Jack Lambert Stats
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020
2018/2019
Više
2017/2018
2016/2017
Iznad je statistika karijere za Jack Lambert. Jack Lambert odigrao je ukupno 159 utakmica, postigao 23 golova i skupio 0 asistencija. Jack Lambert je odigrao najveći broj utakmica na Nacionalna liga N/S s 159 nastupima u Engleska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Nacionalna liga Sjever
Nacionalna liga Sjever Statistika za Jack Lambert
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 1 | N/A | -1 |
| min. | 7 | 7 minuta po utakmici | -1 |
| Utakmice su počele | 0 | N/A | 5 |
| Podudara se s pretplatom | 1 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | -1 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | -1 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | -1 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | -1 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.48 | 0.10 | 54 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.48 | 0.10 | 55 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Jack Lambert do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Nacionalna liga Sjever 2026/2027. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 8 | 1.73 | 83 |
| Šutevi u okvir | 1/ 8 | 0.22 | 52 |
| Šutevi izvan okvira | 7/ 8 | 1.51 | 92 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 87 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 55 |
| Preciznost udarca | 12.50% | N/A | 34 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Jack Lambert uzeo je 8 šuteva u 1 utakmicama do sada u Nacionalna liga Sjever 2026/2027 sezoni. Od 8 hitaca, 1 hitci su bili u metu, a ostali 7 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Jack Lambert 12.50%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 1.73 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | -1 |
| Očekivane asistencije (xA) | 1.09 | 0.24 | 91 |
| Ukupno dodavanja | 160 | 34.62 | 66 |
| Uspješna dodavanja | 105/ 160 | 22.72 | 54 |
| Stopa dodavanja | 65.62% | N/A | 23 |
| Ključna dodavanja | 8 | 1.73 | 98 |
| Ubačaji | 24 | 5.19 | 99 |
| Uspješni Ubačaji | 9/ 24 | 1.95 | 99 |
| Izvršeni ubačaji | 37.50% | N/A | 72 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Jack Lambert nije postigao nijedan gol tijekom ove Nacionalna liga Sjever sezone.
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 15 | 3.25 | 94 |
| Uspješni driblinzi | 9 | 1.95 | 93 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 60.00% | N/A | 54 |
| Izgubljene lopte | 3 | 0.65 | 35 |
| Ofsajdi | 1 | 0.22 | 77 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | -1 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | -1 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 89 |
| Počinjeni prekršaji | 2 | 0.43 | 14 |
| Fauliran protiv | 4 | 0.87 | 45 |
Jack Lambert nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove Nacionalna liga Sjever sezone.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 | -1 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A | -1 |
| Bez gola | 1 | 100% | -1 |
| Uklizavanja | 1 | 0.22 | 81 |
| Presječene lopte | 2 | 0.43 | 18 |
| Dvoboji na zemlji | 61 | 13.20 | 53 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 28 | 6.06 | 39 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 5 | 1.08 | 29 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 4 | 0.87 | 24 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 30 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 100% |
| Izvedeni penali | 0 | 1 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 1 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Jack Lambert je dosad u svojoj karijeri izvodio 1 jedanaesteraca. Od njih, Jack Lambert postigao je 1 penala dok je promašio 0. Ukupna stopa konverzije kazne za Jack Lambert je 100%.
Jack Lambert je Veznjak koji se pojavio u 1 utakmicama ove sezone u Nacionalna liga Sjever, igrajući ukupno 7 minuta. Jack Lambert ima prosječno 0 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.
Jack Lambert je postigao ukupno 0 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 14 u AFC Telford United popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Nema asistencija
Nema Kartona
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2025/2026 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.24 Golovi
0 Asistencije
0.24 Rezervacije
2024/2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.08 Golovi
0 Asistencije
0.08 Rezervacije
2023/2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.11 Golovi
0 Asistencije
0.27 Rezervacije
2022/2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.33 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2021/2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.19 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2020 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.91 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2018/2019 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2017/2018 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2016/2017 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.12 Golovi
0 Asistencije
0.06 Rezervacije