
| Bez gola | 4 | 80% |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 81.25% |
| Izvedeni penali | 0 | 32 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 26 |
| Promašeni penali | 0 | 6 |
Andy Delort je Napad koji se pojavio u 2 utakmicama ove sezone u Nacional 3 Grupa J, igrajući ukupno 180 minuta. Andy Delort zabija u prosjeku 0.5 gola svakih 90 minuta koliko je na terenu. Ovaj napadački učinak trenutačno ga stavlja na -1 od 215 igrača u Nacional 3 Grupa J koji su odigrali najmanje 3 utakmice .
Postigao je ukupno 1 golova dosad u sezoni u ligi, što ga stavlja na 6 u Nacional 3 Grupa J popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postigne gol svakih 180 minuta
Nema asistencija
Nema Kartona
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2023/2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.42 Golovi
0.34 Asistencije
0.08 Rezervacije
2022/2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.43 Golovi
0.07 Asistencije
0 Rezervacije
2021/2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.6 Golovi
0.1 Asistencije
0.1 Rezervacije
2020/2021 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.54 Golovi
0.32 Asistencije
0.14 Rezervacije
2019/2020 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.35 Golovi
0.12 Asistencije
0.2 Rezervacije
2018/2019 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.4 Golovi
0.2 Asistencije
0.11 Rezervacije
2017/2018 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.19 Golovi
0.19 Asistencije
0.19 Rezervacije
2016/2017 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.7 Golovi
0.23 Asistencije
0 Rezervacije
2015/2016 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.34 Golovi
0.06 Asistencije
0.14 Rezervacije
2014/2015 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.13 Golovi
0 Asistencije
0.13 Rezervacije
2013/2014 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.69 Golovi
0 Asistencije
0.23 Rezervacije
2012/2013 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.37 Golovi
0.37 Asistencije
0.75 Rezervacije
2011/2012 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0.77 Rezervacije
2011 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije