Chenyang Wang Stats

Pozicija : Napad - Attacker
Nacionalnost : China
Birthplace : China - China
Broj dresa : #21
Godine (rođendan) : 22 (9 December 2003)
Visina : 176cm
Težina : 70kg

2026

2025

2024

2022

2026 i statistika karijere- Chenyang Wang

6.86
Prosječna ocjena u China League TwoRang golova : 211 / 505 Igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

18

1

0

4

1

0

1161'

Ukupno 2026

18

1

0

4
1

0

1161'

Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

62

7

2

22

2

0

4632'

8

0

0

4

1

0

414'

Ukupno 6075

71

7

2

27
3

0

5122'

Iznad je statistika karijere za Chenyang Wang. Chenyang Wang odigrao je ukupno 71 utakmica, postigao 7 golova i skupio 2 asistencija. Chenyang Wang je odigrao najveći broj utakmica na China League Two s 71 nastupima u Kina . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u China League Two

0.08Golovi na 90
1 Ukupno golova
60 Postotak
0.00Asistencije na 90
0 Ukupno asistencija
52 Postotak
0.08G+A prema 90
1 Ukupno doprinosa za gol
43 Postotak
0.11xG na 90'
1.25 Očekivani golovi
66 Postotak
0.05xA Po 90
0.52 Očekivane asistencije
38 Postotak
0.31Kartoni na 90
4 Ukupno kartona
85 Postotak

Chenyang Wang Statistika - Detaljno

China League Two Statistika za Chenyang Wang

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice18N/A
53
min.116165 minuta po utakmici
52
Utakmice su počele13N/A
54
Podudara se s pretplatom3N/AN/A
Utakmice su prekinute2N/AN/A

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi10.08
60
Doprinos Golu10.08
43
Golovi kod kuće10.13
71
Golovi u gostima00
65
Očekivani golovi (xG)1.250.11
66
Bez penala xG (npxG)1.250.11
68
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu1161 Minute po goluN/AN/A

Chenyang Wang postigao je 1 golova u 18 broju utakmica do sada u China League Two 2026 sezone. 1 od 1 golovi postignuti su kod kuće dok su 0 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Chenyang Wang u 90 minuta je 0.08. Štoviše, Chenyang Wang ukupni G/A (golovi + asistencije) je 1 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.08 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.11. To stavlja Chenyang Wang npxG izlaz na 1.25 što ih stavlja u 68 postotak China League Two igrača.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci161.39
89
Šutevi u okvir
8/ 16
0.70
95
Šutevi izvan okvira
8/ 16
0.70
81
Pogodio okvir gola0 puta0.00
86
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
50
Preciznost udarca50.00%N/A
89
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Chenyang Wang uzeo je 16 šuteva u 18 utakmicama do sada u China League Two 2026 sezoni. Od 16 hitaca, 8 hitci su bili u metu, a ostali 8 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Chenyang Wang 50.00%. Postižu gol za svaki 0.00 udarac koji uzmu i uzmu 1.39 udaraca u 90 minuta na terenu.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
52
Očekivane asistencije (xA)0.520.05
38
Ukupno dodavanja21218.47
48
Uspješna dodavanja
151/ 212
13.16
46
Stopa dodavanja71.23%N/A
24
Ključna dodavanja50.44
65
Ubačaji201.74
85
Uspješni Ubačaji
4/ 20
0.35
69
Izvršeni ubačaji20.00%N/A
41
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Chenyang Wang nije postigao nijedan gol tijekom ove China League Two sezone.

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling201.74
83
Uspješni driblinzi141.22
87
Stopa uspješnosti driblinga70.00%N/A
64
Izgubljene lopte40.35
40
Ofsajdi00.00
50

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni4N/AN/A
Crveni kartoni1N/AN/A
Ukupni broj kartona40.31
85
Minuta po Kartonu290 min' / kartonN/A
35
Kartoni preko 0,5211%
55
Počinjeni prekršaji100.87
55
Fauliran protiv100.87
59

Chenyang Wang je do sada dobio 4 žute kartone i 1 crvene kartone u 18 utakmicama China League Two 2026 sezone. Počine 0.87 prekršaja u 90 minuta.

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi141.09
35
Minuta po primljenom golu83 Min'N/A
35
Bez gola317%
13
Uklizavanja90.78
90
Presječene lopte141.22
84
Dvoboji na zemlji1119.67
61
Osvojeni dvoboji na zemlji665.75
81
Osvojeni zračni dvoboji60.52
35
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada181.57
78
Blokirani šutevi10.09
53
Dodjeljeni penali00.00
99

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Chenyang Wang još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

Statistička analiza Chenyang Wang

Chenyang Wang je Napad koji se pojavio u 18 utakmicama ove sezone u China League Two, igrajući ukupno 1161 minuta. Chenyang Wang zabija u prosjeku 0.08 gola svakih 90 minuta koliko je na terenu. Ovaj napadački učinak trenutačno ga stavlja na 211 od 505 igrača u China League Two koji su odigrali najmanje 3 utakmice .

Postigao je ukupno 1 golova dosad u sezoni u ligi, što ga stavlja na 7 u China League Two popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postigne gol svakih 1161 minuta

Nema asistencija

Nema Kartona

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

211 / 505 Igrača

Rang asistencija

306 / 505 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

23

1

2

10

1

0

1821'

Ukupno 2025

23

1

2

10
1

0

1821'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.05 Golovi

0.1  Asistencije

0.49  Rezervacije

2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

21

5

0

8

0

0

1650'

Ukupno 2024

22

5

0

9
0

0

1726'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0.27 Golovi

0  Asistencije

0.44  Rezervacije

2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Asistencije
Žuti karton
Crveni karton
PEN
Zabijeni jedanaesterci
Min'
Odigrane minute

8

0

0

4

1

0

414'

Ukupno 2022

8

0

0

4
1

0

414'

Golovi / 90 min

Asistencije / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0  Asistencije

0.87  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.