
Matěj Ryneš Stats
2025/2026
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Iznad je statistika karijere za Matěj Ryneš. Matěj Ryneš odigrao je ukupno 179 utakmica, postigao 13 golova i skupio 13 asistencija. Matěj Ryneš je odigrao najveći broj utakmica na Prva liga s 179 nastupima u Češka Republika . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Prva liga
Prva liga Statistika za Matěj Ryneš
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 27 | N/A | 75 |
| min. | 1896 | 70 minuta po utakmici | 75 |
| Godišnja plaća | €122,000 | N/A | 75 |
| Utakmice su počele | 19 | N/A | 65 |
| Podudara se s pretplatom | 8 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 4 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 41 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.05 | 28 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 56 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 57 |
| Očekivani golovi (xG) | 1.93 | 0.09 | 43 |
| Bez penala xG (npxG) | 1.93 | 0.09 | 44 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Matěj Ryneš do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Prva liga 2025/2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 26 | 1.23 | 57 |
| Šutevi u okvir | 7/ 26 | 0.33 | 51 |
| Šutevi izvan okvira | 19/ 26 | 0.90 | 62 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 74 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 41 |
| Preciznost udarca | 26.92% | N/A | 40 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Matěj Ryneš uzeo je 26 šuteva u 27 utakmicama do sada u Prva liga 2025/2026 sezoni. Od 26 hitaca, 7 hitci su bili u metu, a ostali 19 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Matěj Ryneš 26.92%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 1.23 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 1 | 0.05 | 47 |
| Očekivane asistencije (xA) | 4.16 | 0.20 | 84 |
| Ukupno dodavanja | 1115 | 52.93 | 96 |
| Uspješna dodavanja | 926/ 1115 | 43.96 | 95 |
| Stopa dodavanja | 83.05% | N/A | 86 |
| Ključna dodavanja | 33 | 1.57 | 85 |
| Ubačaji | 85 | 4.03 | 88 |
| Uspješni Ubačaji | 25/ 85 | 1.19 | 90 |
| Izvršeni ubačaji | 29.41% | N/A | 68 |
| Minuta po asistenciji | 1896 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Matěj Ryneš je asistirao 1 asistencija u 27 utakmicama do sada u Prva liga 2025/2026 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Matěj Ryneš dodaje loptu otprilike 52.93 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 83.05. također postigne 1.57 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Matěj Ryneš xA (očekivane asistencije) je 0.20 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 84 posto igrača u Prva liga
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 31 | 1.47 | 68 |
| Uspješni driblinzi | 8 | 0.38 | 45 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 25.81% | N/A | 16 |
| Izgubljene lopte | 15 | 0.71 | 39 |
| Ofsajdi | 2 | 0.09 | 57 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 8 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 8 | 0.38 | 88 |
| Minuta po Kartonu | 237 min' / karton | N/A | 25 |
| Kartoni preko 0,5 | 8 | 30% | 96 |
| Počinjeni prekršaji | 29 | 1.38 | 63 |
| Fauliran protiv | 27 | 1.28 | 63 |
Matěj Ryneš je do sada dobio 8 žute kartone i 0 crvene kartone u 27 utakmicama Prva liga 2025/2026 sezone. Počine 1.38 prekršaja u 90 minuta.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 18 | 0.85 | 87 |
| Minuta po primljenom golu | 105 Min' | N/A | 86 |
| Bez gola | 10 | 37% | 76 |
| Uklizavanja | 13 | 0.62 | 18 |
| Presječene lopte | 14 | 0.66 | 48 |
| Dvoboji na zemlji | 164 | 7.78 | 31 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 73 | 3.47 | 23 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 25 | 1.19 | 46 |
| Prolaznost driblinga | 11 | 0.52 | 45 |
| Prekid napada | 40 | 1.90 | 58 |
| Blokirani šutevi | 2 | 0.09 | 28 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Matěj Ryneš još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
Češki kup Statistika za Matěj Ryneš
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 3 | N/A |
| min. | 196 | 65 minuta po utakmici |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 |
