
Stine Larsen Stats
2026
2027
2025
2023
2022
2021
2019/2020
2017/2018
Više
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
Iznad je statistika karijere za Stine Larsen. Stine Larsen odigrao je ukupno 138 utakmica, postigao 35 golova i skupio 1 asistencija. Stine Larsen je odigrao najveći broj utakmica na Damallsvenskan s 138 nastupima u Švedska. Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Damallsvenskan
Damallsvenskan Statistika za Stine Larsen
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 3 | N/A | 0 |
| min. | 213 | 71 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 3 | N/A | 7 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 3 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 1 | 0.42 | 93 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.42 | 81 |
| Golovi kod kuće | 1 | 0.61 | 93 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 69 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.00 | 0.00 | 19 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 20 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 213 Minute po golu | N/A | N/A |
Stine Larsen postigao je 1 golova u 3 broju utakmica do sada u Damallsvenskan 2026 sezone. 1 od 1 golovi postignuti su kod kuće dok su 0 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Stine Larsen u 90 minuta je 0.42. Štoviše, Stine Larsen ukupni G/A (golovi + asistencije) je 1 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.42 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.00. To stavlja Stine Larsen npxG izlaz na 0.00 što ih stavlja u 20 postotak Damallsvenskan igrača.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 21 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 38 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 28 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 92 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 54 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 38 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Stine Larsen još nije pucao u sezoni Damallsvenskan 2026.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 51 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.00 | 0.00 | 3 |
| Ukupno dodavanja | 0 | 0.00 | 4 |
| Uspješna dodavanja | 0/ 0 | 0.00 | 4 |
| Stopa dodavanja | 0.00% | N/A | 4 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 27 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 25 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 43 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 43 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Stine Larsen nije postigao nijedan gol tijekom ove Damallsvenskan sezone.
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 25 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 31 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 31 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 76 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 55 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 55 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 55 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 25 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 20 |
Stine Larsen nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove Damallsvenskan sezone.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 3 | 1.27 | 57 |
| Minuta po primljenom golu | 71 Min' | N/A | 57 |
| Bez gola | 0 | 0% | 11 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 78 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 12 |
| Dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 7 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 8 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 20 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 14 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 49 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 100% |
| Izvedeni penali | 0 | 3 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 3 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Stine Larsen je dosad u svojoj karijeri izvodio 3 jedanaesteraca. Od njih, Stine Larsen postigao je 3 penala dok je promašio 0. Ukupna stopa konverzije kazne za Stine Larsen je 100%.
UEFA Liga prvaka za žene Statistika za Stine Larsen
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 2 | N/A | 0 |
| min. | 180 | 90 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 2 | N/A | 0 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 50 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 33 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 62 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 67 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.00 | 0.00 | 11 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 12 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 0 | 0.00 | 11 |
| Šutevi u okvir | 0/ 0 | 0.00 | 27 |
| Šutevi izvan okvira | 0/ 0 | 0.00 | 16 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 78 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 48 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 27 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 51 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Ukupno dodavanja | 0 | 0.00 | 0 |
| Uspješna dodavanja | 0/ 0 | 0.00 | 0 |
| Stopa dodavanja | 0.00% | N/A | 0 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 13 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 17 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 37 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 37 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 12 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 20 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 20 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 62 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 1 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 1 | 0.5 | 99 |
| Minuta po Kartonu | 180 min' / karton | N/A | 49 |
| Kartoni preko 0,5 | 1 | 50% | 99 |
| Počinjeni prekršaji | 0 | 0.00 | 12 |
| Fauliran protiv | 0 | 0.00 | 12 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 1 | 0.5 | 96 |
| Minuta po primljenom golu | 180 Min' | N/A | 96 |
| Bez gola | 0 | 0% | 11 |
| Uklizavanja | 0 | 0.00 | 7 |
| Presječene lopte | 0 | 0.00 | 12 |
| Dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 0 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 0 | 0.00 | 0 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 0 | 0.00 | 7 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 0 | 0.00 | 3 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 35 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 100% |
| Izvedeni penali | 0 | 3 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 3 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
UEFA Womens Nations League Statistika za Stine Larsen
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 2 | N/A | 0 |
| min. | 180 | 90 minuta po utakmici | 0 |
| Utakmice su počele | 2 | N/A | 0 |
| Podudara se s pretplatom | 0 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 0 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 56 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 | 41 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 67 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 74 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.31 | 0.15 | 80 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.31 | 0.15 | 80 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 4 | 2.00 | 90 |
| Šutevi u okvir | 2/ 4 | 1.00 | 95 |
| Šutevi izvan okvira | 2/ 4 | 1.00 | 90 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 95 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 85 |
| Preciznost udarca | 50.00% | N/A | 95 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 | 63 |
| Očekivane asistencije (xA) | 0.15 | 0.07 | 20 |
| Ukupno dodavanja | 100 | 50.00 | 75 |
| Uspješna dodavanja | 78/ 100 | 39.00 | 70 |
| Stopa dodavanja | 78.00% | N/A | 25 |
| Ključna dodavanja | 0 | 0.00 | 10 |
| Ubačaji | 1 | 0.50 | 45 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 1 | 0.00 | 50 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 50 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 1 | 0.50 | 30 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 20 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 20 |
| Izgubljene lopte | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 65 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 52 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 52 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 45 |
| Počinjeni prekršaji | 4 | 2.00 | 90 |
| Fauliran protiv | 1 | 0.50 | 35 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 | 99 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A | 0 |
| Bez gola | 1 | 50% | 87 |
| Uklizavanja | 6 | 3.00 | 90 |
| Presječene lopte | 8 | 4.00 | 99 |
| Dvoboji na zemlji | 16 | 8.00 | 55 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 9 | 4.50 | 75 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 2 | 1.00 | 80 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 6 | 3.00 | 90 |
| Blokirani šutevi | 0 | 0.00 | 65 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | 100% |
| Izvedeni penali | 0 | 3 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 3 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Stine Larsen je Napad koji se pojavio u 3 utakmicama ove sezone u Damallsvenskan, igrajući ukupno 213 minuta. Stine Larsen zabija u prosjeku 0.42 gola svakih 90 minuta koliko je na terenu. Ovaj napadački učinak trenutačno ga stavlja na -1 od 229 igrača u Damallsvenskan koji su odigrali najmanje 3 utakmice .
Postigao je ukupno 1 golova dosad u sezoni u ligi, što ga stavlja na 11 u Damallsvenskan popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postigne gol svakih 213 minuta
Nema asistencija
Nema Kartona
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2027 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.34 Golovi
0.11 Asistencije
0.23 Rezervacije
2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.41 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.37 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2021 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.31 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2019/2020 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2017/2018 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.79 Golovi
0 Asistencije
0.29 Rezervacije
2017 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2016 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
8.18 Rezervacije
2015 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0.34 Rezervacije
2014 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije