Keelan O'Connell Stats
2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2018/2019
Iznad je statistika karijere za Keelan O'Connell. Keelan O'Connell odigrao je ukupno 96 utakmica, postigao 3 golova i skupio 0 asistencija. Keelan O'Connell je odigrao najveći broj utakmica na Nacionalna liga N/S s 96 nastupima u Engleska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Queensland NPL
Queensland NPL Statistika za Keelan O'Connell
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 3 | N/A | 0 |
| min. | 270 | 90 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 3 | N/A | 28 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 49 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.33 | 65 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 63 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 64 |
| Očekivani golovi (xG) | 1.72 | 0.16 | 60 |
| Bez penala xG (npxG) | 1.72 | 0.16 | 61 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Keelan O'Connell do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Queensland NPL 2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 15 | 1.41 | 64 |
| Šutevi u okvir | 5/ 15 | 0.47 | 63 |
| Šutevi izvan okvira | 10/ 15 | 0.94 | 65 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 79 |
| Stopa pretvorbe udarca | 6.67% | N/A | 45 |
| Preciznost udarca | 33.33% | N/A | 48 |
| Udarci po postignutom golu | 15.00 | N/A | N/A |
Keelan O'Connell uzeo je 15 šuteva u 3 utakmicama do sada u Queensland NPL 2026 sezoni. Od 15 hitaca, 5 hitci su bili u metu, a ostali 10 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Keelan O'Connell 33.33%. Postižu gol za svaki 15.00 udarac koji uzmu i uzmu 1.41 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 1 | 0.33 | 93 |
| Očekivane asistencije (xA) | 3.38 | 0.32 | 92 |
| Ukupno dodavanja | 457 | 42.84 | 65 |
| Uspješna dodavanja | 374/ 457 | 35.06 | 66 |
| Stopa dodavanja | 81.84% | N/A | 68 |
| Ključna dodavanja | 22 | 2.06 | 96 |
| Ubačaji | 23 | 2.16 | 77 |
| Uspješni Ubačaji | 6/ 23 | 0.56 | 71 |
| Izvršeni ubačaji | 26.09% | N/A | 47 |
| Minuta po asistenciji | 270 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Keelan O'Connell je asistirao 1 asistencija u 3 utakmicama do sada u Queensland NPL 2026 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Keelan O'Connell dodaje loptu otprilike 42.84 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 81.84. također postigne 2.06 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Keelan O'Connell xA (očekivane asistencije) je 0.32 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 92 posto igrača u Queensland NPL
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 43 | 4.03 | 86 |
| Uspješni driblinzi | 32 | 3.00 | 90 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 74.42% | N/A | 68 |
| Izgubljene lopte | 14 | 1.31 | 24 |
| Ofsajdi | 1 | 0.09 | 53 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 1 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 1 | 0.33 | 88 |
| Minuta po Kartonu | 270 min' / karton | N/A | 62 |
| Kartoni preko 0,5 | 1 | 33% | 92 |
| Počinjeni prekršaji | 5 | 0.47 | 27 |
| Fauliran protiv | 17 | 1.59 | 86 |
Keelan O'Connell je do sada dobio 1 žute kartone i 0 crvene kartone u 3 utakmicama Queensland NPL 2026 sezone. Počine 0.47 prekršaja u 90 minuta.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 6 | 2 | 30 |
| Minuta po primljenom golu | 45 Min' | N/A | 30 |
| Bez gola | 0 | 0% | 23 |
| Uklizavanja | 2 | 0.19 | 42 |
| Presječene lopte | 9 | 0.84 | 21 |
| Dvoboji na zemlji | 210 | 19.69 | 75 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 76 | 7.12 | 66 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 3 | 0.28 | 2 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 14 | 1.31 | 58 |
| Blokirani šutevi | 1 | 0.09 | 32 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Keelan O'Connell još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
Keelan O'Connell je Veznjak koji se pojavio u 3 utakmicama ove sezone u Queensland NPL, igrajući ukupno 270 minuta. Keelan O'Connell ima prosječno 0.33 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.
Keelan O'Connell je postigao ukupno 0 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 16 u Gold Coast United FC popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Asistira svakih 270 minuta
Kartoniran svakih 270 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2024/2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0.2 Rezervacije
2023/2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.13 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2022/2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2021/2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0.15 Rezervacije
2018/2019 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije