Jordan Cullinane-Liburd Stats

Pozicija : Obrana - Zadnji vezni
Nacionalnost : England
Birthplace : England - England
Broj dresa : #18
Godine (rođendan) : 31 (23 May 1995)
Visina : 190cm

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Više

2018/2019

2017/2018

2025/2026 i statistika karijere- Jordan Cullinane-Liburd

4.92
Prosječna ocjena u Vanarama Nacionalna ligaRang primljenih golova : 139 / 267 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2025/2026

25

3

32

5

3
1

2083'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

148

8

136

59

0

0

12133'

7

0

4

1

2

0

540'

4

0

8

0

0

0

360'

Ukupno 2023/2024

228

13

245

69

22
3

18630'

Iznad je statistika karijere za Jordan Cullinane-Liburd. Jordan Cullinane-Liburd odigrao je ukupno 228 utakmica, postigao 13 golova i skupio 0 asistencija. Jordan Cullinane-Liburd je odigrao najveći broj utakmica na Nacionalna liga N/S s 228 nastupima u Engleska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Vanarama Nacionalna liga

1.38Primljeni / 90'
32 golovi u 25 ut.
45th Postotak
20%Bez gola
5 čistih u 25 ut.
49th Postotak
0.17Kartoni na 90
4 Ukupno kartona
51st Postotak

Jordan Cullinane-Liburd Statistika - Detaljno

Vanarama Nacionalna liga Statistika za Jordan Cullinane-Liburd

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice25N/A
47
min.208383 minuta po utakmici
63
Godišnja plaća€32,200N/A
41
Utakmice su počele24N/A
64
Podudara se s pretplatom1N/AN/A
Utakmice su prekinute3N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi321.38
45
Minuta po primljenom golu65 Min'N/A
45
Bez gola520%
49
Uklizavanja00.00
71
Presječene lopte00.00
46
Dvoboji na zemlji00.00
35
Osvojeni dvoboji na zemlji00.00
36
Osvojeni zračni dvoboji00.00
42
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada00.00
45
Blokirani šutevi00.00
72
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Jordan Cullinane-Liburd je primio 32 golova i zadržao 5 golove u 25 utakmicama Vanarama Nacionalna liga 2025/2026 sezone. To znači da kada je Jordan Cullinane-Liburd na terenu, njihov tim prima gol svake 65 minuti. Štoviše, napravili su 0.00 tackles i 0.00 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Jordan Cullinane-Liburd također skuplja oko 0.00 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni3N/AN/A
Crveni kartoni1N/AN/A
Ukupni broj kartona40.17
51
Minuta po Kartonu521 min' / kartonN/A
64
Kartoni preko 0,528%
40
Počinjeni prekršaji00.00
45
Fauliran protiv00.00
45

Jordan Cullinane-Liburd je do sada dobio 3 žute kartone i 1 crvene kartone u 25 utakmicama Vanarama Nacionalna liga 2025/2026 sezone. Počine 0.00 prekršaja u 90 minuta.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi30.13
65
Doprinos Golu30.13
45
Golovi kod kuće20.15
65
Golovi u gostima10.1
63
Očekivani golovi (xG)1.750.08
65
Bez penala xG (npxG)1.750.08
68
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu694 Minute po goluN/AN/A

Jordan Cullinane-Liburd postigao je 3 golova u 25 broju utakmica do sada u Vanarama Nacionalna liga 2025/2026 sezone. 2 od 3 golovi postignuti su kod kuće dok su 1 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Jordan Cullinane-Liburd u 90 minuta je 0.13. Štoviše, Jordan Cullinane-Liburd ukupni G/A (golovi + asistencije) je 3 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.13 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.08. To stavlja Jordan Cullinane-Liburd npxG izlaz na 1.75 što ih stavlja u 68 postotak Vanarama Nacionalna liga igrača.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
50
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
68
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
55
Pogodio okvir gola0 puta0.00
96
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
60
Preciznost udarca0.00%N/A
68
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Jordan Cullinane-Liburd još nije pucao u sezoni Vanarama Nacionalna liga 2025/2026.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
37
Očekivane asistencije (xA)0.000.00
24
Ukupno dodavanja00.00
34
Uspješna dodavanja
0/ 0
0.00
34
Stopa dodavanja0.00%N/A
34
Ključna dodavanja00.00
57
Ubačaji00.00
52
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
65
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
65
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Jordan Cullinane-Liburd nije postigao nijedan gol tijekom ove Vanarama Nacionalna liga sezone.

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
51
Uspješni driblinzi00.00
55
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
55
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
83

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Jordan Cullinane-Liburd još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

Statistička analiza Jordan Cullinane-Liburd

Jordan Cullinane-Liburd je Obrana koji se pojavio u 25 utakmicama ove sezone u Vanarama Nacionalna liga, igrajući ukupno 2083 minuta. Jordan Cullinane-Liburd prima u prosjeku 1.38 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 20%. To znači da je Jordan Cullinane-Liburd zadržao čistu mrežu u 5 utakmicama od 25 u kojima je igrao.

Jordan Cullinane-Liburd je postigao ukupno 3 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 5 u Tamworth FC popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postigne gol svakih 694 minuta

Nema asistencija

Nema Kartona

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

224 / 618 Igrača

Rang primljenih golova

139 / 267 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2026/2027 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2026/2027

6

0

16

0

2
0

540'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

2.67
 Primio

0.33  Rezervacije

2024/2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

4

0

2

1

2

0

360'

Ukupno 2024/2025

30

2

33

4

14
2

2380'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.09 Golovi

1.38
 Primio

0.58  Rezervacije

2023/2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

40

5

24

20

0

0

3411'

1

0

1

0

0

0

90'

1

0

3

0

0

0

90'

Ukupno 2023/2024

42

5

28

20

0
0

3591'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.13 Golovi

0.63
 Primio

0  Rezervacije

2022/2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

1

0

1

0

0

0

90'

Ukupno 2022/2023

16

0

10

8

0
0

1248'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.7
 Primio

0  Rezervacije

2021/2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

18

2

7

13

0

0

1026'

1

0

0

0

0

0

0'

Ukupno 2021/2022

19

2

7

13

0
0

1026'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.18 Golovi

0.61
 Primio

0  Rezervacije

2020/2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2020/2021

6

0

5

2

0
0

540'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.83
 Primio

0  Rezervacije

2019/2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

30

1

46

8

0

0

2601'

Ukupno 2019/2020

30

1

46

8

0
0

2601'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.03 Golovi

1.59
 Primio

0  Rezervacije

2018/2019 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

39

0

45

8

0

0

3397'

2

0

4

0

0

0

180'

Ukupno 2018/2019

41

0

49

8

0
0

3577'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.19
 Primio

0  Rezervacije

2017/2018 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

1

0

1

0

0

0

90'

Ukupno 2017/2018

13

0

19

1

3
0

1044'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.7
 Primio

0.28  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
Uskoro
Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.