Ty Sa Stats
2025/2026
2027
2024/2025
2024
2023
2022
Iznad je statistika karijere za Ty Sa. Ty Sa odigrao je ukupno 35 utakmica, postigao 5 golova i skupio 6 asistencija. Ty Sa je odigrao najveći broj utakmica na Kambodžanska liga s 35 nastupima u Kambodža . Statistika ne uključuje klupske i međunarodne prijateljske utakmice.
Statistika po 90 minuta u Kambodžanska liga
Kambodžanska liga Statistika za Ty Sa
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 13 | N/A | 84 |
| min. | 934 | 72 minuta po utakmici | 56 |
| Utakmice su počele | 8 | N/A | 60 |
| Podudara se s pretplatom | 2 | N/A | N/A |
| Utakmice su prekinute | 1 | N/A | N/A |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Postignuti golovi | 3 | 0.29 | 84 |
| Doprinos Golu | 9 | 0.87 | 89 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 | 64 |
| Golovi u gostima | 3 | 0.44 | 89 |
| Očekivani golovi (xG) | 5.57 | 0.31 | 82 |
| Bez penala xG (npxG) | 5.57 | 0.31 | 82 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trickovi | 0 | N/A | N/A |
| 3 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| 2 ili više golova | 0 | N/A | N/A |
| Minute po golu | 311 Minute po golu | N/A | N/A |
Ty Sa postigao je 3 golova u 13 broju utakmica do sada u Kambodžanska liga 2025/2026 sezone. 0 od 3 golovi postignuti su kod kuće dok su 3 postigli golove u gostima. Sveukupno, broj golova Ty Sa u 90 minuta je 0.29. Štoviše, Ty Sa ukupni G/A (golovi + asistencije) je 9 za ovu sezonu. Njihovo učešće u golovima jednako je 0.87 po 90 minuta. Njihov xG bez penala po 90 minuta je 0.31. To stavlja Ty Sa npxG izlaz na 5.57 što ih stavlja u 82 postotak Kambodžanska liga igrača.
Udarci
| Podaci o udarcima | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Udarci | 45 | 2.50 | 87 |
| Šutevi u okvir | 14/ 45 | 0.78 | 81 |
| Šutevi izvan okvira | 31/ 45 | 1.72 | 92 |
| Pogodio okvir gola | 1 puta | 0.06 | 79 |
| Stopa pretvorbe udarca | 8.89% | N/A | 50 |
| Preciznost udarca | 31.11% | N/A | 50 |
| Udarci po postignutom golu | 11.25 | N/A | N/A |
Ty Sa uzeo je 45 šuteva u 13 utakmicama do sada u Kambodžanska liga 2025/2026 sezoni. Od 45 hitaca, 14 hitci su bili u metu, a ostali 31 hici bili su izvan mete. To znači da je preciznost šuta Ty Sa 31.11%. Postižu gol za svaki 11.25 udarac koji uzmu i uzmu 2.50 udaraca u 90 minuta na terenu.
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Asistencije | 6 | 0.58 | 96 |
| Očekivane asistencije (xA) | 4.65 | 0.26 | 91 |
| Ukupno dodavanja | 458 | 25.41 | 26 |
| Uspješna dodavanja | 334/ 458 | 18.53 | 24 |
| Stopa dodavanja | 72.93% | N/A | 14 |
| Ključna dodavanja | 28 | 1.55 | 91 |
| Ubačaji | 59 | 3.27 | 92 |
| Uspješni Ubačaji | 21/ 59 | 1.17 | 92 |
| Izvršeni ubačaji | 35.59% | N/A | 61 |
| Minuta po asistenciji | 156 Minuta po asistenciji | N/A | N/A |
Ty Sa je asistirao 6 asistencija u 13 utakmicama do sada u Kambodžanska liga 2025/2026 sezoni. Gledajući njihov aspekt dodavanja u igri, Ty Sa dodaje loptu otprilike 25.41 puta tijekom utakmice sa stopom dodavanja od 72.93. također postigne 1.55 ključna dodavanja u svakoj igri što dovodi do značajnih prilika za postizanje pogotka. Sveukupno, učinak Ty Sa xA (očekivane asistencije) je 0.26 za 90 minuta. Ova statistika ih stavlja iznad 91 posto igrača u Kambodžanska liga
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Dribling | 104 | 5.77 | 97 |
| Uspješni driblinzi | 84 | 4.66 | 99 |
| Stopa uspješnosti driblinga | 80.77% | N/A | 68 |
| Izgubljene lopte | 22 | 1.22 | 15 |
| Ofsajdi | 3 | 0.17 | 67 |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta | Postotak |
|---|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 | 31 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A | 31 |
| Kartoni preko 0,5 | 0 | 0% | 47 |
| Počinjeni prekršaji | 9 | 0.50 | 15 |
| Fauliran protiv | 19 | 1.05 | 56 |
Ty Sa nije dobio nijedan karton (žuti ili crveni karton) tijekom ove Kambodžanska liga sezone.
