Deon Moore Stats

Pozicija : Napad - centarfor
Nacionalnost : Engleska
Birthplace : Croydon - England
Broj dresa : #9
Godine (rođendan) : 26 (14 May 1999)
Visina : 179cm

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Više

2016/2017

2025/2026 i statistika karijere- Deon Moore

6.77
Prosječna ocjena u Nacionalna liga JugRang golova : 111 / 449 Igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2025/2026

22

6

4

3
0

0

1782'

Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

12

1

0

0

0

0

401'

4

0

0

0

0

0

113'

3

0

0

0

0

0

235'

2

0

0

0

0

0

174'

Ukupno 2024/2025

114

13

6

7
0

0

5791'

Iznad je statistika karijere za Deon Moore. Deon Moore odigrao je ukupno 114 utakmica, postigao 13 golova i skupio 0 asistencija. Deon Moore je odigrao najveći broj utakmica na Nacionalna liga N/S s 114 nastupima u Engleska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Nacionalna liga Jug

0.21Golovi na 90
4 Ukupno golova
77 Postotak
0.21Asistencije na 90
4 Ukupno asistencija
92 Postotak
0.43G+A prema 90
8 Ukupno doprinosa za gol
87 Postotak
0.37xG na 90'
10.97 Očekivani golovi
87 Postotak
0.18xA Po 90
5.18 Očekivane asistencije
86 Postotak
0.11Kartoni na 90
2 Ukupno kartona
58 Postotak

Deon Moore Statistika - Detaljno

Nacionalna liga Jug Statistika za Deon Moore

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice20N/A
78
min.168884 minuta po utakmici
74
Utakmice su počele18N/A
80
Podudara se s pretplatom1N/AN/A
Utakmice su prekinute2N/AN/A

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi40.21
77
Doprinos Golu80.43
87
Golovi kod kuće20.21
74
Golovi u gostima20.22
77
Očekivani golovi (xG)10.970.37
87
Bez penala xG (npxG)9.570.32
83
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu422 Minute po goluN/AN/A

Deon Moore postigao je 4 golova u 20 broju utakmica do sada u Nacionalna liga Jug 2025/2026 sezone. 2 od 4 golovi postignuti su kod kuće dok su 2 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Deon Moore u 90 minuta je 0.21. Štoviše, Deon Moore ukupni G/A (golovi + asistencije) je 8 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.43 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.32. To stavlja Deon Moore npxG izlaz na 9.57 što ih stavlja u 83 postotak Nacionalna liga Jug igrača.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci501.69
72
Šutevi u okvir
26/ 50
0.88
84
Šutevi izvan okvira
24/ 50
0.81
64
Pogodio okvir gola1 puta0.03
76
Stopa pretvorbe udarca22.00%N/A
88
Preciznost udarca52.00%N/A
88
Udarci po postignutom golu4.55N/AN/A

Deon Moore uzeo je 50 šuteva u 20 utakmicama do sada u Nacionalna liga Jug 2025/2026 sezoni. Od 50 hitaca, 26 hitci su bili u metu, a ostali 24 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Deon Moore 52.00%. Postižu gol za svaki 4.55 udarac koji uzmu i uzmu 1.69 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije40.21
92
Očekivane asistencije (xA)5.180.18
86
Ukupno dodavanja53918.23
12
Uspješna dodavanja
407/ 539
13.77
16
Stopa dodavanja75.51%N/A
65
Ključna dodavanja371.25
86
Ubačaji270.91
47
Uspješni Ubačaji
6/ 27
0.20
39
Izvršeni ubačaji22.22%N/A
35
Minuta po asistenciji422 Minuta po asistencijiN/AN/A

Deon Moore je asistirao 4 asistencija u 20 utakmicama do sada u Nacionalna liga Jug 2025/2026 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Deon Moore dodaje loptu otprilike 18.23 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 75.51. također postigne 1.25 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Deon Moore xA (očekivane asistencije) je 0.18 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 86 posto igrača u Nacionalna liga Jug

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling531.79
63
Uspješni driblinzi401.35
63
Stopa uspješnosti driblinga75.47%N/A
57
Izgubljene lopte571.93
8
Ofsajdi411.39
99

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni2N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona20.11
58
Minuta po Kartonu844 min' / kartonN/A
74
Kartoni preko 0,5210%
68
Počinjeni prekršaji431.45
81
Fauliran protiv331.12
67

Deon Moore je do sada dobio 2 žute kartone i 0 crvene kartone u 20 utakmicama Nacionalna liga Jug 2025/2026 sezone. Počine 1.45 prekršaja u 90 minuta.

