
Markus Allast Stats
2026
2025/2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
Više
2019
2018
Iznad je statistika karijere za Markus Allast. Markus Allast odigrao je ukupno 185 utakmica, postigao 4 golova i skupio 0 asistencija. Markus Allast je odigrao najveći broj utakmica na Esiliiga A s 185 nastupima u Estonija . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Esiliiga A
Esiliiga A Statistika za Markus Allast
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 7 | N/A | 18 |
| min. | 630 | 90 minuta po utakmici | 19 |
| Utakmice su počele | 7 | N/A | 23 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 7 | 1 | 92 |
| Minuta po primljenom golu | 90 Min' | N/A | 92 |
| Bez gola | 2 | 28% | 75 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 52 |
| Presječene lopte | 8 | 1.11 | 94 |
| Dvoboji na zemlji | 41 | 5.69 | 69 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 25 | 3.47 | 83 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 9 | 1.25 | 98 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 8 | 1.11 | 89 |
| Blokirani šutevi | 1 | 0.14 | 73 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Kao branič, Markus Allast je primio 7 golova i zadržao 2 golove u 7 utakmicama Esiliiga A 2026 sezone. To znači da kada je Markus Allast na terenu, njihov tim prima gol svake 90 minuti. Štoviše, napravili su 0.00 tackles i 1.11 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Markus Allast također skuplja oko 1.11 odobrenja u isto vrijeme.
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 20 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 20 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 29 |
| Počinjeni prekršaji | 1 | 0.14 | 22 |
| Fauliran protiv | 1 | 0.14 | 32 |
Markus Allast nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove Esiliiga A sezone.
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 39 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 29 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 55 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 51 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.04 | 0.01 | 27 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.04 | 0.01 | 28 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Markus Allast do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Esiliiga A 2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 1 | 0.14 | 33 |
| Šutevi u okvir | 0/ 1 | 0.00 | 38 |
| Šutevi izvan okvira | 1/ 1 | 0.14 | 44 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 87 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 45 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 38 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Markus Allast uzeo je 1 šuteva u 7 utakmicama do sada u Esiliiga A 2026 sezoni. Od 1 hitaca, 0 hitci su bili u metu, a ostali 1 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Markus Allast 0.00%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 0.14 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 50 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.24 | 0.03 | 45 |
| Ukupno dodavanja | 147 | 20.42 | 87 |
| Uspješna dodavanja | 129/ 147 | 17.92 | 90 |
| Stopa dodavanja | 87.76% | N/A | 88 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 27 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 26 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 41 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 41 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Markus Allast nije postigao nijedan gol tijekom ove Esiliiga A sezone.
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 1 | 0.14 | 30 |
| Uspješni driblinzi | 1 | 0.14 | 39 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 100.00% | N/A | 99 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 60 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Markus Allast još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
Estonija Kup Statistika za Markus Allast
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 2 | N/A | 0 |
| min. | 165 | 83 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 2 | N/A | 0 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 4 | 2.18 | 99 |
| Minuta po primljenom golu | 41 Min' | N/A | 99 |
| Bez gola | 0 | 0% | 0 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 99 |
| Presječene lopte | 2 | 1.00 | 99 |
| Dvoboji na zemlji | 6 | 3.00 | 99 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 3 | 1.50 | 99 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 99 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 4 | 2.00 | 99 |
| Blokirani šutevi | 2 | 1.00 | 99 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Kao branič, Markus Allast je primio 7 golova i zadržao 2 golove u 2 utakmicama Esiliiga A 2026 sezone. To znači da kada je Markus Allast na terenu, njihov tim prima gol svake 41 minuti. Štoviše, napravili su 0.00 tackles i 1.00 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Markus Allast također skuplja oko 2.00 odobrenja u isto vrijeme.
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 99 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 99 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 99 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 99 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 99 |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 33 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 33 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 33 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 99 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.00 | 0.00 | 33 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 67 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 99 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 99 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 99 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 99 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 99 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.06 | 0.03 | 99 |
| Ukupno dodavanja | 28 | 14.00 | 99 |
| Uspješna dodavanja | 25/ 28 | 12.50 | 99 |
| Stopa dodavanja | 89.29% | N/A | 99 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 99 |
| Ubačaji | 1 | 0.50 | 99 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 1 | 0.00 | 99 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 99 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 99 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 99 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 99 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Markus Allast je Obrana koji se pojavio u 7 utakmicama ove sezone u Esiliiga A, igrajući ukupno 630 minuta. Markus Allast prima u prosjeku 1 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 28%. To znači da je Markus Allast zadržao čistu mrežu u 2 utakmicama od 7 u kojima je igrao.
Markus Allast je postigao ukupno 0 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 30 u Viimsi JK popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Nema asistencija
Nema Kartona
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang primljenih golova
2026 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
0
Primio
0 Rezervacije
2025 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1.5
Primio
0.5 Rezervacije
2024 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
0.93
Primio
0.25 Rezervacije
2023 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1.57
Primio
0.45 Rezervacije
2022 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1.28
Primio
0.12 Rezervacije
2021 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0.1 Golovi
1.72
Primio
0.29 Rezervacije
2020 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
2.14
Primio
0.13 Rezervacije
2019 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
2.05
Primio
0.06 Rezervacije
2018 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
1.38
Primio
0.15 Rezervacije