John Mcatee Portrait

John Mcatee Stats

Pozicija : Napad - Drugi napadač
Nacionalnost : England
Birthplace : England - England
Broj dresa : #45
Godine (rođendan) : 27 (23 July 1999)
Visina : 180cm
Težina : 75kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Više

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2026/2027 i statistika karijere- John Mcatee

6.56
Prosječna ocjena u PrvenstvoRang golova : 204 / 387 Igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

6

0

1

1

0

0

333'

1

0

0

0

0

0

18'

Ukupno 2026/2027

8

1

1

1
0

0

441'

Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

114

25

10

14

1

0

6408'

75

8

8

4

0

0

4126'

21

4

1

0

0

0

1116'

8

3

0

1

0

0

550'

6

0

1

1

0

0

333'

6

0

2

1

0

0

325'

Ukupno 2025/2026

306

59

22

26
2

2

17831'

Iznad je statistika karijere za John Mcatee. John Mcatee odigrao je ukupno 306 utakmica, postigao 59 golova i skupio 10 asistencija. John Mcatee je odigrao najveći broj utakmica na EFL Prva liga s 306 nastupima u Engleska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Prvenstvo

0.00Golovi na 90
0 Ukupno golova
51 Postotak
0.27Asistencije na 90
1 Ukupno asistencija
92 Postotak
0.27G+A prema 90
1 Ukupno doprinosa za gol
68 Postotak
0.19xG na 90'
0.72 Očekivani golovi
66 Postotak
0.23xA Po 90
0.86 Očekivane asistencije
84 Postotak
0.27Kartoni na 90
1 Ukupno kartona
73 Postotak

John Mcatee Statistika - Detaljno

Prvenstvo Statistika za John Mcatee

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice6N/A
5
min.33356 minuta po utakmici
0
Utakmice su počele5N/A
18
Podudara se s pretplatom1N/AN/A
Utakmice su prekinute1N/AN/A

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
51
Doprinos Golu10.27
68
Golovi kod kuće00
66
Golovi u gostima00
67
Očekivani golovi (xG)0.720.19
66
Bez penala xG (npxG)0.720.19
67
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

John Mcatee do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Prvenstvo 2026/2027. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci82.16
82
Šutevi u okvir
3/ 8
0.81
83
Šutevi izvan okvira
5/ 8
1.35
81
Pogodio okvir gola1 puta0.27
99
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
51
Preciznost udarca37.50%N/A
78
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

John Mcatee uzeo je 8 šuteva u 6 utakmicama do sada u Prvenstvo 2026/2027 sezoni. Od 8 hitaca, 3 hitci su bili u metu, a ostali 5 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta John Mcatee 37.50%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 2.16 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije10.27
92
Očekivane asistencije (xA)0.860.23
84
Ukupno dodavanja7520.27
13
Uspješna dodavanja
57/ 75
15.41
17
Stopa dodavanja76.00%N/A
30
Ključna dodavanja41.08
64
Ubačaji20.54
43
Uspješni Ubačaji
0/ 2
0.00
38
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
38
Minuta po asistenciji333 Minuta po asistencijiN/AN/A

John Mcatee je asistirao 1 asistencija u 6 utakmicama do sada u Prvenstvo 2026/2027 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, John Mcatee dodaje loptu otprilike 20.27 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 76.00. također postigne 1.08 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak John Mcatee xA (očekivane asistencije) je 0.23 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 84 posto igrača u Prvenstvo

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling51.35
66
Uspješni driblinzi20.54
61
Stopa uspješnosti driblinga40.00%N/A
46
Izgubljene lopte30.81
40
Ofsajdi00.00
41

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni1N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona10.27
73
Minuta po Kartonu333 min' / kartonN/A
59
Kartoni preko 0,5117%
68
Počinjeni prekršaji61.62
86
Fauliran protiv20.54
29

John Mcatee je do sada dobio 1 žute kartone i 0 crvene kartone u 6 utakmicama Prvenstvo 2026/2027 sezone. Počine 1.62 prekršaja u 90 minuta.

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi41.08
76
Minuta po primljenom golu83 Min'N/A
76
Bez gola117%
37
Uklizavanja92.43
89
Presječene lopte20.54
40
Dvoboji na zemlji349.19
57
Osvojeni dvoboji na zemlji154.05
39
Osvojeni zračni dvoboji20.54
28
Prolaznost driblinga51.35
4
Prekid napada10.27
2
Blokirani šutevi00.00
26
Dodjeljeni penali00.00
99

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penala66.67%
Izvedeni penali03
Zabijeni jedanaesterci02
Promašeni penali01

John Mcatee je dosad u svojoj karijeri izvodio 3 jedanaesteraca. Od njih, John Mcatee postigao je 2 penala dok je promašio 1. Ukupna stopa konverzije kazne za John Mcatee je 66.67%.

Carabao kup Statistika za John Mcatee

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice1N/A
0
min.1818 minuta po utakmici
0
Utakmice su počele0N/A
0
Podudara se s pretplatom1N/AN/A
Utakmice su prekinute0N/AN/A

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
71
Doprinos Golu00
47
Golovi kod kuće00
87
Golovi u gostima00
76
Očekivani golovi (xG)0.000.00
26
Bez penala xG (npxG)0.000.00
26
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
26
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
53
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
30
Pogodio okvir gola0 puta0.00
92
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
79
Preciznost udarca0.00%N/A
53
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
75
Očekivane asistencije (xA)0.040.20
81
Ukupno dodavanja420.00
18
Uspješna dodavanja
3/ 4
15.00
22
Stopa dodavanja75.00%N/A
35
Ključna dodavanja15.00
99
Ubačaji15.00
92
Uspješni Ubačaji
1/ 1
5.00
99
Izvršeni ubačaji100.00%N/A
99
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling15.00
97
Uspješni driblinzi15.00
99
Stopa uspješnosti driblinga100.00%N/A
99
Izgubljene lopte210.00
0
Ofsajdi00.00
81

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
73
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
73
Kartoni preko 0,500%
76
Počinjeni prekršaji00.00
23
Fauliran protiv00.00
21

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi00
99
Minuta po primljenom golu0 Min'N/A
15
Bez gola00%
22
Uklizavanja15.00
99
Presječene lopte00.00
35
Dvoboji na zemlji420.00
99
Osvojeni dvoboji na zemlji210.00
98
Osvojeni zračni dvoboji00.00
16
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada00.00
8
Blokirani šutevi00.00
56
Dodjeljeni penali00.00
99

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penala66.67%
Izvedeni penali03
Zabijeni jedanaesterci02
Promašeni penali01

Premier League Cup U23 Statistika za John Mcatee

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minuta
Odigrane utakmice1N/A
min.9090 minuta po utakmici

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minuta
Postignuti golovi11
Doprinos Golu11
Golovi kod kuće00
Golovi u gostima11
Minute po golu90 Minute po goluN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minuta
Asistencije00
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minuta
DriblingNije snimljenoN/A
Uspješni driblinziN/AN/A
Stopa uspješnosti driblingaN/AN/A
OfsajdiN/AN/A

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minuta
Žuti kartoni0N/A
Crveni kartoni0N/A
Ukupni broj kartona00
Minuta po KartonuNema KartonaN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %
Primljeni golovi33
Minuta po primljenom golu30 Min'N/A
Bez gola00%

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penala66.67%
Izvedeni penali03
Zabijeni jedanaesterci02
Promašeni penali01

Statistička analiza John Mcatee

John Mcatee je Napad koji se pojavio u 6 utakmicama ove sezone u Prvenstvo, igrajući ukupno 333 minuta. John Mcatee zabija u prosjeku 0 gola svakih 90 minuta koliko je na terenu. Ovaj napadački učinak trenutačno ga stavlja na 204 od 387 igrača u Prvenstvo koji su odigrali najmanje 3 utakmice .

Postigao je ukupno 0 golova dosad u sezoni u ligi, što ga stavlja na 15 u Prvenstvo popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)

Asistira svakih 333 minuta

Kartoniran svakih 333 minuta

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 2 / 3 jednaesteraca
Promašeno 1 / 3 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: 67%
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

204 / 387 Igrača

Rang asistencija

39 / 387 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2025/2026 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

26

2

2

3

1

0

829'

1

0

0

0

0

0

62'

5

2

1

0

0

0

324'

Ukupno 2025/2026

32

4

3

3
1

0

1215'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.22 Golovi

0.22  Asistencije

0.43  Rezervacije

2024/2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

45

11

3

6

0

0

2797'

6

1

0

0

0

0

267'

1

0

0

0

0

0

22'

3

0

2

1

0

0

171'

Ukupno 2024/2025

55

12

5

7
0

0

3257'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.35 Golovi

0.1  Asistencije

0.19  Rezervacije

2023/2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

42

12

5

5

0

0

2776'

2

2

0

0

0

0

157'

1

1

0

0

0

0

46'

Ukupno 2023/2024

45

15

5

5
0

0

2979'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.39 Golovi

0.16  Asistencije

0.16  Rezervacije

2022/2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

26

4

4

1

0

0

1893'

4

0

0

1

0

0

299'

1

0

0

0

0

0

27'

Ukupno 2022/2023

31

4

4

2
0

0

2219'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.19 Golovi

0.19  Asistencije

0.05  Rezervacije

2021/2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2021/2022

39

16

0

5
1

2

3104'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.46 Golovi

0  Asistencije

0.17  Rezervacije

2020/2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

30

1

2

1

0

0

1245'

1

1

0

0

0

0

72'

1

0

0

0

0

0

90'

Ukupno 2020/2021

32

2

2

1
0

0

1407'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.07 Golovi

0.14  Asistencije

0.07  Rezervacije

2019/2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

19

3

2

2

0

0

988'

6

0

0

0

0

0

362'

1

0

0

0

0

0

74'

Ukupno 2019/2020

26

3

2

2
0

0

1424'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.27 Golovi

0.18  Asistencije

0.18  Rezervacije

2018/2019 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

1

0

0

0

0

0

0'

Ukupno 2018/2019

30

1

0

0
0

0

1373'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.07 Golovi

0  Asistencije

0  Rezervacije

2017/2018 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2017/2018

7

1

0

0
0

0

406'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.22 Golovi

0  Asistencije

0  Rezervacije

2016/2017 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2016/2017

1

0

0

0
0

0

6'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0  Asistencije

0  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.