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi120.64
98
Minuta po primljenom golu141 Min'N/A
98
Bez gola945%
92
Uklizavanja00.00
20
Presječene lopte40.14
2
Dvoboji na zemlji83028.07
94
Osvojeni dvoboji na zemlji2478.35
77
Osvojeni zračni dvoboji1334.50
86
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada40.14
3
Blokirani šutevi10.03
20
Dodjeljeni penali00.00
99

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Deon Moore još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

WC Qualification CONCACAF Statistika za Deon Moore

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice2N/A
0
min.9447 minuta po utakmici
0
Utakmice su počele1N/A
0
Podudara se s pretplatom1N/AN/A
Utakmice su prekinute1N/AN/A

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi21.91
99
Doprinos Golu21.91
99
Golovi kod kuće22.47
99
Golovi u gostima00
74
Očekivani golovi (xG)1.371.31
99
Bez penala xG (npxG)1.371.31
99
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova1N/AN/A
Minute po golu47 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci21.91
79
Šutevi u okvir
2/ 2
1.91
97
Šutevi izvan okvira
0/ 2
0.00
26
Pogodio okvir gola0 puta0.00
81
Stopa pretvorbe udarca100.00%N/A
99
Preciznost udarca100.00%N/A
99
Udarci po postignutom golu1.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
72
Očekivane asistencije (xA)0.100.10
51
Ukupno dodavanja1817.23
10
Uspješna dodavanja
17/ 18
16.28
20
Stopa dodavanja94.44%N/A
99
Ključna dodavanja21.91
88
Ubačaji32.87
84
Uspješni Ubačaji
0/ 3
0.00
71
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
71
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
16
Uspješni driblinzi00.00
24
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
24
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi21.91
99

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni1N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona10.96
99
Minuta po Kartonu94 min' / kartonN/A
56
Kartoni preko 0,5150%
99
Počinjeni prekršaji00.00
9
Fauliran protiv43.83
99

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi00
99
Minuta po primljenom golu0 Min'N/A
2
Bez gola00%
11
Uklizavanja00.00
8
Presječene lopte10.96
70
Dvoboji na zemlji54.79
13
Osvojeni dvoboji na zemlji54.79
68
Osvojeni zračni dvoboji10.96
56
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada00.00
6
Blokirani šutevi00.00
42
Dodjeljeni penali00.00
99

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Statistička analiza Deon Moore

Deon Moore je Napad koji se pojavio u 20 utakmicama ove sezone u Nacionalna liga Jug, igrajući ukupno 1688 minuta. Deon Moore zabija u prosjeku 0.21 gola svakih 90 minuta koliko je na terenu. Ovaj napadački učinak trenutačno ga stavlja na 111 od 449 igrača u Nacionalna liga Jug koji su odigrali najmanje 3 utakmice .

Postigao je ukupno 4 golova dosad u sezoni u ligi, što ga stavlja na 4 u Nacionalna liga Jug popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postigne gol svakih 422 minuta

Asistira svakih 422 minuta

Kartoniran svakih 844 minuta

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

111 / 449 Igrača

Rang asistencija

39 / 449 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2024/2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

1

0

1

0

0

0

84'

Ukupno 2024/2025

25

1

24

4

4
0

1387'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.18
 Primio

0.17  Rezervacije

2023/2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

12

1

6

1

0

0

401'

Ukupno 2023/2024

18

4

8

2

0
0

597'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.22 Golovi

1.35
 Primio

0  Rezervacije

2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2023

3

0

5

0

0
0

270'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

2
 Primio

0  Rezervacije

2021/2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2021/2022

15

1

4

1

0
0

364'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.25 Golovi

0.99
 Primio

0  Rezervacije

2020/2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

2

0

3

0

0

0

180'

1

0

1

0

0

0

90'

Ukupno 2020/2021

10

1

10

2

0
0

699'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.21 Golovi

1.26
 Primio

0  Rezervacije

2019/2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

1

0

0

0

0

0

6'

Ukupno 2019/2020

12

0

0

0
0

0

555'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0  Asistencije

0  Rezervacije

2018/2019 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

1

0

0

0

0

0

55'

1

0

0

1

0

0

2'

Ukupno 2018/2019

5

0

1

2

0
0

117'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0
 Primio

0  Rezervacije

2016/2017 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

2

0

0

0

0

0

105'

Ukupno 2016/2017

6

0

0

0
0

0

179'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0  Asistencije

0  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
Uskoro
Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.