
Jed Wallace Stats
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Više
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
Iznad je statistika karijere za Jed Wallace. Jed Wallace odigrao je ukupno 478 utakmica, postigao 69 golova i skupio 60 asistencija. Jed Wallace je odigrao najveći broj utakmica na Prvenstvo s 478 nastupima u Engleska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Prvenstvo
Prvenstvo Statistika za Jed Wallace
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 12 | N/A | 73 |
| min. | 526 | 44 minuta po utakmici | 21 |
| Utakmice su počele | 5 | N/A | 17 |
| Podudara se s pretplatom | 7 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 50 |
| Doprinos Golu | 2 | 0.34 | 71 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 63 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 67 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.70 | 0.12 | 53 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.70 | 0.12 | 53 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Jed Wallace do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Prvenstvo 2026/2027. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 9 | 1.53 | 66 |
| Šutevi u okvir | 3/ 9 | 0.51 | 69 |
| Šutevi izvan okvira | 6/ 9 | 1.02 | 67 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 82 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 50 |
| Preciznost udarca | 33.33% | N/A | 70 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Jed Wallace uzeo je 9 šuteva u 12 utakmicama do sada u Prvenstvo 2026/2027 sezoni. Od 9 hitaca, 3 hitci su bili u metu, a ostali 6 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Jed Wallace 33.33%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 1.53 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 2 | 0.34 | 95 |
| Očekivane asistencije (xA) | 1.56 | 0.26 | 88 |
| Ukupno dodavanja | 139 | 23.56 | 19 |
| Uspješna dodavanja | 104/ 139 | 17.63 | 22 |
| Stopa dodavanja | 74.82% | N/A | 27 |
| Ključna dodavanja | 4 | 0.68 | 40 |
| Ubačaji | 24 | 4.07 | 85 |
| Uspješni Ubačaji | 6/ 24 | 1.02 | 88 |
| Izvršeni ubačaji | 25.00% | N/A | 73 |
| Minuta po asistenciji | 263 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Jed Wallace je asistirao 2 asistencija u 12 utakmicama do sada u Prvenstvo 2026/2027 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Jed Wallace dodaje loptu otprilike 23.56 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 74.82. također postigne 0.68 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Jed Wallace xA (očekivane asistencije) je 0.26 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 88 posto igrača u Prvenstvo
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 13 | 2.20 | 83 |
| Uspješni driblinzi | 7 | 1.19 | 87 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 53.85% | N/A | 66 |
| Izgubljene lopte | 6 | 1.02 | 31 |
| Ofsajdi | 3 | 0.51 | 89 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 29 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 29 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 29 |
| Počinjeni prekršaji | 5 | 0.85 | 43 |
| Fauliran protiv | 5 | 0.85 | 48 |
Jed Wallace nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove Prvenstvo sezone.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 8 | 1.37 | 46 |
| Minuta po primljenom golu | 66 Min' | N/A | 47 |
| Bez gola | 2 | 17% | 37 |
| Uklizavanja | 13 | 2.20 | 85 |
| Presječene lopte | 3 | 0.51 | 37 |
| Dvoboji na zemlji | 59 | 10.00 | 67 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 27 | 4.58 | 55 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 2 | 0.34 | 17 |
| Prolaznost driblinga | 5 | 0.85 | 19 |
| Prekid napada | 11 | 1.86 | 53 |
| Blokirani šutevi | 2 | 0.34 | 58 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 78.57% |
| Izvedeni penali | 0 | 14 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 11 |
| Promašeni penali | 0 | 3 |
Jed Wallace je dosad u svojoj karijeri izvodio 14 jedanaesteraca. Od njih, Jed Wallace postigao je 11 penala dok je promašio 3. Ukupna stopa konverzije kazne za Jed Wallace je 78.57%.
Carabao kup Statistika za Jed Wallace
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 1 | N/A | 0 |
| min. | 57 | 57 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 1 | N/A | 0 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 75 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 42 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 75 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 92 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.20 | 0.32 | 78 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.20 | 0.32 | 78 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 2 | 3.16 | 87 |
| Šutevi u okvir | 1/ 2 | 1.58 | 91 |
| Šutevi izvan okvira | 1/ 2 | 1.58 | 83 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 87 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 70 |
| Preciznost udarca | 50.00% | N/A | 83 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 58 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.16 | 0.25 | 87 |
| Ukupno dodavanja | 17 | 26.84 | 35 |
| Uspješna dodavanja | 15/ 17 | 23.68 | 57 |
| Stopa dodavanja | 88.24% | N/A | 99 |
| Ključna dodavanja | 3 | 4.74 | 99 |
| Ubačaji | 5 | 7.89 | 96 |
| Uspješni Ubačaji | 3/ 5 | 4.74 | 99 |
| Izvršeni ubačaji | 60.00% | N/A | 96 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 5 | 7.89 | 99 |
| Uspješni driblinzi | 2 | 3.16 | 96 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 40.00% | N/A | 52 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 65 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 58 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 58 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 65 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 22 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 17 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 1 | 1.58 | 0 |
| Minuta po primljenom golu | 57 Min' | N/A | 0 |
| Bez gola | 0 | 0% | 0 |
| Uklizavanja | 2 | 3.16 | 96 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 39 |
| Dvoboji na zemlji | 9 | 14.21 | 96 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 4 | 6.32 | 96 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 17 |
| Prolaznost driblinga | 1 | 1.58 | 0 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 0 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 43 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 78.57% |
| Izvedeni penali | 0 | 14 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 11 |
| Promašeni penali | 0 | 3 |
Jed Wallace je Napad koji se pojavio u 12 utakmicama ove sezone u Prvenstvo, igrajući ukupno 526 minuta. Jed Wallace zabija u prosjeku 0 gola svakih 90 minuta koliko je na terenu. Ovaj napadački učinak trenutačno ga stavlja na 314 od 402 igrača u Prvenstvo koji su odigrali najmanje 3 utakmice .
Postigao je ukupno 0 golova dosad u sezoni u ligi, što ga stavlja na 15 u Prvenstvo popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Asistira svakih 263 minuta
Kartoniran svakih 0 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2025/2026 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.18 Golovi
0.18 Asistencije
0.09 Rezervacije
2024/2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.11 Golovi
0.11 Asistencije
0.23 Rezervacije
2023/2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.19 Golovi
0.15 Asistencije
0.09 Rezervacije
2022/2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.14 Golovi
0.18 Asistencije
0.07 Rezervacije
2021/2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.18 Golovi
0.35 Asistencije
0.09 Rezervacije
2020/2021 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.26 Golovi
0.12 Asistencije
0.07 Rezervacije
2019/2020 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.24 Golovi
0.31 Asistencije
0.21 Rezervacije
2018/2019 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.12 Golovi
0.05 Asistencije
0.22 Rezervacije
2017/2018 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.15 Golovi
0.22 Asistencije
0.27 Rezervacije
2016/2017 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0.25 Asistencije
0.25 Rezervacije
2015/2016 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2015 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
1.31 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2014 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0.5 Rezervacije
2012/2013 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.31 Golovi
0 Asistencije
0.1 Rezervacije