Fabrizio Tomarelli Stats

Pozicija : Obrana - Zadnji vezni
Nacionalnost : Chile
Birthplace : Chile - Chile
Broj dresa : #4
Godine (rođendan) : 25 (4 August 2001)
Visina : 184cm

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2026 i statistika karijere- Fabrizio Tomarelli

6.40
Prosječna ocjena u Primera BRang primljenih golova : 90 / 141 igrača
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

18

1

19

3

5

0

1310'

2

0

2

0

0

0

116'

Ukupno 2026

20

1

21

3

5
0

1426'

Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

42

1

36

7

13

0

2469'

7

0

7

0

3

0

380'

Ukupno 12133

55

1

51

8

17
1

3173'

Iznad je statistika karijere za Fabrizio Tomarelli. Fabrizio Tomarelli odigrao je ukupno 55 utakmica, postigao 1 golova i skupio 0 asistencija. Fabrizio Tomarelli je odigrao najveći broj utakmica na Primera B s 55 nastupima u Čile . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.

Statistika po 90 minuta u Primera B

1.31Primljeni / 90'
19 golovi u 18 ut.
34th Postotak
17%Bez gola
3 čistih u 18 ut.
20th Postotak
0.34Kartoni na 90
5 Ukupno kartona
81st Postotak

Fabrizio Tomarelli Statistika - Detaljno

Primera B Statistika za Fabrizio Tomarelli

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice18N/A
50
min.131073 minuta po utakmici
54
Utakmice su počele15N/A
59
Podudara se s pretplatom3N/AN/A
Utakmice su prekinute1N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi191.31
34
Minuta po primljenom golu69 Min'N/A
35
Bez gola317%
20
Uklizavanja00.00
32
Presječene lopte80.58
48
Dvoboji na zemlji644.67
26
Osvojeni dvoboji na zemlji423.07
46
Osvojeni zračni dvoboji120.88
68
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada221.61
85
Blokirani šutevi50.36
91
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Fabrizio Tomarelli je primio 19 golova i zadržao 3 golove u 18 utakmicama Primera B 2026 sezone. To znači da kada je Fabrizio Tomarelli na terenu, njihov tim prima gol svake 69 minuti. Štoviše, napravili su 0.00 tackles i 0.58 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Fabrizio Tomarelli također skuplja oko 1.61 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni5N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona50.34
81
Minuta po Kartonu262 min' / kartonN/A
32
Kartoni preko 0,5528%
90
Počinjeni prekršaji50.36
49
Fauliran protiv20.15
26

Fabrizio Tomarelli je do sada dobio 5 žute kartone i 0 crvene kartone u 18 utakmicama Primera B 2026 sezone. Počine 0.36 prekršaja u 90 minuta.

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi10.07
57
Doprinos Golu10.07
56
Golovi kod kuće00
61
Golovi u gostima10.15
74
Očekivani golovi (xG)0.610.04
43
Bez penala xG (npxG)0.610.04
43
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu1310 Minute po goluN/AN/A

Fabrizio Tomarelli postigao je 1 golova u 18 broju utakmica do sada u Primera B 2026 sezone. 0 od 1 golovi postignuti su kod kuće dok su 1 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Fabrizio Tomarelli u 90 minuta je 0.07. Štoviše, Fabrizio Tomarelli ukupni G/A (golovi + asistencije) je 1 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.07 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.04. To stavlja Fabrizio Tomarelli npxG izlaz na 0.61 što ih stavlja u 43 postotak Primera B igrača.

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
14
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
33
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
16
Pogodio okvir gola0 puta0.00
84
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
46
Preciznost udarca0.00%N/A
33
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Fabrizio Tomarelli još nije pucao u sezoni Primera B 2026.

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
93
Očekivane asistencije (xA)0.420.03
37
Ukupno dodavanja17913.07
37
Uspješna dodavanja
154/ 179
11.24
46
Stopa dodavanja86.03%N/A
91
Ključna dodavanja30.22
46
Ubačaji30.22
34
Uspješni Ubačaji
1/ 3
0.07
40
Izvršeni ubačaji33.33%N/A
70
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Fabrizio Tomarelli nije postigao nijedan gol tijekom ove Primera B sezone.

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling20.15
24
Uspješni driblinzi10.07
24
Stopa uspješnosti driblinga50.00%N/A
50
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
60

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Fabrizio Tomarelli još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.

Copa Chile Statistika za Fabrizio Tomarelli

Ukupno gledanoUkupnoNa 90 minutaPostotak
Odigrane utakmice2N/A
0
min.11658 minuta po utakmici
0
Utakmice su počele1N/A
0
Podudara se s pretplatom1N/AN/A
Utakmice su prekinute1N/AN/A

Obrambena statistika

ObranaUkupnoZa 90 ili %Postotak
Primljeni golovi21.55
17
Minuta po primljenom golu58 Min'N/A
19
Bez gola00%
16
Uklizavanja00.00
65
Presječene lopte00.00
69
Dvoboji na zemlji00.00
49
Osvojeni dvoboji na zemlji00.00
52
Osvojeni zračni dvoboji00.00
65
Prolaznost driblinga00.00
99
Prekid napada00.00
59
Blokirani šutevi00.00
86
Dodjeljeni penali00.00
99

Kao branič, Fabrizio Tomarelli je primio 19 golova i zadržao 3 golove u 2 utakmicama Primera B 2026 sezone. To znači da kada je Fabrizio Tomarelli na terenu, njihov tim prima gol svake 58 minuti. Štoviše, napravili su 0.00 tackles i 0.00 interceptions za svakih 90 minuta koliko su bili na terenu. Fabrizio Tomarelli također skuplja oko 0.00 odobrenja u isto vrijeme.

Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja

Kartoni i prekršajiUkupnoNa 90 minutaPostotak
Žuti kartoni0N/AN/A
Crveni kartoni0N/AN/A
Ukupni broj kartona00
40
Minuta po KartonuNema KartonaN/A
40
Kartoni preko 0,500%
44
Počinjeni prekršaji00.00
64
Fauliran protiv00.00
67

Golovi i xG (očekivani golovi)

Golovi,xG,UdarciUkupnoNa 90 minutaPostotak
Postignuti golovi00
62
Doprinos Golu00
48
Golovi kod kuće00
75
Golovi u gostima00
75
Očekivani golovi (xG)0.000.00
47
Bez penala xG (npxG)0.000.00
48
Zabijeni jedanaesterci0N/AN/A
Hat-trickovi0N/AN/A
3 ili više golova0N/AN/A
2 ili više golova0N/AN/A
Minute po golu0 Minute po goluN/AN/A

Udarci

Podaci o udarcimaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Udarci00.00
62
Šutevi u okvir
0/ 0
0.00
76
Šutevi izvan okvira
0/ 0
0.00
66
Pogodio okvir gola0 puta0.00
98
Stopa pretvorbe udarca0.00%N/A
78
Preciznost udarca0.00%N/A
76
Udarci po postignutom golu0.00N/AN/A

Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi

Asistencije i dodavanjaUkupnoNa 90 minutaPostotak
Asistencije00
68
Očekivane asistencije (xA)0.000.00
35
Ukupno dodavanja00.00
45
Uspješna dodavanja
0/ 0
0.00
45
Stopa dodavanja0.00%N/A
45
Ključna dodavanja00.00
67
Ubačaji00.00
66
Uspješni Ubačaji
0/ 0
0.00
81
Izvršeni ubačaji0.00%N/A
81
Minuta po asistencijiNema asistencijaN/AN/A

Dribling i statistika ofsajda

Dribling i ofsajdUkupnoNa 90 minutaPostotak
Dribling00.00
66
Uspješni driblinzi00.00
77
Stopa uspješnosti driblinga0.00%N/A
77
Izgubljene lopte00.00
99
Ofsajdi00.00
87

Statistika penala

JedanaesterciOve sezoneKarijera
Stope konverzije penalaBez penalaBez penala
Izvedeni penali00
Zabijeni jedanaesterci00
Promašeni penali00

Statistička analiza Fabrizio Tomarelli

Fabrizio Tomarelli je Obrana koji se pojavio u 18 utakmicama ove sezone u Primera B, igrajući ukupno 1310 minuta. Fabrizio Tomarelli prima u prosjeku 1.31 golova za svakih 90 minuta koliko je na terenu. Njegov omjer prazne mreže trenutno je 17%. To znači da je Fabrizio Tomarelli zadržao čistu mrežu u 3 utakmicama od 18 u kojima je igrao.

Fabrizio Tomarelli je postigao ukupno 1 golova ove sezone u ligi, što ga svrstava na 9 u Deportes Recoleta popis najboljih strijelaca momčadi.

Minutu po Minutu

Postigne gol svakih 1310 minuta

Nema asistencija

Nema Kartona

Pregled penala (karijera).
PEN
Postigao 0 / 0 jednaesteraca
Promašeno 0 / 0 jedanaesterci
 
Stopa jedanaesteraca: N/A
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)

Rang golova

146 / 342 Igrača

Rang primljenih golova

90 / 141 igrača

NASTUPI PRETHODNIH SEZONA

2025 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

Ukupno 2025

4

0

4

1

1
1

144'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

2.5
 Primio

1.25  Rezervacije

2024 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

11

0

8

2

5

0

579'

Ukupno 2024

11

0

8

2

5
0

579'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

1.24
 Primio

0.78  Rezervacije

2023 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

2

0

1

0

2

0

102'

1

0

1

0

1

0

60'

Ukupno 2023

3

0

2

0

3
0

162'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.88
 Primio

1.76  Rezervacije

2022 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

1

0

0

0

0

0

66'

Ukupno 2022

3

0

4

0

0
0

246'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

2
 Primio

0  Rezervacije

2021 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

6

0

2

0

1

0

197'

3

0

4

0

2

0

138'

Ukupno 2021

9

0

6

0

3
0

335'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0.91
 Primio

0.46  Rezervacije

2020 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

4

0

6

1

0

0

191'

Ukupno 2020

4

0

6

1

0
0

191'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

2.83
 Primio

0  Rezervacije

2019 Sezona
Natjecanje
OU
Golovi
Primio
ČO
Bez gola (ČO).
Tablica momčadi s najvećim brojem utakmica u kojima su primili 0 golova. Statistika je uzeta samo iz ligaških utakmica.
* Tim mora odigrati najmanje 7 utakmica prije nego što se kvalificira za ovu CS tablicu.
Žuti karton
Crveni karton
Min'
Odigrane minute

1

0

0

1

0

0

90'

Ukupno 2019

1

0

0

1

0
0

90'

Golovi / 90 min

Primio / 90 min

Rezervacije / 90 min

0 Golovi

0
 Primio

0  Rezervacije

/hr/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje u###min'
- Počinje u###Hr'
Tijekom igre'
- Započelo
●Uskoro
●Započelo
no

Učitavanje statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUMU. PROFITIRAJTE SADA.