Ares Murathan Stats
2026
2025
Iznad je statistika karijere za Ares Murathan. Ares Murathan odigrao je ukupno 13 utakmica, postigao 0 golova i skupio 1 asistencija. Ares Murathan je odigrao najveći broj utakmica na China League Two s 13 nastupima u Kina . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u China League Two
Kina Prva liga Statistika za Ares Murathan
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 1 | N/A |
| min. | 2 | 2 minuta po utakmici |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % |
|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A |
| Bez gola | 0 | 0% |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A |
Ares Murathan nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove Kina Prva liga sezone.
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A |
Ares Murathan do sada nije postigao nijedan gol u sezoni Kina Prva liga 2026. Vidjet ćemo kakav će biti u nadolazećim utakmicama.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A |
Ares Murathan nije postigao nijedan gol tijekom ove Kina Prva liga sezone.
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Dribling | Nije snimljeno | N/A |
| Uspješni driblinzi | N/A | N/A |
| Stopa uspješnosti driblinga | N/A | N/A |
| Ofsajdi | N/A | N/A |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Ares Murathan još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
China League Two Statistika za Ares Murathan
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 9 | N/A | 12 |
| min. | 487 | 54 minuta po utakmici | 11 |
| Utakmice su počele | 5 | N/A | 12 |
| Podudara se s pretplatom | 4 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 6 | N/A | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 8 | 1.48 | 10 |
| Minuta po primljenom golu | 61 Min' | N/A | 10 |
| Bez gola | 3 | 33% | 56 |
| Uklizavanja | 10 | 1.85 | 99 |
| Presječene lopte | 11 | 2.03 | 98 |
| Dvoboji na zemlji | 76 | 14.05 | 90 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 36 | 6.65 | 92 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 14 | 2.59 | 95 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 14 | 2.59 | 94 |
| Blokirani šutevi | 3 | 0.55 | 98 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 2 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 2 | 0.37 | 91 |
| Minuta po Kartonu | 244 min' / karton | N/A | 31 |
| Kartoni preko 0,5 | 2 | 22% | 89 |
| Počinjeni prekršaji | 12 | 2.22 | 96 |
| Fauliran protiv | 12 | 2.22 | 96 |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 | 48 |
| Doprinos Golu | 1 | 0.18 | 64 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 62 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 | 67 |
| Očekivani golovi (xG) | 0.10 | 0.02 | 32 |
| Bez penala xG (npxG) | 0.10 | 0.02 | 33 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A | N/A |
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 2 | 0.37 | 45 |
| Šutevi u okvir | 0/ 2 | 0.00 | 35 |
| Šutevi izvan okvira | 2/ 2 | 0.37 | 58 |
| Pogodio okvir gola | 1 puta | 0.18 | 99 |
| Stopa pretvorbe udarca | 0.00% | N/A | 53 |
| Preciznost udarca | 0.00% | N/A | 35 |
| Udarci po postignutom golu | 0.00 | N/A | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 1 | 0.18 | 89 |
| Očekivane asistencije (xA) | 1.04 | 0.19 | 93 |
| Ukupno dodavanja | 223 | 41.21 | 96 |
| Uspješna dodavanja | 200/ 223 | 36.96 | 96 |
| Stopa dodavanja | 89.69% | N/A | 96 |
| Ključna dodavanja | 1 | 0.18 | 39 |
| Ubačaji | 0 | 0.00 | 20 |
| Uspješni Ubačaji | 0/ 0 | 0.00 | 34 |
| Izvršeni ubačaji | 0.00% | N/A | 34 |
| Minuta po asistenciji | 487 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 0 | 0.00 | 19 |
| Uspješni driblinzi | 0 | 0.00 | 20 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 0.00% | N/A | 23 |
| Izgubljene lopte | 1 | 0.18 | 54 |
| Ofsajdi | 0 | 0.00 | 53 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Chinese FA Cup Statistika za Ares Murathan
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 1 | N/A |
| min. | 90 | 90 minuta po utakmici |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % |
|---|---|---|
| Primljeni golovi | 1 | 1 |
| Minuta po primljenom golu | 90 Min' | N/A |
| Bez gola | 0 | 0% |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Dribling | Nije snimljeno | N/A |
| Uspješni driblinzi | N/A | N/A |
| Stopa uspješnosti driblinga | N/A | N/A |
| Ofsajdi | N/A | N/A |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Ares Murathan je Obrana koji se pojavio u 9 utakmicama ove sezone u China League Two, igrajući ukupno 487 minuta. Ares Murathan prima u prosjeku 1.48 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 33%. To znači da je Ares Murathan zadržao čistu mrežu u 3 utakmicama od 9 u kojima je igrao.
Ares Murathan je postigao ukupno 0 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 26 u Guangzhou Dandelion Alpha FC popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postiže gol svakih N/A minuta (bez golova)
Asistira svakih 487 minuta
Kartoniran svakih 244 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang primljenih golova
2025 Sezona
Golovi / 90 min
Primio / 90 min
0 Golovi
0
Primio
0 Rezervacije