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % | Postotak |
|---|---|---|---|
| Primljeni golovi | 11 | 1.06 | 54 |
| Minuta po primljenom golu | 85 Min' | N/A | 54 |
| Bez gola | 5 | 38% | 74 |
| Uklizavanja | 3 | 0.17 | 55 |
| Presječene lopte | 13 | 0.72 | 29 |
| Dvoboji na zemlji | 298 | 16.54 | 70 |
| Osvojeni dvoboji na zemlji | 134 | 7.44 | 86 |
| Osvojeni zračni dvoboji | 8 | 0.44 | 13 |
| Prolaznost driblinga | 0 | 0.00 | 99 |
| Prekid napada | 16 | 0.89 | 44 |
| Blokirani šutevi | 2 | 0.11 | 38 |
| Dodjeljeni penali | 0 | 0.00 | 99 |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Ty Sa još nije izveo jedanaesterac u svojoj karijeri (na temelju svih podataka o sezoni koje imamo u FootyStatsu). Njegova statistika kaznenih udaraca bit će ažurirana kada izvede jedanaesterac u službenoj utakmici.
AFC Challenge League Statistika za Ty Sa
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 6 | N/A |
| min. | 404 | 67 minuta po utakmici |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Postignuti golovi | 1 | 0.22 |
| Doprinos Golu | 2 | 0.45 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 |
| Golovi u gostima | 1 | 0.29 |
| Minute po golu | 404 Minute po golu | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Asistencije | 1 | 0.22 |
| Minuta po asistenciji | 404 Minuta po asistenciji | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Dribling | Nije snimljeno | N/A |
| Uspješni driblinzi | N/A | N/A |
| Stopa uspješnosti driblinga | N/A | N/A |
| Ofsajdi | N/A | N/A |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % |
|---|---|---|
| Primljeni golovi | 6 | 1.34 |
| Minuta po primljenom golu | 67 Min' | N/A |
| Bez gola | 1 | 17% |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
WC Qualification Asia Statistika za Ty Sa
| Ukupno gledano | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Odigrane utakmice | 2 | N/A |
| min. | 19 | 10 minuta po utakmici |
Golovi i xG (očekivani golovi)
| Golovi,xG,Udarci | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Postignuti golovi | 0 | 0 |
| Doprinos Golu | 0 | 0 |
| Golovi kod kuće | 0 | 0 |
| Golovi u gostima | 0 | 0 |
| Minute po golu | 0 Minute po golu | N/A |
Asistencije, dodavanja i statistika stvaranja šansi
| Asistencije i dodavanja | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Asistencije | 0 | 0 |
| Minuta po asistenciji | Nema asistencija | N/A |
Dribling i statistika ofsajda
| Dribling i ofsajd | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Dribling | Nije snimljeno | N/A |
| Uspješni driblinzi | N/A | N/A |
| Stopa uspješnosti driblinga | N/A | N/A |
| Ofsajdi | N/A | N/A |
Žuti kartoni, crveni kartoni i statistika prekršaja
| Kartoni i prekršaji | Ukupno | Na 90 minuta |
|---|---|---|
| Žuti kartoni | 0 | N/A |
| Crveni kartoni | 0 | N/A |
| Ukupni broj kartona | 0 | 0 |
| Minuta po Kartonu | Nema Kartona | N/A |
Obrambena statistika
| Obrana | Ukupno | Za 90 ili % |
|---|---|---|
| Primljeni golovi | 0 | 0 |
| Minuta po primljenom golu | 0 Min' | N/A |
| Bez gola | 1 | 50% |
Statistika penala
| Jedanaesterci | Ove sezone | Karijera |
|---|---|---|
| Stope konverzije penala | Bez penala | Bez penala |
| Izvedeni penali | 0 | 0 |
| Zabijeni jedanaesterci | 0 | 0 |
| Promašeni penali | 0 | 0 |
Ty Sa je Napad koji se pojavio u 13 utakmicama ove sezone u Kambodžanska liga, igrajući ukupno 934 minuta. Ty Sa zabija u prosjeku 0.29 gola svakih 90 minuta koliko je na terenu. Ovaj napadački učinak trenutačno ga stavlja na 19 od 99 igrača u Kambodžanska liga koji su odigrali najmanje 3 utakmice .
Postigao je ukupno 3 golova dosad u sezoni u ligi, što ga stavlja na 4 u Kambodžanska liga popis najboljih strijelaca momčadi.
Minutu po Minutu
Postigne gol svakih 311 minuta
Asistira svakih 156 minuta
Kartoniran svakih 0 minuta
Pregled penala (karijera).
Poredak prema rezultatu (trenutna liga)
Rang golova
Rang asistencija
2027 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2024/2025 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2024 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
1.17 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2023 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0 Asistencije
0 Rezervacije
2022 Sezona
Golovi / 90 min
Asistencije / 90 min
0 Golovi
0.67 Asistencije
0 Rezervacije