| Doprinos Golu | 2 | 0.92 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Asistencije | 2 | 0.92 |
| Minuta po asistenciji | 98 Minuta po asistenciji | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Dribling | Nije snimljeno | N/A |
| Uspješni driblinzi | N/A | N/A |
| Stopa uspješnosti driblinga | N/A | N/A |
| Ofsajdi | N/A | N/A |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Žuti kartoni | 1 | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A |
| Ukupni broj kartona | 1 | 0.46 |
| Minuta po Kartonu | 196 min' / karton | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % |
|---|---|---|
| Primljeni golovi | 1 | 0.46 |
| Minuta po primljenom golu | 196 Min' | N/A |
| Bez gola | 2 | 67% |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
UEFA Europa Conference League Statistika za Matěj Ryneš
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 11 | N/A | 81 |
| min. | 622 | 57 minuta po utakmici | 58 |
| Godišnja plaća | €122,000 | N/A | 99 |
| Utakmice su počele | 7 | N/A | 52 |
| Podudara se s pretplatom | 4 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 2 | 0.29 | 84 |
| Doprinos Golu | 4 | 0.58 | 88 |
| Golovi kod kuće | 1 | 0.44 | 87 |
| Golovi u gostima | 1 | 0.22 | 78 |
| Očekivani golovi (xG) | 1.36 | 0.31 | 82 |
| Bez penala xG (npxG) | 1.36 | 0.31 | 83 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 311 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 4 | 0.90 | 52 |
| Šutevi u okvir | 1/ 4 | 0.22 | 50 |
| Šutevi izvan okvira | 3/ 4 | 0.67 | 55 |
| Pogodio okvir gola | 0 puta | 0.00 | 81 |
| Stopa pretvorbe udarca | 50.00% | N/A | 98 |
| Preciznost udarca | 25.00% | N/A | 48 |
| Udarci po postignutom golu | 2.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 2 | 0.29 | 89 |
| Očekivane asistencije (xA) | 1.55 | 0.35 | 96 |
| Ukupno dodavanja | 163 | 36.58 | 55 |
| Uspješna dodavanja | 123/ 163 | 27.61 | 50 |
| Stopa dodavanja | 75.46% | N/A | 28 |
| Ključna dodavanja | 3 | 0.67 | 46 |
| Ubačaji | 11 | 2.47 | 78 |
| Uspješni Ubačaji | 3/ 11 | 0.67 | 81 |
| Izvršeni ubačaji | 27.27% | N/A | 74 |
| Minuta po asistenciji | 311 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 2 | 0.45 | 31 |
| Uspješni driblinzi | 1 | 0.22 | 34 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 50.00% | N/A | 66 |
| Izgubljene lopte | 2 | 0.45 | 56 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 54 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 3 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 3 | 0.43 | 90 |
| Minuta po Kartonu | 207 min' / karton | N/A | 41 |
| Kartoni preko 0,5 | 3 | 27% | 82 |
| Počinjeni prekršaji | 3 | 0.67 | 30 |
| Fauliran protiv | 4 | 0.90 | 53 |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 7 | 1.01 | 53 |
| Minuta po primljenom golu | 89 Min' | N/A | 54 |
| Bez gola | 4 | 36% | 55 |
| Uklizavanja | 5 | 1.12 | 40 |
| Presječene lopte | 1 | 0.22 | 21 |
| Dvoboji na zemlji | 27 | 6.06 | 26 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 16 | 3.59 | 39 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 6 | 1.35 | 71 |
| Prolaznost driblinga | 1 | 0.22 | 75 |
| Prekid napada | 5 | 1.12 | 45 |
| Blokirani šutevi | 1 | 0.22 | 56 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Matěj Ryneš je Veznjak koji se pojavio u 27 utakmicama ove sezone u Prva liga, igrajući ukupno 1896 minuta. Matěj Ryneš ima prosječno 0.05 asistencija svakih 90 minuta koliko je na terenu.
Matěj Ryneš je postigao ukupno 0 golova dosad ove sezone u ligi, što ga svrstava na 29 u AC Sparta Praha popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Asistira svakih 1896 minuta
Kartoniran svakih 237 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2026/2027 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.27 Golovi
0.27 Asistencije
0 Rezervacije
2024/2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.06 Golovi
0.25 Asistencije
0.25 Rezervacije
2023/2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.05 Golovi
0.14 Asistencije
0.14 Rezervacije
2022/2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0.14 Golovi
0.18 Asistencije
0.32 Rezervacije
2021/2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije